Заправка “ОККО” на вулиці Чехова, 2 в Нововолинську давно стала одіозною.

Тут роками триває гульба і пиятика клієнтів, тут удень і вночі справляють нужду під огорожею. Тут, вочевидь, порушено державні будівельні норми, тут 14 років поспіль працюють без затвердженої схеми руху.

Тут “не мають коштів” на заміну відеокамер чи навіть на кілька шматків металопрофілю, аби загородити найбільш проблемний виїзд.

Одне слово, тут плюють на людей, із якими сусідять на відстані 5-7 метрів.

 

 

Про численні порушення законодавства й нормативів на “ОККО” написано низку статей, відзнято десяток відео. Мешканці звертались у виконком і до депутатів Нововолинської міськради, ходили на прийом до міського голови, запрошували перевіряльників.

Комісії приходили, співчували – й зникали, а проблема лишалась.

 

Цей виїзд перекрили. Символічно. Під тиском мешканців

 

Бо проблема – сама заправка. Не галас, не п’яні дискотеки, не тріщини на будинках унаслідок руху вантажівок. Просто заправки там не повинно бути. У принципі. Бо поруч із тими резервуарами пального живуть люди.

Але вона є, і міський голова В.Сапожніков колись переконував бунтівного скаржника Абакумкіна: може, там щось і порушили, зате це буде наша заправка, муніципальна! На благо міста. І прибутки в міську казну.

Заправка, яку почала будувати нібито “Волиньнафта“, а придбав концерн “Галнафтогаз”, не була муніципальною ані дня. Зате хтось, імовірно, нагрів руки на видачі дозволів, на ігноруванні колективних звернень та скарг.

Отже, діяльність “ОККО” – історія з бородою. І вусами мера, які стирчать із дозвільних документів.

 

 

Підписи за відкриття АЗС  поставили мешканці вулиці Чайковського. Їм за те заасфальтували сяк-так дорогу.

А потерпають день і ніч через заправку мешканці вулиці Чехова. Вони не ставили підписів. У них просідають і  тріскають будинки.

 

 

І в них досі грунтова дорога!!!

 

 

На прикладі цієї  вулички можна демонструвати зажерливість і брехливість місцевої влади, адмінімпотентність поліції, корумпованість  контролюючих інстанцій.

Шкода, що за стільки років мешканці так і не подали позов у суд. Із їхніх слів, на “ОККО” порушень навалом, тож люди виграли б.

Наприкінці червня Михайло Абакумкін запросив у цю гарячу нововолинську точку народного депутата Ігоря Гузя. Покликав і РАДАР – мовляв, при вас розмова буде щирішою.

Не знаю, чи посприяв РАДАР  🙂  але зустріч нардепа з виборцями вдалася. Висловились усі, кому накипіло.

 

 

Розмовляли у затишній альтанці на подвірї Абакумкіних. Спека була така, що води випили неміряно.

Гузь трохи звітував, трохи рекламував себе, бо ж вибори на носі. Але намагався бути гранично відвертим.

Прохопився навіть, як і куди послав директорку “Кроноспану”.  🙂 Ну, це окрема історія, іншим разом.

Щодо заправки – депутатський запит до директора “Галнафтогазу” народжувався на наших очах. Обговорили аж три варіанти, пристали на цей:

 

 

Відповідь іще у дорозі. Стомлені багаторічним протистоянням люди трохи розслабилися. Та єдиний реальний вихід – закрити заправку через суд.

Дорого судитись? Але є ж бюро безоплатної правової допомоги. Пенсіонеру чи інваліду з невеликими статками там і позов напишуть, і адвоката для представництва в  суді нададуть.

Це моя скромна думка. Хоча якшо шо – вийду разом із мешканцями блокувати в’їзд на заправку. Бо там, вважаю,  повний ОККОгеддон. А власник мережі Віталій Антонов входить до двадятки найбагатших в Україні.

Не бідує і сумнозвісний володар курячої імперії Мартиняк. Мешканцям вулиці Чехова дошкуляють не лише викиди з АЗС, а й сморід від діяльності “Пана Курчака”.

Коктейль отруйний і безкоштовний – подякували меру за”турботу”!

А ти, Гузь, розгрібай за мільярдерами і продажними чиновниками.

 

 

Виборці з вулиці Чехова цікавляться, чи зателефонував нардеп щодо їхніх проблем Антонову, як обіцяв.

 

Наталя Камишникова

Фото – Володимир Шаповал і Google

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: