Звернення до садівників масиву “Прикордонник”: надзвичайного стану нема, є спроба захопити владу

22 1625

Звертаюсь до всіх членів нашого садівничого товариства “Прикордонник”, а також до небайдужих людей, активістів Нововолинська.

Я, Леонід Табуринський, був головою “Прикордонника” у 2016 р. Працюю у правлінні масиву 3 роки.

Нагадаю обсяг робіт, виконаних за рік мого головування:

1. Майно масиву поставили під дистанційну охорону, аби запобігти розкраданню. Завдяки цьому відпала потреба у додаткових працівниках.

2. Придбали один насос і відремонтували три. Встановили 5 насосів, відновили роботу 5-ї башти, провели ремонт 6-ї башти, замінили труби на пластикові на 15-й і на 40-й лініях, відновили автоматику на баштах, відремонтували засувки.

3. У зв’язку з аварійним станом електромереж замінили кабелі високої напруги на лініях 22, 23, 24.

4. При очищенні ровів заготували пиломатеріали для покриття ангару і в подальшому накрили його бляхою.

5. Сміття на початку року вивозили найманою технікою, а після ремонту тракторів і відновлення документів на трактор Т-40, втрачених за головування Веселова, вивозили вже своїми силами.

6. Придбали великий причіп.

7. Встановили 4 двохзонні дічильники, які дозволяють істотно знизити витрати на електроенергію, бо рахують нічні витрати за нижчими тарифами.

8. Вивезли на обидві сторони масиву 77 камазів породи, три 30-тонники. Із допомогою садівника Савича завезли 12 машин щебеню і битого асфальту. Ремонт доріг, розгортання породи здійснювали своєю технікою.

9. Закупили інвентар, необхідний для роботи на масиві: штанга вимірювальна, бензокоса, дріль, запчастини до бензопили й багато іншого.

10. Впорядкували і розчистили територію господарського двору і башт, відремонтували господарське приміщення.

11. У цілому за рік було зібрано внесків у сумі 684 989 грн.

12. На початку року за згодою правління, членом якого була і пані Веселова, створили резервний фонд у сумі 80 тис. грн. для запобігання ситуації, яка виникала у попередні роки. Тоді керівництво масиву просило садівників сплатити внески наперед, бо була загроза вимкнення світла і заборгованість із зарплатні робітникам. Кошти поклали на депозит у Кредобанк.

Усі наведені мною факти підверджуються документально.

 

Леонід Табуринський зробив за рік більше, ніж дехто – за три…

 

Відпрацювавши рік, я пішов із посади й на загальних зборах підтримав кандидатуру Сергія Солтана. Це колишній військовий – можливо, жорсткий, але порядний.

Нині масив працює згідно з планом: воду подали у травні на обидві сторони, роблять дороги, вивозять сміття, є світло.

Незаважаючи на це, колишній голова товариства Веселов самовільно оголошує якийсь надзвичайний стан на масиві. Маніпулюючи людьми щодо пільгових перевезень і щодо приналежності земель масиву, він і його поплічники намагаються створити штучний конфлікт серед садівників.

Збирають підписи “проти Литовежа”, а насправді використовують людей задля захоплення влади.

По суті, розігрують сценарій рейдерського віджиму садівничого товариства.

Невдоволений рішенням конференції Веселов подав позов у суд і фактично судився з усіма нами – членами товариства. Вимагав визнати рішення конференції від 12 лютого недійсною. У своєму позові посилався на закон “Про кооперацію”.

А тепер сам же цей закон і порушує: самовільно скликає позачергові загальні збори, навіть не чекаючи рішення апеляційного суду.

Телеканал СТН транслює подані Веселовим оголошення з закликом до протиправних дій. А от звернення членів правління з проханням припинити трансляцію СТН ігнорує.

Оголошення Веселова оприлюднюють у місцевих ЗМІ (газеті “Наше місто”, на СТН) безоплатно, хоча в “Нашому місті” воно коштує 320 грн.

Для “надзвичайних” зборів надають конференц-зал міської ради. Виникає питання: хто ж так сприяє пану Веселову? І з якою метою? 

Люди пану Веселову після 3-річного керування масивом оголосили у 2015 р. недовіру. Та це його не зупинило, він і надалі висував свою кандидатуру. Отримав у 2016 р. 29 голосів, у 2017 р. – аж 23 голоси.

Звертаюсь до всіх садівників. Люди, складайте свою об’єктивну думку, спирайтесь на факти, не вірте чуткам, брехні, наклепам! Зрозумійте, що ваші підписи Веселов і його прибічники використовують задля захоплення влади. Ви ставите підпис “проти Литовежа”, а насправді допомагаєте тим, хто веде дуже каламутну гру у власних інтересах.

І я, й інші члени правління пропонували Веселову сісти за стіл перемовин, аби врахувати інтереси всіх садівників і діяти на користь масиву. Однак він на це не пристав.

Добра такі самоуправні дії садівничому товариству не принесуть.

 

Леонід Табуринський

У ТЕМУ:

Розсварити людей і віджати “Прикордонник”. Нововолинські владці шантажують дачників автобусом

“Припинити чвари й узятись до роботи!” – закликають у правлінні “Прикордонника”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
22 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Хто, кажете, за всім цим стоїть? Можливо, Віктор Сапожніков. Вікторе Борисовичу, ви іще не наїлися? А 1,5 х 2,0, як і всім нам, вам не мало буде? Корупційні схеми у Нововолинську відслідковуються. І за цієію земельною аферою, без сумніву, теж спостерігають. Майдан вже забувся?

editor
5 років тому

Для анонімного лайливого дачника. Дачі передають іншим користувачам через заборгованість, чи не так?

leon
5 років тому
Відповісти  editor

Саме так. Якщо за неі ніхто не платить, а навіть і платить, а не обробляє, ділянка вилучається згідно статуту і передається іншому користувачу

Дачниця
5 років тому

Питання за бензокосу!Що ви єю косите?Травичку у себе на дачі?У нас на сусідній дачі хіба ще ведмеді не ходять,і то вже 10 рік!І таку ділянку ніхто не купує,хоч і борг такий що можна цілу лінію викупити.Ви не просто купуйте приладдя,А і користуйтеся ним хоч трошки!

editor
5 років тому
Відповісти  Дачниця

вкажіть номер лінії, номер тієї ділянки. Масив величезний, голова на мінімальній зарплатні чи кілька членів правління на громадських засадах (безоплатно) за всім не вгледять, правда ж? Ви до правління хоч раз зверталися з цього приводу?

Таті
5 років тому
Відповісти  Дачниця

ділянки голова не косить,це не входить в його обов’язки, щоб ведмеді не ходили, нехай власник нею займається, або сусіди

leon
5 років тому
Відповісти  Дачниця

Хто іздить по рові від 25 до 38 ліній той знає бо там вузька дорога,територіі всіх башт також необроблялися,а зараз?,суха трава це небезпечно,відповідальність голови масиву за всі хозприміщення.

leon
5 років тому
Відповісти  Дачниця

Напевно трудно з вами той сусіди повтікали)))

Люся
5 років тому

Я була минулого року ,сміття,дорога така що не проїхати. Дехто копається,багато закинутих дач,світла не було,вода в колодязі засмерділася. Проблема що в Нововолинську старі вже не можуть,а молодь на заробітках. Ваші інтриги не зрозуміла взагалі. Крадуть і вандалять. Яка там охорона. В Нововолинську ментів не має і магазини грабують.

Люся
5 років тому

Потрібна якась фірма чи хтось ,які за певну оплату нададуть послуги по догляду за дачами,власники яких не можуть це робити-косити траву,дивитись ,щоб не крали…
А ті що не платять внески і забули що в них є дача то якось треба відчужувати таке за борги,бо то є влітку пожежонебезпечно,там багато дерев’яних дач. Туда страшно їздити ,а ще буває в людей не має грошей чи часу .

Люся
5 років тому

І ще треба змусити платити податки тих хто за кордоном заробляє багато ,купує собі хати та машини,має великі рахунки,різний імпортно-експортний бізнес ,наприклад ,ламінату. Змусити їх декларувати доходи . Виробництво ламінату дуже шкідливо ,в ЄС це дуже дорого. Фактично на Кроноспані виготовляють таку кількість ламінату ,що майже забезпечує весь ринок на цю продукцію у єс. Ділки вивозять це все без сплати податку,без етикетки на інші підприємства кроноспану де вже маса робітників пакує та клеїть етикетки і продають сплачуючи податки в бюджети різних країн. Лише в Україні зацікавлені набрати кредитів у світових фондах і жирувати,тримаючи весь час на колінах український народ.

Люся
5 років тому

А ще в ЄС дуже багато фірм та фірмочок з різними цікавими іменами Діана,Катя,Маруся, Egger які роблять практично одну й ту саму роботу -дурять клієнтів,розповідаючи байки що це національний продукт, а матеріал надходить з Румунії. Де наші дороги? Робочі місця? Україна на деревообробній промисловості заробила за останні роки так само як росія продаючи газ ,тільки гроші осіли в кишенях сволоти, запроданців свого народу. Ці крихти за які йде боротьба ,дачі- не створює майбутнього. Тобто настане момент що вам ніхто не привезе гроші у ваші обмінники валюти,якими ви називаєте банки.

Люся
5 років тому

А ще багато дорогих,елітних меблевих магазинів наприклад в Італії знають про те ,звідки в них ламінат більше за нас з вами, встидаються цього, і на вітрині в них модно ставити всіляке барахло антикварне,типу облізлих стільців з дідуськіної дачі. А вже в середині -якщо вони бачать що ти Клієнт ,а не голодний румун чи українець ,тобі розкажуть про меблі #madeinItaly від фальшивої фабрики ,адреса якої лише в Інтернеті і пару тройку дистриб’юторських офісів в Мілані та Римі ,яка може коштувати як хороша нова машина. Це все з натурального дерева,яке росте у Швеції ,або там десь на півночі, у щасливих місцях де їдять,п’ють хороше вино,обкатують феррарі і дорогі мотоцикли. Вони продають також і ламінат для підлоги і більш дешевші меблі для молоді. Люди які задіяні в ціому бізнесі ніколи не допустять до себе чужого,українця покличуть хіба що помити підлоги . На нормальну роботу,з якої можна пристойно подорожувати 2 рази на рік і жити так ,як колись ми жили при совку, наших не беруть.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Люся

Ви, “Люся” при “совку” – “їли, пили хороше вино”?! “Обкатували ферарі і дорогі мотоцикли”? І “пристойно подорожували 2 рази на рік”? Хіба що із 10 КГБшниками на борту чи у вагоні на кожну групу із 30 людей. До. хіба-що, Індії. І іще до Чехії, ГДР та інших країн Варшавського, совковського договору. Ви й зараз, по старій звичці боїтеся до тремору у колінах, назватися своїм влачним і справжнім – даним вам батьками і Богом прізвищем. Та, за радянськими звичаями, продовжуєте брехати.

Люся
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Так,боюся. Але не кгб,а наших новітніх злодіїв в законі,які кар’єру починали займаючись рекетом на базарі,а тепер депутати та поважні люди. При совку ,коли я мала була,ми їздили в Крим,і в Карпати. А тепер в Крим я не можу,а в Карпатах ліс весь вирубали. Що там робити тепер? А де треба працювати і скільки заробити, щоб можна було кудись поїхати. А що вже в часи незалежності забувають скрізь мінімально на хліб подати зарплату,то це факт. А при совку хоч і не в Монако,але всілякі путівки в санаторії були,оздоровлення,аналізи на халяву робили,рентген,кардіограми. Зараз в кого трохи грошей є -‘оздоровлюється’ в Турції,та так, що виникають міжнародні скандали,і ЄС із-за того не хотіла давати нам безвізу.Бо в нас гроші має бидло,а не інженер і не вчитель. Ви самі все розумієте,але весь час говорите, що москалі ,комуняки вас гнобили. А ви спробуйте в Київ поїхати на заробітки ,і розмовляти з ними книжковою укр.мовою.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Люся

Хто вам не дає поїхати у Крим нинішнього літа? Або в Карпати? Лісу там є ще достатньо і на ваш вік його цілком вистачить. :))) Ви могли при”совку” поїхати у, по- вашому, у Турцію (Туреччину)? Інженер і вчитель і тоді були злиднями. Не вам мені про це розповідати. А для оздоровлення по путівках чи на лікування у санаторії потрібно було бути покірним, як теля і не роззявляти дзьоба. Трохи що – і знімали із черги на квартиру, чергову відпустку переносили на зиму, “клеймілі позором” на профспілкових і загальних зборах та виганяли із роботи і так далі… А то ще й могли посадити на довгі роки. Ви, очевидно, були звільненим “профбогом” чи парторгом або працювали у міськомі КПСС чи були “стукачем” у КГБ. Обслуговувались у спецмагазинах, відпочивали у спецсанаторіях, одягалися у “Берізках” і тому подібне. Не брешіть людям “Люся”! Ви совдепівська раба і прислужниця. І в Росії, незабаром, таким теж не буде місця.

Люся
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Шкода, що зараз немає кдб,щоб стуканути на саботажників і зрадників свого народу. Нормальний шахтар чи робітник міг собі дозволити відпочинок, а зараз відпочивають у бабці на городі,спеціально у відпустку йдуть, щоб бульби дітям накопати.

Люся
5 років тому

Якби Порошенко не був би запроданцем-то вимоги до вступу у єс ставили би ми . Бо інакше би був парад россійського війська в Берліні вже завтра.

editor
5 років тому

Сьогодні, в неділю, о 17.00 – мітинг садівників, які хочуть нормальної роботи садівництва і протестують проти рейдерських дій осіб, підтримуваних міською владою. Приходьте під міськраду, буде цікаво.

editor
5 років тому

Ще таких зборів я не бачила, як ото “надзвичайні” в залі міськради сьогодні. Хто ходив – поділіться враженнями.

Наталия
5 років тому

прикольна охорона, в нас минулого року, вкрали ворота, Влізли в хату через другий поверх (лише там тоді не було грат) , розламали телевізор і т.д. Цього років більше 50-ти кранів вкрали по дачам. Ясне діло що нереальна там охорона, але навіщо вже про це писати, людей смішити. Рови дійсно чистили, це було видно ,молодці.
Про породу теж багато чуємо, але мабуть то не всіх ліній стосується, наприклад 26-ю проїхати дуже важко, та й пройти після дощу теж. Ями просто вражають. А є лінії дійсно відносно рівні , де видно, що якісь роботи йдуть.

вже б заспокоївся той Веселов і дав би людям час , щоб зробити якісь видимі результати.

editor
5 років тому
Відповісти  Наталия

там ідеться про охорону будинку садівництва і господарчого двору. Це ж спільне майно.