Який податок далі – за повітря?!

8 492

Ми такі терплячі – чи такі байдужі?

Один із останніх хітів від уряду для народу – абонентська плата за газ.

Отже, платіжки будуть іще астрономічнішими.

Владці вже не знають, як покращувати умови життя пересічного українця.

Наступне покращення – абонентська плата за повітря.

Стерпимо?!

 

 

Павло КАРПЮК, ВО “Свобода”

Володимир-Волинський

 

Я от думаю: що ми, УКРАЇНЦІ, за народ такий? Чи ми настільки терплячі, а нас грабують, чи байдужі до свого сьогодення та майбутнього?

Судіть самі. Електронні декларації наших найвищих чиновників, депутатів ВР і т.д. Люди які в житті ніколи не займались бізнесом, ніде не працювали, крім державної служби за заробітну плату, задекларували МІЛЬЙОНИ ГОТІВКИ переважно у валюті, і не тільки готівки,. Їхні жінки, батьки, діди, прадіди стали виявляти феноменальні здібності у веденні бізнесу і поставали МІЛЬЙОНЕРАМИ.

 

 

Як на мене, більш зухвалого плювка в обличчя народу годі й чекати. Та ні, ми покірно мовчимо.

Далі. Ті, що десятиліттями грабували країну, заробляючи на тому мільярди, а тепер щось не поділили з верхівкою, спокійно повтікали, а правильно сказати – виїхали за кордон, і в них – життя вдалося, безбідне життя гарантовано всій близькій родині. Прикладів достатньо: Онищенко, Насіров

До речі, за Насірова ДРУЖИНА вносить судову заставу, просто вдумайтесь – 100 МІЛЬЙОНІВ грн. Питання, де взяла, – риторичне.

 

 

Для порівняння: на ліквідацію наслідків пожежі військ складів на Харківщині ДЕРЖАВА виділяє 100 МІЛЬЙОНІВ (так то ж ціла держава). І знову спокійно спостерігаємо.

Про пожежу військових складів поблизу Балаклії окремо. Під час війни загорілися склади з боєприпасами, 400 га площі! 130 тис.тонн боєприпасів!!!  Це ж які збитки фінансові для країни, де грошей не вистачає ні на що. А говорять про що завгодно, тільки не про відповідальність, яка б мала бути показовою в таких умовах.

 

 

І далі спокійно спостерігаємо.

Торгуємо з ворогом, терористами, платимо їм гроші, розповідаючи народу, що як перестанемо торгувати, то долар здорожчає, електроенергія здорожчає, та ще й світла подекуди не буде, люди в шахтах від безвиході перетворяться на терористів. Коротше кажучи – не соромлячись брешуть.

І далі мовчимо.

Один із останніх “хітів” від уряду для народу – абонентська плата за газ. Ну, от уже не знають, як “покращувати”умови життя пересічного українця.

Наступне, напевно, “покращення” – абонентська плата за повітря.

А чому б і ні? Все, що дотепер відбувалось, всі ж проковтнули?!.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Oksana Donets: Один раз, коли люди вийшли на вулиці підтримати блокаду, влада відразу дала задній хід. Висновок – не треба мовчати,бо якщо мовчиш, значить, усім задоволений.

Валентина Кирпа:
В селах багато людей ще цього не знають, бо дивляться TV, а там ничоо не розказують, а в містах люди ще не зрозуміли, що іх чекає. На міських базарах між собою перемовляються, але ось вони отримають платіжки за квітень у травні і нарешт, прокинуться від сну.
Хоча волиняни вже зреагували (молодці)! Треба, щоб у кожному місті, селі, районі Ради збиралися і своє невдоволення – запит чи постанову посилали у Верховну Раду. Нащо нам депутати?

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

“Живемо по-новому”! Як і заповідав пан-товарищ президент. Ввели блокаду – прибутки зменшилися. Треба компенсувати. Бо збідніють олігархи і вмруть із голоду. Не вольно обіжати.

editor
4 років тому

Yaroslav Nykytyuk: Следующий налог – на проживание! даешь абонплату на проживание в Украине! Молодец Петр Алексеевич, вы наш Президент!
Denys Yurkovskiy: А потім – на рух.

анти чобіт
4 років тому

цікаво а ігорь гузь голосував за цей закон?

Верховна Рада
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

За цей закон депутати не голосували, це рішення НКРЕ….

анти чобіт
4 років тому

наступне покращення абонплата за електричні проводи

editor
4 років тому

Лара Ларина: Це не закони.. .це геноцид…. в іншій формі й іншими методами.

Моє Ім\'я
4 років тому
Відповісти  editor

Ви тільки зараз зрозуміли? 🙂