– Що собі думає той Сапожніков? Він що, взагалі?..

Опускаю малоцензурні вислови на адресу нововолинського міського голови від багатодітної мами. Обурена місцевим беззаконням, вона зателефонувала РАДАРУ й не добирала слів…

Встановлену державою пільгу на проїзд дітей із багатодітних родин у міських маршрутках нововолинська влада 12 жовтня забрала, встановивши їм плату – 1,5 грн.

Плату за харчування дітей у дитсадках міська рада рішенням від 22 грудня збільшила. Якщо багатодітна родина вписується у стандарти малозабезпеченості, то у школі чи садочку дітей харчуватимуть безоплатно. Якщо ж ні, то платіть, батьки, по повній.

Поки мами обурюються й наміряються піти до міського голови Сапожнікова цілою делегацією, я отримала три листи з прокуратури: Генеральної, обласної та місцевої.

Це відповіді на моє звернення щодо незаконності рішення виконкому Нововолинської міськради №19/8 від 12.10.2017 р.

Прокурору Волинської області Киричуку М.Ю.
Керівнику Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Книш В.В.

Нововолинська міська рада своїм рішенням за №19/18 від 12.10.17 р. брутально порушила права дітей із багатодітних родин, передбачені ст.13 Закону України “Про охорону дитинства”. Обмежила право на проїзд міським транспортом (маршрутками) пенсіонерів та інших пільгових категорій. Дітям із багатодітних родин доводиться сплачувати 1,5 грн. за проїзд – нарівні з усіма школярами. Пенсіонерів тепер везуть “двох на круг” замість двох пенсіонерів із посвідченнями у салоні. Інвалідів другої групи без супроводу взагалі не везуть безоплатно. Про це йдеться у публікаціях на сайті “РАДАР”:
http://radar.in.ua/u-ditej-iz-bagatoditnyh-rodyn-deputaty-miskrady-zabraly-transportnu-pilgu-ganba/  http://radar.in.ua/shho-skazhe-prokuror-pro-nezakonne-rishennya-novovolynskoyi-miskrady/

 Прошу Вас перевірити законність рішення за №19/18 від 12.10.17 р. Нововолинської міської ради, угоди з міськими перевізниками та вжити дієвих заходів для відновлення прав пільгових категорій на проїзд міським транспортом у Нововолинську.
 Наталя Камишникова
13 листопада 2017 р.

 

У прокуратурі ознайомилися з публікаціями РАДАРА й надіслали мені отаку відповідь:

Ваше звернення щодо можливого порушення  інтересів громадян при прийнятті Нововолинською міськрадою рішення №19/8 розглянуто. Повідомляю, що 23.11.2017 р. заступник керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури подав до Волинського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправним і скасування рішення Нововолинської міськради №19/8 від 12.10.2017 р. у частині встановлення плати за проїзд дітям із багатодітних родин як дітям шкільного віку.

Заступник керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури І.Васьовчик

24 листопада 2017 р.

Однак суди у нашій державі тривають довго.

А діти їздять щодня, і їхні батьки на всі “покращення” від Нововолинської міськради грошей не напасуться.

Тож багатодітним батькам варто чимшвидше відвідати “батьків міста” і незлим тихим словом подякувати за рішення №19/8 та інші жлобські дії, спрямовані ПРОТИ дітей.

Гуртом і батька бити легше, надто коли цей “батько” не знаходить коштів на добудову дитсадка…

 

Страхітливий недобуд у 5-му мікрорайоні Нововолинська. “Спасибо мэру города за это!”

 

зате знаходить кошти на цяцьки за 85 тисяч

 

Чікі-чікі з бюджету 85 тис. грн.

 

і забирає державну пільгу в дітей своїх же виборців!..

У тому рішенні міськради незаконно урізали пільгу на проїзд іще й пенсіонерам та інвалідам 2-ї групи. Прокуратура мала б оскаржити у суді і цей пункт! Але про проїзд пенсіонерів у Нововолинську розповім окремо.

Підтягуйтесь на РАДАР, багатодітні батьки, і коментуйте.

Чиновники прочитають, гарантую. 🙂

 

Наталя Камишникова

Фото дитсадка – Володимир Мигас

Фото годинника – Анатолій Бідзюра

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: