“Слідча возила мене у прокуратуру 5 вечорів поспіль. Власним авто. А там…”

31 6777

У поліції домашній насильник заявив слідчій:

 –  Я ж тобі дав 500 євро, то ти так відробляєш?..

І матюкнувся.

 

У листопаді троє активістів ходили до начальника Нововолинського відділення поліції В.Пикалюка з’ясовувати, чому досі не розпочато кримінальних проваджень у справах, що стосуються міського голови й заводу “Оснастка”.

Віктор Кирилович  тяжко зітхав і посилався на брак кадрів. Мовляв, нема кому працювати, підлеглі завалені справами, от і лежать ваші заяви та документи без руху по півроку.

Пан Пикалюк явно недооцінює своїх підлеглих. Там є справжні ентузіасти! Вони здатні на… все.

Ось кричуща історія, яку розповіла РАДАРУ Наталя П.

Із молодої жінки жорстоко знущався її чоловік (невдовзі вони розлучилися).

Понад рік тому – 13 січня 2018 р. він побив її, та ще й прищемив їй пальці дверима, коли намагалася вийти. Душив за шию, тягав за волосся, штовхав, вона впала.

Почасти це домашнє насильство бачив їхній десятирічний син.

 

 

Знущання, побиття, дикі погрози на адресу Наталі та її мами тривають досі, хоча Наталя з сином давно вже мешкають окремо від колишнього чоловіка.

Отже, ввечері 13 січня Наталя прибігла у поліцію з воланням про допомогу. Там дуже довго не відчиняли двері. Потім пояснили: “Та ми думали, це колядники”.

Вона стояла на холоді у сльозах, мерзла, чекала, знову й знову стукала. Каже, що з півгодини.

Нарешті її впустили, вислухали, прийняли заяву. Відкрили кримінальне провадження і призначили аж двох слідчих: Ольгу Смаль і Людмилу Гаврилів.

Здавалося б – банальна справа. Легкі тілесні ушкодження, стаття 125 ККУ. Можна передати до суду за лічені тижні. Бо безкарний насильник – це завжди страшно. Надто для жінок і дітей. Хтозна, що вчворить завтра чи післязавтра.

Однак керівник цієї слідчої групи – майор поліції Смаль явно не квапилась. Хоча необхідні у справі документи зібрала.

Є там і висновок судмедексперта Супоровського: синці на підборідді, передпліччі, плечі, стегні, отримання таких тілесних ушкоджень унаслідок падіння з висоти власного зросту ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ.

Пані майор поліції пішла нетрадиційним шляхом. Вона ввечері ПІСЛЯ РОБОТИ п’ять разів возила своїм автомобілем потерпілу у прокуратуру, де  на Наталю вже чекала пані прокурор Л.Веремчук.

І ця пані – теж ПІСЛЯ РОБОТИ – вела з Наталею  задушевні бесіди на тему: “А давайте не  будемо!..”

Не будемо суворо карати домашнього насильника. Це ж якщо його засудять, то ваш спільний 10-річний син матиме пляму в біографії, не зможе згодом вступити у виш…. і взагалі…

Давайте просто провчимо вашого колишнього. Ви підпишете заяву, що не маєте до нього претензій і не наполягаєте на покаранні. Аж до кінця судового процесу він нічого про цю заяву не знатиме. Тільки ми і суддя.

А в останній момент суддя зачитає заяву і скаже: “Ваша колишня дружина вас пошкодувала і дає вам шанс, більше її не бийте…”

 

 

Тільки не кажіть, що це “брєд”/маячня, що такого не могло бути. Наталя до найменших подробиць усе пам’ятає.

А ще пам’ятає, як у кабінеті поліції домашній насильник заявив слідчій: “Я ж тобі дав 500 євро, то ти так відробляєш?..” І матюкнувся.

– А вона що на те? – поцікавився РАДАР.

– А вона почервоніла і сказала мені: “Не слухайте, що він верзе, це неправда…”

Та звісно, неправда. Без жодних фінансових заохочень, винятково з гуманних міркувань і турботи про вступ малолітнього Наталчиного сина до вишу одна правоохоронниця возила після роботи потерпілу у  прокуратуру, а інша право- чи кривоохоронниця чинила на неї психологічний тиск і схиляла пробачити кривдника.

Ну, такі там працюють добросерді жінки. Честь і хвала, ага.

А справа тягнеться досі. Слідча раз по раз закриває провадження, Наталя з адвокатом через суд поновлюють розслідування.

Молода жінка вже й після цього зазнала чимало знущань від колишнього чоловіка. Там фільм жахів можна знімати – документальний…

 

 

Ну, й дитина так само не захищена. Тому прізвищ не називаю.

Але обіцяю продовження цієї кривоохоронної історії.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
31 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ульріх
3 років тому

500 ? Щось дешево.

Гостя
3 років тому
Відповісти  Ульріх

Це просто певно початок, тому і тільки 500 попросила😡

Ольга
3 років тому

Справу особи, яка злісно ухиляється від сплати аліментів теж закрили. Сказали : а що з нього візьмеш? Не має грошей. Тобто, пити і гуляти має за що. Видно, мав чим і слідчого задрбрити, адже судовиконавці запевняли, що є на відповідача управа, а от слідчий її не знайшов. Навіть не думав давати заяві хід. Видно, без адвоката не розберешся.

Вікторія
3 років тому

Я друга постраждала від насильника, яку у поліції просто ігнорують, не дивлячись на оновлений закон про насилля. Цей жах триває понад 11 років, Декілька років тому, колишній чоловік мене душив у присутності своєї співмешканки та моєї 5-ти місячної дитини від другого шлюбу. Судмедексперт Супоровський надав мені висновки, я звернулась у прокуратуру, бо поліція за ручку віталась з насильником, називаючи мене психічно хворою.
Думаєте, прокуратура щось вирішила? Ага, зараз.
А як можуть реагувати поліцейські на жінку, яка не бажає зносити знущання, бачте, яка правильна, як казали мені у вічі ці “герої-чоловіки”, наголошували на тому, що будуть діяти, коли буде труп, правда не дали відповіді чий саме їм труп буде найвагоміший- мій чи малолітньої дитини, якщо у сусідньому під’їзді живе сім’я поліцейського, жінка з дитиною котрого ховаються під час “виховної години люблячого тата” в кутку на балконі. Якщо потрібно можу назвати адресу, нехай цей “правоохоронець” пояснить свою поведінку. Щиро співчуваю його дружині та діткам, вони живуть у пеклі. Я дуже добре розумію, що покинути або щось проти сказати такого чоловіка, це ще гірше ніж у моєму варіанті.
Можу багато чого розповісти: про кричущу брехню, перекручування, посібництво насильнику та некомпетентність від оновлених у найгіршу сторону правоохоронних органів.
Навіть язик не повертається назвати цю шаражкіну контору- правоохоронними органами. Це позорисько, нешановні!

Black
3 років тому

Упирі в погонах.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Страшна історія. А ще, ось вже три місяці після внесення до ЄРДР, (відкриття кримінальної справи) про невиконання рішення суду міським виконавчим комітетом Нововолинської міськради про продаж комунального майна і використання коштів міської територіальної громади (слідча кримінального розшуку НВ ВП ГУНП Хома А.В.), – віз і нині там. Винні у скоєнні посадового злочину, зловживанні владою та службовим становищем, до цих пір не встановлені.
Принаймні, мене про це не поінформовано. Ми – члени ГО “Україна + Польща” та першорухівці Нововолинська, не збираємося терпіти поліцейсько-жандармську сваволю і носити хабарі. Закон – один для всіх! Подумайте над цим, Анастасіє Василівно. Залякати нас- патріотів України, чи вплинути якимось іншим, незаконним способом на нашу свідомість, неможливо.

Наталія
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А хотілося б запитати у Вас – членів ГО “Україна+Польща: “Що для міста зробили саме ВИ? Що змінилося в Нововолинську за Вашого сприяння? Яку користь ця Ваша ГО принесла нашому місту? Бо мені здається, що крім коментарів в Радарі ви нічого не робите… А якщо щось корисне зробили, то що саме – конкретно?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Наталія

А хотілося б запитати у Вас, Наталіє: а хто ви така, щоб вимагати звіту від членів ГО, до якої ви не входите?
І що корисного для міста зробили саме ВИ?
Що змінилось у Нововолинську за вашого сприяння? Яка користь від вашого існування?
Бо мені здається: крім коментарів на РАДАРІ, ви нічого не робите…
А якщо зробили, то що саме – конкретно?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Наталія

Я не збираюся звітувати перед, безстатевою, як вбачається, віртуальною і анонімною особою зі соціальних мереж. Та й Статут ГО “Україна + Польща” мені це забороняє. Користі наша ГО, вашим “господарям”, не принесла ніякої. Скоріше навпаки. Під час моїх нещодавніх судів із міським головою Нововолинська В. Сапожніковим, його адвокати із приватної юридичної луцької контори “Конфідент”, вимагали у письмовій формі саме Статут ГО “УкрПоль”, щоби пересвідчитись чи мають право її члени боротися зі всепоглинаючою місцевовладною корупцією у Нововолинську.
Я відмовив. Суддя сказав: Як вам буде завгодно, А.М. Вони тоді, звернулися у Володимир-Волинську міську раду де зареєстрована ГО. Там Їм теж відмовили.
Я надав все ж таки, зі своєї доброї волі, копію Статуту та інших установчих документів. Хоча й не зобов’язаний був. Питань більше не було.

Олександр
3 років тому

Після таких публікацій дуже хотів би почути реакцію народного депутата України Гузя. Надіюсь помічники не дадуть відмовчатись.

бувший
3 років тому

ВІРЮ 100 % . ЦІ В ПОГОНАХ , ТАМ ДОВГО НЕ ЗАТРИМУЮТЬСЯ… після цієї статті на них накине оком власна безпека а там вже не довго над потерпілими вони будуть знущатись . і тоді розпочнеться саме цікаве – так сказати життя після життя. поцікавтесь , що роблять з тим мусором який викинули з смітника. і добре що озвучили суму хабаря.

Олег
3 років тому
Відповісти  бувший

Ха, ха, ха, ха, ха. Ото насмішив, ото оптиміст, скільки звинувачень з телевізора звучить з доказами і нічого не роблять. А тут хтось на радарі написав, завтра вся служба власної безпеки приїхала сюди розбиратись))))))

не байдужий
3 років тому

ви все правильно робите , Наталя Семенівна . ще треба закликати людей щоб писали ту прізвища тих перевертнів в погонах . вони почуваються безкарно тому , що діляться з керівництвом. нічого не змінилось за 20 років .все ті ж схеми . і тільки оприлюднення фактів в ЗМІ дасть гарантію не переслідування потерпілих зі сторони упирів в погонах , і до речі вашу безпеку теж , пані Наталя . можуть вже завтра прийти за компютером . здоровя Вам.

Фея
3 років тому
Відповісти  не байдужий

Без відповідних документів /ордеру на обшук із прокуратури Наталія Семенівна має право навіть на поріг нікого не пускати, не те що до комп’ютера. Треба добре дивись ким, коли той ордер і як виписаний, ким підписаний, які печатки, добре читати зміст, а то,знаєте, конституційне і юридичне право приватної власності на квартиру і інше майно багато хто порушувати захоче, необгрунтовано. Я знаю що кажу, бо була у подібній ситуації, тільки до відвідування, Богу дякувати, не дійшло

гість
3 років тому

На що дивилась коли заміж виходила? Чи поки кормив і одягав то влаштовував? Навіщо так довго терпіла і відразу не пішла коли перший раз руку підняв?
Чому допустила до такої ситуації що прийшлось звернутись аж в поліцію?

гостя
3 років тому
Відповісти  гість

У вас замашки феодала. Знаю цю жінку, вона заробляє на себе й навіть на сина. І вона НЕ терпіла.
Але толку, що вона пішла з заявою у ту вашу поліцію…

Казка
3 років тому

Хочу запитати: “А нікму нецікаво деі як святкують Новорічні свята усі наші БАНДИТИ????” Тобто Чичени, Бабуркіни і всі інші. Про це написати сташно?????? То я скажу в Буковелі в Карпатах!!! Весь ІНСТАГРАМ бринить фото!! І про це написати не хочеться, а може й не можеиься!!!!!

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Казка

Хоробре ви наше, а назватись не хочеться? чи не можеться? Невже страшно??????
Інстаграм не дивлюсь, навіть не заходжу – нема часу. От візьміть і напишіть, викладіть фотки бандитів, ми опублікуємо.
Прізвищем там своїм підпишіться. 🙂

Казка
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Якщо “РАДАР” – це засіб масової інформації, то повинен писати на усі теми які є проблемними в нашому місті. І це одна їз них… !!!

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Казка

Та ну? РАДАР вам щось винен і повинен?.. Рівно стільки ж , скільки ви – РАДАРУ.
Про всі серйозні проблеми нашого міста має писати газета “Наше місто”, їх має висвітлювати телеканал Яреми – туди йдуть кошти з міського бюджету, тобто ваші. А РАДАРУ ви не платите нічого.
Авторка РАДАРА недовго працювала у “Нашому місті”, але встигла опублікувати там три статті про квартирного афериста й вимагача, причетного до загибелі людини у 15-му мікрорайоні.
Що таке ЗМІ в Україні – визначено законом. Ви здивуєтесь, але абсолютна більшість сайтів не є ЗМІ. Скажу по секрету: під це визначення не потрапляє навіть ресурс Гузя.
А написати про бандитів так само безоплатно, як РАДАР, можете й ви. Чекаємо на підписаний вами викривальний допис із фото бандюків.

Катруся
3 років тому
Відповісти  Казка

А що це змінить? Вони злякаються чи засоромляться і більше не поїдуть в Буковель? Мій чоловік також їздив на корпоратив у Буковель, то що тепер про нього також написати статтю??? От насмішили))))

Олег Гочинський
3 років тому
Відповісти  Катруся

Згідний, якщо Ваш чоловік їздив на корпоратив, то це означає. що він працює на роботі і чесно заробляє на це гроші, а де працюють “ці особи” і звідки в них кошти на це? От це звісно запитання?

Катруся
3 років тому
Відповісти  Олег Гочинський

А ви думаєте в Нововолинську всі хто їздять в Буковель відпочивати, працюють?! Чи ті, хто возить сигарети або іншу контрабанду в Польщу/з Польщі десь працюють?! А потім ще й ображаються, бо податки їм сказали заплатити)))

Антон
3 років тому
Відповісти  Казка

Не цікаво, чему це комусь має бути цікаво? Відпочинок в буковелі коштує не так багато, якщо замовити тур з нововлиська через тревел компанії, щей з транспортом і проживанням, і я не думаю що це на стільки дороге задоволення щоб робити якісь висновки, фантазію виключити треба.

Фея
3 років тому
Відповісти  Антон

“відпочинок у Буковелі коштує не так багато” це відносне поняття, бо для багатьох людей той відпочинок взагалі не по кишені. Я знаю це точно,бо знайомі, далеко не бідні люди, хотіли там відпочити, та сума витрат виявилась непідйомна для них. Та іі в телевізійних новинах озвучені розцінки ввели багатьох людей у стан шоку різного ступеня тяжкості. Вуаля, Антон!….

Олег
3 років тому
Відповісти  Антон

Да халява 1 день- саме дешеве житло від 1300грн+770 підйьомник+270комплект лижі палки. це без харчування 2340грн день, якщо з харчуванням ще 1000грн це на 2 людей. 10 днів 23400грн без харчування 33400грн з харчуванням. Думаю халява кожен може собі дозволити.

Свідок
3 років тому

500 євро це ще квіточки…тепер зрозуміло звідки елітні автомобілі та коштовні девайси у цієї слідчої.

гість
3 років тому

для казки. нащо на разі вам бандити ? тут бандити на державному рівні ! реформовані. відсоток довіри до цих бандитів аж 2 % , трохи більше як при януковичу .

Микола
3 років тому

в поліції вже сто раз той хабар перевіряли, брехня то все

Катя
3 років тому

Світлана Якщо наважилась наказати садиста домашнього то ніколи не слухай ,як проб’є то слідча ,руками розведе ! Кс

Ната
3 років тому

Я вірю 100%. Ті жінки слідчі ще не таке роблять. Недавно було побиття неповнолітнього до сструсу мозку і госпіталізації. Слідча пропонувала домовитися з нападниками, відмовляла від суду і т д. А згодом дізнались що вона справу закрила.