Херой і зрадник – із Нововолинська. Хто його знає?

23 6855

До бази волонтерського центру “Миротворець”, який розслідує злочини проти України, потрапив уродженець Нововолинська Віталій Савюк.

Він народився 1 лютого 1977 року, навчався у школі №3.

Зараз зареєстрований у Донецьку, а мешкати може в Луганську. Має позивний СС.

 

Перебуває у складі батальйону бойовиків “П’ятнашка”, що знищував наших військових у Донецькому аеропорту.

Як сам стверджує, це він (тоді ще заступник командира частини в українському війську) організував “коридор” і відкрив ворота окупантам в аеропорту…

 

 

Репортеру одного з окупаційних брехньюз Савюк розповів:

– Чесно кажучи, ще будучи у складі Збройних сил української армії, підтримував контакти з ДНР. Я чекав на момент, поки прийдуть і візьмуть частину… Зробили імітацію, наче я знаходжусь у полоні, ручки за спиною, обійшли всю територію…

Хто з нововолинців пам’ятає цього хероя? Розкажіть.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
16 Автор коментаря
Вікторія

Думаю, таких перевертнів багато. І вони тут, зовсім поруч від кожного з нас. Не приведи життя чого- ще не такого наробили б…

анти чобіт

пика у нього мєнтовська

анти чобіт

у луганську жив на вулиці суходольській 12

кол б

квартира 143

Лілія

Не факт, що він не з’явиться у Новіку, батьки його мабуть ще тут .

анти чобіт

батько можливо із бужанки

кол б

Його можуть знати однокласники ті, яким зараз 41-42 роки

степан

яка вам рызниця родився тут ,жив там ы вибрав рускый мыр хай робить шо хоче його житя, ви шо подурыли

Робін

Ти шо Стьопа озвіріну обжерся, це теля вбиває наших хлопців

Олександр

І воно до кобзона з моторолою попаде…

степан

озвырын пишу для особених якшо влада некомпетентна договоритися без кровы,то выйна буде десятки рокыв ы будуть гинуть люди,ы шо тут непонятно захыд ыде в эвропу, а схыд в росыю це розкол

Робін

Стьопа з ким домовлятися, з бабуїнами з гранатою, радиш вступати в прямі переговори з сєпарами ? тим самим визнаючи їх офіційною стороною. Запам”ятай ніхто ніде переговорів з терористами не веде, їх треба знищувати як заразу. По твоїй риториці бачу ти і сам сєпар ше той.

не байдужий

то цього урода хоч видно. А зараз що в нас мало в місті такого гівна? В магазинах,на базарі спокійнесенько грає російська музика.І всім байдуже.А якщо щось скажеш,то продавчиня каже ,а мені то нравиться.На сапога телебаченні люди замовляють рос.пісні,а воно крутить,бо люди замовили.Бо напевно ті всі люди беременні і їм ну ніяк не можна відмовити,трутка кончилась від мишей.І діти ходять так само слухають те саме російське шматалайство,батькам до одного місця ,що та дитина вкладає в свої вуха.
Так що нема що дивувати,що є такі от гниди.

Робін

плюсую, особливо про те що слухає молодь, гівно низькосортне ше те, влупить коронку на весь звук і іде такий крутий, а реально смішний як клоун 🙂 ( хоча поправді в роки своєї молодості були інші заморочки про які зараз згадати встидно, яким смішним був)

Артур

Сьогодні я був свідком одного заходу. Скажу прямо ми ще не дозріли. Рус попса по тті ой як чудово. Хтось в інтернеті хоче показовий протест зробити проти тарифів. Нікому не цікаво. Ой ми такі усі заможні маємо чим платити за газ. В кожного по власному літаку. Грошей повно на тарифи реакція. Байдуже. Ми ще недозріли! А можливо це стах наткнутися на нову неудачу після двох провальних Майданів. Ми багаті та щасливі. Ми не проти тарифів. Громадяни пора виходити з зимового запою.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не розчаровуйтеся, Артуре. Не відразу Русь-Україна постала. Все буде добре. Ми переможемо всіх своїх ворогів!

кол б

Відносно того, що можна «договоритися». І можливо хтось думає, що прийде той, хто каже «і з чортом може договоритися». Подумайте, що зараз Україна хоче договоритися за декількох полонених. А друга сторона, відомо хто, не слухає нікого. Не слухають ні нас, навіть, ні Меркель, ні Макрона, ні американців.
Подумайте про своє майбутнє, не слухайте багатьох клоунів. Ми повинні думати, кого вибирати собі до влади, якщо хочемо жити так, як живуть в багатьох країнах.

Вадим

Якийсь фейковий персонаж, вже трохи не рік про нього пишуть і ніхто не відповів ні разу по суті питання- що в заголовку статті.

РАДАР

Цей “фейковий персонаж” має ім’я, прізвище (навіть на формі бірка), місце народження, місце реєстрації, батьків та інших родичів. Ба більше: він служив у війську – професійно. Цей “фейковий персонаж” похваляється російському телеканалу, що перейшов на бік окупантів і здав українських бійців. Не дивно, що Міноборони воліє про нього мовчати. А більшість його колишніх колег, мабуть, загинули в Донецькому аеропорту, коли він відкрив туди “коридор”, як сам каже. А земляки, які його знають, можуть не читати РАДАР чи базу “Миротворця”. Та й не всі схочуть зголоситися – в умовах війни. Але за язик цього Савюка ніхто не тягнув, він сам в… Читати далі »

анти чобіт

зрадників було дуже багато і серед військових міліція суддів і т д

микола

новік

РАДАР

Ну, от і знайшлися його однокашники. Навчався до 6-го чи 7-го класу у третій школі. Потім перейшов до нової – сьомої. Його однокласники закінчили школу 1994-го.

Фея

Серед ізраїльтян дуже високий рівень патріотизму. На цьому патріотизмі тримається така маленька, але сильна держава Ізраїль. Отак і українці мають піднімати і практично культивувати свій рівень патріотизму, хоча це, можливо, і важко після впливу і тотального контролю Радянського Союзу. Потрібно змінювати нашу свідомість і налаштовувати її на інтереси нашої власної, української, а не російської держави, бо практично Російська федерація по суті своїй є імперією з імперським мисленням і імперськими замашками, а такі херої служать не нашим, а чужим інтересам… Відмінити рабство було недостатньо, потрібно було ще навчитися не бути рабом і прислужником – це гіркий досвід всіх рабовласницьких країн, а… Читати далі »