бугаев

Смерть десантника: не витримав у мирному житті

34 3031

Його звали Олександром, він служив у аеромобільних військах, двічі був на цій неоголошеній війні і пройшов її гарячі точки. Повернувся в Нововолинськ у 2017-му.

Наклав на себе руки у ніч проти 4 липня.

Це трапилось у Шахтарському мікрорайоні, у квартирі, де мешкав сам.

 

Тіло Олександра виявила бабуся, що прийшла його навідати. Напередодні він нібито просив у неї грошей, аби передати вагітній дружині.  Мовляв, маю лише злоті, міняти не хочу.

Його останній дзвінок був до дружини – о 22.56. Вона якраз поїхала до батьків на Львівщину. Познайомився з нею в АТО – була волонтеркою.

Катерина каже: Сашко розповідав, що хоче зробити ремонт у квартирі, планував купити те і те… Розмова була спокійною, жодних натяків на лихе.

Звісно, нерви мав оголені, у психологів це називається посттравматичний синдром.

У ніч проти 4 липня він (сам?) намагався перерізати собі вени. У миску стекло з півлітра крові. Бабуся, прийшовши опівдні, виявила його повішеним.

“Ні обіцянок, ні пробачень…”

Поховали колишнього десантника сьогодні на цвинтарі біля другої шахти.

Бугайов Олександр Сергійович, майже 30 років, учасник бойових дій.

 

 

Ех, Олександре.

Вічна пам’ять, земля пухом, пробач усіх нас.

Хто служив чи дружив із ним, розкажіть щось на згадку.

Дружина, рідні і друзі не вірять, що це самогубство. Можливо, хтось довів або допоміг піти з життя?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "Смерть десантника: не витримав у мирному житті"

повідомляти

Катерина
11 днів 5 годин тому

В АТО витримав, а тут не витримав, та йомайо ж…. Ех, жаль, молоде, але сам собі таке зробив((( Тут дітки за життя чіпляються, батьки молять щоб рак не забрав дорогоцінне життя, а молоді здорові хлопці самі себе вбивають…

Сумую
11 днів 4 годин тому

Яродичка покійного і ховали ми його за свої кошти.А від спілки воїнів АТО не було ні співчуття, ні жодної персони. І з дружиною він не сварився напередодні смерті, тим більше за гроші.І повісився він не сам, йому допомогли це зробити.Тільки нашій “новій поліції”не дуже хочеться щось робити,аби з’ясувати причину смерті.Легше повісити все на того,хто вже нічого не зможе розповісти.Шкода хлопця,адже його майбутня дитина буде бачити його тільки на фото.
І за що він воював?..

Любов
11 днів 3 годин тому

Що за маячню пишуть про Олександра,,,,,і хто це поміг організувати похорон,,,,,вам нестидно ,,,,мали б совість,,,,,таке писати

Любов
11 днів 3 годин тому

А чому непишу правди,,,я не вірю про самогубство,,,,хоча нашій владі байдуже,,,і ще йому мало бути тридцять,,,,,,і ще ніяких спроб самогубства внього небуло,,,,його дружина вагітна і скоро в Олександра мав робитися малюк,,,,я не думаю що він це зробив сам

Любов
11 днів 3 годин тому

Олександр чекав на народження дитини,,,,я думаю як би пошукати то нашли винуватого,,,,,,в його загибелі,,,,,

Наталія, одна із тіток
11 днів 3 годин тому

участь взяли ? Але чого ми не бачили ні одного військового, навіть зламаної квітки ніхто із спілки не приніс.

Образи видалено.

Модер

Світлана
11 днів 1 година тому

Сашко був дуже доброю людиною і дуже любив дітей.Він ніколи нікому нічого не жалів.Я не вірю в те,що він знаючи що скоро стане батьком,міг вчинити самогубство,НЕ ВІРЮ і все.І дружина у нього хороша,любляча.Тому хотілося би звернутися до представників поліції,з проханням переглянути цю справу і знайти винних у смерті Саши.Заради його сім’ї,його ще не народженої дитини,яка ніколи не побачить свого батька.

Фея
10 днів 17 годин тому

Думаю, що всі учасники бойових дій повинні стояти на обліку у психолога. Кожен повинен отримати кваліфіковану допомогу, можливо і невідкладну, а не раз на місяць, ще й так далеко – аж у Володимирі.
Психологічна допомога повинна бути доступніша і оперативніша. Навіть члени родин воїнів могли би при потребі психолога відвідати.

НА...
10 днів 13 годин тому

Рахую, що кожному загиблому комісар повинен свою премію перерахувати, яку він отримує за відправку нововолинців в ато (наш військомат єдиний, який виконує план завжди, ніхто про це не задумувався?).
Кому потрібна присутність тих військових? Майже у всіх, хто загинув в ато з нововолинська були діти… Хто їм допоможе стати на ноги, хто дасть їм пораду чи буде опорою? Комісар, який послав їх на смерть і організував кучку військових на похорони?

Нов
10 днів 4 годин тому

Льонь туди Климовичів і інших. А наш мер ( стільки різних нагород має) сам би певно там всіх порішив би ворогів , прям супермен там в Міськвиконкомі пропадає..

анти чобіт
10 днів 3 годин тому

ті нагороди нічого не стоять як і він сам

Валік
10 днів 3 годин тому

Мені так сподобався ваш коментар про супермена.

Валік
10 днів 3 годин тому

Не Супермен а Дуплмен. 🙂

НА...
9 днів 18 годин тому

А клімович і так у військомат бігає, але не за повістками не думайте… Там просто жінка кантора працює… Земельні справи регулює… Як вам розклад…

? ? ?
9 днів 8 годин тому

А кантора в ато не беруть? Невже не годний ?

wpDiscuz