Адвокат Терлецького: “Це ще не все, буде апеляція, бо він такий позитивний…”

6 4000

45 сторінок вироку. Суддя Логвинюк зачитувала їх майже три години.

Кривавий пазл склався, хай там як відбілювали своїх клієнтів адвокати.

Шостака на оголошенні вироку не було – кажуть, поїхав за кордон. Не було й Ковальова.

 

Полячук зізнався в розмові з бабусею вбитої Каті, що ця справа – найважча морально в його практиці, і просив не ототожнювати його з підзахисним – Статочнюком. Мовляв, робота така.

Натомість Дягель, адвокат Терлецького, заявив після засідання: “Це ще не все, буде розгляд в апеляційному суді, бо такий позитивний юнак не може бути вбивцею”.

 

 

Позитивний юнак – музикант, спортсмен і відмінник! – чиє фото висить у холі його словенської школи, брехав безбожно, коли запевняв на допиті по скайпу: “Ні я, ні мій двоюрідний брат не причетні до вбивства”.

Брехав, коли писав суду щось на кшталт розписки: “Назар не причетний”.

Брехав, що не чув моторошного крику Каті. Крик чули навіть люди, що мешкають довкола терикону.

Брехав, що пішли на терикон із дівчиною вдвох, а Статочнюк прибіг із битою пізніше.

 

 

Перші два удари Каті завдали тією битою, коли вона стояла. Вибили щелепу – отоді, напевно, і пролунав той крик… Потім вдарили у скроню.

Як там викручувались адвокати дияволів, оспорюючи формулювання “з особливою жорстокістю”: “Тіло не відчуває болю”.  Вона відчула сповна…

А далі її люто били – вбивали! – коли вже вона впала. Експерти, що досліджували уламки черепа, встановили: ударів було щонайменше вісім.

 

Катя з мамою. Жити дівчині залишається неповних 4 місяці…

 

На фінальне засідання суду не приїхала мати Статочнюка – представниця його інтересів. У залі сидів дід убивць  – колишній працівник міліції.

Зате приїхала на суд майже вся родина Каті.  Дві бабусі, Тетяна Степанченко й Ольга Литкіна, тримали  руках портрети онуки-красуні. Дід і батько Литкіни стримували емоції як могли.

Двоє підсудних не зронили ні слова.

 

 

Цивільний позов батьків Каті суд задоволив повністю. Стягнути з убивць 2 мільйони гривень. Тільки ж як і коли стягнути? Майна й нерухомості в них немає. А представниця інтересів неповнолітнього сина подбала про продаж будинку в Нововолинську задовго до вироку суду.

Ми ще повернемось до цієї резонансної справи, а зараз – подякуємо репортерам НТН за те, що відгукнулись ій відзняли все фінальне засідання. Подякуємо суддям Панасюку, Восковській, Логвинюк – за неупередженість і справедливість. Прокурору й адвокатам потерпілих – за людяність і принциповість. Свідкам зі сторони потерпілих – за щирість і мужність.

Родині Каті – здоров’я і сил. Ми всі вболівали за вас ці два з половиною роки й разом із вами чекали на справедливий вирок.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Гостя

Сподіваюсь, що справедливий вирок цим братикам винесуть таки в колонії співкамерники рецидивісти…

Сили родині дівчинки! Залиште помсту Богу…

бабушка Кати

Большое СПАСИБО и РАДАРУ и лично – Наталье Семеновне за поддержку и в сетях интернета и лично! я уверена, что без разглашения для общественности и поддержки нас простими людьми – наше дело могло бы закончиться совсем иначе. лично я и вся наша семья благодарим судей за справедливый и честный подход к такому тяжелому и запутанному делу! на срок в приговоре этим выродкам повлияли и так называемые ПОЗИТИВНЫЕ характеристики, подготовленные ТЩАТЕЛЬНО п.шостаком в отношении выродка статочнюка – администрацией школы, всяким дружкам-подружкам и главное – его учительницей МАЛЕВОЙ, которая на протяжении нескольких лет наблюдала, как эта мразь издевается над одноклассниками и другими… Читати далі »

Світлана

Нововолинці вдячні мужнім журналістам!!! Надважко далися вам ці 2.5 роки. Годинами, роками ви прибували на судові засідання, чекали, співпереживали, вислуховували родину Каті і, водночас, цинічні брехні диявольських слуг. Писали з участю. З болем. З душевним криком. Завдяки вашій праці, громадськість знала все. Здоров’я вам, небесної опіки і охорони.

РАДАР

РАДАР мав змогу їздити лише на частину судових засідань. Коли не їздив – розпитував учасників процесу, вони робили фото для РАДАРА.

Olha Olha

Та той хитро’опий терлецький, певно, і накрутив свого братана,щоб він убив дівчину,яка вразила його самолюбство,а сам ніби не винен.Йому треба було впаяти як і братану.

Віка

Які щасливі на фото мама і доця, а тепер у всіх рідних згаслі погляди, і відбиток горя, що в пам‘яті назавжди. Щирі співчуття рідним і вічна пам‘ять Каті, нехай спочиває з Богом. Рідні тримайтесь!