Учора вранці біля міськвідділу поліції було особливо цікаво.

Спецпризначенці, спецавтомобілі, “болгарки” для проникнення у квартири чи гаражі…

 – Що за двіжуха?питали в РАДАРА спостережливі нововолинці. 

А двіжуха була серйозна, аж 11 обшуків провели…

В.о.начальника Нововолинського відділення поліції Віктор Пикалюк розповів сьогодні РАДАРУ:

– Учора в нашому місті з 8.00 до 16.00 тривало відпрацювання злодійських “хат”. Задіяли сімох працівників КОРДу з Луцька й особовий склад міського відділку.

Обшукали 11 помешкань, виявили чимало крадених речей. Зокрема, 3 телевізори, планшет, ноутбук, годинник. Це все поцуплено у громадян нещодавно, заяви від потерпілих нам надійшли.

Двох рецидивістів поліцейські затримали, доправили у відділок для слідчих дій і поки що відпустили. Розслідування крадіжок і оперативна робота триває.

У розпорядженні поліції лише 3 відеокамери, а кожен обшук необхідно фіксувати на відео. Це ж не просто приїхали, вибили двері, відчинили шафу й вилучили речі. Процедура забирає зо дві години.

 

Віктор Пикалюк: потрусимо і наркохати!

 

Тим часом пошукова група студентів і працівників коледжу на чолі з правоохоронцями об’їздила дачні масиви на Бузі, на 9-й та на 5-й шахтах.

Перевірили також села Бужанка й Морозовичі. Фотографії зниклого Станіслава Кузбакова поширили, мешканців опитали. Наразі – жодних зачіпок.

За два ді до зникнення (а це сталося 9 лютого) Станіслав приїхав додому з заробітків у Москві. Там уже багато років мешкає його батько.

Хлопець повернувся мовчазний, пригнічений, все зароблене лишив мамі. З банківської картки грошей не знімав. Із соцмереж видалився у січні. Телефонні контакти видалив одразу після повернення в Нововолинськ.

 – Поліція візьме його ноутбук і телефон на експертизу, – сказав Віктор Пикалюк. – Можливо, щось вдасться відновити, хоча це забере з місяць часу.

Принагідно керівник відділення поліції подякував підприємцям Миколі Лехкобиту та Юрію Подлевському за транспорт для пошуків.

Люди, якщо хтось бачив Станіслава Кузбакова 9 лютого чи пізніше – телефонуйте на 102, це дуже важливо!

 

Стасе, знайдися живим і здоровим!

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: