Халява, мер!.. Піар-халява нашим коштом

5 625

Узявши до рук у бібліотеці підшивку з останніми номерами газети «Наше місто» (кінець 2016 – початок 2017 року), був дуже здивований великою кількістю портретів міського голови та його першого заступника/секретаря міськради А.Сторонського майже у кожному випуску.

Вважаю, що ця феодально-комуністичного спрямування газета існує для прославляння міського «бомонду» і втримування на посаді багаторічного міського голови В.Сапожнікова.

 

У нас завжди всі ЗА! а той Бідзюра знову проти?!

 

Але ж існує вона на кошти нововолинських платників податків, однозначно. І позиціонує себе як друкований орган громади міста, що вже давно і дуже впевнено «перебуває в Європі».

А скільки ж зарплатні отримує редактор «НМ» згідно з його декларацією та рядові журналісти?

Ігоре Сергійовичу, аби я не творив запитів та заяв і не судився із вами, чи не будете ви такі ласкаві повідомити мене про ваше та членів колективу фінансове забезпечення від щедрот виборців територіальної громади зі всіма преміальними і доплатами?

Видається мені, що ви ще й орендуєте немалі площі під редакцію нашої комунальної газети по 1 грн. за 1 метр квадратний. Яка наймитує у нас – ваших господарів, як наймитують і міський голова та численні його заступники, і взагалі вся «сапожніковська рать».

 

Сапожніков і камери… За його піар на ТБ теж розплачуються виборці!

 

І нібито ви ще й не платите за обслуговування прибудинкової території? І мізерні суми перераховуєте за центральне опалення та воду. І транспортними засобами користуєтеся безкоштовно?

То ви вже знайдіть час і повідомте мене про це, а також скільки отримали грошей із бюджету міста на підтримку вашого (і міського голови), гм, друкованого комунального видання у період 2005-2016 рр.

Разом із громадою чекаю на вичерпну відповідь!

А.Бідзюра, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

Усі фото – Анатолій Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

5
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
Валентин

————–
Тут міг би бути ваш коментар, але не треба погрожувати адмінам.
Модер

editor

Андрій Квітень, Луцьк: Чому ви його терпите? Може, в цього шановного є кумівство з київськими покровителями або він родич чийсь? Чи бандюга? Що заважає мешканцям Н.Волинська висловити рішучий протест людині, яка, на думку більшості мешканців, недостойна бути на цій посаді, більше того – замішана в корупції? ! Що треба? ДИВЛЮСЬ Я НА ЦІЇ МОРДЯКИ! 1 000 000 % ЦЕ САМІ ГОЛОВНІ ****** ВАШОГО МІСТА! ТЕРПІННЯ ЗАЛІЗНЕ У ЛЮДЕЙ, ЦЕ ТОЧНО!! Ігор: Люди в Нововолинську дуже залякані. Андрій Квітень: Чим і ким залякані?? Чи у вас там орудує банда? Януковича-бандита вигнали з позором! На фронті хлопці під кулями ходять, і їм… Читати далі »

Анатоль_ Бідзюра

Між іншим, у одній із передач нововолинського “кишенькового” радіо, посаду А.Сторонського назвали, чомусь, без додатку “секретар міськради”. Та й у сусідньому Володимирі, аналогічного за посадою Ярослава Матвійчука, теж вже так не називають. Що б це могло бути? :)))

editor

називають – то таке. Головне – як пишуть. Зараз опублікуємо чергову порцію казуїстики з виконкому.

editor