– РАДАРЕ, ми чули, що в Нововолинську на розі пр.Дружби і вул.Св.Володимира ось-ось відкриється амбулаторія для дорослих і дітей. Це добре, але…

Така амбулаторія загальної практики сімейної медицини вже понад 4 роки діє у 5-му мікрорайоні й охоплює 10 тисяч пацієнтів.

Туди ходять мешканці трьох віддалених від центру житлових масивів.

 

Фото: Про Волинь

 

Ну, у 5-му, 6-му, 15-му мікрорайонах батькам більш-менш зручно – не треба волочити дитину в маршрутці чи у візку через усе місто. І безумовно це краще, ніж було у тій кошмарній котельні: внизу бойлерна, а нагорі лікарі оглядають дітей.

 

До грудня 2013-го року поверхом вище була розташована філія дитячої поліклініки

 

А от нам у центрі до дитячої поліклініки не дуже далеко, і ми трохи переживаємо. Адже у сімейну амбулаторію поряд із дітками приходять хворі дорослі. Малеча може підхопити туберкульоз і  що завгодно.

Чи буде у новій амбулаторії окремий вхід для дітей? Скільки педіатрів працюватиме? Чи прийматимуть там аналізи?

Бо з тими реформами наша дитяча поліклініка, облаштована винятково для дітей, може стати напівпорожньою, а ми будемо  вистоювати чи висиджувати у черзі до педіатра в амбулаторії.

А що буде з дитячою поліклінікою? Кого обслуговуватимуть там? Тільки Шахтарський мікрорайон і прилеглі вулиці?

Батьки, бабусі, дідусі дітей із 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, поділіться, будь ласка: як вам ваша амбулаторія? Щоб ми знали, що нас і наших дітей чекає.

Медики, і ви розкажіть детально, як воно має бути.

 

Мама Ірина, мама Люба

РАДАР теж запрошує нововолинських медиків і пацієнтів до обговорення цієї важливої теми.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: