Заправка – за 5 метрів від будинків. Історія з бородою і вусами

26 4006

Заправка “ОККО” на вулиці Чехова, 2 в Нововолинську давно стала одіозною.

Тут роками триває гульба і пиятика клієнтів, тут удень і вночі справляють нужду під огорожею. Тут, вочевидь, порушено державні будівельні норми, тут 14 років поспіль працюють без затвердженої схеми руху.

Тут “не мають коштів” на заміну відеокамер чи навіть на кілька шматків металопрофілю, аби загородити найбільш проблемний виїзд.

Одне слово, тут плюють на людей, із якими сусідять на відстані 5-7 метрів.

 

 

Про численні порушення законодавства й нормативів на “ОККО” написано низку статей, відзнято десяток відео. Мешканці звертались у виконком і до депутатів Нововолинської міськради, ходили на прийом до міського голови, запрошували перевіряльників.

Комісії приходили, співчували – й зникали, а проблема лишалась.

 

Цей виїзд перекрили. Символічно. Під тиском мешканців

 

Бо проблема – сама заправка. Не галас, не п’яні дискотеки, не тріщини на будинках унаслідок руху вантажівок. Просто заправки там не повинно бути. У принципі. Бо поруч із тими резервуарами пального живуть люди.

Але вона є, і міський голова В.Сапожніков колись переконував бунтівного скаржника Абакумкіна: може, там щось і порушили, зате це буде наша заправка, муніципальна! На благо міста. І прибутки в міську казну.

Заправка, яку почала будувати нібито “Волиньнафта“, а придбав концерн “Галнафтогаз”, не була муніципальною ані дня. Зате хтось, імовірно, нагрів руки на видачі дозволів, на ігноруванні колективних звернень та скарг.

Отже, діяльність “ОККО” – історія з бородою. І вусами мера, які стирчать із дозвільних документів.

 

 

Підписи за відкриття АЗС  поставили мешканці вулиці Чайковського. Їм за те заасфальтували сяк-так дорогу.

А потерпають день і ніч через заправку мешканці вулиці Чехова. Вони не ставили підписів. У них просідають і  тріскають будинки.

 

 

І в них досі грунтова дорога!!!

 

 

На прикладі цієї  вулички можна демонструвати зажерливість і брехливість місцевої влади, адмінімпотентність поліції, корумпованість  контролюючих інстанцій.

Шкода, що за стільки років мешканці так і не подали позов у суд. Із їхніх слів, на “ОККО” порушень навалом, тож люди виграли б.

Наприкінці червня Михайло Абакумкін запросив у цю гарячу нововолинську точку народного депутата Ігоря Гузя. Покликав і РАДАР – мовляв, при вас розмова буде щирішою.

Не знаю, чи посприяв РАДАР  🙂  але зустріч нардепа з виборцями вдалася. Висловились усі, кому накипіло.

 

 

Розмовляли у затишній альтанці на подвірї Абакумкіних. Спека була така, що води випили неміряно.

Гузь трохи звітував, трохи рекламував себе, бо ж вибори на носі. Але намагався бути гранично відвертим.

Прохопився навіть, як і куди послав директорку “Кроноспану”.  🙂 Ну, це окрема історія, іншим разом.

Щодо заправки – депутатський запит до директора “Галнафтогазу” народжувався на наших очах. Обговорили аж три варіанти, пристали на цей:

 

 

Відповідь іще у дорозі. Стомлені багаторічним протистоянням люди трохи розслабилися. Та єдиний реальний вихід – закрити заправку через суд.

Дорого судитись? Але є ж бюро безоплатної правової допомоги. Пенсіонеру чи інваліду з невеликими статками там і позов напишуть, і адвоката для представництва в  суді нададуть.

Це моя скромна думка. Хоча якшо шо – вийду разом із мешканцями блокувати в’їзд на заправку. Бо там, вважаю,  повний ОККОгеддон. А власник мережі Віталій Антонов входить до двадятки найбагатших в Україні.

Не бідує і сумнозвісний володар курячої імперії Мартиняк. Мешканцям вулиці Чехова дошкуляють не лише викиди з АЗС, а й сморід від діяльності “Пана Курчака”.

Коктейль отруйний і безкоштовний – подякували меру за”турботу”!

А ти, Гузь, розгрібай за мільярдерами і продажними чиновниками.

 

 

Виборці з вулиці Чехова цікавляться, чи зателефонував нардеп щодо їхніх проблем Антонову, як обіцяв.

 

Наталя Камишникова

Фото – Володимир Шаповал і Google

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Михайло
2 років тому

Нема такого поняття “від заправки”-в ДБНах мова йде про віддаль від колонки ПРК до житлового приміщення-а з цим у АЗС – 44 “ОККО” і жителями вул.Чехова порядок!Інакше вже давно справу розглядав суд з подачі прокурора!!!! Ну і звісно ІЗЮМИНКА – звернення нардепа Гузя-мова лише про те щоб поставити відеокамери із записом звуку,чому???-зпапитаєте ВИ,а тому,що його радники -консультанти і помічники вже з правової точки зору розібрали ситуацію-ПОРУШЕНЬ З БУДІВНИЦТВОМ НЕМА!!!!!!!!!!! і одне на чому можна “підловити” персонал АЗС , що десь там комусь продали алкоголь поза часом і ВСЕ!!!!!!

Михайло Львович
2 років тому
Відповісти  Михайло

Уважно з дбн. Це закон. А згідно до закону в населених пунктах, відстані від азс допускається приймати: від перехрестя з вулицею чи проїздом місцевого значення-35м. По факту 5 м.

Віталій
2 років тому
Відповісти  Михайло Львович

Якщо був дозвіл на будівництво і сертифікат на здачу-значить всі процедури дотримані.

Олександр
2 років тому

А що тут обговорювати? Ви ж написали… люди не спромоглись навіть подати до суду… Значить-не “пече”! А депутат… З нього, як з гуся вода!

Михайло Львович
2 років тому
Відповісти  Олександр

Люди таки спромоглися подати до суду. Для того щоб довести що біле то таки біле.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Михайло Львович

Добре було б, щоби від імені громадян позов до суду подав таки І. Гузь. У нього є юристи. І сама проблема не була б загублена в часі у зв’язку із виборами до ВРУ. Тут потрібно дивитися в корінь: Хто давав дозвіл на будівництво та виділив для цього земельну ділянку? Як вбачається, тут присутня корупційна складова.
Чому приватний власник не виконав технічних умов, які безумовно, були. Та й досі існують в проєкті, на папері. Чому цього не відслідкував Держбуднагляд і відповідні служби виконкому Нововолинської міської ради? Може виявитися, що позов до суду потрібно подавати саме на керівників місцевої влади Нововолинська.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Добре було б, аби Гузь нам і владу в місті змінив, і всіх нововолинських корупціонерів посадив, але це не входить у його повноваження.
Є мешканці вулиці Чехова, насамперед. Є депутати міської ради, депутати обласної. На цій зустрічі були депутати міськради Віктор Марчак і Володимир Шаповал. Є такий механізм, як депутатські комісії.
Вони можуть витребувати всі документи, заслухати питання на комісії, винести його на сесію міськради. Те саме можуть зробити депутати облради від Нововолинська.
А взагалі – потрібна воля мешканців вулиці. А юристи сидять у бюро правової допомоги.

Подросток
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Власть поменяться осенью, подождите немного,20лет ждали.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

І. Гузь не змінить. За 5 років діяльності, цього не сталося. Хоча й обіцяв: “Ігор прийде – порядок наведе!”
О-о-отакенними літерами на центральному базарі, на біг-борді, було написано. Покажу фото, якщо потрібно буде. Ніхто його до цього гасла не силував – сам захотів, добровільно.
Тепер зрозуміло, що це був передвиборчий популістичний піар. Він аж надто боїться вусів, що звідусіль у Нововолинську стирчать. Що завгодно зробить, будь-які озера, моря-окіяни перепливе, аби цього уникнути. І ті, що до нього були – такі ж самі. Прокляті ми люди, і місто наше закляте…

Олег
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Просто в нас такі люди, зловиш когось простого на якомусь маленькому правопорушенні, крику буде “ти чого від мене хочеш вон бачиш як на горі крадуть їх ідіть ловіть, а я як робив маленьке не законне то робити буду”. Так і в депутатах приходить хтось новий в Раду, а там зразу очі кругліють бо бачить “БАБЛО” та ще й на “ХАЛЯВУ” і думають, як я не візьму, хтось другий візьме і беруть і беруть і беруть.

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

ігор прийшов- так і пішов

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  анти чобіт

Та не кажіть. Ще жодного депутата ще не було, який би за 5 років бездіяльності не захотів вступити у ту саму річку вдруге. Ніби медом понамазувано. І так вони всі “тяжко” працювали, на посадах наших наймитів! Аж жаль бере: здоров’я “втратили”, майна і грошей не “надбали”, тільки “збідніли” дуже, людські інтереси “захищаючи”. Хочуть ще. А дзузьки!

марія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

мені здається що мішає не стільки заправка окко мешканцям вулиці як самому крайньому будинку який виріс на вулиці вже після того як заправка працювала декілька років.А (не знаю хто автор цього будинку крутого) Хтойьому дав дозвіл на таку перебудову бараку? Ото він і мутить воду . Чи є в нього план забудо

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Там, мені згадується, нібито проходить газогін середнього тиску (3 Кгс м. кв.). Якщо так, то має бути і охоронна зона у якій заборонене будь-яке будівництво, тим більше заправочна бензинова станція. Поцікавтеся.

РАДАР
2 років тому

Кого цікавить тема зупинки у 15-му мікрорайоні – будь ласка, надішліть свіже фото звідти.
info@radar.in.ua

Олег
2 років тому

В нас люди якІ живуть 5метрів до траси по якій їдуть вдень і в ночі їдуть перегружені вантажівки, кивають до заправки. Гузя попіаритись привели і що він зробить, трасу закриє? А на рахунок пиятик і караоке на вулиці, то скажіть при чому тут заправка? За це відповідає поліція, кричать п’яні визвіть поліцію яка має їх затримати і накласти штраф, а як що поліція так не робить то пікетувати треба її, а не заправку. Це як кричати закрити магазин, який продав кухонний ніж убивці, а поліцію яка убивцю не закрила нічого не казати. Це так як з відомими раніше базарчиковими подіями, приїхала поліція і нічого нікому, начебто і п’яних малолітніх не було бо ніхто аналіз не робив і торгаші теж “напевне” були тверезі, поліція приїхала руками порозводила і поїхала. В США попробуй на вулиці тільки відкрий пляшку пива, відповідальність наступить одразу і не маленька. Я тільки одного не розумію, це ж такий прибуток місту, невже не можна навести лад з паркуванням, курінням, пиятиками, сміттям. Штрафуйте всіх хто так робить і вмить місто стане кращим і до того багатшим.

РАДАР
2 років тому

Буду краток. №18 у списку найбагатших людей України цю публікацію вже прочитав, особисто. Його служба погрожує судом і вимагає зняти статтю.
Ага, бігом. 🙂

Wagonwheel
2 років тому

А скажіть будь ласка що відбувається з будинком на тій вулиці, що самий перший від дороги, дивився його знову добре так “обдизайнерири”. За що?

перехожий
2 років тому

А що за двіж був учора на заправці? Патрульні когось пасли.

Чехов-стріт
2 років тому
Відповісти  перехожий

Директора пасли 🙂 Схему руху перевіряли. Там багато невідповідностей. Приїздили з Луцька за запитом Гузя.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Чехов-стріт

Я веду запеклу боротьбу з управлінською компанією управління будинком і Нововолинською міськрадою. Тільки така корумпована міськрада, зокрема Рожелюк, могли створити і утримувати у своєму підпорядкуванні таку гидотну компанію і я вже маю купу документів по цій справі. Буде дуже гаряче. Міськраду кришує навіть поліція. Рівень корупції, зловживань і хамства зашкалює. Юристи із Бюро Безоплатної Правової допомоги порадили звернутися до Радару. Я зупинятись не збираюсь. Вже звернулась по допомогу до Гузя. Будь ласка, долучайтесь. Це важливо. Порушень, зловживань і підробки документів у цій справі ціла купа. Юристи і я вважаємо, що про це повинні знати якомога більше людей, адже до Вас і до Радару дослухаються і Радар читають.

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

ще доповнити незаконне завищення цін на опалення,їх треба кастру ,ой вибачаюсь люструвати

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Тут на радарі десь давненько хтось захищав управлінську компанію, а про ОСББ казав що це дуже погана ідея її створювати. Цікаво його думку зараз.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Пан Рожелюк особисто мені казав, що немає потреби ремонтувати ці будинки, тому що управлінська компанія тимчасова і скоро доведеться створювати ОСББ. Але у мене є запитання – як тоді приймати ці будинки у колективне господарювання, коли ремонти не робили навмисно? В управлінській компаніі і пані Чайка мені казали, що наше селище їм не потрібне, але ж мешканцям селища справно нараховують до сплати цілком конкретні суми у платіжках і рахують борги. Гроші брати так бігом, а надавати певні послуги по обслуговуванню будинку – то це вже ні??? То хто там вихваляв управлінську компанію? Працівники компаніі в один голос заявляли, що вони ні за що не відповідають, що за все відповідає міськрада, що у них навіть засобів і ресурсів немає для того, щоб проводити якісь роботи, але ж заробітну плату ті працівники отримують і цікаво за що їм платять? У них там навіть юрист є!!!

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Щоб щось робити, то треба мати гроші, коли ОСББ то ще якось щось можна назбирати і зробити. А коли УК то грошей тільки хватає на зарплату, прибуток.. І мізер йде на підтримання будинку. Щоб УК хоч якось щось робила треба кардинально піднімати квартплату хоча б до 10грн метр. А в нас люди це не потянуть то вони нічого і не роблять бо нема в них коштів.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Не зовсім так. Пошкоджений буревієм дах поремонтували моїй сусідці, яка не сплачує за комуналку і у якої повно боргів, а мені, справному платникові відмовили у хамський спосіб і не збираються робити ремонт взагалі і ось вже п’ятий місяць пішов такого неподобства. Майстер компанії не погодилась ремонтувати діру у даху, перебуваючи безпосередньо під тією дірою з машиною-підйомником і робітниками. Загранична буквально вилила на мене цілі потоки словесного бруду, заявила, що мені того ремонту ніколи не бачити, хоча я хотіла навіть доплатити необхідну суму. Вона забрала машину з корзиною, робітників і поїхала. Новий майстер компаніі також нічим не краща за свою попередницю. В результаті вже п’ятий місяць у ту величезну діру тече дощ на стелю моєі квартири, а звернення до Рожелюка не дало ніякого результату.
Люди і справді не хочуть платити і у нашому будинку повно боржників і в управлінській компаніі додумалися до того що саме я повинна вибивати ті заборгованості із злісних боржників. Зате моя сусідка-боржниця живе щасливо із поремонтованим за моі гроші і за гроші інших платників дахом ніби так і повинно бути.
Управлінська компанія – це створене і кероване міськрадою зло і все, що було найгірше і найжахливіше у колишніх ЖЕКах тепер перекочувало сюди