Як мені не дозволяли фотографувати “начальство”

4 1389

Яка радість! Тільки блиснуло сонце, у Нововолинську вже вдруге (чи втретє?) заходилися латати шлях, пошкоджений під час заміни теплотраси на початку вулиці Св. Володимира.

Допомагали заступник міського голови В.Рожелюк та власник підприємства «Сантехмонтаж» А.Коптюк.

 

 

Знимкувати «стратегічного» об’єкта не вольно було. Якийсь молодик у спецівці-сарафані, розмахуючи дорожньою шваброю (на фото), намагався затулити начальство своєю фігурою.

 

 

Але це було неможливо по причині дуже широких фігур у керівних осіб.

 

 

Тоді він, намагаючись відтіснити мене від ремонтних робіт, почав вимагати дозволу на знимкування. І милостиво дозволив мені пройти до їхніх величностей і випросити письмову індульгенцію, щоб принести її йому.

– Асфальтовий пане! – сказав я. – Бідзюра не просить ні в кого ніяких дозволів у публічних місцях. Ви ж не у себе, даруйте, у туалеті і не у власній спальні із покоївкою.

Пан Рожелюк після цього підбігом почав пересуватись у мій бік.

 

 

Товаришу, я не бажаю вас вислуховувати. Наслухався і начитався ваших опусів на гербових бланках міського виконавчого комітету й у міському суді.

Краще б прийшли чи приїхали у судові установи Львова, Нововолинська, Іванич і Володимира-Волинського, де я добивався правди від вашого шефа для всієї нововолинської громади!

Останнє фото розповість, як виглядав кавалок шляху ПІСЛЯ першого «тендерного» РЕМОНТУ, зробленого зовсім недавно.

 

 

Анатолій Бідзюра

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Віталій: Зато біля свого магазину на Шахтарському вчора клав асфальт, куча людей, техніки, наче автобан робили!!! Все місто в ямах,не видно ремонтів, а для себе коханого є все!!!!

Рома
4 років тому

Та ті ідіоти зовсім знахабніли, ям понавирізали і зовсім неяк не обгородили, вчора ввечері за них майже в аварію не попав!!! Де наша доблесна поліція,? Чому не фіксує порушення, тільки викатують бензин!!!!

Асфальт
4 років тому

Певно, будемо знову їздити по вбитих дорогах і матюкати владу. Підряднику не вигідно проводити якісний ремонт. Краще робити абияк, але кожного року. Ми ж бачимо, що з року в рік латають ті самі ями у тих самих місцях. Давайте об’єднаємося і змусимо підрядника виконувати свої обов’язки так, як належить! Є позитивні приклади, зокрема і в наших сусідів у Володимирі-Волинському, де підрядника змусили перероблювати “халтуру”. Потрібні фахівці, які шурупають в цій темі.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Асфальт

Необов’язково, щоб фахівці. Потрібні сміливі люди – оце й все. Є ДСТУ, проекти на прокладку чи ремонт міських шляхів і розцінки за виконані роботи. Рулетку та калькулятор в руки – і вперед! На скільки завужено дороги, скільки недовкладено матеріалів у шляхове полотно, яка його глибина, ширина, довжина тощо. Багато розуму й не треба! Одне питання: Хто? Як ми колись робили на вул Тиха. Зголошуйтесь. Ніхто за Вас, Вам та Вашим дітям і онукам, квітучого життя у Нововолинську, на тарілочці не принесе. Тим більше, із такою шахрайською владою.