Звертаюсь до всіх членів нашого садівничого товариства “Прикордонник”, а також до небайдужих людей, активістів Нововолинська.

Я, Леонід Табуринський, був головою “Прикордонника” у 2016 р. Працюю у правлінні масиву 3 роки.

Нагадаю обсяг робіт, виконаних за рік мого головування:

1. Майно масиву поставили під дистанційну охорону, аби запобігти розкраданню. Завдяки цьому відпала потреба у додаткових працівниках.

2. Придбали один насос і відремонтували три. Встановили 5 насосів, відновили роботу 5-ї башти, провели ремонт 6-ї башти, замінили труби на пластикові на 15-й і на 40-й лініях, відновили автоматику на баштах, відремонтували засувки.

3. У зв’язку з аварійним станом електромереж замінили кабелі високої напруги на лініях 22, 23, 24.

4. При очищенні ровів заготували пиломатеріали для покриття ангару і в подальшому накрили його бляхою.

5. Сміття на початку року вивозили найманою технікою, а після ремонту тракторів і відновлення документів на трактор Т-40, втрачених за головування Веселова, вивозили вже своїми силами.

6. Придбали великий причіп.

7. Встановили 4 двохзонні дічильники, які дозволяють істотно знизити витрати на електроенергію, бо рахують нічні витрати за нижчими тарифами.

8. Вивезли на обидві сторони масиву 77 камазів породи, три 30-тонники. Із допомогою садівника Савича завезли 12 машин щебеню і битого асфальту. Ремонт доріг, розгортання породи здійснювали своєю технікою.

9. Закупили інвентар, необхідний для роботи на масиві: штанга вимірювальна, бензокоса, дріль, запчастини до бензопили й багато іншого.

10. Впорядкували і розчистили територію господарського двору і башт, відремонтували господарське приміщення.

11. У цілому за рік було зібрано внесків у сумі 684 989 грн.

12. На початку року за згодою правління, членом якого була і пані Веселова, створили резервний фонд у сумі 80 тис. грн. для запобігання ситуації, яка виникала у попередні роки. Тоді керівництво масиву просило садівників сплатити внески наперед, бо була загроза вимкнення світла і заборгованість із зарплатні робітникам. Кошти поклали на депозит у Кредобанк.

Усі наведені мною факти підверджуються документально.

 

Леонід Табуринський зробив за рік більше, ніж дехто – за три…

 

Відпрацювавши рік, я пішов із посади й на загальних зборах підтримав кандидатуру Сергія Солтана. Це колишній військовий – можливо, жорсткий, але порядний.

Нині масив працює згідно з планом: воду подали у травні на обидві сторони, роблять дороги, вивозять сміття, є світло.

Незаважаючи на це, колишній голова товариства Веселов самовільно оголошує якийсь надзвичайний стан на масиві. Маніпулюючи людьми щодо пільгових перевезень і щодо приналежності земель масиву, він і його поплічники намагаються створити штучний конфлікт серед садівників.

Збирають підписи “проти Литовежа”, а насправді використовують людей задля захоплення влади.

По суті, розігрують сценарій рейдерського віджиму садівничого товариства.

Невдоволений рішенням конференції Веселов подав позов у суд і фактично судився з усіма нами – членами товариства. Вимагав визнати рішення конференції від 12 лютого недійсною. У своєму позові посилався на закон “Про кооперацію”.

А тепер сам же цей закон і порушує: самовільно скликає позачергові загальні збори, навіть не чекаючи рішення апеляційного суду.

Телеканал СТН транслює подані Веселовим оголошення з закликом до протиправних дій. А от звернення членів правління з проханням припинити трансляцію СТН ігнорує.

Оголошення Веселова оприлюднюють у місцевих ЗМІ (газеті “Наше місто”, на СТН) безоплатно, хоча в “Нашому місті” воно коштує 320 грн.

Для “надзвичайних” зборів надають конференц-зал міської ради. Виникає питання: хто ж так сприяє пану Веселову? І з якою метою? 

Люди пану Веселову після 3-річного керування масивом оголосили у 2015 р. недовіру. Та це його не зупинило, він і надалі висував свою кандидатуру. Отримав у 2016 р. 29 голосів, у 2017 р. – аж 23 голоси.

Звертаюсь до всіх садівників. Люди, складайте свою об’єктивну думку, спирайтесь на факти, не вірте чуткам, брехні, наклепам! Зрозумійте, що ваші підписи Веселов і його прибічники використовують задля захоплення влади. Ви ставите підпис “проти Литовежа”, а насправді допомагаєте тим, хто веде дуже каламутну гру у власних інтересах.

І я, й інші члени правління пропонували Веселову сісти за стіл перемовин, аби врахувати інтереси всіх садівників і діяти на користь масиву. Однак він на це не пристав.

Добра такі самоуправні дії садівничому товариству не принесуть.

 

Леонід Табуринський

У ТЕМУ:

Наряд поліції допитував дачницю за… оголошення на зупинці

“Припинити чвари й узятись до роботи!” – закликають у правлінні “Прикордонника”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: