Яка радість! Тільки блиснуло сонце, у Нововолинську вже вдруге (чи втретє?) заходилися латати шлях, пошкоджений під час заміни теплотраси на початку вулиці Св. Володимира.

Допомагали заступник міського голови В.Рожелюк та власник підприємства «Сантехмонтаж» А.Коптюк.

 

 

Знимкувати «стратегічного» об’єкта не вольно було. Якийсь молодик у спецівці-сарафані, розмахуючи дорожньою шваброю (на фото), намагався затулити начальство своєю фігурою.

 

 

Але це було неможливо по причині дуже широких фігур у керівних осіб.

 

 

Тоді він, намагаючись відтіснити мене від ремонтних робіт, почав вимагати дозволу на знимкування. І милостиво дозволив мені пройти до їхніх величностей і випросити письмову індульгенцію, щоб принести її йому.

– Асфальтовий пане! – сказав я. – Бідзюра не просить ні в кого ніяких дозволів у публічних місцях. Ви ж не у себе, даруйте, у туалеті і не у власній спальні із покоївкою.

Пан Рожелюк після цього підбігом почав пересуватись у мій бік.

 

 

Товаришу, я не бажаю вас вислуховувати. Наслухався і начитався ваших опусів на гербових бланках міського виконавчого комітету й у міському суді.

Краще б прийшли чи приїхали у судові установи Львова, Нововолинська, Іванич і Володимира-Волинського, де я добивався правди від вашого шефа для всієї нововолинської громади!

Останнє фото розповість, як виглядав кавалок шляху ПІСЛЯ першого «тендерного» РЕМОНТУ, зробленого зовсім недавно.

 

 

Анатолій Бідзюра

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими: