Люди просиділи без газу три доби, хоча вчасно платять за цю послугу, а дехто навіть переплатив  1300 грн.

Газівники помстилися боржнику з квартири №12, а його сусідів зробили заручниками ситуації.

Ми написали про це свавілля в Нововолинську, надіслали публікацію у ПАТ “Волиньгаз”.

І ось надійшла відповідь. Хоч стій, хоч падай.

 

Під час  проведення робіт з випробування на герметичність газопроводів будинку за адресою: м.Нововолинськ, вул. Нововолинська, 23  було відключено стояк, де виявлено падіння тиску більше 20 даПа  упродовж 5 хв.

 

Для ліквідації причини витоку газу працівникам ПАТ «Волиньгаз» необхідний був доступ до газових систем квартир цього стояка. Споживачі були  попереджені про роботи.

 

Квартира №12 не забезпечила вільний доступ працівникам  газового підприємства. Для недопущення виникнення аварійної ситуації пуск газу на згаданий стояк не проводився згідно з правилами безпеки систем газопостачання .

 

За словами старшого майстра Нововолинської дільниці Володимир-Волинського відділення Віктора Кузьміча, після отримання доступу до всіх квартир фахівці перевірили систему газопостачання на щільність, усунули  негерметичності та провели  пуск газу.

 

З повагою,

Оксана Швець, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою

ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ», вул. І. Франка, 12, Луцьк, 43025, Україна

 

 

Мешканці Нововолинської, 23, як вам таке пояснення?.. Хіба начальник нововолинської філії в телефонній розмові з міським головою Сапожніковим,  до якого ви ходили з приводу незаконного відключення, висував саме цю версію?

Чи все ж таки йшлося про тупе вибивання боргів?

Ой, і брешуть же ж ті вибивайли не червоніючи…

 

У ТЕМУ:

А у нас через сусіда відключили газ! А у вас?

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: