За день спіймали трьох наркоторговців

20 2804

Сьогодні в Нововолинську затримали двох жінок і чоловіка, які кілька місяців поспіль продавали наркотичні засоби. 

В оселі 49-річної жінки та її 37-річного співмешканця під час санкціонованого обшуку виявили наркотичні і психотропні речовини, мобільні телефони, банківські картки, зіп-пакети.

Правоохоронці задокументували три факти збуту наркоти цими особами.

Наркоторговцям світить від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

А молодиця  1997 року народження продала сьогодні в місті кілька психотропів. Ці факти теж задокументували, жінку затримали.

Обшуки й затримання, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Волинській області,  провели працівники обласного управління боротьби з наркозлочинністю та Нововолинського відділення поліції.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вадік
1 рік тому

Солями бабуркіна. Торгуе і всім іншим.. Але в неї. Криша. Поліцейська. А танюшка на неї працювала.. Не справедливо

Уууу
1 рік тому

Знову обласні правоохоронці у нашому місті лад наводять. Поважаю. Якби частіше так робили, то і толку було би більше

Саша
1 рік тому

Молодці!!! Всіх переловити!!! Хай не труять людей і не породжують іншу злочинність!

Веталь
1 рік тому
Відповісти  Саша

Це поможе як мертвому кадило.
Якби викрили цілу схему, це супер.

Надія
1 рік тому

І замітьте, ЗА ДЕНЬ СПІЙМАЛИ! Це показуха перед новим роком? це смішно! А постійні точки які є в місті з продажу наркотиків вже роками, тяжко закрити? Хто їх кришує? Чи “сапог” естафету передав кришування?ця наркоманія ці “носовці” все так дістало! Чи Карпус все ж таки докаже, що він гідний господар нашого міста і почистить міто від цієї наркоманії?! Чи поліція наша така сліпа і продажна? Чи їм цікаво як грабують нас ті наркомани?! а вони мають не закриті справи вагонами! Може давайте ми прості люди підкажемо в коментарях ті адреси які нищать долі наших дітей! щоб їм усім відкрити очі?!

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Надія

Надія
З того місця детальніше будь ласка. То як мене наркомани грабують? Бо я якось не в курсі. Ви поясніть ЯК, а я собі раду дам. Які там схеми того грабежу?

Вадік
1 рік тому
Відповісти  Надія

Бо в поліції працюють *ополизи. І ті, що фабрикують діла. См*** наприклад.
Вже три рази ловили бабуркіну. І як продавала, так і продає.. А крадіжки поліція теж кришує, бо товар лежить у ломбардах і ніхто не ховає. То що, очі на сраці? А це показуха. По місту ходить Заєць, Пивовар, Маник, Лепа, Кінконг,. Тіхонша. Продають нарк. Але ж це працівники Ми****, який робить показники. Горіти у пеклі МРАЗЯМ.

Алекс
1 рік тому

Пешок беруть((( а не краще з коріння почати, чи це просто для галочки мол ваууу затримали наркоторгівців. Я не думаю що “поліція” незнає хто реально цим торгує. Це все показник , а не боротьба з наркотиками.
За одну ніч по 307ст усіх можна затримати, УСІХ які дають пешкам наркоту.

Алекс
1 рік тому

Я говорю з того що знаю: якщо хтось торгує в городі будь яким наркотиком, повірте хто хто а братки вкурсах. Роблять налет на хату, прибивають, забирають гроші і наркоту. І знають ніхто з потерпілих не звернеться в поліцію.
УСІ НАРКОТИКИ НАЛЕЖАТЬ БРАТВІ !!!!!

Справедливість
1 рік тому

На вулиці Гагаріна будинок 24 торгують наркотою,нічого та нікого не бояться, а наркомани себе поводять так нібито ми жильці цого будинку до них прийшли, а не вони до нас , коли робимо зауваження то ще нам погрожують, коли їх буде наша поліція брати.

Алекс
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

Наївна ви справедливість.
Я вам поясню.
Коли мають брати наркоторгівців, запам’ятайте: звонить з області своя людина і дає знати про це. Так завжди було.
Пешкі, мені вас жалко що ви попали під вплив.

Сусід
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

Це людочка.. Груба.. Вона, кажуть, платить бику..

Веталь
1 рік тому

якби мусара захотіли затримати організатора , і вийти на головного, вони взяли-би девку під себе, і вона би курсанула коли і що розуміючи що світить.
І мусара накрили-би цілу схему.
Тут явно працювали для показника.
Який смисл затримувати слабоє звіно?))) завтра другі будуть працювати на їхньому місці.
Зараз мусара закриють на сізо, і вона ні слова не скаже хто і що їй давав тому що їй буде піііі….ць прямо в сізо. Братва ходить по сізо як у себе у дома. Те що там камери закриті, то вони закриті для братви тільки коли перевірка їде.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Веталь

То усе ясно, як день. Боротьба зі злом важка, а зло іще й маскується і шпарини всілякі вишукує і знаходить. Шляхи походження наркотиків треба шукати, а це за кордоном. Правоохоронцям вперед і витримки, а ще успіху. Але мене точно не грабують, Богу дякувати, та і я не дамся. Фік їм до мене. Але така мразота зовсім поруч таки не потрібна і напружує, робить нерви

Люда
1 рік тому
Відповісти  Веталь

Що його шукати чехова 27…збоку на будинку стоїть камера яка пише хто ходить. Тільки нашим корумпованим. Поліхвацькам не відкриють. Бо коли обшук попереджають..

Оксана
1 рік тому

Мені здаєця якщо би наша поліція чи наш мер були зацікавлені вичистити ту нечість ті наркоточки з нашого міста то стоїть лише одного наркомана затримати на декілька днів то він без дози розкаже і покаже всі точки і розкаже і здасть всіх і все… Видно нашу поліцію і наших мерів завжди можна підкупити за ту суму через яку вони готові переступити свою честь та гідність…

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Оксана

Мер наркоманів і наркодилерів ловити не може. Не ті функції. Тому не туліть сюди мера. Принаймні нового.
Щодо поліції – до неї дуже багато питань, але прізвище “Новицький” обнадіює. 🙂 Подивимось.

Олег
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Мер ричаги має на область і тді.! і якщо захоче то навіть наша поліція не буде в курсі
про зачистки тих точок які люди показують і вказують вже навіть адреси! та навіть мені здаєця і фото і відео дадуть тільки а би хтось почув їх…

Алекс
1 рік тому
Відповісти  Олег

Сьогодні люди скажуть, де і що, завтра мусара наші скажуть браткам хто і що сказав, а ті уже якщо знають що ця людина не буде писати заяву на них, то тупо наглухо прибивають. Не хочу людей називати яких прибивали. А ті які вони знають що мусарскі, тим будуть мстить.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олег

Я разів зо десять пропонував запросити в місто підрозділ Національної гвардії на постійній основі дислокації. Наші поліцаї місто від наркоти не зачистять. Тут є багато причин. Ви всі їх знаєте. Це й штатних працівників в поліції не вистачає, і законспіровані “кроти”, що інформують (можливо) міську наркомафію про заплановані обшуки та арешти…