Дітям із багатодітних родин безкоштовний проїзд повернуть через суд. Але…

56 2738

– Що собі думає той Сапожніков? Він що, взагалі?..

Опускаю малоцензурні вислови на адресу нововолинського міського голови від багатодітної мами. Обурена місцевим беззаконням, вона зателефонувала РАДАРУ й не добирала слів…

Встановлену державою пільгу на проїзд дітей із багатодітних родин у міських маршрутках нововолинська влада 12 жовтня забрала, встановивши їм плату – 1,5 грн.

Плату за харчування дітей у дитсадках міська рада рішенням від 22 грудня збільшила. Якщо багатодітна родина вписується у стандарти малозабезпеченості, то у школі чи садочку дітей харчуватимуть безоплатно. Якщо ж ні, то платіть, батьки, по повній.

Поки мами обурюються й наміряються піти до міського голови Сапожнікова цілою делегацією, я отримала три листи з прокуратури: Генеральної, обласної та місцевої.

Це відповіді на моє звернення щодо незаконності рішення виконкому Нововолинської міськради №19/8 від 12.10.2017 р.

Прокурору Волинської області Киричуку М.Ю.
Керівнику Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Книш В.В.

Нововолинська міська рада своїм рішенням за №19/18 від 12.10.17 р. брутально порушила права дітей із багатодітних родин, передбачені ст.13 Закону України “Про охорону дитинства”. Обмежила право на проїзд міським транспортом (маршрутками) пенсіонерів та інших пільгових категорій. Дітям із багатодітних родин доводиться сплачувати 1,5 грн. за проїзд – нарівні з усіма школярами. Пенсіонерів тепер везуть “двох на круг” замість двох пенсіонерів із посвідченнями у салоні. Інвалідів другої групи без супроводу взагалі не везуть безоплатно. Про це йдеться у публікаціях на сайті “РАДАР”:
http://radar.in.ua/u-ditej-iz-bagatoditnyh-rodyn-deputaty-miskrady-zabraly-transportnu-pilgu-ganba/  http://radar.in.ua/shho-skazhe-prokuror-pro-nezakonne-rishennya-novovolynskoyi-miskrady/

 Прошу Вас перевірити законність рішення за №19/18 від 12.10.17 р. Нововолинської міської ради, угоди з міськими перевізниками та вжити дієвих заходів для відновлення прав пільгових категорій на проїзд міським транспортом у Нововолинську.
 Наталя Камишникова
13 листопада 2017 р.

 

У прокуратурі ознайомилися з публікаціями РАДАРА й надіслали мені отаку відповідь:

Ваше звернення щодо можливого порушення  інтересів громадян при прийнятті Нововолинською міськрадою рішення №19/8 розглянуто. Повідомляю, що 23.11.2017 р. заступник керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури подав до Волинського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправним і скасування рішення Нововолинської міськради №19/8 від 12.10.2017 р. у частині встановлення плати за проїзд дітям із багатодітних родин як дітям шкільного віку.

Заступник керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури І.Васьовчик

24 листопада 2017 р.

Однак суди у нашій державі тривають довго.

А діти їздять щодня, і їхні батьки на всі “покращення” від Нововолинської міськради грошей не напасуться.

Тож багатодітним батькам варто чимшвидше відвідати “батьків міста” і незлим тихим словом подякувати за рішення №19/8 та інші жлобські дії, спрямовані ПРОТИ дітей.

Гуртом і батька бити легше, надто коли цей “батько” не знаходить коштів на добудову дитсадка…

 

Страхітливий недобуд у 5-му мікрорайоні Нововолинська. “Спасибо мэру города за это!”

 

зате знаходить кошти на цяцьки за 85 тисяч

 

Чікі-чікі з бюджету 85 тис. грн.

 

і забирає державну пільгу в дітей своїх же виборців!..

У тому рішенні міськради незаконно урізали пільгу на проїзд іще й пенсіонерам та інвалідам 2-ї групи. Прокуратура мала б оскаржити у суді і цей пункт! Але про проїзд пенсіонерів у Нововолинську розповім окремо.

Підтягуйтесь на РАДАР, багатодітні батьки, і коментуйте.

Чиновники прочитають, гарантую. 🙂

 

Наталя Камишникова

Фото дитсадка – Володимир Мигас

Фото годинника – Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

56
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
44 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
23 Автор коментаря
Mariana

На рівні держави це взагалі непотрібна пільга. Те що вони багатодітні сім”ї не заважає їм іти працювати і забезпечувати потреби. Але ж в нас в Україні звикли, що всім і все дай, а самі для цього нічого не роблять, тільки кричать на кожному кроці що народили дітей(

Eys

Mariana. Може я не в тему, але ще є сімї які понароджують по 8 10 дітей, це більш християнські, а потім ще всиновлять пів сиротинця, а самі за ними доглядати не встигають, і ті діти ходять, як в циганському лагері незнаючи ні культури не особистої гігієни.
Р.S. Я не про всіх, просто реально про те, що бачив.

editor

На рівні держави вирішує держава, а не ви. Держава гарантувала багатодітним цілу низку пільг. Міська влада не має права їх забирати. А ви, Mariana, не маєте права ображати усіх багатодітних батьків отак зверхньо.

Кетрін

Народжувати то не ракети в космос відправляти, багато розуму для того діла не треба. А от як забезпечити тих дітей чомусь не всі думають. Ні в якому разі не закликаю не народжувати. Але оцінюйте свої можливості, люди! Родили одне й слава Богу, ставте на ноги. А то виживають на мінімалку, живуть в кредитах зате родять як коти – хто ж вам тих дітей виростить? Самі виростуть? Чи державі може вони треба, нашій отій “квітучій”? Не маєте за душею нічого – то не мучте своїх рідних дітей в тому світі, родіть одне й рвіть землю з під себе, щоб виростити. Маєте… Читати далі »

Anatoliy

повторюсь ще вам -у всьому світі багатодітні сім’ї отримують допомогу !!!! ваш коментар безглуздий і не доречний!

Фея

Я тільки по факту: Сполучені Штати – це єдина країна у світі, яка не надає декретних відпусток. Хтось бачить якусь проблему? Я особисто не бачу і уряд Американський теж, бо діти там народжуються, мігранти із дітьми приїздять – і ніц лихого не стається. Я не проти пільг, я не проти дітей чи багатодітних родин, але проти фактів не попреш. Так, американський уряд багато платить батькам, якщо родина багатодітна, але в разі невиконання батьківських обов’язків можуть батьків притягнути до відповідальності, відібрати дітей. Шановні батьки, звикайте до того, що має бути відповідальність, відповідальність і ще раз відповідальність. За ваших дітей відповідаєте тільки… Читати далі »

шаша

і колись в *любому*сересері* дикретна відпустка була 3місяці…..

Фея

Ой, ще додам- моя співробітниця увесь час торочить, дітей вона народила для держави, бо потрібно підвищувати рівень народжуваності. Хтось теж так думає?

Ольга

Не вам судити, кому скільки народжувати

Катрін, та в'їдьте в тему...

Катрін йдеться про порушення прав реальних дітей та порушення законів України нашою недолугою владою…. А ви про план народжуваності на майбутнє, який би міг знівеліювати реальні діючі закони про багатодітні родини та зняти відповідальність із знахабнілих та зажерливих місцевих можновладців . Відчуваєте різницю?

Анна

Держава пільги гарантує ,а давати субвенції на перевезення не збирається.Простіше скинути всі проблеми на підприємців нехай перевозять всіх безкоштовно.

АНАТОЛЬ_

Ви законодавець, “Маріана”? Народний депутат ВР чи іще хтось? Яке ви маєте право, своїми анонімними коментарями “відміняти” законодавство Держави? це для мене особисто, взагалі нонсенс! Таким чином, незабаром, Нововолинська міська рада прийме окрему конституцію міста! Як колись, міський голова В. Сапожніков оголошував призов у Збройні сили України. :)) Документ цей у мене є.

Anatoliy

у всьому світі багатодітні сім’ї отримують допомогу !!!! ваш коментар безглуздий і не доречний!

Василь

Маріана ! Пільги надаються дітям, а не крикливим маманям. Цікаво якби Ви народилися в багатодітній сім”ї, що б Ви тоді співали.
Якщо у Вас є діти, і не дай Бог їм залишитись без Вас, щоб потім така тьотінька, як Ви кричала “Хай батьки їм купляють Чупа-Чупси, а не за рахунок бюджету.”

Natalia

Як не потрібна пільга? Всі кричать мала народжуваність, дають різного роду пільги,потім забирають ці пільги. А якщо я працюю і маю високу зарплату, то чому не можу користуватися пільгами на рівні з тими, що не йдуть на роботу, сидять вдома?

Lesia

Навіщо так, в мене троє дітей і я їх народжувала не заради грошей чи пільг!!! А ось якщо в державі такий закон наразі для багатодітних то хай так і буде, а то обговорюємо один одного, а вони там при владі з нас собі карманчики набивають і нічого все норм нікому незаважає!!!!!

editor

Люда Шабас: Ото вже прокоментували… аж соромно читати такі коментарі!

editor

Багатодітні батьки ще просто зайняті й не дійшли до компів. Іще не вечір, відгукнуться й вони. Але справді: звідки, панове, така нетерпимість? Вони ж від вас особисто нічого не хочуть. І не вчать вас жити, а?

анти чобіт

що чоботу добре то людям смерть

Фея

Нехай матусі і татусі повернуть собі і своїм дітям те, що їм обіцяла і гарантувала держава. Тільки сьогодні на базарі біля прилавка з товаром дитинка у візочку щосили попала мене обома ногами, забруднювати мій одяг, казала мені”Відійди!” і я ніяк не второпаю чому мамочка не пояснила своєму дитяті, що не можна чужим тьотям таке робити?

АНАТОЛЬ_

Точно!

Володимир

Потім дивуються чомуж виїзджають за кордон ? Чому населення України зменшується з кожним роком все більше і більше?
У 2017 році населення України скоротилося на 100 тисяч людей. До кінця 2017 року ця цифра може подвоїтися. Смертність перевищує народжуваність: на 100 померлих припадає 61 новонароджений.
Держава яка не може гарантувати виконання законів- не держава , а влада яка веде до знищення свого народу … як її назвати ???

Віка

Шановні адміни “Радара”, хочу запропонувати новину, можливо окремим стартопиком, бо тема надзвичайно важлива- про багатостраждальну тарифну політику, зокрема тариф на газ. Інформація абсолютно правдива, це підтверджено рішеннями судів у Києві. Комісія з регулювання цін/тарифів на комунальні послуги не легітимна, а це значить, що і тарифи, яка ця комісія “намалювала”, являються висмоктаними з пальця. Все, що громадяни сплачують по цих, простигосподи, тарифах, просто шахрайство. П.С. Якщо, хтось не має змоги, а це не має змоги робити більша частина населення України, сплачувати по грабіжницьким тарифам, можуть спокійно не сплачувати, доти, доки нарешті, ця комісія не почне діяти згідно Конституції та Законів України.… Читати далі »

АНАТОЛЬ_

Дайте спокій “Віко”. Нікого із нововолинських обивателів ця новина не зацікавить. Вони будуть вичікувати і мовчати, як сліпоглухонімі казли, щоби потім скористатись діями активістів, якщо такі будуть. А тоді сказати: “Ач, які ми мудрі! Нам не дали по голові, і маємо знижені тарифи, палець у палець для цього не вдаривши!” Саме так нині робить, колись знаменитий своєю демократичністю нововолинський сайт “БУГ”, якщо він іще живий для Божої правди.

Віка

Ну, то нехай платять казли, по повній програмі… для казлів.
Та про “Буг” нема чого й казати, почитавши “новини” там, зрозуміло, що “співають” там лише ті, хто злизує гранти, як морозиво. Тому, не варто чекати від них бодай якихось дій на захист Конституції та Законів України. Вони живуть у достатку, їм не до простих людей, яких обікрали і надалі обкрадають.
Та, зрештою, якщо пограбованим добре, коли їх грабують, то це їх право. Нехай корячаться по Італіях і інших закордоннях, щоб заплатити здирникам.
Ті, хто тверезого розуму, обікрасти себе не дозволять, моя інформація для адекватних.

анти чобіт

декілька років тому у нововолинську були самі високі тарифи на опалення по всій украіні,европейські тарифи у европейське місто

анти чобіт

чобот ти чого мінусуєш це що неправда?

Віка

І ще одне важливе повідомлення. Від 07.12.2017року. 08.12.2017 09:14 “Чтобы вернуть легитимность Национальной комиссии по энергетике, утерянную из-за президента Порошенко, ее передали в управление Петру Порошенко.” Верховная Рада фактически передала Национальную комиссию по государственному регулированию энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) в управление президента Петра Порошенко. Парламент 7 декабря принял в целом законопроект №7342-1, которым уполномочил главу государства самостоятельно назначать сроком на три месяца членов комиссии на вакантные должности. Сейчас таких должностей – четыре. Это временная мера, призванная вернуть НКРЭКУ легитимность. С середины ноября комиссия потеряла возможность принимать решения из-за отсутствия кворума. Один из членов НКРЭКУ Борис Циганенко, которого связывают с Константином Григоришиным, ушел… Читати далі »

Роса

Чого громадськість не прийде на сесію міської ради?

Ульріх

Згадалось лютневе скидання мера в 2014 році. Був же шанс, був!

Фея

Після бою кулаками не махають – сенсу нема.

Фея

Я не зміню своєї думки і перш ніж ставити дизлайк треба думати головою і вчитатися у текст. Мені остогидло підлабузництво, ледарство і тупий страх переважної більшості громадян. Мені остогидло непереборне бажання оточуючих знайти собі владного кумира і поклонятися йому. Набридло бажання тих громадян завжди і у всьому шукати свій власний зиск. Ви так і проживаєте, плазуючи, і таку саму науку втовкмачите у голови своїх дітей, бо іншого ви не знаєте і не хочете знати.

Фея

А ще додам- ваші кумири ніколи не зроблять того, чого ви від них чекаєте, бо вони надто зайняті власним збагачення, власними справами і тим, як не тільки зберегти свій статус, а ітим, як піднестися ще вище і мати більше того, що вже мають. А ви, підлабузники, чекайте крихти із панського столу, може коли впадуть додолу, а ви позлизуєте.

АНАТОЛЬ_

Свята правда “ФЕЯ”! Підпишусь під кожним Вашим словом. Втовкмачили їм покору неправді, їхні батьки. А ті – своїм дітям. Проте, вони будуть жорстоко покарані саме байдужістю своїх нащадків. Закони їхнього тарганячого життя: “Покірне телятко дві телиці ссе”, “Моя хата скраю”, “Я у той момент ліг спати і нічого не чув і не бачив!”, “З вовками жити – по-вовчому вити”, Хай хтось, аби тільки не я” і тому подібне.

АНАТОЛЬ_

Це, “Ульріху”, було повстання проти Сапожнікова. Він, навіть, тоді заяву про відставку написав. Проте, не вистачило впертості у повсталих.

Фея

Чиста правда. Мені розповідали, як розмова між Сапожніковим і повстанцями відбувалась – стидоба!

АНАТОЛЬ_

Торгувалися. Я теж про це знаю. А потрібно було не пускати, на другий день, на роботу – виставити пікети під міськрадою та дверима кабінетів. На основі заяви про відставку. Хай би судився. А то сесія на східцях міськради, горді сини Кавказу і панські слуги… і повсталий народ… словесно залоскотали. Проте, фішка у тім, що сам В.Сапожніков так нічого тоді й не зрозумів, Окрім того, що бабло перемагає. Проте, найцікавіше – ще попереду. Недовго чекати.

Василь

Анатолю ! Знімете Ви з посади Сапожнікова, чи ні. Якщо У Вас пенсія, Вам боятись нема чого. Якщо людина яка заробляє хоч якісь гроші, вийде з Вами під міську раду, завтра її викинуть з роботи, тоді на очисні гавно на трактори грузити. Живі приклади, Єлева, Володарчик, художник з Палацу культури, чого добились? А могло б вийти тисячі. В сусідніх селах люди таке про Сапожнікова розказують, бо їм нема чого боятись. Сапожніков їм на ….. солі насипе. На Майдані та Сході поки гинули і гинуть люди, Сапожніков спокійненько розтягував і розтягує бюджет. ” Проте, найцікавіше – ще попереду. Недовго чекати.” Коли… Читати далі »

АНАТОЛЬ_

Монолог переляканого аноніма. Таких переважна більшість, на жаль. Тільки через таких як ви, “вічний мер” із родичами і дружбанами й досі “господарить”, як йому заманеться. Ви це дозволяєте. А дозволяєте, своєю мовчанкою, підлабузництвом і страхом – абсолютно ВСЕ! Вже було повстання проти міського голови і не одне. І тільки через відсутність впертості, зраду протестуючих і таких переполоханих, як ви, він і досі там. Дуже він всіх тих людей звільнив (четвертував, вислав до Сибіру… :)) ) У страху очі великі. Теж мені, тарганячий борець.

Віка

Володимир Рисенко на своїй сторінці у ФБ пише про ПОДАРУНОК Петра Олексійовича усім українцям. А особисто мені дуже шкода згорьованих батьків та бабусю Катрусі Литкіної. Тримайтесь, дорогі, але вам доведеться пережити увесь жах судів по новому колу, з самого початку. Читайте самі. СУДОВА КАТАСТРОФА 2017-й закінчувався якось зовсім погано. Юридичні новини валили з ніг і вбивали мозок. Нові процесуальні кодекси, які писали різні автори, між собою зовсім не знайомі. І яких хочеться бити підручниками по голові всіх разом і кожного окремо. Безперервні виправдувальні вироки ворогам, вбивцям, сепарам та крисіним. Слідчі, які тепер о п’ятій годині ранку збираються зі всієї області… Читати далі »

АНАТОЛЬ_

До “Віки”. Це жах! Тепер оті судові справи, що я був повигравав у В.Сапожнікова і його оштрафували три рази за невиконання “Постанов” судів на 5100 + 5100 + 10200 = 20 400 грн., а ці штрафи він оскаржив, будуть слухатись знову??

Віка

Якщо справа ще знаходиться у суді, і не один місяць, то буде слухатись спочатку.

Саня

Нехай держава компенсує ці пільги. Держава не виділяє вона даже в бюджет їх не заложила.
якщо держава дала пільги ,обіцяла відшкодування але цього не виконує то вона закон непорушує а перевізник порушує. Тоді скажіть хто прав.
Пільги дав Янукович а сам втік. А кошти в бюджет не заклали, бо їх немає тоді де перевізники візьмуть ті кошти , може ви їх забезпечите.
В законі пише про пільги і про їх відшкодування але ви про це не згадуєте.

Віка

Саня, це саме ті покращення, які обіцяв Порошенко. Що не зрозуміло?
Такий собі когнітивний дисонанс між Конституцією України та виконавчою владою України.
П.С. Гроші у бюджеті є завжди і на всі видатки, тому що платники податків, ми звами, вже за все заплатили, просто запам’ятайте це. І не повторюйте цю мантру місцевої влади, що грошей нема.

Саня

Віка я вам відповім .Кошти які повинні іти на перевезення закладалися в бюджеті України.То зараз з місцевого бюджету мають бути.Но держава і раніше їх не виділяла.Но верховна рада кожен рік добавляє пільгові категорії ззабезпечити їх не береться. А перевізники остаються крайні.

Фея

Як перевізники знають звідки ноги ростуть у проблеми, то чого та владу про це відкрито не питають – письмово, по факту?

Фея

Шахтарі і медики, вчителі виходили на протести. А шофери тільки бідкаються. Так, пільгових категорій громадян багато. У шоферів є власники маршрутних транспортних перевезень – то нехай і добиваються грошей від влади, як цього вимагає закон.

Віка

Перевізники обрали найлегший шлях- висаджувати неповнолітніх дівчат вночі у полі.
Молодці! Це перемога! Давайте й далі так, дійдіть до побиття дітей з багатодітних родин. Ви ж сильні чоловіки, подужаєте, правда?

Фея

Інший перевізник додумався ще висадити батька з дочкою, ще і руки розпускав….

Катрін, та вїдьте в тему...

22 12 2017 р. міськрада внесла зміни у рішення,яким зобовязала безкоштовно перевозити дітей з багатодітних сімей. А як сапога наказали за попереднє незаконне рішення ? Може дискваліфікували за не знання законів України ? Адже це не перше посягання на законодавство України.

Альона

держава ж гарантує, а те що держава одному перевізнику,за перевезення пільгових категорій винні по п’ятдесят тисяч декому і більші, то в рахунок не береться, а борг росте, і в перевізників і в водії в є діти і внуки.. шофера буває купляють запчастини за свої гроші.. до слова з кожного кругу водії 13 мають 10 гривенЬ і ще з тих грошей мусять заправитися, і купити деталі..Хай перше держава чесно виконає обов’язки і обіцянки а тоді підприємці

анти чобіт

а скільки таких рішень воно винесло за своі роки правління?раз тільки на хабарі поперхнувся але не сів,як в анекдоті за що сів за хабар а за що вийшов за нього ж

іванович

перевізники будуть возити пільговіків тоді коли кошти будуть.а заборговали їм велику суму.шахтарям неплатять вони бастують.медикам неплатять вони бастують.перевізники зупиніться на дня два по місту і на благодатне тоді зрозуміють ваші проблеми.а халявщиків відминили то доїхати можна.а то раніше заходиш в маршрутку( мені 56 років плачуподатки і в маршрутці плачу) а це мале заходить безкоштовно і ще до водія скаче воно з садочка а вже халявщик.в своєму житі нічого не зробило а щось требує від перевізника.чому в луцьку не возять в маршрутках в володимері два в салоні в ковелі немає а в нововолинську це закон.я не проти пільг но я за… Читати далі »

Фея

І замість того, аби оформити належним чином петицію і вимагати від владних структур виконання законів – крайніми зроблять пасажирів. І після цього хочуть, щоб пасажири водіїв любили і поважали. У мене немає слів, бо ні один чиновник громадським транспортом не їздить. Я не буду допомагати пільговикам добиватися пільг, бо ні в кого нічого не брала – все було за мої гроші завжди і всюди. Мені ніхто нічого не давав:(((

Ангеліна

Не потрібно ніколи засуджувати когось,хто народився чи не народив,життям керує і всім Господь,а пільги,гроші ,документи,земні закони,це все людство само придумало…І те щоб засуджувати ,перевізників,місцевих чиновників чи простих людей,якось не правильно,а хто не без гріха,,,,?кожний буде відповідати перед Богом і всі відходять в інший світ однаково.Розумію,боляче ,обідно,але попри все терпіння.
😏