ЗІ СТРІТЕННЯМ ОНОВЛЕНОГО САПОГІЗМУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

У Нововолинську місцевий владний режим повертає втрачені після Революції Гідності позиції.

Генеральною репетицією перед їхнім поверненням було свято міста у серпні-2017. Воно відбувалось у парку, так би мовити, культурного відпочинку, попід вікнами міської ради. Ох, і відірвалися ж тоді на повну любителі «зеленого змія»!

Міська влада забезпечила всіх спраглих пияків виїзною торгівлею. Як запевняв колись міський голова В.Сапожніков по радіо: «…будуть шашлики і до шашликів!»

І все це було! У вигляді горілки, вина і пива –  хоч залийся. У громадському місці, яким є пияцький парк.  Хоча розпивати на газонах спиртні напої категорично заборонено.

Поліції на тому святі шахтарського міста було неміряно. Проглядалися й національні гвардійці у камуфляжі. Всі вони старанно вдавали, що не помічають порушень закону – дикої пиятики громадян на травичці у центрі Нововолинська.

Наскільки я знаю, жодного протоколу за вживання у громадському місці оковитої оновлена, проілюстрована і проатестована поліція не склала. Місцеві владці тріумфували: «Ну, що, Бідзюро, гаде, викусив?!»

Що тут скажеш. Віктор Сапожніков як міський голова та його заступники їздять за наші гроші переймати досвід у Німеччину, Польщу… тож їм видніше. Вочевидь, у Євросоюзі так заведено.

І там теж двірники відшкрібають блювотиння, екскременти і сечу з асфальту цілими днями…

 

Після п’яного свята двірникам роботи додасться

 

Збирають пляшки та інші відходи – роздільно й окремо, як у Еуропе: скло – в  один контейнер, папір – у другий, харчі – у третій…  А ми ж теж до Європи йдемо.

Дивлюся сьогодні: стовбур, що раніше новорічною ялиною був і стояв перед виконкомом, машина привезла і скинула.

 

 

Уже й яму, щоб його встановити, робітники викопали.

 

 

Ага, то, мабуть, на його верх навішають ЧОБОТІВ, пляшок із горілкою, дешевого ширпотребу, секонд-хенду – та й запросять нововолинців за тим всім добром видряпуватись на вершечок шибениці.

 

 

А як зірветься хтось із верхотури, сліпаки оковитою заливши?..

Не біда! Лікарня поряд – нададуть медичну допомогу, заштопають і зашиють.

Зате як весело! А громадський порядок?.. Та дайте спокій! Стрітення зими з весною, гуляй, душа! Як колись за другого «совєта». Звички та порядки якого постійно підігріває місцева влада на чолі із мером ось уже понад 20 років.

Може, досить?!

 

Голова ГО «Україна + Польща» Анатоль Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: