Закордонний паспорт у Нововолинську найчастіше отримують мешканці Львівщини!

33 7359

Місце зустрічі змінити не можна – імена, паролі, явку ретельно перевіряють отут під ялиною…

На численні прохання нововолинців, які хочуть виробити собі біометричний закордонний паспорт, РАДАР знову завітав у Нововолинський сектор Державної міграційної служби.

І поцікавився, скільки ж часу тепер витрачають громадяни на оформлення заповітного документа.

Ми вже друкували розповіді обурених жінок, які записались уночі і яких викидали з черги, бо вони припізнилися вранці на перекличку. Так було в листопаді, так є в лютому.

 

 

А на давно вже закриту фейсбук-сторінку “Черга за паспортом Нововолинськ”, яку РАДАР вів улітку на волонтерських засадах, дедалі частіше надходять прохання: “Запишіть нас у відкритий список, доступний для огляду, бо там під паспортним  щоранку якийсь жах”.

РАДАР тяжко зітхнув, пригадавши всі літні тарапати, і пішов подивитись на цей “жах”.

 

 

Паспортний стіл працює по вівторках, четвергах і суботах із 8.00, по середах і п’ятницях – із 9.00.

Уже за півгодини до відкриття тут стає велелюдно…

Місце зустрічі змінити не можна – імена, паролі, явку перевіряють під ялиною.

 

Отакі от йолки-палки…

 

У приміщення відділу ДМС пропхнутись уранці проблематично. Видовище не для нервових.

Як у нововолинській маршрутці в годину пік.

 

 

Усі хочуть чимшвидше потрапити у кабінет №6. Там видають талони на… електронну чергу.

Іще раз, повільно, для цивілізованого панства:

спочатку в нас записуються на вулиці у список.

Потім ходять на перекличку 3-4 дні поспіль.

Потім вистоюють довжелезну чергу в кабінет №6. І там! нарешті! отримують талон на…

Далі нервовим не читати!

7 лютого талони давали на 13 березня.

Тобто, відстоявши чергу в лютому, людина аж у березні зможе подати документи на оформлення закордонного паспорта.

У відділі їй зроблять цифрове фото, зісканують відбиток пальця (ось вона, біометрика). І скажуть: приходьте по паспорт десь так за два місяці.

 

 

Але не все так погано в нашому дурдомі – тут теж уже трішки європа!

Приміром, працює електронне табло: видно рух на сьогодні за електронною чергою та вільні місця.

Так-так, вільні місця. Трапляється, хтось не прийшов подавати документи. Тоді ще комусь випадає джекпот!..

 

 

Люди, що нервуються і мордуються попід паспортним столом у так званій живій черзі, про вільні місця не знають. Або думають: “Не з моїм щастям”.

Тому іноді талон отримує людина, яка просто прийшла дізнатися, що тут і як. Це буває вже після 10-ї години, коли коридори спорожніють. А до того – вирують пристрасті.

 

 

Ці громадяни прийшли спозаранку й аж двічі пройшли перекличку.

На 8.00 у вас був порядковий номер, скажімо, 75, а на 9.00, коли в кабінеті №6 скінчились талони, ви вже стали 55-м. Бо талонів видали 20 штук – і ви просунулись у списку, який складають отут під ялиною.

Дехто не встигає на перекличку, а дехто й не знає, що треба три дні поспіль сюди навідуватись. Таких безжально викреслюють – і черга рухається швидше, на радість “крайнім” номерам…

Ще два-три дні чатування – і ви потрапите в заповітний кабінет, де вам через термінал дадуть омріяний талон на якесь там березня. Почекаєте, здасте документи – і…

Доплюсуйте два місяці очікування, поки на поліграфічному комбінаті у Києві виготовлять ваш документ і привезуть спочатку в Луцьк в обласне управління ДМС, а вже звідти – в Нововолинський сектор.

Скільки там тої весни!.. У травні чи червні ви станете щасливим власником біометричного закордонного паспорта.

 

 

Пані у синьому вела список три-чотири дні поспіль. Нарешті вона отримала талон – і передала список іншій жінці, яка зголосилася контролювати чергу в наступні 3-4 дні.

Від РАДАРА пані в синьому список чомусь ретельно ховала.

Її наступниця, попри роздратовану команду попередниці: “Сховайте!” – цей оновлений папірчик нам і вам показала.

 

 

Начальник Нововолинського сектору ДМС Іван Корнійчук, як і його підлеглі, не має жодного стосунку до цих списків. Постійну ранкову штовханину прокоментував так:

 – Є можливість записуватися в електронну чергу онлайн. Удома з комп’ютера. Пробитися можна не одразу, але можна. Особливо вночі. Аби бажання. Наші ж люди воліють вистоювати отут.

До речі, 70% осіб, які подають у Нововолинську документи, – з Червонограда, Сокаля, Великих Мостів… Вони зареєструвались онлайн, і то саме до нас.

Якось же сусіди-галичани примудряються потрапити на чергу онлайн!.. А там можна записатись цілою родиною. У будь-який паспортний стіл, на ваш розсуд.

Один із приїжджих, уже подавши документи, надворі розчулено або й  жартома сказав: “Дякую вам, мешканці Нововолинська!..”

Мешканці Нововолинська у цей час нервово перевіряли себе у списку і перегукувались на перекличці.

ДОВІДКОВО

Запис на електронну чергу  онлайн тут:

https://dmsu.gov.ua/services/online.html

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Записалась у паспортну чергу о третій годині ночі. Але пан Бидло…

  • Розкажу iншим:

Також читають

33
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
17 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
18 Автор коментаря
editor

Олена Дацюк: Дурдом. То я ще легко відмазалась, коли просто о 6-й ранку прийшла у вересні 🙂

editor

А це відповіді на найпоширеніші запитання на сайті ДМС.
https://dmsu.gov.ua/faq.html

Тролик

То вони чергу зробили до електроної черги? дурдом, вони люблять мабуть черги…
А що автомат має якісь обмеження по видачі талонів?
Наприклад видає лише на завтра? Якщо не має то що мішає взяти талон на травень?

яєя

10 хв в час ночі в компютері -і я в черзі онлайн талон на 22 лютого

Оксана

А дайте лінк на онлай-чергу, будь ласка.

editor
Яєя

Державна міграційна служба України і по пунктах

Валік

Європа під ялинкою – жах. Скинути посилання на цю статтю європейським журналістам – скажуть: дикуни, а не люди.
А якщо без жартів, то черга під паспортними показує, наскільки люди зараз бідні і хочуть якнайшвидше отримати документи, щоб поїхати на роботу за кордон і прогодувати свої сім’ї. Наскільки народ зараз бідний.

гість

А ще черги під паспортним показують наскільки зажерлися пани при владі в Україні, які нічим не гребують задля свого збагачення коштом бідаків.

уточнення

Готовий паспорт доводиться чекати після подачі документів не два, а чотири місяці. На сьогодні видають паспорти, які були подані до 24 жовтня.

editor

але обіцяють уже трохи пришвидшити…

гість

Еditor ,влітку також “обіцяли …, але реально черга з двох місяців збільшилася до чотирьох за фактом. “Обіцяльники” насправді брехуни вищої гільдії. Тому не будьио такими наївними, щоб довіряючи брехунам, провокувати їх для побрехеньок нам у подальшому.

Анна

О 12 год ночі можуть появитись вільні талони . Я сама зареєструвалась через інтернет і без проблем здала документи через 2 тижні після реєстрації!! Немає нічого проблематичного!!!!

гостя

Я записала малого на 27 лютого онлайн. Правда, матюкалась над компютером десь годину, поки пробилась:)

АНАТОЛЬ_

Тю! А я по простоті душевній подумав було, що ці здоровані – платники податків, зайняли чергу на те, щоби сказати прямо в очі державним чиновникам із Міграційної служби України правду про корупцію у їхніх лавах. А вони, просто, хочуть злиняти з Батьківщини бо нездатні до рішучого і активного опору владному режиму і бажання змінити олігархічних керівників. Там, у польщах, німеччинах і франціях… їх приймуть, безумовно, через демографічну кризу та брак прибиральників в нужниках і покірних вилизувачів тарілок.

editor

це занадто різко й не зовсім справедливо. У кожного свої обставини. Хоча Україна через виїзд кожного з них втрачає непоправно. Мізки, робочі руки, життєва енергія, демографія.

Олександр

Анатоль,тут Ви не праві і риторика Ваша збігається з риторикою влади. Та й *Польща* пишеться не з маленької букви,це Вам зауваження, як голові громадської організації *Україна-Польща*. Та й працюють наші не тільки прибиральниками,хоча і до прибиральників потрібно мати елементарну повагу,щонайменьше. Можливо тоді і в Україні з*являться чисті туалети і автобуси не як українські туалети. Окрім того не бачу іншого варіанту впливу на українську владу-було все і перевибори і майдани,тільки результат однаковий,а точніше -нульовий.Прийде час і елітне бидло або втіче,або зрозуміє ЦІНУ ГРОМАДЯНИНА-ПРАЦІВНИКА.

гість

Анатолію, щоб стати в Європі прибиральником ,треба пройти відповідну навчальну підготовку для отримання сертифіката. І на відміну від українських дипломів ВНЗ європейські сертифікати не купуються . А скільки нашої обдарованої молоді там навчається у ВУЗах та залишається там працювати – ніхто й обліку не веде. І провина в цьому не талановитої української молоді, (їй респект) а прогнилої корумпованої системи. Мало вам, Анатолію ще трун привезених з атошниками , та безвісти загиблими та полоненими, над якими проводять медичні досліди???Т Навіщо створювати ГО з трьома людьми, які ні на що вплинути не здатні… ? Щоб розповсюджувати думку влади “який люд у нас… Читати далі »

АНАТОЛЬ_

О. І тут ви проявились. Що, 30 срібняків вже витрачені? Насмілюсь запитати: А на що?

editor

Tanya Hrytsyuk: Жах!!!! Не був би це Нововолинськ?????

анти чобіт

люди масово тікають із *європейського* міста, оце досягнення

гість

Люди залишають житло, двокімнатні квартири по 10-13 тисяч – і немає кому купувати… А те хворе бидло і все ніяк зупинитися від дерибану не може

Оксана

Люди не стійте в черзі о 5-6 ранку а реєструйтесь онлайн! Це класно! І без проблем!

Наталія

Вночі записувала своїх дітей на сайті ,який вказаний в коментарях. Просто треба вночі не поспати трохи. Бо до часу ночі майже нереально це, пише постійно що сайт перевантажений . Дітям вже здали документи. Потім поставила в чергу ще трьох родичів. Я так розумію , що не всі знають про те,що вночі можна онлайн отримати талон, а от коли знаючих побільшає, то і це стане проблемно…

editor

так, онлайн можна записати на чергу до 4 осіб одразу, треба мати під рукою телефон і їхні документи. Ну, й терпіння. 🙂

Vitaliy

Записалась жінка десь з місяць тому, не разу не зявлялась(хоча я трохи таки налякав, читаючи Ваші пости). Сьогодні прийшла і просто й легко все зробила.

editor

куди вона записалась? місяць тому у список на вулиці? чи місяць тому отримала талон і сьогодні здала документи? чи записалась онлайн?

Vitaliy

Талон…

editor

Якщо талон уже є, то проблем із подачею документів справді немає. Сама процедура проста, відлагоджена до автоматизму, працівники уважні.

\"проста процедура\"

“Проблем немає”… Не пройде і півроку в черзі до того, як паспорт видадуть на руки….

Таня

Просидівши 2 ночі до 2.30 год ночі на сайті державної міграційної служби,вкінці і мені вдалося зареєструватися на 09.03.))

Степан

Чи готовий закордонний паспорт

Таня

Жахливий персонал графіка отриманя постортів немає видають коли хочуть просто кошмар. Ні кому не раджу