Стовп як символ сапогізму

68 2249

ЗІ СТРІТЕННЯМ ОНОВЛЕНОГО САПОГІЗМУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

У Нововолинську місцевий владний режим повертає втрачені після Революції Гідності позиції.

Генеральною репетицією перед їхнім поверненням було свято міста у серпні-2017. Воно відбувалось у парку, так би мовити, культурного відпочинку, попід вікнами міської ради. Ох, і відірвалися ж тоді на повну любителі «зеленого змія»!

Міська влада забезпечила всіх спраглих пияків виїзною торгівлею. Як запевняв колись міський голова В.Сапожніков по радіо: «…будуть шашлики і до шашликів!»

І все це було! У вигляді горілки, вина і пива –  хоч залийся. У громадському місці, яким є пияцький парк.  Хоча розпивати на газонах спиртні напої категорично заборонено.

Поліції на тому святі шахтарського міста було неміряно. Проглядалися й національні гвардійці у камуфляжі. Всі вони старанно вдавали, що не помічають порушень закону – дикої пиятики громадян на травичці у центрі Нововолинська.

Наскільки я знаю, жодного протоколу за вживання у громадському місці оковитої оновлена, проілюстрована і проатестована поліція не склала. Місцеві владці тріумфували: «Ну, що, Бідзюро, гаде, викусив?!»

Що тут скажеш. Віктор Сапожніков як міський голова та його заступники їздять за наші гроші переймати досвід у Німеччину, Польщу… тож їм видніше. Вочевидь, у Євросоюзі так заведено.

І там теж двірники відшкрібають блювотиння, екскременти і сечу з асфальту цілими днями…

 

Після п’яного свята двірникам роботи додасться

 

Збирають пляшки та інші відходи – роздільно й окремо, як у Еуропе: скло – в  один контейнер, папір – у другий, харчі – у третій…  А ми ж теж до Європи йдемо.

Дивлюся сьогодні: стовбур, що раніше новорічною ялиною був і стояв перед виконкомом, машина привезла і скинула.

 

 

Уже й яму, щоб його встановити, робітники викопали.

 

 

Ага, то, мабуть, на його верх навішають ЧОБОТІВ, пляшок із горілкою, дешевого ширпотребу, секонд-хенду – та й запросять нововолинців за тим всім добром видряпуватись на вершечок шибениці.

 

 

А як зірветься хтось із верхотури, сліпаки оковитою заливши?..

Не біда! Лікарня поряд – нададуть медичну допомогу, заштопають і зашиють.

Зате як весело! А громадський порядок?.. Та дайте спокій! Стрітення зими з весною, гуляй, душа! Як колись за другого «совєта». Звички та порядки якого постійно підігріває місцева влада на чолі із мером ось уже понад 20 років.

Може, досить?!

 

Голова ГО «Україна + Польща» Анатоль Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

68
Коментуймо!

3000
13 Коментарі теми
55 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
21 Автор коментаря
Тетяна

Які ви недобрі люди!!!!Для вас є щось хороше?Організуйте хоч раз масовий захід для громади міста, а то, що б хто не робив, все не так. Для вас: мер – поганий, заступники – погані, комунальники – погані. Що ви робите для громади?Особисто, ви, пан Анатолій?І ви, пані Наталіє?

editor

як для директора міського історичного музею, коментар некоректний, смішний і не у тему. У соцмережах ви собі дозволили ще більше ярликів і образ. Прикро, недобра ви наша. По 4 знаки оклику не лупіть. 🙂
Організовувати масові заходи для громади міста своїм коштом ані я, ані автор цього допису не зобов’язані. Звітувати перед вами – теж.
Ідеться про доцільність витрачання ГРОМАДСЬКИХ, бюджетних коштів на небезпечну й убогу розвагу. Цими днями твереза дівчина з балкону впала, послизнувшись. А тут підпилі чолов’яги на стовп лізтимуть…

Тетяна

А з чого ви вірішили,що “підпилі чоловіки”? В нас ,що тверезих,на вашу думку не буває?скільки разів лазили, і все було добре.

editor

Бувають і тверезі на таких святах, але вони зазвичай туди не лізуть. У місті з початку року вже три випадки падіння з висоти. Це те, що я знаю, можливо, ще більше. Двоє в лікарні, один на цвинтарі.
Може, треба змінювати отакі застарілі забави?

Тролик

А в нас мер хороший? Якщо міряти мертвими “біг-бенами”, тоді так.
Може, я про заступників щось пропустив?
Якщо врахувати, що на Волині лише єдиного НАШОГО заступника за вухо в суд затягли за матюки, то теж,мабуть, у нас сама унікальна держиморда.
Комунальники в нас найкращі: то вікна замалюють разом зі стінами, то бурульки вирощують, то дерева на поліцейську машину скинуть.
Хто чув, чим закінчилося падіння дерева на поліцейську машину? Швидше за все, нікого не посадили, а ми своїми податками купили нову їм?

Eys

А ти так чекав, щоб когось посадили… вони просто стояли не в том місті і не в той час . Якби так садили то в нас в місті нікого б не осталось.

editor

а ми з Троликом теж будемо вам тикати, не заперечуєте?

Eys

Ні, не заперечую, але якщо Тролика це образило то вибачаюсь.

АНАТОЛЬ_

Звітуватись не збираюсь. Промови говорю і доконану правду, про порушення нововолинським міським головою В.Сапожніковим конституційних прав і свобод громадян, а також, факти і статті ігнорування ним і його першим заступником антикорупційних та місцевого самоврядування законів Держави Україна тощо, навожу у судах. Публічно це роблю, зверніть увагу! – не під псячими кличками: у містах Нововолинську, Львові, Іваничах і Володимирі-Волинську. І дасть Бог зроблю це у Києві та Страсбурзі. У приймальні міського голови не лихословлю, бюджетних коштів громади не краду, дружбанів комунальним майном і землею не обдаровую. Відповіді, що стосуються моєї громадської роботи у ГО “Україна + Польща” надаю правдиві. У тім… Читати далі »

Ульріх

Де можна прочитати про роботу інших членів Вашої ГО, що вона робить,які заходи,може ви карти поляка помагаєте отримати?

Людмила Зіменко

Пане Анатоль, підлабузнюватися, стелитися і прогинатися у деяких громадян у крові – вони без цього не живуть аж ніяк. Саме на спинах підлабузників і тримається місцева непорядна влада. Так, таке тявкання дратує, але іноді на нього зважати не варто, а варто жити за східною приказкою – ” Собаки гавкають, а караван іде”.

гість

До речі ,Людмило , ця “східна приказка” – є улюбленим і часто вживаним лозунгом Сапожнікова.

Людмила Зіменко

Я не знаю про Сапожнікова, але цю приказку я вперше почула під час Майдану. Що мер люблять – це якось мені байдуже, бо я теж маю свої уподобання, а з паном мером не перетинаюся і не зустрічаюся ніде – ми працюємо в різних площинах.

Тетяна2

Вважаю, що пані Наталія робить велику громадську роботу!!! Саме громадську. Ця жінка проявляє свою громадянську активність, і, на відміну від вас, результати її праці очевидні!

editor

Пан Бідзюра робить не менше. 🙂 На жаль, те, що сіємо ми, сходить дуже поволі. Але колись проросте.

Фея

Потрібно ще слідкувати, щоб по посіяному не топтались, та і сіяти потрібно в добру землю

editor

Землю не вибирають. Яка вже є. Кілометрів за 10-15 звідси краща. 🙂

з повагою до editor

За 10-15 км звідси, прсто знахабнілих “затоптувачів” зратицями та рогами набагато менше

Гість

Ви б Анатоль спитались спочатку чи пьють на травичці в громадських місцях в евросоюзі і чи багато там сміття після гулянок. Відкрию Вам страшенну таємницю!!! І пьють і блюють і це нормально сприймаеться. І поліції там в рази більше. І нікому навіть в голову не приходить писать якісь протоколи.

анти чобіт

в європі злодюги сидять по тюрмах а не займають високий пост

АНАТОЛЬ_

І я вам відкрию: жодного разу не бачив, ані у Польщі, Румунії, Словаччині, Чехії чи в Ізраїлі… те про що ви пишете. Може, мені повилазило? У Вифлеємі спостерігав, як поліція затримала якогось нашого брата за відсутність шкарпеток на ногах і голий торс. СКЛАЛИ ПРОТОКОЛ за ходіння у громадських місцях напівоголеним, дали шкарпетки і футболку й відпустили. Проте, попередили, що наступного разу посадять на три місяці у в’язницю. Уявляю, що було б, присядь він під пальмою, на газоні, пити горілку чи пиво. :)) Хай навіть і в свято. А як ще в суботу… Господи відверни!

Гість

Анатоль, Ви б хоть сина розпитались як нам не вірите. Він у Німетчину їздив і на фольк фесті явно бував. Хай розкаже чи там пьють чай і пахне там виключно квіточками.

Олександр

Так Ви *гість*,чи *гості* ? Чи Ми ,Ніколай Второй ?

АНАТОЛЬ_

Бував і я у Німеччині… Правда, на “Октоберфесті” не доводилось, але деякі інші їхні свята бачив. Досить часто. Ви брешете. Ніхто там не п’є нічого окрім пива, і не блює та не сц***ть на перехожих.

Олександр

Ось так і спотворюється правда…так п*ють і блюють німці,але в Чехії,а поляки в Україні або в Італії.Але не потрібно дегенератів прирівнювати до НАЦІЇ. Бидло-воно і є бидло,тільки різниця у тому,що те бидло швиденько тверезіє,коли бачить поліцейського з гумовим кийком.Знає,чим це може закінчитись.

Фея

А ще фіни приїжджали з Фінляндії до Союзу і пили тут горілку до бузпам’ятства, бо у них був сухий закон. Приїжджали цілими автобусами, напивалися вдризг, як тільки перетинали кордон і в повному безпам’ятстві тим же автобусом в стані “дрова” їхали назад через кордон. Це був такий алкотуризм, як у нас колись за покупками до Білорусії.

editor

Ірина Семенюк: Яка гарна стаття!!!! Молодець.

Фея

Хочу підтримати пана Анатолія. Отой стовп і всі святкові дійства з обов’язковою публічною масовою пиятикою колись називались “Русская зима”. У тодішнього керівництва Радянського Союзу була політика споювання громадян, політика перетворення народу в худобу, в бидло, бо задурманеним, спитим людом легше керувати. Про цю політику вже багато писали і казали. За кордоном я була і тамтешніх п’яних бачила, але і бачила осуд і невдоволення оточуючих – пити теж треба вміти. Керівництво нашого міста таки тягне нас назад у радянське минуле , бо очевидно вважає, що п’яний народ – це задоволений народ, а тому над проблемами розмірковувати не будуть, а будуть шукати… Читати далі »

Олег

Здається в Україні вже була не давно “русская весна”,і всі знають чим це закінчилося,в нас більш не має розваг у Новіку як святкувати” русскую зиму”!!!!

правда

Ото таки правду Фея каже. У мерівської команди неабияка ностальгія за “русскими ” веснами та зимами…..

вася

гість тетяна та ін. коли будете веселитись не забудьте що хтось сидить в окопі

editor

Стовп із чоботом – реально символ сапогізму в Нововолинську. Хай ставлять. Ніяк більше чоловікам звитягу показати, війни ж нема… можна й на стовп по чобіт дертись!
Анатолію Миколайовичу, сфоткайте, зробимо гарний колаж. 🙂

Фея

А цікавий тут момент – чому ми маємо шукати по сусідніх країнах щось погане і запроваджувати у себе під гаслом “Дайош п’янку!”, або “Всі п’ють на людях!”? Чому ми не можемо пошукати щось хороше по сусідніх країнах і не тільки по сусідніх? Ну і , нарешті, може варто відмовитись від масових , спланованих владою, показних гульбищ і посидіти собі тихенько, – бо як вже тут писали – в Україні війна і кожен день отримують поранення і гинуть люди?

Олександр

А ще можна створити альтернативний герб міста з чоботом ,або перехідний приз-чобіт кращим брехунам Нововолинська.А для самих *наближених*-Ордени Сапогізму всіх трьох ступенів. Та й деякій категорії жителів можна заохочувальні грамоти-чоботята роздавати-головне,щоб папір був м*ягенький.

правда

Як мали церкву палити,то ліпше б той ” символ сапогізму” в парку спопелили б. Більше б користі було б і менше б шкоди заподіяли.

editor

гадаєте, її підпалили?

гправда

Едітор, – ” Вся Одеса знає, а НАБУ підозрює”

Тетяна

Ще раз запитую:що конкретно ви зробили для громади міста?організували збір коштів для учасників АТО?фестиваль?концерт?благодійний ярмарок?організували допомогу дітям-сиротам?який загальноміський захід організували для нововолинців?

editor

Ще раз відповідаю: вам тут нічого не винні. Ідіть спитайте у Сапожнікова, Сторонського, Рожелюка, Громика, Магдисюк та всіх членів виконкому: скільки вони в НЕробочий час СВОЇМ коштом організували благодійних заходів, фестивалів, концертів.
Ну, і себе спитайте, скільки загальноміських масових акцій влаштували ви в неробочий час за свої гроші, що зробили ви особисто для громади міста. Бо ми щось не чули.

АНАТОЛЬ_

А ви, Тетяно, що конкретного і корисного відчудили, окрім сидіння у вічно зачиненому музеї? Де потрібно викликати працівників, щоб відчинили і чекати після доволі довго. Чи може вже той, “совєцько-КОМУНАльний” музей не на замку?

editor

Ця пані є на фейсбук, хочете – поспілкуйтесь 🙂 А тут ми від неї відпочинемо, ОК? Бо все якісь звіти вимагає.

Ірина

Заради справедливості варто зазначити, що музей не вічнозачинений. Вже 20 років, а саме стільки йому виповниться у березні, такої посади як сторож чи вахтер у музеї ніколи не було. Тому відповідно, людини яка б охороняла експонати чи сиділа під дверми і зустрічала кожного відвідувача, теж. Так склалося, що музей організували у приміщенні, яке зовсім не пристосоване для цього. Хто був, той знає, кабінет знаходиться майже у кінці споруди. З кабінету до вхідних дверей іти треба через коридор і зали музею. Так як працівники займаються не лише сидінням під дверими і чеканням відвідувачів, то більшу частину часу вони проводять у кабінеті… Читати далі »

editor

Які в Анатолія Миколайовича політичні ігри? І хіба він робить музей якимось інструментом? та не смішіть.
От я вас теж хочу попросити. Працівник культури має бути культурним, еге ж? І толерантним, і мати уявлення про етичні норми. Нагадайте про це вашому директору Тетяні Марценюк. Хай не пише “усяку гидоту”, та ще й із чотирма знаками оклику. 🙂

Ірина

Мені здається, що ваше особисте спілкування є справою суто вашою. Ні я, ні ніхто інший відношення до нього не має мати. Вона ж не образила вас публічно. І ви собі не дозволяйте. Я виступила на захист музею і усіх, хто там працював і працює.

editor

Я цю пані взагалі не знаю 🙂 і особистого спілкування з нею не потребую. А вона ПУБЛІЧНО ображала нас у соцмережах.
На жаль, не всі, хто працює в музеї, є порядними і культурними людьми. Тому не треба так палко захищати всіх одразу від пана Бідзюри і при цьому звинувачувати його у політичних іграх. Не дозволяйте собі слідом за своєю директоркою огульних звинувачень і ярликів.

Ірина

Ситуація завжди має кілька версій. Це як дивитися на цифру 9. Хтось бачить 9, а той, що навпроти стоїть бачить 6. І обидва праві по-своєму. Я захищаю працівників і діяльність музею. Наша роль у завтрашнім святі – організація народних майстрів та благодійний аукціон для збору грошей для онкохворої дитини. Також мені зрозуміла реакція директора на вашу статтю. Ображати нікого не буду, але й мовчати теж. Не дарма кажуть, що критикують лише тих, хто щось робить.

editor

Ірино, ви звернули увагу, під яким матеріалом ви пишете свої коментарі? 🙂
У дописі “Стовп як символ сапогізму” немає ні півслова про музей, його працівників і про вашу роль у завтрашньому святі. То від кого ж ви взялися захищати тут музей і всіх музейників?..
Ну, а реакція вашого директора на статтю Анатолія Бідзюри була ще більш своєрідною. І в соцмережах ця пані писала про нас “усяку гидоту” (цитую її ж), і сюди надіслала неадекватні коментарі.
Аби зробити добру справу, не обов’язково розповідати про свою участь саме під цим блогом – і водночас паплюжити інших людей.
На все добре.

АНАТОЛЬ_

Я дуже добре знаю, як “працює” міський музей і на кого. Через що й не ходжу. Давно ви дні вшанування голодоморів 1932-33 років втискували у крихітну кімнатку де не було чим дихати не те, що стояти? Хтось із вас про цю ганьбу казав В.Сапожнікову чи А. Сторонському? Служили вірно і служите. Вам іще дещо нагадати?

АНАТОЛЬ_

Отже, музей підпорядковується відділу культури і є політично незаангажованим. Тобто, йому (музею) абсолютно фіолетово, яка влада і які порядки в Україні. А я то думаю собі: Чому пані Левкова і Твердохліб відмовили в озвучувальній апаратурі коли ми організували у Нововолинську міський Майдан під час Революції Гідності, коли у Києві калічили і вбивали Небесну Сотню. І мало того: коли ми віднайшли озвучку, не дозволили її увімкнути у мережу Палацу культури.

editor

Ну, це не до Ірини. Це до пані Левкової. От дамо один ваш репортаж, там про все й запитаєте, ОК?

Тетяно, Тетяно......

Тетяно, а скільки коштів на перелічених вами заходах мерівські прихвостні відмили ? Чи ви такої статистики не ведете ? А ,може, вони взагалі при міськраді працюють на благодійних засадах і без “преміальних” та інщих багаточислених надбавок ? А , може неправда, що мер нашій громаді обходиться НАЙДОРОЖЧЕ в області ? То ознайомтеся з його прибутками.

Олександр

Ага,дорого-кожен рік грамоту приходиться давати….правда трішки зекономити на асфальті виходить…

ого

Кому грамоту, а кому януковицькі ордени слави з грошовою підтримкою…. І “зекономлені” коптюкові відкати на асфальті…

Тетяно, Тетяно......

Та за усі вдеребанені у громади кошти не тільки полюдські безалкогольні заходи регулярно у місті можна б було проводити на належному рівні , але й добробут людей значно тпокращити, а також завнішній вигляд багатоповерхівок, розвинути державні заклади та громадський транспорт. Але прихватизованих крамниць,підвалів, інститутів , ігральних закладів , баньок,, генделиків та чиновницьких приватних забудов ,якими “прикрашено” район Корови ( і не тільки), було б у місті значно менше.

Варта порядку

На цьому стовпі потрібно повісити *******, *********, **********.
Ось тоді для нашого міста буде свято.

editor

Ні, так не треба. Але можна у кращих народних традиціях, під спів фольклорних колективів 🙂 – повісити опудала цих владців і їхніх друзів-халтурників.

русский мир

На опудала не забудьте одягнути кокошніки

не витримає стовб

Заслабенький стовб для таких трьох опецьків.

Сергій

Нехай, тільки Сапожніков, незабуде поставити ,,русский самовар с сапогом”.

Eys

Та це ж свято, до того ж моє улюблене, 1 раз в рік я думаю, що нічого страшного немає, нетреба робити з “мухи слона”. Сходяться всі і святкують, а ви б тільки садили і садили всіх.

Шахтарочка

Ну звичайно хай сходяться, веселяться, співають, п’ють, гуляють. Це ж не в нас війна, це ж не в нас гинуть хлопці…….
Відспіваймо їх святкуючи обряди країни агресора, тим самим підтримуючи їх.
Чомусь ніхто не проти тих заходів, які організовані на підтримку воїнів АТО, чи онкохворих дітей.
А просто веселитися мені здається зараз не той час.

Олександр

А у них війни немає.

.......

У них бізнес на війні.

editor

Підсумую. У дописі пана Бідзюри сьогоднішній забаві у парку присвячено лише 2-3 фрази. І кпинив автор лише зі стовпа і любителів його встановлювати для “народних гулянь” – гулянь не завжди тверезих.
Він не писав ані про програму свята, ані поіменно про його організаторів, ані про міський музей – він написав винятково про стовп як символ містечкового режиму.
Та перший же коментар (і ще кілька потім, таких самих недоречних і нарваних) стосувався не теми допису, а особи автора. Заразом від роздратованої начальниці закладу культури (культури, ага!) перепало чомусь і “пані Наталі”, яка НЕ є співавтором цього резонансного матеріалу.

editor

Довелося відповісти. Начальниця не вгамовувалась. Долучилася ще одна захисниця музею і всіх його працівників, хоча на музей ніхто не нападає. 🙂
Гаяти час на таку специфічну полеміку нам нецікаво.
Довідково. Пані Наталя, яка так дратує місцевих чиновників і чиновниць, віддала сама й зібрала з громади на допомогу сиротам, родинам загиблих бійців, на порятунок хворих та інші добрі справи кругленьку суму. Ця сума в рази більша за допомогу, яку надали від себе всі члени виконкому разом із начальницями культури – всі докупи.

editor

Рівно 4 роки тому. Перші розстріли майданівців.
Що святкуєте сьогодні у парку, Вікторе Борисовичу?

Криваві роковини Майдану?
https://www.youtube.com/watch?v=1AGOoCVzV78

громада

КОМУ ВОЙНА, А НАШИМ ГОСПОДАРНИКАМ – МАТЬ РОДНА.

Олександр

Мабуть таки не помішає де що з РАДАРУ Порошенку на Фейсбук скидувати,та й не тільки йому….