Засідка на… цвинтарі. Вполювали злодія

17 3645

Він походжав поміж надгробків і придивлявся до людей, які впорядковували могили.

Ось жіночка пішла виносити сміття, а сумку лишила на лаві, подякував! Із сумки вмить зникають гроші, мобільник, документи. Поки пані повернеться, поки – дорогою додому – зазирне в сумочку, він уже буде далеко.

Так само легко обкрадав він і тих, хто висаджував квіти на могилках.

Найбільш урожайними для цвинтарного злодія були субота й неділя. Промишляв біля Низкиницького монастиря: там і дорога поруч, і сад, і гаражі, та й за монастирськими будівлями можна сховатися.

 

 

У поліцію звернулись четверо потерпілих. Кого шукати – невідомо. Ніхто не міг описати зовнішність злодія. Але той проколовся сам…

Він здуру відповів на дзвінок обікраденого ним молодика. Той набрав свій номер, попросив повернути телефон, пообіцяв винагороду. Злодюжка погодився.

В умовах повної секретності зустрілись, обмін мобільника на гроші відбувся. Але молодик хоч і не запросив на цю зустріч поліцейських, та записав усе потай на відео.

Таким чином у Нововолинському відділенні поліції отримали зображення крадія. Але впізнати його ніхто з досвідчених оперів чомусь не міг. Може, не місцевий?

Вирішили ловити на живця. Там-таки, на цвинтарі.

 

 

Тим часом злодій проколовся вдруге. Він зателефонував жінці, в якої поцупив документи, й запропонував повернути їх за певну суму. Номер його мобільника засвітився. Але скаже, що знайшов документи, і як довести, що бреше?

І тоді підполковник поліції Сергій Галащук запропонував дотепну комбінацію, яку ми не будемо деталізувати. Скажемо так: злодія розвели, як кошеня. По телефону.

Він прибув сьогодні на цвинтар, як юний піонер, а там замість “ковельського кримінальника” на нього чекали опери з карного розшуку. На чолі з тим-таки Галащуком.

Злодій уже дає покази у відділку, підтвердив усі чотири епізоди крадіжок. Йому 20 років, звуть Денисом, мешкав у Локачинському районі. По смерті прийомної матері перебрався у Нововолинськ до приятеля.

І став шукати легких грошей…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
думаю-читаю

ХОЧУ ЗАСТЕРЕГТИ усіх юних та зелених. В Інтернеті зараз розгортається нова субкультура Шопліфтерів. Групи в різних соцмережах забиті бредом де юних дітей підмовляють стань охотніком за АДРЕНАЛІНОМ. Зайди в магазин винести шоколадку зловити адреналіну дозу. Досвідчені Шопліфтери крадуть уже не по дитячому. В одній групі Шопліфтерів мене забанили за критику. Хочу з Радара до учнів та студентів які хочуть Шопліфтеріом почати займатися звернутися. Не порушуйте закон не крадіть в супермаркетах. Можете попастися як оцей Шопліфтер жіночих сумок з кладовища. Діти майте мозги не слухайте те що вас в Інтернеті намовляють.

думаю-читаю

Забув добавити наш мер колись крав і боявся попастися. Тепер він клептоман професіонал краде і навіть не боїться. Ось анекдот просто в точку! “Ти чула мер красти перестав! Да!!?? А коли похорон! 🙂 🙂

анти чобіт

він крав краде і буде красти це сенс його нікчемного життя

Думаю-читаю

Колись Саакашвілі був у Нововолинську. Я слухав уважно його виступ. Хтось з вільного мікрофона його спитав про нашу місцеву владу. Він відповів: Перед приїздом в Нововолинськ мені розказали про вашого мера. Тут діагноз і вихід один на пенсію таких я в Грузії списував. Каже Саакашвілі. Йому навіть якщо руку відрубати красти другою рукою буде. Воровство як рак не проходить.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Знаєте, тут утворилося замкнуте коло чи кодло (як вам буде завгодно): Ним стільки було скоєно злочинів за часи царювання, що як перестане красти – нічим буде заплатити за нереагування правоохоронним органам. А ті, без плати, швиденько запхають у місця не надто віддалені, не дивлячись на кругову поруку. Безгрошових там не люблять. Але ж, безкарне цуплення і повсякденна брехня вже так увійшли у звичку, що подальшого життя без цього і уявити годі. Це, як снігова куля – що далі котиш, тим більшою стає. Виходів три: 1) Перестати красти; 2) Втекти за межі держави; 3) Застрелитись; Перший варіант не підходить по всіх… Читати далі »

анти чобіт

віддати своє нікчемне життя за батьківщину,вмерти на донбасі

Ммм

Анатоль, ви можете перечислити що конкретно наш мер зі своєю свитою вкрав? Маю ідею створити антипроморолик для нашого “вічного” та його компанії, але потрібні якісь фізичні об’єкти щоб зняти та показати а не просто слова на камеру.
Буду вдячний інформації.

анти чобіт

чисте повітря та надію на майбутнє

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Не провокуйте, “Ммм”. Знаєте, скільки вас таких – анонімних, було? Легіон! Що вам заважає написати заяву до поліції із вимогою провести слідчі дії по відчуженню комунального майна територіальної громади? Так мовляв і так, я – щиро ваш “Ммм”, хочу створити кіно про “вічного” і його свиту. А тому, прошу провести слідчі дії про передачу (продаж) школи № 6 приватному університету, дитсадків де тепер: школа ДОССАФ, технікум – аж 2 ДДУ, міжшкільний комбінат, центр зайнятості, податкова, прокуратура, міський суд, колишній № 2 на вул. св. Володимира, земельної ділянки дитсадка № 1 – на вул. Маяковського, 14 під маркет, недобудованих із земельними… Читати далі »

Ммм

Дякую вам за інформацію Анатолій, поки названих вами об’єктів мені достатньо – спробую з них.

Рас

Скотина
А є ж і такі, що могили обкрадають
Що за люди

Василь

Молодці хлопці!

Андрій

Не зовсім точна інформація, зустріч була, але !!!!!! Грошей він не узяв, і не вимагав при зустрічі, попросив позичити хоча б 100 грн. Я запитав чому так поступив що украв мобільний, він відповів: що батьків немає, брат сидить…
Питання до усіх: поставте себе на його місце, а тоді судіть. Денис нормальний, людське у його є, але обставини його змушують.
Претензій до його не маю взагалі.

анти чобіт

злидні породжують кримінал

Василь

А чому тоді в поліцію звертався?

Андрій

Набрав до начальника поліції, і запитав чи можна пробить де знаходиться тел. А у відповідь почув що я вже не перший питаю…
Начальник Пікалюк Віктор людський, можна говорити.
Думаєте коли людина відсидить, то щось дає ?
Тим більше в 20 років.
Дайте йому на прожиття, не думаю що крав би.
А ще : можливо батьки крали, а це передається на дітей, і по суті дитина не розуміє а її тяне красти.

Галина

таких скотов треба наказувати, в людей біда вони прийшли на цвинтар, а в нього не має нічого святого, він ще й обкрадає.
Знаю, що говорю, в мого сина в дворі теж вирвали планшет з рук в білий день, дитина вийшла на півгодини, вирвали, дитина опізнала крадія, була заведена кримінальна справа, дійшло,до суду, і викрадач залишився безнаказаний, дальше розгулював по місту, і ще не один від нього постраждав.
Отакі в нас розслідування справ. Відповідь: недостатьно доказів.