хабч

Академік погорів на каві. Ех, пане Чорний…

59 6106

Ця містечкова сенсація чомусь не викликає в РАДАРА ані зловтіхи, ані праведного гніву. Хоча все сходиться: депутат міськради, корупція, хабарик на 12 тис. грн.

Із них у момент затримання одержав 5 тисяч, а перед тим оперативники управління захисту економіки у Волинській області задокументували вимагання й отримання 7 тисяч грн.  Аж три епізоди.

Мабуть, тицяли по парі тисяч і знімали на приховану камеру чи писали на диктофон.

Прес-служба управління повідомила про хабарництво директора одного з волинських вишів, а в інтернет-виданнях назвали прізвище і перелічили звання. Академік Академії економічних наук, професор, доктор економіки, “Людина року” на Волині у 2009-му, директор Нововолинського навчально-наукового інституту економіки й менеджменту.

Депутат Нововолинської міськради від партії Ляшка. На сесіях сидить поряд із головним ляшкістом міста Яремою та дрібним радикалом Гурою, поблизу від радикала Климовича. У цьому специфічному товаристві завжди виглядав особливо інтелігентно.

Хабара (оті 12 тис. грн.) йому нібито дали у чотири етапи за дозвіл на встановлення кавових автоматів у приміщенні інституту. Сміховинна сума як для академіка і сміховинний привід. Майже анекдот.

І тому сумно.

 

 

Наше місто погрузло у криміналі по самі помідори. “Мер-корупціонер” – це вже слоган, ніхто навіть не спростовує. Прізвища особливо наближених до нього відкатників, крутеликів, рейдерів відомі всім, як і прізвища лояльних до нього бандюків, завжди готових прийти під  його “орендований” особняк чи під виконком на допомогу.

Однак жоден із цих корупціонерів ніколи не постраждав. Хоча там не по 12 тисяч гривень беруть – там по-дорослому…

Управління захисту економіки викрило невдаху-хабарника, злапало і поставило галочку. Та всі ми розуміємо: основне міське зло – не там.

Як виходить сухим із усіх каламутних вод голова земельної комісії Климович? Як вдається Коптюку безкарно закопувати й закатувати в асфальт бюджетні мільйони? Як примудрився Ярема стати власником мережі магазинів, мисливських угідь і місцевого телеканалу?..

Може, просто треба мати кума-прокурора? кума-землевпорядника? друга-мера? А може, добре вивчити табличку ділення?

На відміну від колишніх двієчників, а нині хамів-скоробагатьків, професор Чорний цієї житейської науки не опанував.

 

 

Мораль така: інтелігенти, не беріть хабарів, ви не вмієте.

А хто вміє, той бере далі і сміється. Із нас, із вас… і з управління захисту економіки.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

59 Коментар "Академік погорів на каві. Ех, пане Чорний…"

повідомляти

Марина
2 місяців 29 днів тому

Ярема не лише власник телеканалу. А й ще скупив, кажуть, пляж Світязя. Хоча по закону не можна пляж продавати?!

гість
2 місяців 29 днів тому

А де саме скупив?

Олександр
2 місяців 28 днів тому

Ну, так! Не тільки телеканалу, а й туалету біля автостанції. Видно який “хазяїн”.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 28 днів тому
Таке тільки у Нововолинську може бути. Взяти на себе письмові зобов’язання побудувати об’єкт і впорядкувати територію після купівлі громадського туалету й земельної ділянки, які були і є комунальним майном територіальної общини – і нічого не зробити за півтора десятка років! Створити на тому місці смітник, розвалити все і так заср***ти територію, що на неї із жахом дивляться всі приїжджаючі у місто транзитні пасажири і закордонні гості … Слава великому і заслуженому “господарнику” – орденоносцю, полковнику реєстрового козацтва України і підполковнику ЗСУ в запасі, кандидату економічних наук, викладачу ТНЕУ, “Людині року” у багатьох номінаціях і володарю статуеток із крилами ангелів!.. І… Читати далі »
Олександр
2 місяців 27 днів тому

О! Холуї мінусують! Підгорає?!

Інна
2 місяців 26 днів тому

На пляжі він навів порядок і поставив смітники,коли було сміття по коліна,всіх це влаштовувало.Бачу жаба сильна штука…

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 місяців 26 днів тому
“Він” не наводив порядку на пляжі. “Він” не встановлював власноруч сміттєві урни, як і не фінансував зі своєї кишені ці роботи. Це по-перше. А по-друге: “Він”, згідно своїх посадових обов’язків та “ЗУ Про місцеве самоврядування”, зобов’язаний слідкувати за виконанням своєї, 5-ї по рахунку, передвиборчої програми та керувати комунальними службами, освітою, медустановами тощо. “Він” за це, як наймит громади, отримує від неї (громади) не слабку зарплату. “Він” дуже розбагатів за роки перебування на посаді міського голови, якщо не сказати більше… “Він”, у нашому місті, має відповідати за ВСЕ! Проте, огинається. І не виконує чесно, як вбачається, своїх посадових обов’язків, зловживає владою,… Читати далі »
Тетяна
2 місяців 29 днів тому

Шкода… Добрий чоловік

Олег
2 місяців 29 днів тому

“Шкода… Добрий чоловік” отак і живем, корупція, ні не бачив, зловили, шкода бо чесного зловили. Да можливо сума смішна але він її вимагав і получив, ясно що в нас в місті суми хабарів на порядок вищі, але маленький хабар також ХАБАР!!!!!

Олександр
2 місяців 29 днів тому

Буде ” доброму чоловіку” добра камера. “друзі” можуть приєднатись… чистосердечне признання і кілька років гарантовано.

Тролик
2 місяців 27 днів тому

не буде, випустять . Спорим?

Ярка
2 місяців 29 днів тому

Своiж i здали….

Олександр
2 місяців 29 днів тому

Ну, що, злодюги? Будете спокійно спати сьогодні? Хто слідуючий? Дід Мороз чи дід Тепло? Чи той, що іржавою водичкою торгує? Всі нечисті там будете!

Вуаля
2 місяців 29 днів тому

Чорний – за хабарі? – побудував “Європейський двір” у Нововолинську. А хто тепер добудудує недобудовану поліклініку у Нововолинську, яку викладач Сапожніков продав підставній особі?

ігор
2 місяців 29 днів тому

А хто з студентів сам написав контрольну чи курсовий , а з заочників ?

Віталій
2 місяців 29 днів тому

Завжди треба пам’ятати про табличку ділення. Без неї нікуди. У школі треба вивчати спочатку табличку ділення, а лише потім – множення, бо, як бачите, саме табличка ділення допомагає залишатися на волі)

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 29 днів тому
Мене всі, чомусь, питають: Це пан директор того приватного університету, де отримав науковий ступінь кандидата економічних наук наш мер? Звідки я знаю? Він, може, вже й не кандидат, а доктор наук чи академік. Може, професор, і може вже й не мер… А все інше – так-таки-так. Я щиро надіюсь, що співробітники Управління по захисту економіки Волині віднайдуть, копнувши глибше, набагато страшніші кримінальні речі саме у цьому навчальному закладі. Про які не говорить у нашому місті тільки лінивий… Якщо на те буде їхня добра воля і покличуть срібні сурми Присяги, яку давали на вірність народу України та їхній службовий обов’язок.
Олександр
2 місяців 28 днів тому

Отримав наукову ступінь… Смішно – віддав школу-має ступінь, передав садочки-має недоторканність. Дивлюсь на Порошенка і жалко, це ж такі місцеві князьки і підставляють.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 28 днів тому

Саме так, пане Олександре. Ви не помітили, що у місті давно немає відділку СБУ? Офіс “Укрпошти” – у Володимирі, пенсійного – Іваничах. Опорний відділ поліції – теж у Володимирі разом зі міжрайонною прокуратурою… І так далі. Вам це ні про що не говорить? “Пахан” убезпечується від можливого притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію та інші злочини?

Виталий
2 місяців 17 днів тому

То что отделения СБУ у нас в городе нету я знаю. Но полиция и прокуратура же есть вроде. Я ничего не хочу сказать плохого про вас. Просто меня это заинтересовало. Я ведь понимаю что самому может прийтись обратиться туда. Так что если вас не затруднит проясните мне это пожалуйста

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 місяців 17 днів тому

Можна звернутися і у нашу прокуратуру – філію Володимир-Волинської міжрайонної. Проте, вони вам скажуть – “ні” і пошлються на якийсь там, свій внутрішній документ – що не мають права проводити контролюючу та слідчу діяльність, окрім представництва в судах.
Хоча, Розділу VII “Прокуратура” у Конституції України, ніхто не змінював. Я, коли звертав на це їхню увагу, то спостерігав дуже дивну реакцію… Та все ж, краще поїхати до Володимира. Наша філія поліції заяви від громадян приймає… СБУ тільки у Володимирі. Спробуйте.

студент
2 місяців 27 днів тому

Є інформація, що даний “кАкадемік” від нашого мера “за заслуги” отримав 3х кімнатну квартиру, це можете перевірити тільки Ви пене Анатоль(запитом)… повірте то ще та тема (сауни , гуляння)… тоне не для хлопців з АТО, що максимум отримають конуру в гуртужитку!

Василь
2 місяців 29 днів тому

Чорний, Ярема, Коптюк, Климович, Гаврилюк це маріонетки “Мера-корупціонера”, через яких “Мер-корупціонер” дерибанить міський бюджет. Просто серед них є порядні, які цим ніколи не займались, а є такі які за рахунок бюджетних коштів і комунального майна побудували весь свій бізнес. І не дай Бог, щось з “Мером-корупціонером” зробиться, розлетяться їхні бізнеси, так як крім того, як красти з міського бюджету, вони нічого не вміють.

Оксана
2 місяців 29 днів тому

А хто ці лояльні до мера бандюки? Невже все так страшно, що всі мовчать і терплять? Щось зміниться колись?

вічний студент
2 місяців 29 днів тому

Який це ж хабар панове! це наглядний приклад ведення бізнесу згідно українських реалій у виконанні академіка для своїх студентів. сумно(

Фея
2 місяців 28 днів тому

То, можливо, прийде черга і інших хабарників загриміти під слідство з обов’язковим висвітленням і написанням прізвищ у всіх виданнях? Може це тільки початок??

Тролик
2 місяців 27 днів тому

Не надійтеся. Нашого не тронуть хабарника, в нього криша сам Луцик

Фея
2 місяців 27 днів тому

Так є ще інший варіант – переловити мерових поплічників і він без них буде як без рук, та і “здати” ті поплічники мера можуть, свою шкуру рятуючи. Спробувати варто. Правоохоронцям успіху, наполегливості і – 90-ті закінчились і скоро запрацює антикорупційний суд. Я таки сподіваюсь побачити початок кінця нашої місцевої мафії усіх мастей і рівнів

Олександр
2 місяців 26 днів тому

Був ще один-Олійник, але той втік до мАскви…

Марина
2 місяців 28 днів тому

Анатолій тиб краще написали заяву на те що ти все літо боровся і все пропало. Знову дерева біля нового атебе пиляють. Точніше гілки усі спиляли одні голі стовбури. Від стоянки.

Лисий
2 місяців 28 днів тому

Чого Борисович завжди злодій в тебе? Де хоть ожна бумажка де доказано шо він крав? Ти пожалієш колись за свій язик та буде пізно уже. Сиди тихо в своїй норі і не обсирай Ярему та Борисовича. А то з ложечки їсти кашу будеш в реанімації. ******Артур извился уже шо тті та ярему трогал. Він умниший за тебе понял кого опасно чипати. Понял куда носа лучше не пхати. Тебе походу жизьнь вобще не уче. Ти доиграешся в мене. Ще хоч раз хоч Борисовича чи Ярему тронеш хоч шото напишеш я тебе в больничку надолго відправлю. Хоч жити не *******

РАДАР
2 місяців 27 днів тому

Хоч і відредаговано трохи (там багато лайки й образ), але суть усі зрозуміли. Адресовано основній авторці РАДАРА – Наталі Камишниковій. Це пряма, відверта погроза розправою.
Віктор Борисович Сапожніков, нововолинський міський голова, і депутат міської ради Ярема В.Р. – погрози надходять із ВАШОГО найближчого оточення. Їх було багато, але друкую цю.
Залякуєте. Ну-ну.

Віктор.
2 місяців 27 днів тому

Дурачок ляпнувможливо хворе
,не переживайте.

РАДАР
2 місяців 27 днів тому

Та ні, безграмотний, але здоровий, як бугай. Є такий “лисий” – голений під нуль, але не Суперфіцій. 🙂 Бачили з Яремою. Схоже, саме він.

Надія
2 місяців 27 днів тому

Таке враження, що писало дошкільня або людина, яка в Україні відносно недавно

Паша
2 місяців 27 днів тому

Або друг Яреми.

ігор
2 місяців 27 днів тому

Потрібно написати заяву в поліцію

добродій
2 місяців 27 днів тому

це лисе мурло з поромова . він себе утотожнює з С – 14 .

антимурло
2 місяців 27 днів тому

А як його звуть?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 27 днів тому

А що, у Нововолинську є С-14? Хто керівник? А у Луцьку хто?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 27 днів тому
Все ж таки, НС, потрібно було б написати заяву у поліцію про погрозу вбивством. І не одну. Другу – в СБУ. Колись у мене таких два випадки були. Про замах попередили міліціонери. Назвали прізвища і де, як це має статися. Їздив на прийом у Луцьк до начальника СБУ. Говорили довго, про життя-буття. Заяву він взяв. А я пів-року із сокирою ходив… “Лисий” опупів від безкарності у нашому “чарівному містечку”. У якому куди не кинься, не подивись чи не спробуй проявити будь-яку людську, або патріотичну ініціативу – наштовхнешся на кримінал. Писок місцевої влади, зі всього цього, ось вже років зо 20… Читати далі »
Олександр
2 місяців 26 днів тому

Наталя Семенівна, повинна бути заява-це вже не смішно. Лисий, чи хтось із категорії “оніжедєті” – повинен відповісти по закону. І ще одне-хочу почути коментар очільника нововолинської поліції, чи мають вони “дуже хороші” відносини зТТІ і отримують любу інформацію, так розумію-без рішення суду?

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 місяців 26 днів тому

Ви, НС, журналістка до мозку кісток. Ви працювали у багатьох друкованих виданнях, в тім числі й у “НМ”, кореспондентом. Ви й зараз очолюєте інтернет-видання опозиційне до міської влади. У якому викриваєте корупцію, крадіжки, кумівство, свояцтво, дружбанів міського голови…
За погрози вбивством передбачене тривале тюремне покарання. За погрози і переслідування журналістів із метою закрити їм рот – є ще одна цікава стаття у ККУ. Хто отой “бик”, що публічно погрожував тобі вбивством? Хто його покриває? Це вже не вперше. І у мене бували подібні ситуації. Пиши заяву в поліцію.

Проходив мимо
2 місяців 27 днів тому

Хто ти ? “Чудовіщє?” ))
З якого 90-го року ти вилізло?
Іди краще пройдись містом, провітрись.
Смішний ти разом з яромою і борисовичем.

На такого як ти дітям показують, як на якесь непорозуміння і субкультурну аномалію з минулого.

Це вже не модно. Ти краще граматику підучи і взагалі не ганьби своєю істотою це місто.

Віктор.
2 місяців 27 днів тому

В тюрму хлопчик підеш за погрози……………….

Міра
2 місяців 27 днів тому

Цьому хлопчику вже за 40, двометровий дядько, більше центнера живої ваги. Якщо це той друг Яреми.

Віктор.
2 місяців 27 днів тому

Більше не ляпай.

Громадянин України
2 місяців 26 днів тому

КРУТА БОСОТА.ТАКІ ПОГРОЗИ.НАЗВИСЬ ЛИСИЙ

Цікаво
2 місяців 26 днів тому

Дожився блатняк, жінку бояться…

Ігор
2 місяців 27 днів тому

А лікарня,воєнкомат

Володимир
2 місяців 27 днів тому

Чорний хороша і чесна людина? А ви в персоналу університету запитайте- багато цікавого почуєте і про нього і про його зама.
За чесну державну зарплату має такі статки і авто?
А ще в студентів заочників можна запитати, не одну тисячу гривень носили йому за іспити і заліки.
Не шкода ані скілечки. Це лише копієчки, з того, що він взяв за роки керування.

Катя
2 місяців 27 днів тому

Нічим не краще ті заочники- двіїшніки яки платили за свої «знання»

Фея
2 місяців 27 днів тому

Справа в тому, що система побудована так, що коли не заплатиш, то і не здаси… Це вимагання чистої води. І таке вимагання скрізь, бо моя знайома возила гроші, коли її дочка здавала сесії і вчилася в медичному. І ця система працює як годинник і вже давно…

хірург
2 місяців 27 днів тому

Висновок:треба красти мільярди тоді не посадять!Подякували професору за фальшиві дипломи…

Тролик
2 місяців 27 днів тому
Закон не для всіх… Для прокурорів закон всетаки працює Хоча “лисого” можна буде спробувати відправити на відпочинок. IP збереглося? “13 грудня 2017 року у приміщенні Нововолинського міського суду раніше судимий, у тому числі за зґвалтування та грабіж, 27-річний молодик, який, вийшовши з місць позбавлення волі, вчинив нові насильницькі злочини, привселюдно, після оголошення судом ухвали про продовження йому строку тримання під вартою, на якому наполягала старший групи прокурорів у провадженні, пообіцяв убити державного обвинувача. Інформацію про погрозу вбивством прокурору у зв’язку із виконанням ним службових обов’язків (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 345 КК України) внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.… Читати далі »
бабушка Кати
2 місяців 24 днів тому

ну и НАКАЗАНИЕ для НАСИЛЬНИКА, ГРАБИТЕЛЯ и явного будущего УБИЙЦЫ! действительно – НАШ СУД – САМЫЙ “ГУМАННЫЙ” СУД В МИРЕ!!!

відеонагляд
2 місяців 27 днів тому

Коли під міськрадою була маленька акція проти тарифів на тепло, туди раптом приїхав Ярема з таким лисим височенним чолов’ягою. І показував тому лисому пальцем на одного з учасників акції. А потім до них підійшли хлопці з поліції, щось доповіли. І Ярема з тим лисим поїхали. То на камерах той лисий є. І поліція його знає.

Вікторія
2 місяців 27 днів тому

Хто тут такий наївний, як дитина і вірить у те, що поліція буде діяти, навіть якщо буде написана заява про погрози в інтернеті?
Тут на погрози в реалі поліція не реагує.

Фея
2 місяців 26 днів тому

У будь-якому разі поліція, візьме до уваги факт про погрози і внесе його до бази даних і не тільки такими діями обмежиться. Але без письмової заяви я думаю що нічого не буде. Тому заяву потрібно писати обов’язково

wpDiscuz