Кілька днів  тому анонімний товариш виклав у місцевій спільноті викривальний аудіозапис. Там якийсь чоловік кільканадцять секунд погрожує іншому: мат-перемат.

Анонім пояснив спільноті: це матюжили його.

Буцімто повертався він велосипедом о першій ночі з лікарні (?), заїхав на заправку ОККО, що в Нововолинську, по цигарки.

Аж раптом до нього вчепилась територіальна оборона: шарпала, лаялась і взагалі!..

Потім прибула поліція, швидко і чемно склала постанову про порушення комендантської години. До поліції він претензій не має, а от тероборону назвав бидлом.

Невдовзі той коротенький пост із аудіозаписом зник – і видалив його, що цікаво, сам дописувач. Однак працівники ОККО встигли ознайомитись. А згодом розповіли РАДАРУ, як усе було насправді і хто кому бидло.

Отже, близько першої години ночі на заправку завітав молодик на ровері. Поки купував цигарки, нагодилась Варта порядку – громадське формування. Зробили молодику зауваження: порушує комендантську годину.

Інший би перепросив і швиденько пішов додому, а цей почав качати права: “А хто ви такі, а покажіть мені ваші посвідчення, а які ви маєте повноваження…”

Качав довго й нудно. Тримався зухвало й зверхньо.

Представники варти порядку показали йому свої документи, терпляче роз’яснили, що під час воєнного стану деякі права громадян обмежено й запроваджено комендантську годину.

Та молодик не вгамовувався, заправку не полишав, ще сходив купив собі кави й насолоджувався напоєм.

Під’їхав військовий патруль, хлопці відрекомендувались – і теж нагадали порушнику про комендантську годину. Той знову: “Покажіть мені свої документи!”

Очі в молодика блищать, мова сповільнена. Явно кайфує, ач як “строїть” усіх.

Ну, в якийсь момент один із військових і не витримав. Обійняв його, скажімо так, за плечі, простою чоловічою мовою пояснив, що у країні війна, нервувати зайнятих людей не варто.

Молодик записав це тихцем на пристрій, а вдень мстиво виклав у соцмережі.

Треба додати, що військові вручили йому повістку. Та навіть після цього він не поїхав із заправки! Ще покавував, дочекався, поки ним зацікавиться поліція…

Заправка ж бо на виїзді з Нововолинська, тут патрульні автомобілі часто  розвертаються в напрямку міста.

Поліціянти помітили скупчення людей, автівки військових та варти порядку, теж зупинилися.

Теж пред’явили пильному молодику службові посвідчення… 🙂

І склали на нього постанову про порушення комендантської години.

Між іншим, на цій заправці цілодобово працює термінал. Наркомани навіть серед ночі роблять тут платежі, аби швидше отримати дозу. Та й загалом публіка сюди поночі навідується непевна. Тож увага патрулів до цієї точки є підвищеною.

 – За ніч чергування патрульні стільки набачаться-наслухаються в місті й на околах, що нерви в декого часом не витримують, – каже керівник місцевої Варти порядку Віктор Марчак. – Адже доводиться перепиняти і підпилих крутеликів, і обкурених, та ще й із битами, пістолетами…

Цей молодик, вважаю, свідомо наривався на скандал. Зазвичай наші патрулі обмежуються усним зауваженням про неприпустимість порушення комендантської години. Однак він пристарався й на повістку, й на постанову, – підсумовує пан Марчак.

РАДАР дізнався, що любителю качати права 20 років, працює в одному з закладів, де торгують комп’ютерною технікою.

Прочитав сам? Поділись з іншими: