Максим запевняє, що був удома. Експерт каже: він бреше…

32 4753

Катю Литкіну вбили чи вона… впала на териконі?

Телеканал “Україна” транслював сьогодні ток-шоу “Говорить Україна”, в якому взяли участь батьки Каті Литкіної, її хлопець Мирон, Миронова мама, а також подружка Каті.

Приїхав на передачу і дідусь Назара та Максима – Валерій.

Показали фрагмент відеодопиту Максима, який перебував на той час у Словенії.

Випливла деталь, про яку раніше загалу не було відомо. Поряд із місцем, де виявили тіло Каті, лежав водяний бульбулятор.

Це такий саморобний пристрій для куріння наркотиків, примітивний кальян.

Мирон на пропозицію тележурналістів пройшов детектор брехні. Його відповіді визнали правдивими.

Назар, як стверджують свідки у справі, пройти поліграф відмовився.

Відео тут:

 

У тему: Назар їздив у Словенію з флешкартою вбитої дівчини?..

Назар їздив у Словенію з флешкартою вбитої дівчини?.. Оновлено

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
32 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Справедлива
6 років тому

Фігня якась…….. Щось ВСІ вони приховують!!!!!! Такі передачі,в цілому,беруть до уваги найменші дрібниці..а тут виходить що?……. Одне замовчування!!!! Чому не було сказано хто такий ,,Яша” ???? Чому не наголосили на одному із головних моментів: У Назара було два обшуки, з різницею у часі 5—7 днів,за які він встигнув побувати у брата Максима ( реально-потенційного вбивці)…….???!!!!!! Доречі,телефон з флешкою у Назара вилучили при другому обшуці..Хммм… Це ж в ті дні ( +- день/два) коли у місті відбулись мітинги!!!!!!! І ще одне питання: яким боком дідусь у цій справі ??/? Останніми дітей бачили батьки ,які сиділи на подвір’ї,вони мали прийти на телебачення і запевняти всіх,що їх синочки ,, хлопчики—дзвіночки”…!!!! Ой,щось мені здається що перекваліфікують цю справу , як ,,Нещасний випадок”…. Бо дуже дивним чином з’явився ,,бульбулятор” да й ще розмальований і головне—з такою резинкою ,як у мами дівчини…. (не було що робити бідолашній дівчинці,серед ночі йти на терекон розмальовувати бутилку,ще й без окулярів)… Загалом,одні крапки і знаки питання!! Можете закидати мене тапками,але здається що,батькам Каті теж заплатили,типу моральну шкоду..Бо покази їхні (батьків) щось суперечать одне—одному!!!!! В мене все!!!!

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Справедлива

І у мене ті ж сумніви. Бальбулятора хтось підкинув, після того, як поліція там вилизала все і вся… А може то гранатою Ф-1, бідній Каті рознесли голову? Наступного разу там знайдуть запобіжника від неї. А може й бойового, фронтового гранатомета. :((( Одним словом, я у ці ментівськи байки не вірю. Занадто все очевидно. Вбивця (вбивці), на моє особисте переконання, – відомий. Де рішучі і професійні дії поліції? Де особистий контроль шефа МВС Авакова? Чому не вимагають депортації зі Совенії? Хто покриває злочинців? А що прикрити цю справу, хтось таки, та намагається – точно.

Аміна
6 років тому
Відповісти  Справедлива

Про найменші дрібниці говориться у таких передачах як “”Гроші”,”Свідок” і інші такого типу,де проводять фахівці детальні розслідування.Дана передача ,якщо не помиляюсь, розказуючи про якісь випадки ,не настільки заглиблюється у суть справи,ось,наприклад у Нововолинськ від даної передачі приїзджав адвокат,і навряд чи він колись був,наприклад,слідчим,бо по віку не сходиться…На даній передачі підняли тему,типу спеціалісти різні,то психолог,то фізіогноміст роблять якісь там висновки.Мене дивував кожного разу той спец,що по обличчях щось там читає-не впечатлив,бо наполягав своїми висновками,що щось там побачив на обличчі Мирона-хлопця Каті,а поліграф повністю відкинув будь-які його підозри.Про батьків….це надто жорстоко такі висновки робити щодо якихось грошей…так,сиділи і більше мовчали,просто не усі можуть за своєю натурою бути бійцями,є люди-вулкани,а є люди-тихі…Я дивилась декілька репортажів за участі батьків Каті-і кругом вони мовчазні і згорьовані-не можна судити усіх по собі-хтось плаче очима,а у когось ридає лише душа..А те,що зробили передачу-добре,бо історія вийшла на загальнодержавний рівень,значить спустити на тормозах буде менше можливостей.

Ольга
6 років тому
Відповісти  Справедлива

Багато що говорилось на передачі, але ефірний час не безрозмірний, як зробили журналісти монтаж, це залежало не від батьків. І скажіть, будь ласка, звідки інформація про два обшуки???????

Небайдужий
6 років тому

Дуже вразило, що дідусь, який явно прикриває своїх онуків, старається поливати брудом дівчинку. Мало того, що наробили, то ще й за чужий рахунок треба вибілитися. Не по чоловічому.

Аміна
6 років тому
Відповісти  Небайдужий

Є така приказка:своя сорочка ближче до тіла,дід на свій розсуд зробив вірно-захищав своїх кровних родичів,і це зрозуміло-у нього іншого виходу нема,інша справа на рахунок гріха…

Сусід
6 років тому

я не можу зрозуміти одного – чому ніхто не поцікавиться цією родиною? Чому Катин адвокат не підніме справи . де фігурують Терлецькі ( збитий чоловік біля пологового будинку, смерті від отруєння алкоголем в кафе цих суб’єктів в Старій Лішні. продаж самогону, виклики і обшуки у них, імовірна причетність Назара до крадіжки комп”ютерного класу в гімназії).
Ці всі справи були закриті, фігурантів не визнали винними. Може, потрібно і це врахувати, в якому середовищі виховувались хлопці. Вони змалечку знали, що що за гроші можна зробити все. А їхній дід Валерій Терлецький свого часу працював у міліції.

editor
6 років тому
Відповісти  Сусід

саме дід забрав їх обох у Литовеж – наступного ранку після зникнення Каті. Тобто вранці 2 серпня Там вони нібито і провели час до від’їзду Максима.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Сусід

А я то думаю, звідкіля я того діда знаю! А це – колишній мент. Ясно. Між іншим, дуже впевнено і контрольвано себе на передачі вів. “Совєцький” вишкіл у всьому відчувається. Не зовсім зрозуміла мені позиція батьків Каті. Чому так пасивно вони себе вели? Чого боялися? Хто їх залякав? Каті вже нема, і її не повенеш: так, хоча б перед пам’яттю своєї дочки подолали власний страх. Вони, відчувається, багато чого знають. Проте, мовчать.

Неясно
6 років тому

Щодо телефону, Мирон телефонував до Каті на наступний день після їхньої зустрічі, слухавку підняла бабуся, тобто телефон був вдома в бабусі, в результаті розслідування зазначалось, що телефон Каті зник, і його досі не знайшли, тільки сім карту вже у Назара, тобто телефон пропав з дому Катіної бабусі??!

editor
6 років тому
Відповісти  Неясно

Щойно поставили на сайт новину “Флешка”. Там відповідь на ваше запитання.

Гість
6 років тому

Бульбулятор з”явився багато пізніше, ніж знайшли Катю. 2-го серпня поліція обшукала весь терикон і бульбулятора не було. З”явився він через тиждень , коли приїхали журналісти.

Віталій
6 років тому
Відповісти  Гість

2 серпня пізно ввечері тільки повідомили поліцію про зникнення Каті. Як могли в той же день обшукати терикон? Та й ніби не шукав там зразу особо ніхто, а казали може десь гуляє і що ніби-то її то тут бачили, то там. Чи ви може хотіли написати 12 серпня, після того, як 11 батько знайшов тіло? І звідки інформація, що він з’явився через тиждень?

Гість
6 років тому
Відповісти  Віталій

Вибачте, дійсно, 12 серпня. 11 знайшли тіло та чергували цілу ніч на териконі. А 12 поліція обшукала весь терикон. Не було ніякого бульбулятора.

Аміна
6 років тому

Впала на териконі-АБСУРД повний!Просто цікаво,хто перший озвучив цю дику версію?!Зрозуміло ж і без спеціальних знань на рахунок слідчих дій,що певні люди із певними зв’язками роблять усе,щоб перекваліфікувати вбивство на нещасний випадок,але ж і нам,пересічним громадянам зрозуміло,що біліших ниток,якими хочуть цю справу прошити просто не буває!!!

editor
6 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно, пишіть нам частіше, відчувається профі.

Аміна
6 років тому
Відповісти  editor

Дякую,Наталія Семенівна.Пишу і старатимусь писати,якщо матиму що сказати,бо як казав один мудрий сучасний чоловік-є питання,які можуть вирішуватись справедливо лише тоді,коли будуть максимально висвітлені у засобах масової інформації і набудуть обширного розголосу.

editor
6 років тому
Відповісти  Аміна

ще ваш блог можна затіяти, думаю, буде цікаво. На правозахисні теми.

Гість
6 років тому

Батькам ніхто нічого не платив, багато чого, що було сказано просто вирізали і не показали в єфірі, зробили просто шоу а справі не допомогли

Віталій
6 років тому

Може краще було у “Слідство ведуть екстрасенси” звернутися? Думаю, там би більше дали відповідей. Бо після цього шоу тільки більше запитань з’явилося.
Наприклад, чому не було нічого сказано про те, що де шукати дівчину батькам підказала ворожка, про що раніше говорилося і писалося? Вона була взагалі чи ні? Бо на запитання ведучого, чому стали шукати саме там, батько відповів, що був коментар на якомусь сайті, щоб шукали на 10 шахті. І він спочатку поїхав на 10 шахту, побачив шо там хтось був, спочатку була думка шо її переховали, а тоді він вирішив шукати на 3 шахті, біля якої і жила Катя з бабусею. І тут шось не зовсім зрозуміло, до чого те повідомлення, і чому тільки на 10-й день і на 10-й шахті з’явилася думка шукати біля дому, з чого по всій логіці треба було починати?
З телефоном теж всіх заплутали. Чому на передачі не уточнили, що була включена переадресація на бабусин телефон, коли наступного дня дзвонив Мирон?
Чому “бульбулятор” поблизу місця, де лежало тіло, знашов батько з адвокатом через якийсь час? Хоча мав бути знайдений раніше слідчими і відданий на експертизу, як без сумніву важлива деталь у з’ясуванні обставин загибелі дівчини і причетних до цього. Чому говорять, що смерть настала від удару об той камінь, що на териконі? Там що виявили сліди крові чи ше якісь докази цієї версії? І на основі чого адвокат батьків Каті у тому ж сюжеті про камінь робить висновок, що швидше за все не було свідомого вбивства? По-моєму, такі заяви, як і про той розмальований бульбулятор з резинкою, тільки на руку грають підозрюваним. І зараз закінчиться все тим, що Максим з Назаром цілий вечір з 1 на 2 бавились вдома на комп’ютері під пильним наглядом дідуся, а Катя з горя, що Максим не прийшов за подарунком, вирішила піти накуритися на териконі, і сама випадково впала на камінь, бо була накурена і без лінз. А телефон перед тим сама десь викинула, видаливши переписку, і карту пам’яті віддала колишньому ше раніше. А шо? Добре заплатять – ше й не таке можуть придумати.

гість46831
6 років тому

Дуже дивним є те, що коли дівчину шукали більше як тиждень, чомусь не було ніякого свідка( жіночка наголосила у фрагменті, що вона ЗНАЛА Катю) чому ж вона коли її шукали не сказала що вони ішли в район третьої шахти! А те що опівночі вона так легко впізнала Максима , колір волосся !

Аміна
6 років тому
Відповісти  гість46831

Свідок-жінка не казала ,що ЗНАЛА Катю,вона її впізнала на пред’явленому фото,вона не лише Максима впізнала,а УСІХ ТРЬОХ:дівчину і двох хлопців,яких зустріла по дорозі тієї ночі в певну пору і вони рухались в сторону терикону,бо до нього веде саме та дорога.А у тому,що впізнала нема нічого наддивного:у своїх свідченнях вона не надто деталізувала,хоча в поліції,звісно,є більш детальні її свідчення.А яким чином впевнено говорила про впізнання?Може бути дуже просто,як ОДИН із варіантів-на тому відрізку шляху,на якому ці троє їй трапились, могло бути певне освітлення.

Аміна
6 років тому
Відповісти  гість46831

Те,що жінка дала свідчення-честь їй і хвала!Тому що в багатьох випадках люди “пасують” і ні в що вплутуватись не хочуть-така життєва істина,як кажуть”ініціатива наказуєма”.Пояснити можна і те,що ніби-то тиждень мовчала:ми не знаємо коли і кому вона давала якісь свідчення-раз,може бути особою,яка не користується інтернетом і не знала про зникнення дівчини,як і могла навіть не бачити паперових оголошень по місту-два,ну і ще варіант:могла бути заклопотаною власними питаннями і не звертати уваги на інформацію,яку десь поряд могли озвучувати інші люди -люди різні за складом характеру,складом розуму,складом натури…

444
6 років тому

По любому повирізали половину про що там говорили…Тоді навіщо взагалі робити такі програми? Для нововолинців які чекали дійсно на якісь новини по цій трагедіі, нічого суттєвого і нового не було.. Розслідування вони своє провели !!! Особливо кіберполіцейські ))

Аміна
6 років тому
Відповісти  444

Зовсім не смішно…передачу зробили-МОЛОДЦі!Зазвичай після такого розголосу справа береться під вищий поліційний нагляд,тому розслідуватимуть усе більш старанно і получатимуть неслабких прочуханів різного виду відповідальні особи за цю справу у відповідних органах.

editor
6 років тому

Маргарита пише:
Телебачення зробили шоу з трагедії,впевнена,що половину вирізали!!! А прочитавши коментарі під вашою статею від простих небайдужих людей (напевно з Нововолинська) ось де психологи і кримінологи. А не ті що в студії ( подивився не так, почесався не так)

Саня
6 років тому

А ніхто не подумав чому Яша сидів на вулиці до 2-3ночі? Щось мені здається , що ‘синочки’ прибігли додому і розказали , що там щось сталось!!!! А може, він своїми ментовськими мізками все розрулив? Сказав сидіти вдома і не рипатись. Може, пішов сам і заховав тіло дівчини?! Одного відправив за кордон, видно він скоїв щось, а іншому сказав мовчати! Мент думає як мент!

ООООО
6 років тому
Відповісти  Саня

Якщо припустити, що це не вбивство, а нещасний випадок, тоді хлопці повинні були розгубитися і не знати що робити далі. Можливо вони і не хотіли нікому нічого розповідати, але будь-які батькі помітять по своїх дітях, щось не так. І можна все випивати, “поки не пізно”…
Тим більше “Яша” знає все з середини…., як приховати уліки, як зам’яти справу, кому менший строк дадуть, ……

editor
6 років тому
Відповісти  ООООО

ще варіант: збрехали вдома, що це нещасний випадок.

ООООО
6 років тому
Відповісти  Саня

Не може бути холодний розум, після того як побачиш раптову смерть……, ( не хочеться вірити, що серед нас живуть підлітки, які можуть спланувати таке вбивство). Чтоб знищити переписку, подіти десь телефон, приховати ще якісь докази, придумати алібі і т.п. потрібно дуже холодний розум.
Ще одне мені сподобалось…..
ввечері “діток” не випускають на вулицю погуляти, а ось раптово виїхати за кордон будь-ласка.

Небайдужий.
6 років тому
Відповісти  ООООО

А, якщо ця смерть не була раптовою, а добре продуманою? Тоді збігаеться і все інше. Мені здаеться, якби родичі-менти знали про вбивство одразу, тіло Каті плавало би в Бузі. Вони би не допустили, щоби тіло було знайдене.

Dasha
6 років тому

Якби там не було вбивство чи нещасний випадок !!! Стан хлопців після того що сталося був неадекватний і батьки це помітили відразу! Кожен буде спасати свою дитину від усього!! Але заховати тіло і знати де воно всі дні це по-звірячому! Кара господня …ось що їх всіх чекає!!!! Яке там правосуддя?