Терлецький на допит так і не приїхав. Статочнюка можуть випустити завтра

29 2170

12 січня об 11.00 у Луцькому міськрайонному суді знову вирішуватимуть, чи випускати 16-річного нововолинця Назара Статочнюка під домашній арешт, а чи лишити в луцькому СІЗО.

Підозрюваний у вбивстві 16-річної Каті Литкіної перебуває під вартою з 21 серпня 2016 р.

Його двоюрідний брат Максим Терлецький (16 років), як і прогнозував РАДАР, на допит до Луцька зі Словенії  не прибув. Ані 29 грудня – згідно з повісткою, ані після 3 січня, коли мав – згідно з медичною довідкою – одужати від наглої хвороби.

Прокурор проситиме суд продовжити термін тримання Статочнюка під вартою ще на місяць – до середини лютого. Чи здобуло слідство нові докази – РАДАРУ ще не відомо.

Зі слів адвоката потерпілих – Елли Бордюженко, підозрюваний відмовився не лише від проходження детектора брехні, а й від дактилоскопічної експертизи (відбитки пальців).

Рідні Каті просять громаду підтримати їх завтра. Хто може поїхати на суд – зголосіться у коментарях.

 

У серпні Катю шукали 10 днів поспіль

 

Тіло виявили на териконі

 

То хто ці двоє неповнолітніх, Статочнюк і Терлецький: безневинні чи… безкарні? 

 

Верхнє фото – “Громадське Волинь”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
гість
5 років тому

йому навіть відбитки не зняли

editor
5 років тому

Світлана: Ось така у нас справедливість у державі. Невинна дитина лежить в могилі… А круті дядьки хочуть відкупитись. Але від суду Божого ще ніхто не відкупився, вся правда відкриється. Ох і заплачуть вбивці і брехуни!!!
Юлія: що це за розслідування?! Як це відмовився від дактилоскопічної експертизи і детектора брехні?????? То у злочинців ще є вибір?! В цьому світі ніколи не буде справедливості…..зло панує над світом…
Да… ми йдемо до Європи!!!!!та нам ще до неї *** і ***…

Гість
5 років тому

Що це за закони винний відпускають невинний садять.Вибачте як це так просити ручку щоб зняти пальчики,чи пройти детектор.Так всі бандюги будуть ходити по волі і сміятися з дураків відказався,значить 100 процентів винуватий.

Re@\"
5 років тому

Якщо на детектор не пишов видбитки палльцив недав значить э що приховувати. А якщо э що приховувати значить причетний якщо причетний значить винний або спивучасник. Поки нез’явиться зи Словении брат нивякому рази на волю не видпускати. Хто за те щоб сидив поки неприиде Терлецький?

babuschka kati
5 років тому

Так как этот **невинна дитина** является несовершеннолетним – то все процессуальные процедуры выполняются только по разрешению или адвоката его или матери… а они против. естественно потому что боятся… но это для суда не является уликой.

babuschka kati
5 років тому

а самое страшное – завтра этого отморозка могут выпустить. да – говорят что под домашний арест. но будьте уверены что вывезут чем подальше. недаром мамаша этого…….. много раз говорила что боится за жизнь своего сыночка. и якобы не раз кто-то угрожал им. делается ими все чтоб этот **невинный** скрылся и избежал наказания. но вы правы – от Божьего суда не скроется… очень большая просьба – кто может пусть придет на суд

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Суд може прийняти рішення про примусову дактилоскопію. Відмова від поліграфа невинної людини… гм, про щось та говорить. Не на користь підозрюваного у вбивстві дитини. А Терлецького, вочевидь, у Словенії вже давно нема. Є дуже багато варіантів. Загнане, хоча й неповнолітнє звіря, здатне на будь-що. Практика є. Проте, якщо вбивця він – вік недовгий. Та й маман, якщо ховала щось, і дзідзьо, якщо покривав коханих онучат – будуть жорстоко покарані. Можливо, іще й на цьому світі. До четвертого покоління.

Re@\"
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

От я и говорю що суд зобов’язаний прийняти ришення про примусову дактилоскопию и детектор .от коли пройде ци дви речи и коли прииде Терлецький тильки тоди можна буде про щось говорити. Поки нема Терлецького и Поки сам лично нез’явився на допит про який домашний арешт може бути мова? ???

Зо. Я
5 років тому

А може краще зробити, щоб ця **** не розмножувалася до четвертого покоління? жорстоко але справедливо.

Юлія
5 років тому

Оті відмови про все говорять… Чого боятися і кого боятися якщо не винен? Покажіть мамі Назара відео, нагадайте їй про обіцяний детектор. І взагалі, не хочеться навіть даремно писати… НЕВЖЕ НА БЕЗЗАКОННЯ НЕМАЄ ЗАКОНІВ?! НЕВЖЕ ВСІ І ВСЕ ПРОДАЮТЬСЯ?! Мама Назара має дві доньки, мама Максима – одну… Поставте себе на місце батьків Каті і дайте відповідь: щоб ви робили якби це сталося, не дай Бог, з вашими доньками? Та ви б невинних запхали в тюрму, вже мовчу про винних. Це жах, шок, безкарність та беззаконня! Такого закінчення судових процесів варто було чекати… Випустіть під домашній арешт, будете ви його бачити… Хіба для впевненості не браслета на руку, а одно з захисників на обмін… і взагалі який може бути домашній арешт? Яких ви доказів чи експертиз ще чекаєте? Максим ніколи не приїде сюди, можете даремно не чекати…

Віка
5 років тому
Відповісти  Юлія

Як показує життя, ще не один вбивця не прожив щасливо. Рано чи пізно вбивці дістають по заслугам і сповна, і не десь у потойбіччі, а тут на Землі. Як правило прокляття лягає страшною печаткою на усю родину. Просто розплата приходить, як би він не хитрував та не викручувався, тоді, коли вбивця цього навіть не чекає……на в-с-е с-в-і-й ч-а-с…

Людмила
5 років тому

Получається вбивай, кради, роби що хочеш, а потім відмовишся від детектора і дактилоскопічної експертизи і все ок! Хіба таке може бути?!

editor
5 років тому

Лишили Статочнюка під вартою ще на місяць – до 10 лютого. Розглядав справу суддя Андрій Сівчук. Із луцьких ЗМІ нікого не було, це шкода.
Щодо Терлецького прокуратура і слідство зроблять запит у словенську поліцію, аби доправити його сюди примусово.

журналіст
5 років тому
Відповісти  editor

Луцьким ЗМІ, на жаль, не повідомили про суд

editor
5 років тому
Відповісти  журналіст

я в мережах дуже широко сповістила.

Юлія
5 років тому

Нехай ще примусово зроблять відбитки пальців і нехай пройде детектор! Тільки не в ”тайній” кімнаті, а публічно, як Мирон. Там щось не те в тій справі, зовсім інша мова та поведінка рідних Назара. Спочатку винуватили нашу поліцію що закрили ”невинну дитину” і говорили кучу всякої всячини та оправдання, то тепер коли питають: ”Ну що там? Коли випустять?”, то відповідь коротка: ”Побачите”.

@@@
5 років тому

Розглядав справу суддя Андрій Сівчук це той, що у вересні їхав за кермом у нетверезому стані і його зупинила поліція? Чи це інший Сівчук Андрій? Батьки Каті, будьте пильними і піднімайте Київських на ноги, бо з Луцька толку може бути мало.

гость
5 років тому
Відповісти  @@@

Будь ласка, поясніть, що означає “піднімати київських”? Це звертатись в генпрокуратуру, писати в МВС, чи до приватних детективів?

Юлія
5 років тому
Відповісти  гость

Гузь писав звернення до Авакова. Потрібно ще звертатися не тільки до Авакова…

гість
5 років тому
Відповісти  Юлія

До лампочки це звернення Гузя. Немае жодного контроля за веденням слідства. Підкажіть куди звертатися, щоби викрити всі непотрібства в веденні слідства. У кого е ідеї, підкажіть сім”ї загиблої дівчинки.

Наталя
5 років тому

А що тут дійсно хтось вірить що той з словенії приїде сам?

Юлія
5 років тому
Відповісти  Наталя

Він і примусово не приїде. А якщо і приїде то який толк з того? Можна подумати він все розкаже. Якщо до тої пори не взяли відбитки в Статочнюка, то про що ще можна говорити?

гость
5 років тому
Відповісти  Юлія

А мені дуже цікаво, чому до цих пір не звернулися до словенської поліцііі про екстрадицію Терлецького?. Якою мовою була написана довідка Терлецького про хворобу? Чому вона була прийнята ? Це як можна назвати?

editor
5 років тому
Відповісти  гость

Довідка була словенською. Належно оформленого перекладу не було. Чому її прийняли і як це назвати – ми з вами розуміємо. Прийняли, тому що беззубі “професіонали”. А назвати це можна просто: воно їм не болить.

Гiсть
5 років тому
Відповісти  editor

Чи e такий орган, який би контролював непрофесiйну роботу слiдчих, прокурорiв, суддiв,лаборантiв, якi роблять експертизи?Виходить, заплати цим всiм структурам i iди грабуй, вбивай. В тебе вже все вирiшене. Ти цар i Бог.

Ігор
5 років тому
Відповісти  Гiсть

а витребувати відбитки пальців з даних таможні ,адже на відкриття візи здаються відбитки пальців.

Ігор
5 років тому
Відповісти  Гiсть

Є в Києві. Якщо адвокат не продажна, то знає куди написати.

Зацікавлена
5 років тому
Відповісти  Ігор

Краще мамі Каті звернутись до екстрасенсів, і тоді вилізе вся правда. Та мамаша ще та, вона, мабуть, ніякого гріха не боїться

Віка
5 років тому
Відповісти  Зацікавлена

А краще звернутись ло Тетяни Монтян, це єдиний непродажний адвокат в Україні, саме з кримінальних справ. Наприклад, Коцабу ця смілива жінка захищала в суді безкоштовно.