Заліз у квартиру, душив хазяйку. Шарпав дівчину біля гаражів

4 3493

Уночі 15 грудня 2019 р. молодик проник у квартиру в будинку на вулиці Святого Володимира в Нововолинську. Погрожуючи господині ножем та здушуючи її руками за шию, забрав 4100 грн.

Увечері 11 лютого 2020 р. біля гаражів на вулиці Лісній він напав на неповнолітню перехожу і, погрожуючи ножем та шарпаючи дівчину за одяг, відібрав мобільний телефон вартістю 3000 грн.

Затримали зловмисника 15 лютого завдяки скоординованим діям правоохоронців.

Нововолинський міський суд ухвалив узяти грабіжника під варту на 2 місяці – на час ведення слідства. Встановлюється причетність молодика до скоєння інших злочинів.

Про це повідомили у прокуратурі Волинської області.

За вчинення розбоїв із проникненням у житло можуть позбавити волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

РАДАР нагадує: це взяли під варту того самого 23-річного нововолинця, який (як підозрюють) із ножем у руці грабував жінок на нічних вулицях.

  • Розкажу iншим:

Також читають

4
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
4 Автор коментаря
Олег

Всі крадіжки і розбої вішають на одного, типу на всі руки майстер.

Коп

Дуже добре, що цього виродка затримали. А що стосується того, що все вішають на одного, то менти завжди так роблять. Тут, як кажуть, вкрав курку на ринку, то сядеш за усі крадіжки, які були на ринку.

Анатоль_ БІДЗЮРА

А чому взяли тільки 15 лютого і вже після низки скоєних розбоїв, що кваліфікуються ККУ як тяжкі? Хто розкрив злочин: місцеві поліцаї чи ДСР, НГ, Горохівський міський відділ НП ГУНП? Напишіть.

Вадим

Звичайно наші!