У Нововолинську закон діє лише до 21.00, далі рулить беззаконня

13 2620

Ось відповідь із виконкому на критичну публікацію РАДАРА щодо незаконних обмежень у міських маршрутках для дітей із багатодітних родин.

Нагадаємо: читачі обурювалися, що після 21.00 дитина з посвідченням не проїде безоплатно – водії вимагають 4 гривні.

 

Заступник нововолинського міського голови В.Рожелюк і начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради Ю.Коцура довго мудрували над відпискою.

Вона традиційно багатослівна і свідчить про свідоме ігнорування закону.

 

Пан Рожелюк замислився: “Чого я тут сиджу?..”

Фото  – газета “Наше місто”

 

РАДАР перешле цю відписку у прокуратуру – хай там пояснять, як нововолинські водії мають перевозити дітей-пільговиків.

 

У ТЕМУ:

У черговій маршрутці закон України не діє?! Водій здер гроші з хлопчика-пільговика

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
editor

Тетяна Чемерис: Це беззаконня скрізь є і буде. Воно приводить вже до того, що дитині в тому-таки Нововолинську не дають дозвіл на проведення планової операції – це три роки дитині! Бо ми ж із села, це як з другої планети.
Чогось інші міста приймають всіх дітей. Але Нововолинськ – то трохи страна чудес.

бабушка Кати

СТРАНА ЧУДЕС – где бессменно правят Сапожников и Мороз!

Анатоль _ БІДЗЮРА

Стовідсотковий ігнор “ЗУ Про захист дитинства”, який не передбачає відмови у пільгових перевезеннях дітей на основі імовірного (!?) браку коштів у міському бюджеті. Із бюджетними коштами давно потрібно розібратись представникам громадськості, провівши детальну перевірку. Ми тільки й чуємо від міського голови про неміряні багатства Нововолинська (останній раз – на Дні міста 26.08.) по яких ми йдемо, трохи не попереду всієї планети Земля. :))) Хай відповість куди вони поділись.

чудеса у місті

До 21 год. беззаконня у місті набагато мощніше і більше , бо в ту вечірню пору міська рада не приймає дерибанівських неправомірних рішень.

1).?????

Рассказывают, во время войны Уинстон Черчилль принимал бюджет Великобритании у канцлера казначейства сэра Джона Андерсона и спросил:
– Почему у нас здесь расходов на детей нет?
– Война идёт, – ответил тот.
– Если на детей нет расходов, зачем мы воюем? – парировал Черчилль.

Цитаты УинстонаЧерчилля:
Война (ООС)– это когда за интересы других гибнут совершенно безвинные люди.
Власть (коррупция)– это наркотик. Кто попробовал его хоть раз — отравлен ею навсегда.

\" власть наркотик\"

Нововолинська теперішня влада ніколи ні з ким відкрито не воює,бо мер ” еволюціонер а не революціонер”. Нехай інші “гинуть ” за його інтереси. А ця влада вміє віртуозно користуватися плодами праці інших людей.
В сюжеті ” Нововолинськ – місто контробандистів ” мер відверто каже ,що без політики йому нікак, він до скону залишатиметься у ній. Як вбачається ,це ще гірше, ніж” наркотична ” залежність.

ПЕРЕВІЗНИК

люди які пишуть і думають ,що водії неможуть НАЖЕРТИСЬ .Для них є два варіанти вирішення проблеми.Перше -купити автобус і побачити як ЖРУТЬ ,,я вибачаюсь за ЖРУТЬ так написано вище.Друге -наше місто не таке велике ЗРОЗУМІЛИ.

Фея

Водії таки не можуть нажертись. І я легко це доведу по одній справі. ЗРОЗУМІЛИ

123

Звичайно не можете нажертися. Я була в Ковелі і там проїзд для школярів не залежить ні від пори року,ні від того,чи є зараз навчання,чи канікули і ні тим більше,чи ранок зараз чи ніч. А у нас з травня по жовтень школярі раптово робляться не школярами і мусять платити по повній,як дорослий.

456

У Луцьку тех школярам не обмежують безкоштовний проїзд.

editor

Зверніть усі увагу: автори відписки Рожелюк і Коцура не посилаються на жодне рішення виконкому чи міськради, яке б дозволяло “частково обмежувати” права дітей-пільговиків. Тобто існує просто договорняк між перевізниками і Коцурою, що після 21.00 на закон можна плювати.
Прокурори, ви де? На морі чи на роботі?..

Анатоль _ БІДЗЮРА

Мер ніколи не підписує таких документів. Хоча, юридична служба при виконкомі й дуже слабка, та все ж вони йому це регулярно радять. Саме для цього там і тримають В. Рожелюка, якого можна принести в “жертву” у будь-який момент. Без наслідків для власної, затягнутої у часі, кар’єри. Вочевидь, це зрозумів і А. Сторонський.

Фея

Так, Рожелюка завжди приносять “у жертву” і роблять із нього цапа відбувайла. Тут я цілком згідна з паном Бідзюрою. Можу посвідчити навіть про такі факти