Зголоднів і вкрав продукти в АТБ. Може знову сісти…

22 3389

У супермаркеті “АТБ”, що в центрі Нововолинська (навпроти Приватбанку і смердючки-олійні), сьогодні якийсь чолов’яга поцупив харчі та напої.

Злочин розкрили оперативно.

Поліцейські показали фотографії імовірних зловмисників працівникам “АТБ”, ті упізнали крадія.

Збитки магазину становлять 600 грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Про це РАДАРУ повідомив т.в.о.начальника Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський.

Злодій уже має судимість, тому може сісти надовго.

А це ж можна було б відшкодувати збитки, щиросердно покаятись і відпрацювати на громадських роботах. Скажімо, місяць підмітати біля “АТБ” безоплатно.

Бо тюрми і колонії переповнені, але навряд чи когось там перевиховали.

А ваша думка, читачі?

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
22 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вадим
2 років тому

Тож так і буде, не хвилюйтесь!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Вадим

Та чого мені хвилюватись. Податків ваших шкода. Держава на ваші гроші годує не лише вбивць і гвалтівників, а й цілу армію дрібненьких злодюжок.

Сізо
2 років тому

Тюрма не виправляє, а озлоблює. Вкрав на 600 – заплати 1000

Роман
2 років тому

Отак і починається. Спочатку дрібний злодюжка, далі злодій, гвалтівник, вбивця.

Олег
2 років тому

Лікарю хабарнику за 20000$ хабаря і найдених у нього дома 1000000$ дали 8500грн штрафу. А сільському голові за 10000грн хабаря 5 років з конфіскацією. Так і тут нема в нього грошей, значить буде сидіти довго і не важливо скільки накрав.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Лише вчора міністр пояснював, що тримати злодюжок у СІЗО проблематично, та і годувати затриманих потрібно, створити належні умови тримання під вартою необхідно. ” Злодії ніякої загрози суспільству не несуть” – так сказав міністр і за усіма законами міжнародної практики потрібно було б відпускати крадіїв під домашній арешт. Як вам таке???

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Правда я ще зрозуміла, що до списку входять і злодії “домушники” – це ті, що квартири і будинки обкрадають

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Прочитали б що таке домашній арешт і браслет то тоді такого не писали б.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Я написала тільки те, що почула від міністра у новинах по центральному каналу по телевізору. Багато мільйонів людей також це чули. Ви, напевно, неуважно читали мій коментар

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Так правильно хай відпускають під домашній арешт, надівають браслет і бачать всі його пересування. Хай сидить дома під наглядом. А коли не хоче і знімає тоді в сізо.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Звичайно, проблемно, Людмило. Злочинці утримуються за кошти платників податків. Як і їхні наглядачі
– тюремники. В’язнів потрібно годувати, утримувати, лікувати, перевиховувати, виправляти… тощо, згідно санітарних та інших норм Міжнародних конвенцій з прав людини, які ратифікувала Україна і котрі мають верховенство над вітчизняними законами та Конституцією. А ще ж і охороняти… В’язні теж мають людські та певні громадянські й інші права. Вони теж люди. І ніщо людське їм не чуже.
Говорити міністру Кабміну (хто б це не був!), що злодії не становлять небезпеки для суспільства, це знаєте, наближає його до ймовірного діагнозу повного чи часткового маразму, хоча я й не лікар. А коли вони обчистять його панський маєток під Києвом – він зовсім іншу пісню заспіває. Коштів, в Україні, не вистачає ані на що! Не розкрадати потрібно, (особливо, місцеві) бюджети всіх рівнів, а дбати про Державу і її громадян. Які ще, поки, залишились. Ким керувати і кого гнобити будете, товаришочки авторитарні державні (місцеві) службовці?

Вадим Оптимус
2 років тому

Відпрацювати весь день (чи то місяць), щоб заробити коштів на харчування\проживання, – це довго. Поцупити та відсидіти декілька років куди швидше…

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Вадим Оптимус

Посадять і будуть годувати, тобто харч забезпечений, та і комуналку платити не потрібно -все включено …

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Ви теж хочете безкоштовно проживати і харчуватись?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

А ви, анонімний “Олег”, хочете сказати, що я злочинець?! Чому питаєте, чи я хочу безкоштовного проживання?! Думайте що пишете. Людина, яка чинить крадіжку знає, що чинить злочин, та і незнання законів не звільняє від відповідальності

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я подумав, заздрите. А на рахунок анонімності ви також анонімна, бо підтвердження паспорту тут немає і кожен може написати яке хочеш прізвище та ім’я. Так що не вихваляйтесь, що підписалися двома словами.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

До чого тут паспорт для якогось “Олега”, бо персональні дані охороняються законом. А ім’ я і прізвище у мене справжні – я не підписуюсь іменами своїх ворогів чи недоброзичливців, хоча це цікава ідея і треба подумати)))

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

А я, аноніме не вірю вашим словам, бо слово нічого не значить.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

То суто ваші проблеми

Неважливо
2 років тому

За дрібні крадіжки, відпрацювати і т. ін. Ну звісно, особа яка зловживає безприглядно, веде антигромадський спосіб життя на шлях виправлення не стане. Ви зверніть увагу те, що малому”поломаному” дали домашній арешт з браслетом, батько п/п цікаво правда? Заїхали певно до судді грошики і малий собі відчуває безкарність, а обікрали то вони із своїми спільниками одному з яких дали тримання під вартою немало, я б сказав дох** і їх би по максимуму хоча б кожному гуманно по 5 років, нехай би не перевиховували в закладах позбавлення волі, але факт є факт міра покарання є, а тут відчувається безкарність, плюс допомога грошиків батьків і можна знову мешканців нашого міста обкрадати, які чесно своїми силами заробляють ті гроші і інше, а це падло яке має усе лізе і краде, руку відрубати, або вік 19 років, бачити і піз**** скотину після закінчення домашнього арешту, бо ймовірно отримає він умовний термін за більше як 10 квартирник крадіжок

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Неважливо

про кого мова, хто такий “поломаний” і хто такий п/п?

******
2 років тому

“Поломаний”якшо не помиляюся Ні***чук.Батько його має магазини Смак