Дев’яту шахту захопив бидляк
— 17/12/2018– Чоловічку чи хто ти там – курка з золотими яйцями? 🙂 Чоботи маєш, каску дають… А клепку тобі шахтарі вставлять. Коли зрозуміють, куди ти їх завів. Жорстко? Зате справедливо. Сьогодні вранці на шахті №9 (це відокремлений підрозділ ДП “Волиньвугілля”) Андрій Пилипюк – керівник ДП повідомив працівникам, що на час хвороби нещодавно призначеного…
Read more
Радар