Захворюваність на рак у Нововолинську і по області. Статистика

7 3860

Суто випадково роздобув напівзасекречену статистику про захворюваність на рак по Волині у 2013 – 2015 роках.

Нововолинськ у ній посідає якщо не провідні, то й не останні місця у стовпчиках сухих цифр.

За кожною із них – людські трагедії, крах мрій, фініш життєвих шляхів, біль і нелюдської гостроти стреси та емоції. Плач дітей, сльози рідних… – чорна біда, одним словом.

До наркоманії, квартирних крадіжок, алкоголізму, СНІДу, бідності та безробіття, відсутності духовності у мешканців міста додається іще й оця недоля, про яку місцева влада воліє мовчати.

Здається, не останньою у цій статистичній добірці захворювань є проблема питної води. І тут, на мою думку, повністю винна міська влада.

 

 

А ще додають хвороб «Кроноспан-UA», олійно-жировий комбінат та ливарні підприємства, розташовані в межах міста…

 

На олійно-жировому в центрі міста вже трапилась пожежа…

 

Такі ось сумні розклади, панове.
Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща»

 

КроноРАК – так почали називати деревообробний завод у Нововолинську

 

Фото: А.Бідзюра, В.Панасюк

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Коменти з мереж, Емілія: Це статистика по злоякісних утвореннях А ще б Ви дістали статистику по бронхолегеневих захворюваннях ( окрім силікозу), дитячих захворюваннях (алергії. діатези, шкірні захворювання), захворюваннях щитоподібної залози То тоді побачили б повну картину вимирання нашого міста.
Мене смішить лише одне: наші можновладці ж самі тут живуть Їхні діти, родичі – і самі хворіють, вмирають. Може, пора схаминутись. Чи ви думаєте. що ця біда вас омине? Помиляєтесь! Навіть нечесно здобуті гроші не допоможуть. Дехто вже це випробував на собі.

Леся-волонтер
6 років тому
Відповісти  editor

Так,це все правда,але чомусь наші керівники не хочуть робити із цого висновків,бо добре знають,щоКроноспан-не бомба уповільнюючої діі.Якщо немає фільтрів від ядів-фармальдегідів,які діють на наш організм дуже згубно,особливо на дитячийале чомусь не хоче наше місцеве керівництво заставити власникаКроноспану виконати його прямі обовязки….Так можливо потрібна якась допомога від мешканців,чи активістів???

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Леся-волонтер

Дуже мало мешканців-активістів, “Лесю-волонтере”. Всі вийшли. Всіх все влаштовує. І мам, татів дітей на 5, 6, 15 м-нах теж. Зазомбована і сліпа країна “Казляндія”… Очевидно, що й місцева влада “в долі”. Пальцем не поворушить, щоб захистити людей, котрі їх обирали.

Юрій
6 років тому

Все правильно! Закрити усі підприємства,фабрики, заводи і т.д. і гайда на Польщу контру возити!

Олег
6 років тому

В школі давним давно навчали що “статистика є проститутка імперіалізму” !!! От і в нашому випадку так. Кільксть онкозахворювань по області (враховуючі єкологічно чиститі ??? райони ) та кількість в Нововолинську приблизно така сама!!!!! А покричати можна !! Вимираємо!!!

оксана
6 років тому
Відповісти  Олег

і цікавим є також те, що згідно даної статистики захворюваність суттєво знизилась у 2015 році.
так що на дану статистику посилатися не варто

Віруючий
6 років тому

Статистика брєд, а ви панове захисники і крикуни, походу добре грошей заробили щоб ганити кроноспан? бо це як перед всіма виборами, “крупні” політики обіцяють що буде безвізовий, а наші все заводять шарманку шо треба шось робити з кроноспаном… Пане Бідзюра, вам в ваші роки немає чим зайнятись? Ви то по судах ходите, то теремно захищаєте і тихенько фотографуєте закриті кіоски, то тепер кричите “кронорак”, добре вам на пенсії сидіти, але молодь навіть не думає за такі речі, в голові лише як пережити зиму і де заробити грошей на комуналку… (зима близько) .
Думаємо логічно і просто, якщо це такий страшний онкомонстр, то чому ще 90% працівників кроноспану, живі? Чому не повмирали? Не дивно?
І я підтримую комент про те, що давайте все закриємо, будемо всі ганяти з контрабасом на польщу, і не забуватись судитись з міською владою, що вона все позакривала.