Вишивата

74 3234

Поїздку у Париж розігрують  у Нововолинську за найкращу вишиванку.

Яка це вишивата, Боже ж мій.

Та подаруйте те турне вдові чи мамі героя. Або тому, хто уцілів під Іловайськом…

 

У кожного з нас своя незалежність.

Для багатьох державне свято намертво переплелось із Іловайськом-2014. І їм не до врочистостей.

Рядові, майори, добровольці, що дивляться на нас зі стели героїв у Нововолинську, пройдуть парадом хіба там, перед Богом.

На п’ятому році війни у переддень параду у Києві знову були втрати на Сході. Загинули і лучанин Георгій Ольховський, і Василь Крищук із Володимира.

Голодує, вмирає Олег Сенцов – за свою й за нашу незалежність.

 

 

Я не дивилася сьогоднішній парад – це блеф і надування щік головнокомандувача. Україні потрібен парад перемоги, а не паради поразок і виборчого піару. 700 мільйонів гривень на пафосне шоу – це навіть не марнотратство з марнославством. Це цинізм.

Тим часом у моєму Нововолинську розігрують сьогодні поїздку у Париж на 7 днів – за найкращу вишиванку.

Яка це шароварна вишивата, Боже ж мій.

Та подаруйте те турне вдові чи мамі Володі Якобчука. Або Марині Шепелюк. Або Олені Гані. Або мамі Роми Бірюкова чи Сашка Свинчука. Або…

Уже стільки прізвищ на стелі героїв – і навряд чи їхні рідні переймаються зараз вишиванками.

Чи дайте ту путівку хлопцям зі Спілки АТО – невже їхні Щастя, Дебальцево, Свердловськ, Іловайськ важать менше, ніж гарнюня вишиванка?

Ех, псевдопатріоти з міської ради, затійники і кон’юнктурники ви наші, кому війна, а вам усе вишивата…

 

 

На цих фото – бруківка та бордюри біля стели героїв у виконанні А.Коптюка – бізнес-друга нововолинського мера Сапожнікова. Там вгатили 150 тисяч гривень, а потім іще доплачували за ремонти…

Це станом на сьогодні. Кому війна, кому відкат.

 

Наталя Камишникова

Світлини – Анатолій Бідзюра, Руслан Влодарчик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

74
Коментуймо!

3000
19 Коментарі теми
55 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
17 Автор коментаря
editor

Анатолій Миколайович надіслав гарне фото, хотіла просто зробити підпис, але вийшло отак.
Звиняйте, любителі веселих святкувань.

editor

Зоя Жук, яка вже стільки років вірить у повернення сина, теж не заслужила на той Париж?

Фея

До того часу, поки Сапожніков своїм совковим розумом не вникне в ситуацію і не почне щиро поважати наших героїв і їхні родини, нічого не зміниться. Можливо ветеранам АТО потрібно зібратись і таки пояснити градоначальнику, що вже давно пора щось міняти в головах міськвиконкомівсього начальства, а якщо ні, то можна те начальство і ” піти” з посади і “великої політики”, хоча яка там велика політика у нашому маленькому місті? Це просто громадська посада і корито, біля якого пристосувався мер і мерські підлеглі, нав’язуючи своє заскорузле, відстійне, совкове бачення всім оточуючим…
ГЕРОЯМ СЛАВА І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ.

юра

щиро кажучи, сапожніков і ко ніколи ( дивлячись на ” виснажливу” і ” кропітку ” 20 – ти річну роботу ) не вникне в ситуацію і не почне щиро поважати наших героїв і їхні родини і нічого не зміниться ……. там де є бажання грошей, там нема розуміння оточення – сильно низький рівень інтелекту, низький , рівень освіти , низький рівень поглядів

Фея

Так є ж і друга частина – не вникне, не поважає – то може б його “пішли” згуртовано і дружно, як під час Майдану?…тільки щоб назавжди…

юра

нажаль такого в нововолинську НЕ БУДЕ !!!! контора , біля якої , ще зовсім недавно монументально красувалася керівна і направляюча постать для цієї контори , за 20 років своєї діяльності або бездіяльності для міста ( нехай кожна людина вибирає , що їй до вподоби, для характеристики керівника цієї контори) зробила все можливе в руйнувані інфраструктури міста , а отже все для того, щоб посмертно бути привареним і прикрученим до крісла

Фея

Напевно я оптимістка, але дива таки трапляються – у одному маленькому населеному пункті у сільській раді одна особа теж думали буде сидіти вічно, думали, що ту особу з тої ради вперед ногами на цвинтар винесуть, бо вже вік пенсійний, а ще працює. Та не судилося – та людина занадто накрутили зі справами і влізла куди не слід було лізти. Після втручання правоохоронних органів та людина з ради таки пішла і живе тепер тільки на пенсію. Правда не можу сказати, що її місце зайняв хтось кращий

юра

на щастя для ватажка контори сапожніков і ко, цей випадок не показник – сильно вилика фінансова база, сильно великий досвід обходу критичних ситуацій, сильно коррумповані державні структури, так що для здравомислячих містян все дуже пагано , і навпаки дуже добре для тоі контори…….. от подивітся знизу в коментах ” педагог ” який боїться свого імені навіть в інтернеті , зате цей ватажок – це щастя, бо це надійні гроші – все дуже просто, а ви хочете оптімізму !?!?!?

Фея

Я “оптимізму” не хочу і ні від кого не чекаю. Просто я писала,про те, що я сама є оптимісткою))) І суть мого коментаря у тому, що все колись закінчується, хоча ніхто не заважає нікому хоча би спробувати наблизити той кінець😉

editor

це не педагог, це персональний троль А.Бідзюри, і я його знаю 🙂 тому комент уже у смітнику.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Він не один у мене. І у тебе вони є.
Глисти інтернету в Нововолинську, на зразок ціп’яка бичачого. Проплачені паразити.

editor

оцей наш із вами знайомий не забуває й мене 🙂

1).?????

Цими бордюрами та бруківкою за 150 тисяч (це СВЯТЕ місце) відношення міської влади до загиблих цим все сказано. А навіщо МЕРТВИМ гроші, гроші потрібні живим ( Коптюкам, Сапожніковим, Гузям і т.д )

Лондон

Родини загиблих стояли до і після урочистостей біля Стелли, а от мешканці міста не дуже підходили туди. Там взагалі крадуть якісь люди лампадки і квіти, а ті всі пластикові помічено хрестиком Х Бачу, бо кладу там по язичницьки цигаркі для друга який там. Квіти і лампадуи певне краде мер і його зами?! Ганьба НАМ! !!!! Ми на таких заслужили (((((

editor

Стояли на тій перекошеній бруківці. Стояли, бо де їм іще зібратись. Центру атовців у місті немає, хоча чимало приміщень стоїть пусткою.
А масове паломництво в нашому місті – на гуляння, на шоу. Надто коли виїзна торгівля. Самі знаєте.
Так, мер і зами лампадок не крадуть. У них апетити більші. І їм до лампади, що місто – кримінальне, отруєне, застійне.

Анатоль _ БІДЗЮРА

О, завтра ввечері не полінуюсь таки з друзями зафільмувати освячений ще із радянських часів, місцевою владою, масовий психоз у вигляді грандіозної пиятики на газонах – в алкашно-недорізаному “культурному” парку – громадському місці, що вважатиметься злочином. Бездіяльність Національної Гвардії, міської, обласної поліції – теж, якщо таке буде. Ми складемо протоколи довільної форми і запропонуємо підписати їх преставникам правоохоронних органів. Запрошуємо, перших персон м. Нововолинська – мера В.Сапожнікова, пер. заступника МГ\секр. міскради А. Сторонського, заступників В.Рожелюка та О.Громика хильнути із нами оковитої у цей святковий вечір. На брудершафт. Тільки небагато. Бо декому із керівного бомонду, в понеділок , треба йти на роботу… Читати далі »

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

І я за те. Який може бути Париж сьогодні, під час війни, і приз за вишиванки? Мама, тато і їхні дві чарівні донечки – вони всі люблять Україну і цей розкішний подарунок заробили чесно, слів нема! Я про інше. Якби це було із кишені самого В. Сапожнікова чи кошти на нього назбирали гуртом, тобто, склалися вкупі – голова і заступники зі своїх власних зарплат, я б подумки їм аплодував. А так, це передвиборчий піар звиклого до слави, влади і грошей, остогидлого всім перестарка. Який під виглядом об’єднання громад в ОТГ (а насправді – новітнього феодального переділу України на персональні латифундії… Читати далі »

editor

Добрий, добрий дядечко мер, він “посприяє”, щоб турфірма відправила у Париж не одну людину, як передбачалось, а всю молоду родину, вбрану у вишиванки.
Та вже посприяй заразом, щоб і вдові котрогось із загиблих нововолинців путівочка знайшлася…
Яке блюзнірство.

макс п.

блюзнірство це ваша травля…ви провокуєте цю сім”ю щоб вони відмовилися від своєї перемоги в цьому конкурсі????? на користь кого???ви прекрасно розумієте ,що відправити на відпочинок всіх родичів загиблих на сході не получиться, а виділивши когось окремо ,ви обідите інших.
це був конкурс де міг перемогти кожен,але глядачі обрали їх,тим паче заслужено(мама постаралася) і використовувати це щоб полити брудом мера не правильно…це звісно моя особиста думка з якою можливо хтось і не згідний…

Анатоль _ БІДЗЮРА

Жодного заклику, щодо вдмови від поїздки до Парижу, ні від кого не прозвучало, “макс. п.”

editor

“Ваша травля”? Мера не цькують, мера критикують. Ні брудом, ні тим більше медом ніхто його тут не поливає. А от мене промерські засоби цькують роками, відчуйте різницю.
Опублікувала цей текст тоді, коли конкурс іще не почався. І мені байдуже, хто там виграв. Гарно вишивають – молодці. Але за це у зраненій війною країні не повинні дарувати поїздки у Париж!

editor

Я була не так давно у квартирі десантника, який повернувся у Новік, подивився, що тут діється, намагався заробити для родини… не витримав нашого мирного захланного життя – і наклав на себе руки. У квартирі абсолютне злидоття, розумієте? Я розмовляла з мамою Володимира Якобчука – десантника, що НЕ повернувся до рідного Литовежа. Мама така сама геройська, як і син, бо…. Ні, не буду продовжувати. Максе П., ви нічого не зрозуміли. Річ не у тім, хто переміг на конкурсі вишиванок. А у тім, що тільки байдужі і пихаті псевдопатріоти можуть роздаровувати турне у Париж за вдяганку, а не за пролиту на війні… Читати далі »

editor

“Виділивши когось окремо, ви обідите інших”. Та ну? На конкурсі теж когось “виділили окремо”, а когось “обідили”. То таке. Не переймайтесь, переможці нікого не “обідять”, поїдуть самі.
Та й на здоров’я. Мова не про них. Мова про гламурну чиновницьку ментальність. І про оточення міського голови – ніхто не сказав: “А давайте розіграємо той Париж для учасників АТО і їхніх родин…” Ех, угодовці. Просто ваші на війну не пішли.

таня

поки в Україні війна ,гинуть наші діти чи може народ гуляти ?Матері чиї діти там і чиї неповернулись плачуть моляться не сплять ночами. А мер гуляння робить.Люди схаменіться!А як що завтра в нас будуть бомбити?В країні дітей мертвих каліченних везуть .А ви ще шашликів хочете?Траур і скорбота закінчились?

Анатоль _ БІДЗЮРА

Правильно і грамотно, Таню! Напитися оковитої, нажертися шашликів, обблюватися, обіс***ятися і вср***тися на газонах, так званого, парку Культури і відпочинку – у громадському місці! Оце й буде повним щастячком для більшості обивателів міста. Мер відмінно знає ці настрої і звички своїх виборців. Тому й порушує закон, підігріваючи їхній потяг до алкоголізму і веселощів у винних випарах. П’яними людьми дуже легко кермувати і спрямовувати у потрібне для себе русло.

Фея

Щойно дізналась, що шашлик у неділю на масових гуляннях коштував аж 300 гривень, а пляшка горілки аж 110 гривень. Просто ресторанні ціни!!! Не дбає мерія і не створює “належних” умов для масового споювання населення, ох не дбає!!! Ні щоб зробити їжу і пійло за доступними цінами ☺

юра

були ятки з 460 грн за кг шашлика і 200 грн за біленьку

Анатоль _ БІДЗЮРА

А що, пиятика в парку і в зливу була?

Фея

Я про зливу не знаю – я там не була, а знайомі пішли геть із того занадто дорогого свята – казали, що ціни боляче били по кишені😃

Андрій

Вчора передзвонив привітати своїх друзів шахтарів… всі четверо зі своїми родинами чи друзями святкували хто вдома, хтось на Бузі на природі, хтось в себе на дачі, хоча минулі роки за традицією всі збиралися в парку. З такими цінами та такими зарплатами зараз в людей просто немає лишніх грошей там гуляти…

Фея

А ще шахтарям не виплачують зарплати, а коли виплатять частину із затримкою, то гроші вже знецінились, бо ціни підскочили і тут не до гуляння😔

Олег

Ну тоді давайте в чорне всі вдінемось, голову попелом будем посипати, бо в нас війна, війна ще може бути 100років. То що будем траур держати? А що на дорогах гине набагато більше чим на війні то нічого. Хвороби також забирають більше чим на війні. Так що траур пожитевий. Я Вас правильно зрозумів? А що ж ви не писали як люди на православні свята нализувалися, чи тоді війни не було? А новий рік. Чи коли мені треба святкувати, то можна, а коли свято не подобається, то війна і траур.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Ви брешете, “Подросток”. У блокадному Ленінграді ресторани працювали, хіба що для партійної еліти.

Фея

Подросток справді бреше. Прості ленінградці у блокадному Ленінградці вмирали від голоду і бомбардувань, а не по ресторанах ходили. Зерно возили вантажівками по кризі замерзлого Ладожського озера на єдиний на усе місто млин. Коли крига була тонка і ламалась машини провалювались під кригу і тонули. Ця дорога називалась Дорогою Життя і колони вантажівок постійно бомбардували фашисти, руйнуючи замерзлий лід. Місто було зруйноване постійними бомбардуваннями, то що – фашисти не бомбардували ресторани вибірково?

Фея

И я думаю, нормально чувствовала себя часть руководителей коммунистической/социалистической партии. Без миллионов жертв можно бьіло обойтись и в других городах и битвах. Как вьі написали – многие архивьі рассекречивают.Только тема данной статьи совсем другая и она второй мировой войньі не касается.
А та война, которая идет сейчас в Украине совсем другого вида, она не похожая ни на одну из всех прошедших войн ((

editor

то яка турфірма так розщедрилась? і за які привілеї негласно домовились її власники з мером?

Віктор

Це не свято, це ПИР ВАЛТАСАРА!!!!!
СТРАШНО….
КУДИ МИ КОТИМОСЯ….

Фея

Дивлюсь на коменти, лайки і дизлайки і мені прикро, що багато користувачів не на боці бійців і їхніх сімей. Яке може бути свято, коли у нашій країні гібридна війна з окупантом, гинуть, страждають люди, рідні і близькі оплакують загиблих?…. Я не була у Парижі – була в інших гарних містах і за свої НЕ ПОДАРОВАНІ ніким гроші!! Я точно знаю, що без Парижа не вмирають, а ще знаю, що достойні, чудові люди можуть захворіти і померти від людської жорстокості, закостенілості і байдужості, як той боєць. ВІЧНА ЙОМУ ПАМ’ЯТЬ І ЗЕМЛЯ ПУХОМ. Щиро бажаю бійцям і їхнім родинам подарунків і ласки… Читати далі »

editor

Для margarita. Вивільніть свій коментар від “брудних здогадок” – опублікуємо. До речі, ТУТ у коментарях про дружбу цієї родини з мером ніхто не писав, окрім вас, це ВАША “брудна здогадка”.
Для Олени. Не починайте з хамуватого “балагану”, і ми всі радо вас вислухаємо.

margarita

Ще не відомо, чи хтось кудись поїде, а вже стільки шуму. Побачивши коментарі вирішила дізнатись про цю сім’ю. Отже мама простий перукар, в молодому віці залишилась круглою сиротою, і з юного віку змушена заробляти собі на життя сама. Тато щоб прокормити сім’ю постійно на заробітках. Ні держава, ні хтось інший нічим їм не допомогли.  Виховують дві чудові доньки. В силу обставин свого життя, ніде не відпочивали. І якщо вже випала їм така можливість, чому б за них не порадіти?! Вишиванки мама вишивала, минулого року, не для конкурсу, а на 10 років подружнього життя. В місто йшли на прогулянку з дітьми,… Читати далі »

editor

Ну, це вже краще, майже без “брудних здогадок”. Тепер по суті.
1. Тут ніхто, крім вас, не обговорює ні переможницю конкурсу, ні її родину.
2. Тут узагалі не йдеться про учасників конкурсу. Тут ідеться винятково про міського голову, який роздаровує поїздки у Париж не за Іловайськ, не за шахту “Червонопартизанська”, а за вдяганку. Ідеться про його етичну глухоту. І про глухе лакузницьке мовчання його оточення.
3. Ходити до Сапожнікова, висловлювати своє незадоволення і пропонувати зміни – це марнувати час. Я свій час ціную.
4. Свято вишиванки відзначають у травні, а не 24 серпня, і воно не є державним.

editor

Продовжу для margarita.
5. Сироти теж мають пільги й допомоги – принаймні до 18 років, і ніяке турне не замінить їм близьких, чи не так? Я б не писала цього, але ви розумієте лише свою логіку, тому – будь ласка, пояснюю за вашою.
6. Ділити 200 доларів чи євро на всі сім’ї учасників АТО – це таке саме блюзнірство, як пропонувати це у коментарі, хай навіть іронічно.
7. Ніхто з ваших близьких не був на війні і явно туди не збирається.
Не читайте РАДАР, це не для вас.

Фея

Не можу мовчати. Я також працюю з юного віку, хоча практично я є інвалідом дитинства – групи по інвалідності не маю і ніколи не мала – всупереч здоровому глузду лікарі групу давати і не думали. Працювала на різних роботах, шкідливих і небезпечних для мого здоров’я. Моїй сім’ї і мені ніхто ніколи не допомагав. Переважна більшість моїх близьких подруг не тільки за кордоном не були, а навіть простого моря не бачили. У декого із подруг і батьків не було у сім’ї, була тільки мама і жили вони бідно і тяжко. Margarita, мене не розчулив ваш монолог про згадувану вами сім’ю і… Читати далі »

Невідомо Марина

Скажіть будь ласка як вам написати на сторінку маю дуже хорошу тему

editor
Невідомо Марина

Доброго дня !!!
Хотіла спитати чи таку тему можна розширити. Чула шо кроноспан викупив ше ту частину біля лікарні “Здорова сім’я”, це ж жах, вони і так пускають той дим яким і хворіють раком,може якось зібратись шоьб робити цеж жах ростуть маленькі дітки так хочеться шоб вони були здорові !!!!
Заради того все зробиш молоді матусі ,всі б хто бажав шось робити і розширювати це , ще як вони тут построЯть прям під носом чим дихати тоді будуть хворіти всі 🙁 Не можу чогось написати туди 🙁 думаю мене багато хто підтримують

Анатоль _ БІДЗЮРА

Марино, а підписатися своїм прізвищем, чому боїтесь?

бабушка Кати

да, Марина, Вы сто-тысячу раз правы!!! Нововолынск с *легкой* руки мера превратился в КАТIВНЮ и для взрослых и для, что особенно страшно!, детей. я вот читаю комментарии и удивляюсь – у кого под Вашим комментарием поднялась рука поставить *против*? этим людям что безразлично наше будущее!?

анти чобіт

цим людям які мінусують вже за 60 один тільки гінеколог матюкальник молодший

editor

Упевнена, більшості з них – від 20 до 40.

анти чобіт

заробляють на премію

бабушка Кати

у многих от 20 до 40 есть дети, проживающие в Нововолынске. и у многих за 60 есть и дети и внуки! и как можно иронизировать и игнорировать в таком важном вопросе?! да, далеко пойдем……….

Андрій

Не розумію чому ви вцепились до того кроноспана… в 98% коли поряд по трасі проїжаю машиною дим з труби йде в сторону Володимира а не на Нововолинськ.

Фея

Ви , Андрій, хороший сусід:-) і як справжній добрий сусід не переймаєтесь тим, що сусіди Володимирволинці дихають гидотою, головне що у вашу сторону вітер не дме:-)

Невідомо Марина

Ніхто не боїться, пане Бідзюра ,чому маю писати своє призвіще буде шось рішатись тоді напишу призвіше і все що треба ,скільки дітей помирає і хворіє тою гадостю вони ще хочуть шось під носом робити це вже просто жах ,їто має свою дитину той пойме ,коли хочеться шоб всі діти ніколи не хворіли тою бідою та навіть дорослі !!!!
Потрібно шось рішати ,чому аш під носом воно шось будуть робити ????

Невідомо Марина

Андрій він розповсюджується скрізь і ше якшо тут зроблять буде дуже класно !!!
Може в тебе немає дітей і тобі все одно ???

Андрій

Тобто, хочете сказати що дим йде проти вітру? ☺

бабушка Кати

странно… это что же – в зоне Нововолынска ветер никогда не меняется?! да, действительно – СТРАНА ЧУДЕС!

Андрій

Проїжаючи сотні разів по трасі біля того Кроноспану я ще ні разу в житті не бачів щоб дим з тої труби йшов на місто. А взагалі, Кроноспан розташований рівно на північ від міста а в нас північних вітрів майже не буває, а якщо і бувають то всього тільки декілька раз на рік і то, він північно-західний , і дим з тої труби зачеплює тільки верхню частину 15 мікрорайону всього декілька раз на рік. А от людям з сіл розташованих навкруги Кроноспану дійсно не повезло… Поцікавтесь хоч раз географічним розташуванням того Кроноспану по відношенню до міста та метеокліматичною характеристикою нашої області,… Читати далі »

анти чобіт

в іваничах та благодатному воняє кронораком,не пиши дурниць

Фея

А це цікаво – я вважала, що у нашому благодатному повітря більш-менш чисте і благодатне :-), бо кроноспан далеко. То це не так??? Так тоді і полякам кроноспан шкодить і куди ж вони дивляться???

анти чобіт

вусатого треба до труби кожен день на пару годин

Волинянка

А чого ви шкодуєте жителів навколішних сіл? Коли постало питання про будівництво цього “вбивці” скільки людей відмовились підписати заяву про заборону будівництва ви знаєте? Вони бачили в цьому” роботу для сім”ї” так їм говорили Де-хто поласився на пару сотен гривен Давайте говорити правду Андрію Поцікавтесь рівнем захворюваності по районах Нововолинська Зробіть порівняння з роками до роботи Кроноспану І ви не будете говорити цих дурниць На 15, 5, 6 мікрорайонах збільшилась кількість людей хворих на бронхо-легеневі, онкологічні та алергічні захворювання Збільшилась смертність!

Людмила Зіменко

Волинянка, а я хочу довести до відома всіх дописувачів і читачів, що не тільки у довколишніх селах люди мислять так вузьколобо. У селищі було не краще, коли у ще працюючій 9-й школі (у половині школи – через стіну від класів із дітьми) хотіли відкрити швейну фабрику. Деякі жіночки ледве горло іншим не гризли, бо бачте, на заборони і небезпеку для дітей вони чхати хотіли, аби тільки БУЛА РОБОТА У ЦЕНТРІ СЕЛИЩА!!! НЕДАЛЕКО ВІД ЇХНЬОГО ДОМУ…

Андрій

Скільки би ви не грішили на той кроноспан, але та порода посипана по всьому місту та навкруги (бо вона безкоштовна, коштує тільки погрузка та доставка) – завдає людям набагато більше шкоди на організм ніж те підприємство яке майже ніколи не димить на місто…

анти чобіт

колись перевіряли дозиметром породу фону нуль

Андрій

А майже всю таблицю Менделеєва важких металів у повітрі з пилюки в яку з часом перетворюється та порода – ви не рахуєте?
Поцікавтесь навіщо колись обовязково озеленялися всі терикони.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Це точно. Ми живемо в зоні екологічного лиха. Шахтна порода теж завдає великої шкоди людям. Колись, науковці-екологи із Рівненського НДІ досліджували її вплив на навколишнє середовище. Я вже й не пам’ятаю, яка газета друкувала результати їхніх досліджень. Знаю, що на декількох сторінках.

анти чобіт

майже ніколи не димить да ти фантазер ,а ще пахне як у лісі так казав наш вітька сапожніков

Невідомо Марина

Андрій вітер буває і в протележну сторону і все йде сюди яка різниця в яку сторону ,ми всеодно ним дихаємо !!!!
і ще якшо тута біля траси зроблять то буде нюхати весь 15 ,навіщо травити малих дітей які хочуть жити шоб вони помирали від того раку ,вже не говоря про дорослих а про своїх дітей наших !!!скільки в Нововолинську хворих діток на Рак маленьких які мучаться !!!

Невідомо Марина

Потрібно було прийти на похорони до Ромчіка Гальчика тоді б побачив Андрій шо це за біда плакали всі ,і маленький хлопчик якій хотів жити радуватись життю прожити скільки мало померти від тої біди так хочеться вберегти наших діток шоб вони не хворіли !!!
Як би були в тебе діти зовсім не так би ти говорив !!!!
Хочеться шось робити ,ше якшо вони на носі тута построять кроноспан і будуть тута випускати свою отруту шоб ми нею дихали !!!
Просто жах

Невідомо Марина

Я тобі говорю потрібно робити шоб під носом того диму не було шо мають построїти на 15біля лікарні Здорова Сім’я !!!!

editor

Марино, там же ніби міні-ТЕС на базі цеху “Оснастки” закордонні інвестори мають звести. За супер-пупер-технологією. Спалюватимуть деревину, обігріватимуть 15-й… Ну, коротше, Нью-Васюки. Може, йдеться про це, а не про розширення Кронораку?

Андрій

Будь ласка, вам нічого не заважає пошукати інформацію що саме там мають будувати і тоді вже можете організовувати людей якусь протидію. Чи ви думаєте що ви тут порепетуєте та повозмущаєтесь і за вас хтось все зробить?