Стовп як символ сапогізму

68 2256

ЗІ СТРІТЕННЯМ ОНОВЛЕНОГО САПОГІЗМУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

У Нововолинську місцевий владний режим повертає втрачені після Революції Гідності позиції.

Генеральною репетицією перед їхнім поверненням було свято міста у серпні-2017. Воно відбувалось у парку, так би мовити, культурного відпочинку, попід вікнами міської ради. Ох, і відірвалися ж тоді на повну любителі «зеленого змія»!

Міська влада забезпечила всіх спраглих пияків виїзною торгівлею. Як запевняв колись міський голова В.Сапожніков по радіо: «…будуть шашлики і до шашликів!»

І все це було! У вигляді горілки, вина і пива –  хоч залийся. У громадському місці, яким є пияцький парк.  Хоча розпивати на газонах спиртні напої категорично заборонено.

Поліції на тому святі шахтарського міста було неміряно. Проглядалися й національні гвардійці у камуфляжі. Всі вони старанно вдавали, що не помічають порушень закону – дикої пиятики громадян на травичці у центрі Нововолинська.

Наскільки я знаю, жодного протоколу за вживання у громадському місці оковитої оновлена, проілюстрована і проатестована поліція не склала. Місцеві владці тріумфували: «Ну, що, Бідзюро, гаде, викусив?!»

Що тут скажеш. Віктор Сапожніков як міський голова та його заступники їздять за наші гроші переймати досвід у Німеччину, Польщу… тож їм видніше. Вочевидь, у Євросоюзі так заведено.

І там теж двірники відшкрібають блювотиння, екскременти і сечу з асфальту цілими днями…

 

Після п’яного свята двірникам роботи додасться

 

Збирають пляшки та інші відходи – роздільно й окремо, як у Еуропе: скло – в  один контейнер, папір – у другий, харчі – у третій…  А ми ж теж до Європи йдемо.

Дивлюся сьогодні: стовбур, що раніше новорічною ялиною був і стояв перед виконкомом, машина привезла і скинула.

 

 

Уже й яму, щоб його встановити, робітники викопали.

 

 

Ага, то, мабуть, на його верх навішають ЧОБОТІВ, пляшок із горілкою, дешевого ширпотребу, секонд-хенду – та й запросять нововолинців за тим всім добром видряпуватись на вершечок шибениці.

 

 

А як зірветься хтось із верхотури, сліпаки оковитою заливши?..

Не біда! Лікарня поряд – нададуть медичну допомогу, заштопають і зашиють.

Зате як весело! А громадський порядок?.. Та дайте спокій! Стрітення зими з весною, гуляй, душа! Як колись за другого «совєта». Звички та порядки якого постійно підігріває місцева влада на чолі із мером ось уже понад 20 років.

Може, досить?!

 

Голова ГО «Україна + Польща» Анатоль Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
68 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Тетяна
3 років тому

Які ви недобрі люди!!!!Для вас є щось хороше?Організуйте хоч раз масовий захід для громади міста, а то, що б хто не робив, все не так. Для вас: мер – поганий, заступники – погані, комунальники – погані. Що ви робите для громади?Особисто, ви, пан Анатолій?І ви, пані Наталіє?

editor
3 років тому
Відповісти  Тетяна

як для директора міського історичного музею, коментар некоректний, смішний і не у тему. У соцмережах ви собі дозволили ще більше ярликів і образ. Прикро, недобра ви наша. По 4 знаки оклику не лупіть. 🙂
Організовувати масові заходи для громади міста своїм коштом ані я, ані автор цього допису не зобов’язані. Звітувати перед вами – теж.
Ідеться про доцільність витрачання ГРОМАДСЬКИХ, бюджетних коштів на небезпечну й убогу розвагу. Цими днями твереза дівчина з балкону впала, послизнувшись. А тут підпилі чолов’яги на стовп лізтимуть…

Тетяна
3 років тому
Відповісти  editor

А з чого ви вірішили,що “підпилі чоловіки”? В нас ,що тверезих,на вашу думку не буває?скільки разів лазили, і все було добре.

editor
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Бувають і тверезі на таких святах, але вони зазвичай туди не лізуть. У місті з початку року вже три випадки падіння з висоти. Це те, що я знаю, можливо, ще більше. Двоє в лікарні, один на цвинтарі.
Може, треба змінювати отакі застарілі забави?

Тролик
3 років тому
Відповісти  Тетяна

А в нас мер хороший? Якщо міряти мертвими “біг-бенами”, тоді так.
Може, я про заступників щось пропустив?
Якщо врахувати, що на Волині лише єдиного НАШОГО заступника за вухо в суд затягли за матюки, то теж,мабуть, у нас сама унікальна держиморда.
Комунальники в нас найкращі: то вікна замалюють разом зі стінами, то бурульки вирощують, то дерева на поліцейську машину скинуть.
Хто чув, чим закінчилося падіння дерева на поліцейську машину? Швидше за все, нікого не посадили, а ми своїми податками купили нову їм?

Eys
3 років тому
Відповісти  Тролик

А ти так чекав, щоб когось посадили… вони просто стояли не в том місті і не в той час . Якби так садили то в нас в місті нікого б не осталось.

editor
3 років тому
Відповісти  Eys

а ми з Троликом теж будемо вам тикати, не заперечуєте?

Eys
3 років тому
Відповісти  editor

Ні, не заперечую, але якщо Тролика це образило то вибачаюсь.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Звітуватись не збираюсь. Промови говорю і доконану правду, про порушення нововолинським міським головою В.Сапожніковим конституційних прав і свобод громадян, а також, факти і статті ігнорування ним і його першим заступником антикорупційних та місцевого самоврядування законів Держави Україна тощо, навожу у судах. Публічно це роблю, зверніть увагу! – не під псячими кличками: у містах Нововолинську, Львові, Іваничах і Володимирі-Волинську. І дасть Бог зроблю це у Києві та Страсбурзі. У приймальні міського голови не лихословлю, бюджетних коштів громади не краду, дружбанів комунальним майном і землею не обдаровую. Відповіді, що стосуються моєї громадської роботи у ГО “Україна + Польща” надаю правдиві. У тім числі і у судах. Судді відмінно розуміють мене – а я їх. Яка ж “добра душа” ви, Тетяно! Підлабузнились? То й заспокойтеся. Своє ви вже заробили. Я до вас претензій ніколи не мав.

Ульріх
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Де можна прочитати про роботу інших членів Вашої ГО, що вона робить,які заходи,може ви карти поляка помагаєте отримати?

Людмила Зіменко
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Пане Анатоль, підлабузнюватися, стелитися і прогинатися у деяких громадян у крові – вони без цього не живуть аж ніяк. Саме на спинах підлабузників і тримається місцева непорядна влада. Так, таке тявкання дратує, але іноді на нього зважати не варто, а варто жити за східною приказкою – ” Собаки гавкають, а караван іде”.

гість
3 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

До речі ,Людмило , ця “східна приказка” – є улюбленим і часто вживаним лозунгом Сапожнікова.

Людмила Зіменко
3 років тому
Відповісти  гість

Я не знаю про Сапожнікова, але цю приказку я вперше почула під час Майдану. Що мер люблять – це якось мені байдуже, бо я теж маю свої уподобання, а з паном мером не перетинаюся і не зустрічаюся ніде – ми працюємо в різних площинах.

Тетяна2
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Вважаю, що пані Наталія робить велику громадську роботу!!! Саме громадську. Ця жінка проявляє свою громадянську активність, і, на відміну від вас, результати її праці очевидні!

editor
3 років тому
Відповісти  Тетяна2

Пан Бідзюра робить не менше. 🙂 На жаль, те, що сіємо ми, сходить дуже поволі. Але колись проросте.

Фея
3 років тому
Відповісти  editor

Потрібно ще слідкувати, щоб по посіяному не топтались, та і сіяти потрібно в добру землю

editor
3 років тому
Відповісти  Фея

Землю не вибирають. Яка вже є. Кілометрів за 10-15 звідси краща. 🙂

з повагою до editor
3 років тому
Відповісти  editor

За 10-15 км звідси, прсто знахабнілих “затоптувачів” зратицями та рогами набагато менше

Гість
3 років тому

Ви б Анатоль спитались спочатку чи пьють на травичці в громадських місцях в евросоюзі і чи багато там сміття після гулянок. Відкрию Вам страшенну таємницю!!! І пьють і блюють і це нормально сприймаеться. І поліції там в рази більше. І нікому навіть в голову не приходить писать якісь протоколи.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Гість

в європі злодюги сидять по тюрмах а не займають високий пост

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Гість

І я вам відкрию: жодного разу не бачив, ані у Польщі, Румунії, Словаччині, Чехії чи в Ізраїлі… те про що ви пишете. Може, мені повилазило? У Вифлеємі спостерігав, як поліція затримала якогось нашого брата за відсутність шкарпеток на ногах і голий торс. СКЛАЛИ ПРОТОКОЛ за ходіння у громадських місцях напівоголеним, дали шкарпетки і футболку й відпустили. Проте, попередили, що наступного разу посадять на три місяці у в’язницю. Уявляю, що було б, присядь він під пальмою, на газоні, пити горілку чи пиво. :)) Хай навіть і в свято. А як ще в суботу… Господи відверни!

Гість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатоль, Ви б хоть сина розпитались як нам не вірите. Він у Німетчину їздив і на фольк фесті явно бував. Хай розкаже чи там пьють чай і пахне там виключно квіточками.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Гість

Так Ви *гість*,чи *гості* ? Чи Ми ,Ніколай Второй ?

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Гість

Бував і я у Німеччині… Правда, на “Октоберфесті” не доводилось, але деякі інші їхні свята бачив. Досить часто. Ви брешете. Ніхто там не п’є нічого окрім пива, і не блює та не сц***ть на перехожих.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Гість

Ось так і спотворюється правда…так п*ють і блюють німці,але в Чехії,а поляки в Україні або в Італії.Але не потрібно дегенератів прирівнювати до НАЦІЇ. Бидло-воно і є бидло,тільки різниця у тому,що те бидло швиденько тверезіє,коли бачить поліцейського з гумовим кийком.Знає,чим це може закінчитись.

Фея
3 років тому
Відповісти  Олександр

А ще фіни приїжджали з Фінляндії до Союзу і пили тут горілку до бузпам’ятства, бо у них був сухий закон. Приїжджали цілими автобусами, напивалися вдризг, як тільки перетинали кордон і в повному безпам’ятстві тим же автобусом в стані “дрова” їхали назад через кордон. Це був такий алкотуризм, як у нас колись за покупками до Білорусії.

editor
3 років тому

Ірина Семенюк: Яка гарна стаття!!!! Молодець.

Фея
3 років тому
Відповісти  editor

Хочу підтримати пана Анатолія. Отой стовп і всі святкові дійства з обов’язковою публічною масовою пиятикою колись називались “Русская зима”. У тодішнього керівництва Радянського Союзу була політика споювання громадян, політика перетворення народу в худобу, в бидло, бо задурманеним, спитим людом легше керувати. Про цю політику вже багато писали і казали. За кордоном я була і тамтешніх п’яних бачила, але і бачила осуд і невдоволення оточуючих – пити теж треба вміти. Керівництво нашого міста таки тягне нас назад у радянське минуле , бо очевидно вважає, що п’яний народ – це задоволений народ, а тому над проблемами розмірковувати не будуть, а будуть шукати де похмелитися після перепою, а там і до алкоголізму рукою подати. Такий собі геноцид нашого сьогодення. То тверезомислячі громадяни нехай замисляться- а чи не задешево їх хоче купити місцева влада, і чи може бути безплатний сир деінде, окрім лапувки для мишей?!

Олег
3 років тому
Відповісти  Фея

Здається в Україні вже була не давно “русская весна”,і всі знають чим це закінчилося,в нас більш не має розваг у Новіку як святкувати” русскую зиму”!!!!

правда
3 років тому
Відповісти  Фея

Ото таки правду Фея каже. У мерівської команди неабияка ностальгія за “русскими ” веснами та зимами…..

вася
3 років тому

гість тетяна та ін. коли будете веселитись не забудьте що хтось сидить в окопі

editor
3 років тому

Стовп із чоботом – реально символ сапогізму в Нововолинську. Хай ставлять. Ніяк більше чоловікам звитягу показати, війни ж нема… можна й на стовп по чобіт дертись!
Анатолію Миколайовичу, сфоткайте, зробимо гарний колаж. 🙂

Фея
3 років тому
Відповісти  editor

А цікавий тут момент – чому ми маємо шукати по сусідніх країнах щось погане і запроваджувати у себе під гаслом “Дайош п’янку!”, або “Всі п’ють на людях!”? Чому ми не можемо пошукати щось хороше по сусідніх країнах і не тільки по сусідніх? Ну і , нарешті, може варто відмовитись від масових , спланованих владою, показних гульбищ і посидіти собі тихенько, – бо як вже тут писали – в Україні війна і кожен день отримують поранення і гинуть люди?

Олександр
3 років тому
Відповісти  editor

А ще можна створити альтернативний герб міста з чоботом ,або перехідний приз-чобіт кращим брехунам Нововолинська.А для самих *наближених*-Ордени Сапогізму всіх трьох ступенів. Та й деякій категорії жителів можна заохочувальні грамоти-чоботята роздавати-головне,щоб папір був м*ягенький.

правда
3 років тому
Відповісти  editor

Як мали церкву палити,то ліпше б той ” символ сапогізму” в парку спопелили б. Більше б користі було б і менше б шкоди заподіяли.

editor
3 років тому
Відповісти  правда

гадаєте, її підпалили?

гправда
3 років тому
Відповісти  editor

Едітор, – ” Вся Одеса знає, а НАБУ підозрює”

Тетяна
3 років тому

Ще раз запитую:що конкретно ви зробили для громади міста?організували збір коштів для учасників АТО?фестиваль?концерт?благодійний ярмарок?організували допомогу дітям-сиротам?який загальноміський захід організували для нововолинців?

editor
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Ще раз відповідаю: вам тут нічого не винні. Ідіть спитайте у Сапожнікова, Сторонського, Рожелюка, Громика, Магдисюк та всіх членів виконкому: скільки вони в НЕробочий час СВОЇМ коштом організували благодійних заходів, фестивалів, концертів.
Ну, і себе спитайте, скільки загальноміських масових акцій влаштували ви в неробочий час за свої гроші, що зробили ви особисто для громади міста. Бо ми щось не чули.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Тетяна

А ви, Тетяно, що конкретного і корисного відчудили, окрім сидіння у вічно зачиненому музеї? Де потрібно викликати працівників, щоб відчинили і чекати після доволі довго. Чи може вже той, “совєцько-КОМУНАльний” музей не на замку?

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Ця пані є на фейсбук, хочете – поспілкуйтесь 🙂 А тут ми від неї відпочинемо, ОК? Бо все якісь звіти вимагає.

Ірина
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Заради справедливості варто зазначити, що музей не вічнозачинений. Вже 20 років, а саме стільки йому виповниться у березні, такої посади як сторож чи вахтер у музеї ніколи не було. Тому відповідно, людини яка б охороняла експонати чи сиділа під дверми і зустрічала кожного відвідувача, теж. Так склалося, що музей організували у приміщенні, яке зовсім не пристосоване для цього. Хто був, той знає, кабінет знаходиться майже у кінці споруди. З кабінету до вхідних дверей іти треба через коридор і зали музею. Так як працівники займаються не лише сидінням під дверими і чеканням відвідувачів, то більшу частину часу вони проводять у кабінеті за роботою. Так, дійсно треба почекати одну-дві хвилини. Крім того, є ще бокові двері – від стоянки міськвиконкому. До них значно ближче, і виходять відразу. Чомусь після стількох років існування музею ні для кого це проблемою не було. Тим, хто вперше, пояснюють ситуацію, і вони ставляться з розумінням. Ті, хто часто ходить, навіть уваги не звертають. А ви використали недолік планування приміщення як аргумент поганої роботи працівників музею. Люди роками працюють там на півставки, поєднуючи і свої посади і ті, які відсутні у штаті. Так було завжди. Крім того, у музея є ще галерея, яка знаходиться на 2 поверсі. Там теж немає окремих працівників, і доводиться бігати на два поверхи одній людині. Музей не комунальна власність, як ви її назвали. А міський народний музей. І мені здається, його робота говорить більше про позитивне. Музей підпорядковується відділу культури, і завжди був нейтральною організацією. Тому що історія має бути такою. Ще можна багато писати, що робить музей. Але це і так видно, для тих, хто хоче це побачити. Просто хочу попросити – не робіть музей інструментом у своїх політичних іграх. Не для цого його створювали.

editor
3 років тому
Відповісти  Ірина

Які в Анатолія Миколайовича політичні ігри? І хіба він робить музей якимось інструментом? та не смішіть.
От я вас теж хочу попросити. Працівник культури має бути культурним, еге ж? І толерантним, і мати уявлення про етичні норми. Нагадайте про це вашому директору Тетяні Марценюк. Хай не пише “усяку гидоту”, та ще й із чотирма знаками оклику. 🙂

Ірина
3 років тому
Відповісти  editor

Мені здається, що ваше особисте спілкування є справою суто вашою. Ні я, ні ніхто інший відношення до нього не має мати. Вона ж не образила вас публічно. І ви собі не дозволяйте. Я виступила на захист музею і усіх, хто там працював і працює.

editor
3 років тому
Відповісти  Ірина

Я цю пані взагалі не знаю 🙂 і особистого спілкування з нею не потребую. А вона ПУБЛІЧНО ображала нас у соцмережах.
На жаль, не всі, хто працює в музеї, є порядними і культурними людьми. Тому не треба так палко захищати всіх одразу від пана Бідзюри і при цьому звинувачувати його у політичних іграх. Не дозволяйте собі слідом за своєю директоркою огульних звинувачень і ярликів.

Ірина
3 років тому
Відповісти  editor

Ситуація завжди має кілька версій. Це як дивитися на цифру 9. Хтось бачить 9, а той, що навпроти стоїть бачить 6. І обидва праві по-своєму. Я захищаю працівників і діяльність музею. Наша роль у завтрашнім святі – організація народних майстрів та благодійний аукціон для збору грошей для онкохворої дитини. Також мені зрозуміла реакція директора на вашу статтю. Ображати нікого не буду, але й мовчати теж. Не дарма кажуть, що критикують лише тих, хто щось робить.

editor
3 років тому
Відповісти  Ірина

Ірино, ви звернули увагу, під яким матеріалом ви пишете свої коментарі? 🙂
У дописі “Стовп як символ сапогізму” немає ні півслова про музей, його працівників і про вашу роль у завтрашньому святі. То від кого ж ви взялися захищати тут музей і всіх музейників?..
Ну, а реакція вашого директора на статтю Анатолія Бідзюри була ще більш своєрідною. І в соцмережах ця пані писала про нас “усяку гидоту” (цитую її ж), і сюди надіслала неадекватні коментарі.
Аби зробити добру справу, не обов’язково розповідати про свою участь саме під цим блогом – і водночас паплюжити інших людей.
На все добре.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Ірина

Я дуже добре знаю, як “працює” міський музей і на кого. Через що й не ходжу. Давно ви дні вшанування голодоморів 1932-33 років втискували у крихітну кімнатку де не було чим дихати не те, що стояти? Хтось із вас про цю ганьбу казав В.Сапожнікову чи А. Сторонському? Служили вірно і служите. Вам іще дещо нагадати?

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Ірина

Отже, музей підпорядковується відділу культури і є політично незаангажованим. Тобто, йому (музею) абсолютно фіолетово, яка влада і які порядки в Україні. А я то думаю собі: Чому пані Левкова і Твердохліб відмовили в озвучувальній апаратурі коли ми організували у Нововолинську міський Майдан під час Революції Гідності, коли у Києві калічили і вбивали Небесну Сотню. І мало того: коли ми віднайшли озвучку, не дозволили її увімкнути у мережу Палацу культури.

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Ну, це не до Ірини. Це до пані Левкової. От дамо один ваш репортаж, там про все й запитаєте, ОК?

Тетяно, Тетяно......
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Тетяно, а скільки коштів на перелічених вами заходах мерівські прихвостні відмили ? Чи ви такої статистики не ведете ? А ,може, вони взагалі при міськраді працюють на благодійних засадах і без “преміальних” та інщих багаточислених надбавок ? А , може неправда, що мер нашій громаді обходиться НАЙДОРОЖЧЕ в області ? То ознайомтеся з його прибутками.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тетяно, Тетяно......

Ага,дорого-кожен рік грамоту приходиться давати….правда трішки зекономити на асфальті виходить…

ого
3 років тому
Відповісти  Олександр

Кому грамоту, а кому януковицькі ордени слави з грошовою підтримкою…. І “зекономлені” коптюкові відкати на асфальті…

Тетяно, Тетяно......
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Та за усі вдеребанені у громади кошти не тільки полюдські безалкогольні заходи регулярно у місті можна б було проводити на належному рівні , але й добробут людей значно тпокращити, а також завнішній вигляд багатоповерхівок, розвинути державні заклади та громадський транспорт. Але прихватизованих крамниць,підвалів, інститутів , ігральних закладів , баньок,, генделиків та чиновницьких приватних забудов ,якими “прикрашено” район Корови ( і не тільки), було б у місті значно менше.

Варта порядку
3 років тому

На цьому стовпі потрібно повісити *******, *********, **********.
Ось тоді для нашого міста буде свято.

editor
3 років тому
Відповісти  Варта порядку

Ні, так не треба. Але можна у кращих народних традиціях, під спів фольклорних колективів 🙂 – повісити опудала цих владців і їхніх друзів-халтурників.

русский мир
3 років тому
Відповісти  editor

На опудала не забудьте одягнути кокошніки

не витримає стовб
3 років тому
Відповісти  Варта порядку

Заслабенький стовб для таких трьох опецьків.

Сергій
3 років тому

Нехай, тільки Сапожніков, незабуде поставити ,,русский самовар с сапогом”.

Eys
3 років тому

Та це ж свято, до того ж моє улюблене, 1 раз в рік я думаю, що нічого страшного немає, нетреба робити з “мухи слона”. Сходяться всі і святкують, а ви б тільки садили і садили всіх.

Шахтарочка
3 років тому

Ну звичайно хай сходяться, веселяться, співають, п’ють, гуляють. Це ж не в нас війна, це ж не в нас гинуть хлопці…….
Відспіваймо їх святкуючи обряди країни агресора, тим самим підтримуючи їх.
Чомусь ніхто не проти тих заходів, які організовані на підтримку воїнів АТО, чи онкохворих дітей.
А просто веселитися мені здається зараз не той час.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Шахтарочка

А у них війни немає.

.......
3 років тому
Відповісти  Олександр

У них бізнес на війні.

editor
3 років тому

Підсумую. У дописі пана Бідзюри сьогоднішній забаві у парку присвячено лише 2-3 фрази. І кпинив автор лише зі стовпа і любителів його встановлювати для “народних гулянь” – гулянь не завжди тверезих.
Він не писав ані про програму свята, ані поіменно про його організаторів, ані про міський музей – він написав винятково про стовп як символ містечкового режиму.
Та перший же коментар (і ще кілька потім, таких самих недоречних і нарваних) стосувався не теми допису, а особи автора. Заразом від роздратованої начальниці закладу культури (культури, ага!) перепало чомусь і “пані Наталі”, яка НЕ є співавтором цього резонансного матеріалу.

editor
3 років тому

Довелося відповісти. Начальниця не вгамовувалась. Долучилася ще одна захисниця музею і всіх його працівників, хоча на музей ніхто не нападає. 🙂
Гаяти час на таку специфічну полеміку нам нецікаво.
Довідково. Пані Наталя, яка так дратує місцевих чиновників і чиновниць, віддала сама й зібрала з громади на допомогу сиротам, родинам загиблих бійців, на порятунок хворих та інші добрі справи кругленьку суму. Ця сума в рази більша за допомогу, яку надали від себе всі члени виконкому разом із начальницями культури – всі докупи.

editor
3 років тому

Рівно 4 роки тому. Перші розстріли майданівців.
Що святкуєте сьогодні у парку, Вікторе Борисовичу?

Криваві роковини Майдану?
https://www.youtube.com/watch?v=1AGOoCVzV78

громада
3 років тому
Відповісти  editor

КОМУ ВОЙНА, А НАШИМ ГОСПОДАРНИКАМ – МАТЬ РОДНА.

Олександр
3 років тому
Відповісти  editor

Мабуть таки не помішає де що з РАДАРУ Порошенку на Фейсбук скидувати,та й не тільки йому….