Яна-“окулістка” тримає на голці сотні нововолинців. І на неї нема управи?..

16 7686

Під час обшуку в її квартирі Яна встигла обматюкати всіх правоохоронців, а прибуло їх чимало – навіть прокурор. Наркобаронеса нічого не боїться. Бо її захищає слизький закон.

Спочатку роздивіться фото.

Це обшук  у будинку 19 по вулиці Винниченка, у такої собі Яни, яку в Нововолинську по-простому називають Цанихою.

Ретельний огляд квартири з вилученням сильнодіючих очних крапель, від яких “тащаться” наркомани, розпочався 7 вересня опівдні і тривав майже три години.

За цей час Яна встигла обматюкати всіх правоохоронців, а було їх чимало. Наші з міськвідділу ГУ НП та з прокуратури, а також працівники департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків (ці спеціально приїхали з Луцька).

У квартирі були молодий чоловік і мала дитина. Дитину невдовзі забрав дід. А молодик три години поспіль сидів незворушно й мовчав, на відміну від галасливої хазяйки наркосалону.

Поліцейські виявили у кухні, у ванній, у кімнатах десятки флакончиків очних крапель. Натрапили й на пакет із 70 порожніми пляшечками. На очах у понятих усе полічили, склали у пакет, закрили. Поняті підписалися… У нашому фоторепортажі все видно до дрібниць.

 

Пакет підписаний і запечатаний

 

А тепер найцікавіше.

За неповні три години у двері квартири постукали/подзвонили півтора десятка постійних клієнтів. На вході якраз стояв молодий прокурор, він і полічив…

Цю нескінченну вервечку відвідувачів щодня мусять спостерігати сусіди Яни. Після серпневого обшуку, коли поліція вилучила в бойової подруги Колі-рецидивіста близько 200 флакончиків сильнодіючих ліків, люди зітхнули спокійно.

Але тішились недовго. Яна закупила наступну партію – і відновила жваву торгівлю на дому…

Вочевидь, хтось із обурених сусідів і дав сигнал у поліцію, що  їхній під’їзд знову став найпопулярнішим у Нововолинську. Справедливості заради скажу: ширяються наркомани не там – ходять здебільшого у сусідні будинки.

Наприклад, сюди. Тут мешканці виявляють по 14 шприців нараз…

 

Маяковського, 13

 

Один із учасників обшуку зауважив у квартирі на видноті гаманець, набитий грішми. Тисяч 50 там було, каже. Зрозуміло, це тіньові доходи і кошти на чергову закупівлю ходового товару. Однак ці  гроші поліція вилучати не стала – ніззя, незаконно.

Лише краплі.

А їх наразі в Україні не визнали наркотичним засобом. Міністерство охорони здоров’я досі не внесло тропікамід у відповідний реєстр. Хоча медики добре знають, до яких страхітливих наслідків призводить ширяння цими очними крапельками…

І цілком можливо, що суд ухвалить: вилучені ліки, які офіційно не є наркотиком і вільно продаються в аптеках, повернути власниці.

Обидві партії, прикиньте. Кожна так на 80-90 тисяч гривень.  Щаслива власниця притьмом їх реалізує – і з новою силою вкладе гроші у закупівлю товару. І чиїсь діти, зовсім юні і трохи старші, знову й знову піднімуться сходами до “окулістки”.

Це тільки здається, що то якісь невідомі “кончені наркомани”. Ні, там на голці зависли вже й діти когось із ваших знайомих.

Закон підозріло ліберальний. Поліція в цьому конкретному випадку щиро хоче, але не може. Може міністр охорони здоров’я, можуть нардепи – але вони наразі не хочуть.

А Яна і хоче, й може тримати на голці сотні молодих нововолинців! Товар – гроші – товар! Вона працює!.. І за чужих дітей їй голова не болить.

А вам?

Ну, й наостанок. Там іще стопкою водійські посвідчення лежали. І закордонні паспорти, і картки малого прикоронного руху. Клієнти здають наркобаронесі документи під заставу, коли бракує грошей на дозу?

Чи вона вже поставила діло на таку широку ногу, що незабаром і візи відкриватиме?..

Поміж матюків Яна заявила, що тропікамід привозить із Польщі  – усі рецепти в неї є…

 

Наталя Камишникова

У тему:

 

Обшукали наркобаронесу. “Точка” була у центрі Нововолинська

Яна, “Гавана” та інші наркодилери

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Доповнено наприкінці. Дуже цікава деталь…

НЮСЯ
6 років тому

Як можна віддати те що конфісковано? Вона має ліцензію на продажу лікарських засобів, має місце для реалізації? За її ставлення до працівників держави, до простих людей потрібно ізолювати від суспільства, мать двоїх дітей .Це просто жахіття, до чого ми йдемо, гарно входимо в ЄС, які гуманні закони діють в нашій країни У.

Надія
6 років тому
Відповісти  НЮСЯ

Єс би даже не прийшли на обшук і не забрали товару. 😊штраф і все

Роман
6 років тому

товариш прокурор а ваша яка доля від продажу?

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Роман

Доля “товаришів прокурорів”, очевидно, немала. Вони завжди були у ній – гральний бізнес, наркотики, контрабанда алкоголю і тютюну, “дахування” розкрадань комунального майна і землі корупційними місцевими владними, феодальними “паханами, бурштинові ігри, участь і керівництво кримінальними угрупуваннями, бандитизм рекет… Хіба все перерахуєш. Ось і сьогодні піймали на хабарі заступника міського прокурора. Їх кожного дня ловлять десятками. Як і суддів, поліцаїв та СБУшників. А вони все ніяк не наїдяться! Отака їхня роль і доля у захисті та службі українському народу, згідно присяг йому на вірність…

Надія
6 років тому
Відповісти  Роман

Ніяка.

Свідом
6 років тому

Прошу нагадати поліціянтам про точку по вул. Святого Володимира, 19/1. Наркоторговець – Романюк Валерій. Він винахідливий – виїжджає до клієнтів на велосипеді.

₴₴₴₴₴₴₴
6 років тому
Відповісти  Свідом

Да він тариться в його домі в кв#9

Наталя
6 років тому
Відповісти  Свідом

А бере він всі наркотики напевно в тебе раз ти так сильно за нього переживаєш.Успакойся вже нарешті,бо це дуже смішно.

₴₴₴₴₴₴₴
6 років тому
Відповісти  Наталя

Да мені начхати на нього да і на тебе…..

Наталя
6 років тому
Відповісти  ₴₴₴₴₴₴₴

Я зверталася до Свідомого а не до Вас).

₴₴₴₴₴₴₴
6 років тому
Відповісти  Наталя

Тоді вибачаюсь)

Нововолинець
6 років тому

Поліція повинна зацікавитись походженням рецептів на купівлю препарату у Польщі, штамп лікаря стоїть, цікаві підстави для призначення такої кількості Тропікаміду? Щоб вирішувати проблему, необхідно починати з початку!

editor
6 років тому
Відповісти  Нововолинець

А от Люда з Іванич слушно зауважила: То притягніть до відповідальності за торгівлю ліками без патента, належної освіти, місця. Податкова хай покарає за тіньовий дохід. Потягніть за нитку, хто дає рецепт. Їй-Богу, як діти.

крик
6 років тому

Чому не конфіскували гроші? сильна “недоторканість” баронеси? Коли у суддів знаходять гроші, то забирають. Чи це тільки замилювання людям очей?
Потрібно, щоб підключалися й військкомати для взяття молодих хлопців на захист Батьківщини, бо вони від безробіття не мають чим зайнятися. Там на сході, може, подумає…

Наталя
6 років тому

Мда закриєте точкі нарікі . Від ломкі повбивають вас.цікаво чи не боїться журналіст таке писати? І чого ви до яни приципились врна закон не порушила . Штраф оплатила,і ще оплатить.