Халява, мер!.. Піар-халява нашим коштом

5 650

Узявши до рук у бібліотеці підшивку з останніми номерами газети «Наше місто» (кінець 2016 – початок 2017 року), був дуже здивований великою кількістю портретів міського голови та його першого заступника/секретаря міськради А.Сторонського майже у кожному випуску.

Вважаю, що ця феодально-комуністичного спрямування газета існує для прославляння міського «бомонду» і втримування на посаді багаторічного міського голови В.Сапожнікова.

 

У нас завжди всі ЗА! а той Бідзюра знову проти?!

 

Але ж існує вона на кошти нововолинських платників податків, однозначно. І позиціонує себе як друкований орган громади міста, що вже давно і дуже впевнено «перебуває в Європі».

А скільки ж зарплатні отримує редактор «НМ» згідно з його декларацією та рядові журналісти?

Ігоре Сергійовичу, аби я не творив запитів та заяв і не судився із вами, чи не будете ви такі ласкаві повідомити мене про ваше та членів колективу фінансове забезпечення від щедрот виборців територіальної громади зі всіма преміальними і доплатами?

Видається мені, що ви ще й орендуєте немалі площі під редакцію нашої комунальної газети по 1 грн. за 1 метр квадратний. Яка наймитує у нас – ваших господарів, як наймитують і міський голова та численні його заступники, і взагалі вся «сапожніковська рать».

 

Сапожніков і камери… За його піар на ТБ теж розплачуються виборці!

 

І нібито ви ще й не платите за обслуговування прибудинкової території? І мізерні суми перераховуєте за центральне опалення та воду. І транспортними засобами користуєтеся безкоштовно?

То ви вже знайдіть час і повідомте мене про це, а також скільки отримали грошей із бюджету міста на підтримку вашого (і міського голови), гм, друкованого комунального видання у період 2005-2016 рр.

Разом із громадою чекаю на вичерпну відповідь!

А.Бідзюра, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

Усі фото – Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Валентин
5 років тому

————–
Тут міг би бути ваш коментар, але не треба погрожувати адмінам.
Модер

editor
5 років тому

Андрій Квітень, Луцьк: Чому ви його терпите? Може, в цього шановного є кумівство з київськими покровителями або він родич чийсь? Чи бандюга? Що заважає мешканцям Н.Волинська висловити рішучий протест людині, яка, на думку більшості мешканців, недостойна бути на цій посаді, більше того – замішана в корупції? ! Що треба?
ДИВЛЮСЬ Я НА ЦІЇ МОРДЯКИ! 1 000 000 % ЦЕ САМІ ГОЛОВНІ ****** ВАШОГО МІСТА!
ТЕРПІННЯ ЗАЛІЗНЕ У ЛЮДЕЙ, ЦЕ ТОЧНО!!
Ігор: Люди в Нововолинську дуже залякані.
Андрій Квітень: Чим і ким залякані?? Чи у вас там орудує банда? Януковича-бандита вигнали з позором! На фронті хлопці під кулями ходять, і їм теж, можливо, страшно! Але вони стоять! Стоять на смерть! Не для того, щоб ми по норах тут сиділи і боялись! Зараз саме час! В цій ситуації не може бути “посередині” чи “якось, може, налагодиться”, “може, хтось колись”! Необхідна рішучість та дії – змінити все кардинально!
З трударів, чесних людей – роблять рабів!
По-моєму, вже досить боятись!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Між іншим, у одній із передач нововолинського “кишенькового” радіо, посаду А.Сторонського назвали, чомусь, без додатку “секретар міськради”. Та й у сусідньому Володимирі, аналогічного за посадою Ярослава Матвійчука, теж вже так не називають. Що б це могло бути? :)))

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

називають – то таке. Головне – як пишуть. Зараз опублікуємо чергову порцію казуїстики з виконкому.

editor
5 років тому
Відповісти  editor