Нічний скандал на ОККО: поліція, повістка, протокол…

5 6203

Кілька днів  тому анонімний товариш виклав у місцевій спільноті викривальний аудіозапис. Там якийсь чоловік кільканадцять секунд погрожує іншому: мат-перемат.

Анонім пояснив спільноті: це матюжили його.

Буцімто повертався він велосипедом о першій ночі з лікарні (?), заїхав на заправку ОККО, що в Нововолинську, по цигарки.

Аж раптом до нього вчепилась територіальна оборона: шарпала, лаялась і взагалі!..

Потім прибула поліція, швидко і чемно склала постанову про порушення комендантської години. До поліції він претензій не має, а от тероборону назвав бидлом.

Невдовзі той коротенький пост із аудіозаписом зник – і видалив його, що цікаво, сам дописувач. Однак працівники ОККО встигли ознайомитись. А згодом розповіли РАДАРУ, як усе було насправді і хто кому бидло.

Отже, близько першої години ночі на заправку завітав молодик на ровері. Поки купував цигарки, нагодилась Варта порядку – громадське формування. Зробили молодику зауваження: порушує комендантську годину.

Інший би перепросив і швиденько пішов додому, а цей почав качати права: “А хто ви такі, а покажіть мені ваші посвідчення, а які ви маєте повноваження…”

Качав довго й нудно. Тримався зухвало й зверхньо.

Представники варти порядку показали йому свої документи, терпляче роз’яснили, що під час воєнного стану деякі права громадян обмежено й запроваджено комендантську годину.

Та молодик не вгамовувався, заправку не полишав, ще сходив купив собі кави й насолоджувався напоєм.

Під’їхав військовий патруль, хлопці відрекомендувались – і теж нагадали порушнику про комендантську годину. Той знову: “Покажіть мені свої документи!”

Очі в молодика блищать, мова сповільнена. Явно кайфує, ач як “строїть” усіх.

Ну, в якийсь момент один із військових і не витримав. Обійняв його, скажімо так, за плечі, простою чоловічою мовою пояснив, що у країні війна, нервувати зайнятих людей не варто.

Молодик записав це тихцем на пристрій, а вдень мстиво виклав у соцмережі.

Треба додати, що військові вручили йому повістку. Та навіть після цього він не поїхав із заправки! Ще покавував, дочекався, поки ним зацікавиться поліція…

Заправка ж бо на виїзді з Нововолинська, тут патрульні автомобілі часто  розвертаються в напрямку міста.

Поліціянти помітили скупчення людей, автівки військових та варти порядку, теж зупинилися.

Теж пред’явили пильному молодику службові посвідчення… 🙂

І склали на нього постанову про порушення комендантської години.

Між іншим, на цій заправці цілодобово працює термінал. Наркомани навіть серед ночі роблять тут платежі, аби швидше отримати дозу. Та й загалом публіка сюди поночі навідується непевна. Тож увага патрулів до цієї точки є підвищеною.

 – За ніч чергування патрульні стільки набачаться-наслухаються в місті й на околах, що нерви в декого часом не витримують, – каже керівник місцевої Варти порядку Віктор Марчак. – Адже доводиться перепиняти і підпилих крутеликів, і обкурених, та ще й із битами, пістолетами…

Цей молодик, вважаю, свідомо наривався на скандал. Зазвичай наші патрулі обмежуються усним зауваженням про неприпустимість порушення комендантської години. Однак він пристарався й на повістку, й на постанову, – підсумовує пан Марчак.

РАДАР дізнався, що любителю качати права 20 років, працює в одному з закладів, де торгують комп’ютерною технікою.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

1 1 голос
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Варзон
26 днів тому

А от і казочці кінець,а хто слухав молодець
Дякую тер обороні захистили нас від хлопця який повертався додому…
Треба було йому “єбало розвалити” так як і казали🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️герої війни запугувати людей , принижувати,обзивати самі ніде не воювали а тут людей”чмирять”,бо дпли їм автомати то відчюли владу над усіма.
ГЕРОЇ!!!!!!!!

Коля
24 днів тому
Відповісти  Варзон

Я так розумію комендантська година, то для “дурні”в. А для “нормальних” пацанів то якесь приниження громадянських свобод. За правилами военного часу тероборона має право застосувати зброю. А можливо це російський шпигун і зараз дістане з кармана гранату. Хай скаже спасибі, що спочатку не стріляють, а потім розбираються.

Сонечко
26 днів тому

Чкщо бензину в місті немає, чому працює ОККО в комендатський час та чому квву роблять?

Олена
25 днів тому
Відповісти  Сонечко

Роблять каву для поліціі, добровольців, Варти порядку та військових, які цілу ніч з 19:30 на ногах( не всі на автомобілях) патрулюють місто. Єдине місце це люди, які бережуть ваш спокій можуть сходити в туалет і випити каву

Олена
25 днів тому

Там було ще веселіше. Пацанюра був не то що борзий, а мега борзий.
У святого б урвався терпець.
Біда в тому, що є люди у місті, яким ніяк невтямки що війна в краіні і комендантська година у місті, то законна вимога і вона небезпідставна.
Чого лише в ночі на патрулюванні не надивишся. І сміх, і гріх, і зла не вистачає