Жахи на нічку. Бандюк надіслав мені смс-ку

39 7675

9 травня о 21.43 мені зателефонували на мобільний із невідомого номера.

Кажу: “Алло”. На тому все, гудки.

Набираю цей номер сама. Збивають дзвінок.

А за 5 хвилин мені надходить смс-ка:

 

Ти чума, ще раз напишеш за людей, чи пропустиш хоть один коментар, знай що я знаю що твоя дочка у Києві думаю ти не хтіла бачити її інвалідом ще хоч слово за людей побачиш!

Отже, погрожує мені й моїй дитині розправою вже не лише інтернет-анонім “Лисий” та якась молодиця через мою знайому, а й конкретний абонент у конкретному смс-повідомленні. Вочевидь, чоловік. Можливо, організатор чи співучасник підпалу моєї хатки у ніч проти 1 травня.

До речі. Молодиця підходила до моєї знайомої на ринку двічі. Перший раз – 27 чи 28 квітня. Заявляла, що вб’ють мою доньку, знають, де вона мешкає і працює. А за другим разом переказала, щоб я готувала дві труни – для себе теж. І сказала: “Це ми підпалили їй хату”.

Я те все дізналась лише вчора й одразу зателефонувала у поліцію.

Хто ж ці “ми”? Двоє молодиків із ломакою і каністрами, фарбована пані – якимось боком. Уже троє. Напевно, є і четвертий. Той, що надіслав смс-ку.

 

 

А є ще ж над ними – оті ЛЮДИ, про яких мені забороняють публікувати “хоть слово” – моє чи ваше. Ач як їм дошкуляють ваші коментарі!

Суржикове “хоть” мені видалось дуже знайомим. Воно  було й у погрозі від “Лисого”, яка надійшла мені взимку на РАДАР.

Нагадаю:

“Чого Борисович завжди злодій в тебе? Де хоть ожна бумажка де доказано шо він крав? Ти пожалієш колись за свій язик та буде пізно уже. Сиди тихо в своїй норі і не обсирай Ярему та Борисовича. А то з ложечки їсти кашу будеш в реанімації.

Твій крисьониш Артур извился уже шо тті та ярему трогал. Він умниший за тебе понял кого опасно чипати. Понял куда носа лучше не пхати. Тебе походу жизьнь вобще не уче. Ти доиграешся в мене.

Ще хоч раз хоч Борисовича чи Ярему тронеш хоч шото напишеш я тебе в больничку надолго відправлю. Хоч жити не обсирай їх”.

Ну, мені як колишньому раднику міського голови В.Б.Сапожнікова не хочеться думати, що в нього таке брутальне й підле оточення, ладне скалічити чи вбити мене й мою дитину. Хоча “Лисий” чітко назвав ЛЮДЕЙ, яких мені не можна згадувати всує.

Борисович – це Сапожніков, так його свої називають, а Ярема – друг Сапожнікова, багатий депутат Нововолинської міськради, власник ТТІ – міського кабельного телебачення і телеканалу. Обидва є фігурантами моїх численних публікацій.

Але ж я писала і про багатьох інших: дерибанщиків, халтурників, закопувачів бюджетних коштів, серійних злодіїв, бандитів, наркобаронів.

Про кого  ж абонент 098 375 28 31 забороняє мені писати ще слово? І за зайві слова про кого я вже поплатилась?

 

 

Надсилаю і я йому смс-ку. Чемно питаю: “За яких людей? А то я не знаю”.

Відповіді нема. Надсилаю ще одну… мовчить.

І тоді вдруге за день викликаю поліцію.

Поліція мляво приїздить і мляво відбирає пояснення. Та все ж таки нібито розпочинає два окремих кримінальних провадження: щодо підпалу і щодо погроз убивством. Можливо, навіть здогадається їх об’єднати, адже причинно-наслідковий зв’язок є очевидним.

24 січня – анонімна погроза мені на РАДАР від “Лисого” з оточення Яреми.

У лютому-березні зграя товаришів робить і запускає фейковий сайт “Радар” із нашим дизайном, логотипом і нашими матеріалами. На цьому ресурсі поширюють різний непотріб – на користь Ляшка (а Ярема – голова міської організації Радикальної партії Ляшка), супроти свободівця Андрія Бадзюня – можливого конкурента Сапожнікова на наступних місцевих виборах. По ходу паплюжать мене.

Кінець квітня – перша усна погроза від особи жіночої статі. Моїй дитині.

Ніч проти 1 травня – до мене  на подвір’я вдираються двоє бандюків, трощать вікно, підпалюють що встигають. Вони бачать мене, я – їх.

Тиждень  потому – друга усна погроза вбивством, моїй дочці й мені, – від тієї ж фарбованої особи на ринку.

Низка моїх статей про безкарні дії бандюків і про бездіяльність поліції.

А вчора на ніч – оця смс-ка.

 

\

 

То про яких же ЛЮДЕЙ він забороняє мені писати?

Шукайте відповідь на РАДАРІ. Бо поліція щось не дуже ворушиться. Розумію: а раптом накопають під… ага.

Поки це все відбувається і жваво обговорюється в Нововолинську й не тільки – на РАДАР надійшов новий коментар:

Користувач “Античобіт” відповідає користувачеві під ніком “Декстер”:

– Згідний на всі 100 %, якби не Радар, люди б не знали про заслуги нашого господарника Віктора Борисовича, ці публікації – великий мінус по рейтингу, а там і посади можна лишитись.

Ні, посади його не позбавлять, система гнила, але чіпка. А з громадянським суспільством у Нововолинську досі не склалось. І мені часто здається, що пишу в болото – всі сидять по диванах, і в усіх – хата скраю.

Тому не приписуйте РАДАРУ аж такого удару по рейтингу Віктора Борисовича.

Але мушу повторити депутату Яремі й нововолинському міському голові: моліть Бога й уживайте заходів, аби зі мною й моєю донькою не сталось нічого лихого.

Бо це справді обвалить ваш рейтинг і позбавить усіх перспектив. Натомість додасть вам сильного головного болю: допити, слідство (і то вже не в міській поліції), розголос на всю країну, довічна ганьба.

Воно вам треба? Ні? То зупиніть лисих і фарбованих.

А я тим часом надішлю ці публікації в різні ЗМІ, правоохоронні і правозахисні інстанції.

Учасники команди ОБСЄ, які моніторять дотримання прав і свобод людини в Україні (вийшли на мене самі), зустрінуться зі мною, а за потреби – з моєю донькою вже незабаром. Сподіваюся, поліція на той час установить бодай щось і когось.

Ще раз питаю “ЛЮДЕЙ”: воно вам треба – через затятість ваших посіпак ставати політичними трупами?

Дякую всім, хто сказав чи написав мені слова підтримки. Дякую сайтам по всій Україні, які розповіли про підпал і погрози.

Дивлюсь у темне вікно й піднімаю своє горнятко кави за нашу і вашу свободу бути людьми.

 

Наталя КАМИШНИКОВА  

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
39 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ганьба
3 років тому

Затримати людину яка надіслала смс це 30 хвилин часу. Поліція має спецобладнання щоб встановити за 30 хвилин квадрат з якого був дзвінок та смс. Галащук боїться скоріш за все за свою посаду. Тому і не хоче затримати цю людину. Повторюю абонента легко встановити та затримати. По базовій вишці та імей коду апарата. 30 хвилин і зловмисник встановлений. Невже я маю Галащука вчити як проводити розшук? Галащук має з ніг падати так бігати шукати це угрупування проте він не шукає а чому усі знають! Ганьба. Надіюся СБУ допоможе бо надіятися на поліцію в Нововолинську неможна бо вона захищає інтереси бандитів. Якщо по правді то Поліція та Бандити уже давно сплетені в один клубок! Злодії крадуть Поліція на шухері стоїть та відключає сигналізацію.

Вікторія
3 років тому
Відповісти  ганьба

Так поліція має і спецобладнання , і авто, яке придбане за кошти платників податків, поліція має і амуніцію, і зброю, і численні пільги…і все завдяки платникам податків, тобто нас з вами… Але поліція немає самого головного- відповідальності за захист правопорядку та відповідальності за захист цих самих законослухняних платників податків.
Ось і вся таємниця.

Адексатний
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Йди роби і ти будеш мати, в поліції куча вакансій

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Адексатний

Ага, я вже зрозуміла, АдекСатний, а може і не зовсім, що у поліції саме РОБЛЯТЬ, а не працюють.
Я ціную свою репутацію, а тому працювати у поліції для мене неприпустимо з багатьох причин.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Адексатний

Не так просто працювати в НВ поліції. Там потрібно захищати не закон, а кримінальний елемент від закону.

Юридичний вісник
3 років тому
Відповісти  ганьба

Стаття 129. Погроза вбивством

1. Погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, –

карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Вчіть кримінальний кодекс, а не платіть нісенітниці. Це злочин невеликої тяжкості і це визначено ЗАКОНОМ, такі заходи у даному випадку не будуть проводитися, не через відсутність бажання, а відсутність можливості.

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Юридичний вісник

Звичайно, що “такі заходи” у даному випадку не будуть проводитись…це ж звичайна людина, правда?
А якби це була інша людина? Наприклад, пан мер міста? Або заступник? А якщо це їхнім діточкам погрожували вбивством? То як, вісник…юридичний, теж не проводились би заходи? Чи все-таки, у другому випадку було б наше “чудове” містечко “перекинуто” з ніг на голову, і перерито кожну, навіть мишачу нору, а потвор би знайшли? І знайшли б на протязі години? Можете не відповідати, я й так відповідь знаю, думаю, відповідь знають усі читачі “Радара”.
Всі люди рівні? Але є рівніші?
Ви теж вчіть кримінальний кодекс, пригодиться. Колись…

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Юридичний вісник

Коли це зачепить ВАС і ВАШИХ дітей, ви не будете плести нісенітниці, а швиденько проведете всі потрібні оперативні-розшукові дії та знайдете статті закону на свою користь. Благо закон у нас дишлуватий. Привіт Шпачуку.

правник
3 років тому
Відповісти  Юридичний вісник

Це однозначно ч.2 статті 129, організоване угруповання. покарання -від 3 до 5 років позбавлення волі. Злочин середньої тяжкості, а не невеликої.
Вчіть КК.

Юридичний вісник
3 років тому
Відповісти  правник

Читайте коментар і спробуйте доказати ознаки “організованої групи”… однозначної…жах…

Костя Омелянець
3 років тому
Відповісти  ганьба

Я нікого не виправдовую, теж вважаю поліцію неробами і т.д. але не так все легко як ви пишете. Сотові компанії дають інформацію тільки через ухвалу суду, а це точно не 30 хвилин, повірте. ІМЕІ телефону як дізнатися? для цього треба мати сам телефон, а не лише номер. прямої бази даних у поліції немає.
Якби взялися за це діло конкретно – за тиждень-два можна було б встановити дзвінки та смс з цього номера, де знаходився апарат під час надіслання смс та певний період до і після цього. Ну, але не 30 хвилині не один день

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Ви погано обізнані з поліцейськими дозволами на розшукові дії та можливостями наведення моментального порядку. Дууже погано обізнані.

Костя Омелянець
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Проведіть мені, будь ласка, лікбез. Наперед дякую.

Фантік
3 років тому
Відповісти  ганьба

це вражає,
менти такі продажні?

Шарапов
3 років тому
Відповісти  Фантік

Менти продажні, але не всі. І не настільки дурні, щоб ділити касу на нарадах. Є внутрішня безпека і так далі.
Це якийсь Гліб Геббельс, а не Жеглов. Думаю, що він бреше і провокує. Але навіщо?

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Фантік

а Вы что, ФАНТИК, с Марса прилетели? удивляетесь, что менты продажные….

Вікторія
3 років тому

Розумію Вас, тому, що була і перебуваю у Вашій “шкірі” уже багато років. Розумію Ваші почуття, коли усвідомлюєш, що живеш у країні, де немає ні органів правопорядку, ні судової системи, де ти, і лише ти самотужки змушений рятувати своє життя і життя близьких. Де ти, і лише ти змушений наодинці з цим жити. Кожного дня усвідомлюючи, що ніхто не захистить…
Не стала чекати того, що неадекват здійснить погрози повісити мою малолітню доньку та й поспіхом за 2 години покинула своє житло.
Цивільна справа у суді ще з січня 2018 року, суди постійно переносять, останній раз неадекват навіть не з’вився у суд і суддя заявив, що у неадеквата є захисник і він може за нього все пояснювати в суді, тому нічого критичного в цьому немає. Я не погодилась на розгляд справи без такого поважного пана та без свідків, бо що ж це за розгляд справи…
Слідуюче засідання знову перенесли з причин неможливості присутності захисників з обох сторін…здогадуюсь, що і майбутнє засідання знову перенесуть…
Нагадаю, що засідання ПО СУТІ навіть не розглядалось, суд “розродився” за майже півтора року лише на два підготовчих і це з січня 2018 року.
Скільки ще затягуватимуть справу невідомо. Ні я, ні малолітня донька не почуваємось у безпеці та проживаємо не у своєму помешканні.
Бажаю Вам дуже міцного здоров’я, воно дуже знадобиться і нелюдських сил, щоб протистояти наволочі, яка погрожує.
Ласкаво прошу в пекло наших українських реалій!

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Хто суддя? Микола Ушаков?

Ірина Лузанчук
3 років тому

Жахи тривають. Унікальна мафія. Коли вже тих потвор чорти вхоплять, якщо органи не можуть чи не хочуть?

Анонімка
3 років тому

Жах, і це 2019…. Люди, потрібно відстоювати свої права інакше вони правитимуть… Пороха ми скинули усі разом, і інших треба так само… Правильно треба щоб Вашу статтю показали по 1+1, знов про переслідування журналіста…. І щоб чим більше медіа про це говорили… Ми і наші діти маєм жити в безпечній країні, коль ідем до Європи…. Зміни починаються з нас самих

Громадянин України
3 років тому
Відповісти  Анонімка

це тобі не пороха скидати.це дупу здивана треба підняти.і подолати страх.якій в вас є

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анонімка

Скидали Пороха без мене, тому з задоволенням в одиночку буду дивитись як ви будете його в дупу цілувати за рік.

Віка
3 років тому

У Польщі,як купуєш моб. номер,потрібен паспорт для реєстрації особи.Дбають про безпеку.У нас якось навпаки…і то в усьому…і хіба,надовго,поки бандити керують…Здоров’я і сил Вам.

Фантік
3 років тому
Відповісти  Віка

Дорога цаца у Польщі а також в інших країнах коли купуєш мішок крадених або беушних телефонів можеш бути без паспорта та в масці анонімуса. людям аби продати.

Роман
3 років тому

Ярема нічим не гидує….

Анні
3 років тому

Наша поліція нічого робити не буде і не хоче. У нас вкрали телефона, так вони навіть і не шукали. Сказали йти мені по ломбардам і якшо знайду, то тоді ім повідомити. А Вам пані Радар, скажу, що наші нововолинці це жесть. Вони чужими руками загребли б жар. А так… Дивлюсь я на фото того Ч і думаю кого там боятися? Якби наші люди не були боягузами, то б давно вийшли і не було б у нас такого мера і його посіпак. А ви звертайтеся в пізні телеканали, напишіть в генпрокуратуру, СБУ, тільки не по місцю, бо тут це безрезультатно. Коли буде резонанс, вони побояться вас трогати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Анні

До “Анні”. І я такого масового скупчення сцикл***вих людей, як тут, ще не зустрічав ніде і ніколи.

Фантік
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Дорогий Анатоль, мені в літку також писали погрози коли на фб обговорювали вуличних собак,мені сцикотно. захістіть нас,ви мужчина.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Фантік

До “Фантіка”. Не соромно просити захисту у діда молодій, повній сили, людині? А самому слабо? Є різні способи. Увімкніть голову і скористайтесь, якщо боїтесь об’єднатись із такими самими людьми.

Олександр
3 років тому

Невже ще хтось не розуміє, що твориться в Нововолинську і не тільки? Погана поліція? Так, можливо… Але в місті є мер! Це він відповідальний за все, що твориться в місті! Що він, персонально, зробив щоб у місті були безпека і закон. Цього ніхто не знає, але всі знають, що мера не грабували. Випадковість? Не думаю… Скоро місяць, як пройшли вибори, всі бачили ентузіазм молодої зе-команди. Молодці! А де ви сьогодні? Що, закінчився ентузіазм? Вже побороли і бідність і всіх пересадили…? Чи в Нововолинську вас все задовольняє? А, можливо, Зе- це Сапожніков? Щось дуже підозріле мовчання… І до Нововолинців… Вас все влаштовує, щось не бачу ніякого спротиву. Загляніть собі в душу, чекаєте що хтось вам зробить добре? Так не вийде.

Частина 2 статті 129? Не чули
3 років тому

Слідчі Нововолинського відділення поліції Нацполіції у Волинській області розпочали кримінальне провадження через погрози вбивством журналістці інтернет-видання “Радар” Наталії Камишниковій.
Про це представниці ІМІ у Волинській області повідомив завідувач сектору комунікації Національної поліції у Волинській області Віктор Гомоль.
За його словами, за фактом публікації на сайті “Радар” слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченими ч. 1. ст. 129 (“Погроза вбивством”) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування. Санкція статті передбачає арешт до шести місяців або обмеження волі до двох років.
У поліції вживають заходів щодо встановлення всіх причетних до цього злочину та притягнення їх до відповідальності.
Також Віктор Гомоль повідомив, що триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочате за ч. 2. ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до 10 років.
Як повідомляв ІМІ, у ніч на 1 травня невідомі намагалися підпалити будинок журналістки сайту “Радар” Наталії Камишниковій. Журналістка пов’язує це зі своїми публікаціями на сайті.
9 травня Наталія Камишникова заявила, що їй передали погрозу вбивством після нещодавньої спроби підпалити її будинок.

Авторка
3 років тому

Термін “журналіст” дещо розмитий, однак я нині НЕ називаю себе журналістом. Бо не отримую платні, гонорарів, не перебуваю у трудових відносинах із редакціями. Свій статус уже роз’яснила тут:
http://radar.in.ua/prymus/

Хоча коли мала у кишені аж три журналістських посвідчення, доблесна поліція в особі слідчого Шпачука успішно відмазала друга мера – А.Коптюка від кримінальної відповідальності за побиття мене у тому сквері, де він закопував понад півмільйона бюджетних гривень.
До речі, слідчий у справі про погрози вбивством – знову, здається, Шпачук В.В. 🙂

бабушка Кати
3 років тому

Наталья Семеновна, крепитесь! рано или поздно этих сволочей-мразей выведут на ” чистую воду”. как говорят – как бы веревочка не вилась, а конец все равно придет! только вот вопрос: с чьей помощью!?… видимо, Вы расшевелили какое-то “важное” осиное гнездо. и помощь нужна Вам ВАЖНАЯ, вряд ли Нововолынской полиции. попробуйте еще обратиться к Стогнию и к трк.”Украина” – это пойдет на всю страну! и еще – есть независимый телеканал “112” – они всегда выступают против насилия над журналистами. желаю Вам и Вашей семье только всего САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!

Авторка
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Та вже й колишній голова СБУ запропонував свою допомогу. Хоч я не в друзях у нього й не зверталась. 🙂
Розголос є. Дякую всім, хто поширює і вболіває.

Яяя
3 років тому

Потрібно змінити мера і зачистити місто від сміття. Добре думайте за кого голосувати.!!!

Озік
3 років тому

Цей,так званий “бандюк”,своєю СМС кою підставив конкретно і Борисовича і Ярему.Це ж треба бути таким тупим?!!!Ой тупий,ой тупий!!!

Олександр
3 років тому
Відповісти  Озік

А коли К. Ганзюк кислотою обливали, обійшлося без “влади”? … При МЕРОВІ нач. поліції вже мав би власним носом асфальт рити, щоб знайти цю бидлоту…. Але це при МЕРОВІ….

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Озік

Він не підставив. А виконував конкретне завдання від тієї ж особи.

Дмитро
3 років тому

098 375 28 31 – цей номер через програму eyecon вибиває як “Артур Сосед”