Адвокат Терлецького: “Це ще не все, буде апеляція, бо він такий позитивний…”

6 4051

45 сторінок вироку. Суддя Логвинюк зачитувала їх майже три години.

Кривавий пазл склався, хай там як відбілювали своїх клієнтів адвокати.

Шостака на оголошенні вироку не було – кажуть, поїхав за кордон. Не було й Ковальова.

 

Полячук зізнався в розмові з бабусею вбитої Каті, що ця справа – найважча морально в його практиці, і просив не ототожнювати його з підзахисним – Статочнюком. Мовляв, робота така.

Натомість Дягель, адвокат Терлецького, заявив після засідання: “Це ще не все, буде розгляд в апеляційному суді, бо такий позитивний юнак не може бути вбивцею”.

 

 

Позитивний юнак – музикант, спортсмен і відмінник! – чиє фото висить у холі його словенської школи, брехав безбожно, коли запевняв на допиті по скайпу: “Ні я, ні мій двоюрідний брат не причетні до вбивства”.

Брехав, коли писав суду щось на кшталт розписки: “Назар не причетний”.

Брехав, що не чув моторошного крику Каті. Крик чули навіть люди, що мешкають довкола терикону.

Брехав, що пішли на терикон із дівчиною вдвох, а Статочнюк прибіг із битою пізніше.

 

 

Перші два удари Каті завдали тією битою, коли вона стояла. Вибили щелепу – отоді, напевно, і пролунав той крик… Потім вдарили у скроню.

Як там викручувались адвокати дияволів, оспорюючи формулювання “з особливою жорстокістю”: “Тіло не відчуває болю”.  Вона відчула сповна…

А далі її люто били – вбивали! – коли вже вона впала. Експерти, що досліджували уламки черепа, встановили: ударів було щонайменше вісім.

 

Катя з мамою. Жити дівчині залишається неповних 4 місяці…

 

На фінальне засідання суду не приїхала мати Статочнюка – представниця його інтересів. У залі сидів дід убивць  – колишній працівник міліції.

Зате приїхала на суд майже вся родина Каті.  Дві бабусі, Тетяна Степанченко й Ольга Литкіна, тримали  руках портрети онуки-красуні. Дід і батько Литкіни стримували емоції як могли.

Двоє підсудних не зронили ні слова.

 

 

Цивільний позов батьків Каті суд задоволив повністю. Стягнути з убивць 2 мільйони гривень. Тільки ж як і коли стягнути? Майна й нерухомості в них немає. А представниця інтересів неповнолітнього сина подбала про продаж будинку в Нововолинську задовго до вироку суду.

Ми ще повернемось до цієї резонансної справи, а зараз – подякуємо репортерам НТН за те, що відгукнулись ій відзняли все фінальне засідання. Подякуємо суддям Панасюку, Восковській, Логвинюк – за неупередженість і справедливість. Прокурору й адвокатам потерпілих – за людяність і принциповість. Свідкам зі сторони потерпілих – за щирість і мужність.

Родині Каті – здоров’я і сил. Ми всі вболівали за вас ці два з половиною роки й разом із вами чекали на справедливий вирок.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гостя
3 років тому

Сподіваюсь, що справедливий вирок цим братикам винесуть таки в колонії співкамерники рецидивісти…

Сили родині дівчинки! Залиште помсту Богу…

бабушка Кати
3 років тому

Большое СПАСИБО и РАДАРУ и лично – Наталье Семеновне за поддержку и в сетях интернета и лично! я уверена, что без разглашения для общественности и поддержки нас простими людьми – наше дело могло бы закончиться совсем иначе. лично я и вся наша семья благодарим судей за справедливый и честный подход к такому тяжелому и запутанному делу! на срок в приговоре этим выродкам повлияли и так называемые ПОЗИТИВНЫЕ характеристики, подготовленные ТЩАТЕЛЬНО п.шостаком в отношении выродка статочнюка – администрацией школы, всяким дружкам-подружкам и главное – его учительницей МАЛЕВОЙ, которая на протяжении нескольких лет наблюдала, как эта мразь издевается над одноклассниками и другими детьми и спокойно “улаживала” беспредел дьяволенка с его мамашей!!! а в суде сказала, что ОН ” спокийна, позытывна дытына”! у меня вопрос – как можно доверять воспитание детей таким вот “педагогам”?! ну а насчет терлецкого – просто невозможно было слушать восхваления его исходящие от “АДВОКАТА ДЬЯВОЛА” дягиля! поверьте – просто тошнило!!! и огромная благодарность свидетелям, показания которых раскрыли так тщательно подготовленную ложь ДЬЯВОЛЕНКА И ВСЕХ ИХ АДВОКАТОВ!!!… но, к сожалению, были и такие, которые могли бы ОЧЕНЬ нам помочь, но рассудили по принципу – МОЯ ХАТА С КРАЮ!- Бог им судья!
нам еще предстоит тяжелое испытание – рассмотрение ДЕЛА ОБ УБИЙСТВЕ КАТЕНЬКИ в Аппеляционном Суде! АДВОКАТЫ “ДЬЯВОЛОВ” будут оспаривать вынесенный приговор СУДОМ в Ковеле. и я случайно узнала, что рассмотрение может быть в других областях Украины, так как Волынский обл.Аппеляционный Суд очень загружен и осталось там очень мало судей. а в других областях при соответствующих “способностях” п.шостака и т.д. и т.п. – еще неизвестно, как повернется дело!
ЕЩЕ РАЗ – ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВСЕМ, КТО ВМЕСТЕ С НАМИ ПЕРЕЖИВАЛ НАШУ БЕДУ!

Світлана
3 років тому

Нововолинці вдячні мужнім журналістам!!! Надважко далися вам ці 2.5 роки. Годинами, роками ви прибували на судові засідання, чекали, співпереживали, вислуховували родину Каті і, водночас, цинічні брехні диявольських слуг. Писали з участю. З болем. З душевним криком. Завдяки вашій праці, громадськість знала все. Здоров’я вам, небесної опіки і охорони.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Світлана

РАДАР мав змогу їздити лише на частину судових засідань. Коли не їздив – розпитував учасників процесу, вони робили фото для РАДАРА.

Olha Olha
3 років тому

Та той хитро’опий терлецький, певно, і накрутив свого братана,щоб він убив дівчину,яка вразила його самолюбство,а сам ніби не винен.Йому треба було впаяти як і братану.

Віка
3 років тому

Які щасливі на фото мама і доця, а тепер у всіх рідних згаслі погляди, і відбиток горя, що в пам‘яті назавжди. Щирі співчуття рідним і вічна пам‘ять Каті, нехай спочиває з Богом. Рідні тримайтесь!