“Слідча возила мене у прокуратуру 5 вечорів поспіль. Власним авто. А там…”

33 6736

У поліції домашній насильник заявив слідчій:

 –  Я ж тобі дав 500 євро, то ти так відробляєш?..

І матюкнувся.

 

У листопаді троє активістів ходили до начальника Нововолинського відділення поліції В.Пикалюка з’ясовувати, чому досі не розпочато кримінальних проваджень у справах, що стосуються міського голови й заводу “Оснастка”.

Віктор Кирилович  тяжко зітхав і посилався на брак кадрів. Мовляв, нема кому працювати, підлеглі завалені справами, от і лежать ваші заяви та документи без руху по півроку.

Пан Пикалюк явно недооцінює своїх підлеглих. Там є справжні ентузіасти! Вони здатні на… все.

Ось кричуща історія, яку розповіла РАДАРУ Наталя П.

Із молодої жінки жорстоко знущався її чоловік (невдовзі вони розлучилися).

Понад рік тому – 13 січня 2018 р. він побив її, та ще й прищемив їй пальці дверима, коли намагалася вийти. Душив за шию, тягав за волосся, штовхав, вона впала.

Почасти це домашнє насильство бачив їхній десятирічний син.

 

 

Знущання, побиття, дикі погрози на адресу Наталі та її мами тривають досі, хоча Наталя з сином давно вже мешкають окремо від колишнього чоловіка.

Отже, ввечері 13 січня Наталя прибігла у поліцію з воланням про допомогу. Там дуже довго не відчиняли двері. Потім пояснили: “Та ми думали, це колядники”.

Вона стояла на холоді у сльозах, мерзла, чекала, знову й знову стукала. Каже, що з півгодини.

Нарешті її впустили, вислухали, прийняли заяву. Відкрили кримінальне провадження і призначили аж двох слідчих: Ольгу Смаль і Людмилу Гаврилів.

Здавалося б – банальна справа. Легкі тілесні ушкодження, стаття 125 ККУ. Можна передати до суду за лічені тижні. Бо безкарний насильник – це завжди страшно. Надто для жінок і дітей. Хтозна, що вчворить завтра чи післязавтра.

Однак керівник цієї слідчої групи – майор поліції Смаль явно не квапилась. Хоча необхідні у справі документи зібрала.

Є там і висновок судмедексперта Супоровського: синці на підборідді, передпліччі, плечі, стегні, отримання таких тілесних ушкоджень унаслідок падіння з висоти власного зросту ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ.

Пані майор поліції пішла нетрадиційним шляхом. Вона ввечері ПІСЛЯ РОБОТИ п’ять разів возила своїм автомобілем потерпілу у прокуратуру, де  на Наталю вже чекала пані прокурор Л.Веремчук.

І ця пані – теж ПІСЛЯ РОБОТИ – вела з Наталею  задушевні бесіди на тему: “А давайте не  будемо!..”

Не будемо суворо карати домашнього насильника. Це ж якщо його засудять, то ваш спільний 10-річний син матиме пляму в біографії, не зможе згодом вступити у виш…. і взагалі…

Давайте просто провчимо вашого колишнього. Ви підпишете заяву, що не маєте до нього претензій і не наполягаєте на покаранні. Аж до кінця судового процесу він нічого про цю заяву не знатиме. Тільки ми і суддя.

А в останній момент суддя зачитає заяву і скаже: “Ваша колишня дружина вас пошкодувала і дає вам шанс, більше її не бийте…”

 

 

Тільки не кажіть, що це “брєд”/маячня, що такого не могло бути. Наталя до найменших подробиць усе пам’ятає.

А ще пам’ятає, як у кабінеті поліції домашній насильник заявив слідчій: “Я ж тобі дав 500 євро, то ти так відробляєш?..” І матюкнувся.

– А вона що на те? – поцікавився РАДАР.

– А вона почервоніла і сказала мені: “Не слухайте, що він верзе, це неправда…”

Та звісно, неправда. Без жодних фінансових заохочень, винятково з гуманних міркувань і турботи про вступ малолітнього Наталчиного сина до вишу одна правоохоронниця возила після роботи потерпілу у  прокуратуру, а інша право- чи кривоохоронниця чинила на неї психологічний тиск і схиляла пробачити кривдника.

Ну, такі там працюють добросерді жінки. Честь і хвала, ага.

А справа тягнеться досі. Слідча раз по раз закриває провадження, Наталя з адвокатом через суд поновлюють розслідування.

Молода жінка вже й після цього зазнала чимало знущань від колишнього чоловіка. Там фільм жахів можна знімати – документальний…

 

 

Ну, й дитина так само не захищена. Тому прізвищ не називаю.

Але обіцяю продовження цієї кривоохоронної історії.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

33
Коментуймо!

3000
17 Коментарі теми
16 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
22 Автор коментаря
Ульріх

500 ? Щось дешево.

Гостя

Це просто певно початок, тому і тільки 500 попросила😡

Ольга

Справу особи, яка злісно ухиляється від сплати аліментів теж закрили. Сказали : а що з нього візьмеш? Не має грошей. Тобто, пити і гуляти має за що. Видно, мав чим і слідчого задрбрити, адже судовиконавці запевняли, що є на відповідача управа, а от слідчий її не знайшов. Навіть не думав давати заяві хід. Видно, без адвоката не розберешся.

Вікторія

Я друга постраждала від насильника, яку у поліції просто ігнорують, не дивлячись на оновлений закон про насилля. Цей жах триває понад 11 років, Декілька років тому, колишній чоловік мене душив у присутності своєї співмешканки та моєї 5-ти місячної дитини від другого шлюбу. Судмедексперт Супоровський надав мені висновки, я звернулась у прокуратуру, бо поліція за ручку віталась з насильником, називаючи мене психічно хворою. Думаєте, прокуратура щось вирішила? Ага, зараз. А як можуть реагувати поліцейські на жінку, яка не бажає зносити знущання, бачте, яка правильна, як казали мені у вічі ці “герої-чоловіки”, наголошували на тому, що будуть діяти, коли буде труп, правда… Читати далі »

Black

Упирі в погонах.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Страшна історія. А ще, ось вже три місяці після внесення до ЄРДР, (відкриття кримінальної справи) про невиконання рішення суду міським виконавчим комітетом Нововолинської міськради про продаж комунального майна і використання коштів міської територіальної громади (слідча кримінального розшуку НВ ВП ГУНП Хома А.В.), – віз і нині там. Винні у скоєнні посадового злочину, зловживанні владою та службовим становищем, до цих пір не встановлені. Принаймні, мене про це не поінформовано. Ми – члени ГО “Україна + Польща” та першорухівці Нововолинська, не збираємося терпіти поліцейсько-жандармську сваволю і носити хабарі. Закон – один для всіх! Подумайте над цим, Анастасіє Василівно. Залякати нас- патріотів України,… Читати далі »

Наталія

А хотілося б запитати у Вас – членів ГО “Україна+Польща: “Що для міста зробили саме ВИ? Що змінилося в Нововолинську за Вашого сприяння? Яку користь ця Ваша ГО принесла нашому місту? Бо мені здається, що крім коментарів в Радарі ви нічого не робите… А якщо щось корисне зробили, то що саме – конкретно?

РАДАР

А хотілося б запитати у Вас, Наталіє: а хто ви така, щоб вимагати звіту від членів ГО, до якої ви не входите?
І що корисного для міста зробили саме ВИ?
Що змінилось у Нововолинську за вашого сприяння? Яка користь від вашого існування?
Бо мені здається: крім коментарів на РАДАРІ, ви нічого не робите…
А якщо зробили, то що саме – конкретно?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я не збираюся звітувати перед, безстатевою, як вбачається, віртуальною і анонімною особою зі соціальних мереж. Та й Статут ГО “Україна + Польща” мені це забороняє. Користі наша ГО, вашим “господарям”, не принесла ніякої. Скоріше навпаки. Під час моїх нещодавніх судів із міським головою Нововолинська В. Сапожніковим, його адвокати із приватної юридичної луцької контори “Конфідент”, вимагали у письмовій формі саме Статут ГО “УкрПоль”, щоби пересвідчитись чи мають право її члени боротися зі всепоглинаючою місцевовладною корупцією у Нововолинську. Я відмовив. Суддя сказав: Як вам буде завгодно, А.М. Вони тоді, звернулися у Володимир-Волинську міську раду де зареєстрована ГО. Там Їм теж відмовили. Я… Читати далі »

Олександр

Після таких публікацій дуже хотів би почути реакцію народного депутата України Гузя. Надіюсь помічники не дадуть відмовчатись.

бувший

ВІРЮ 100 % . ЦІ В ПОГОНАХ , ТАМ ДОВГО НЕ ЗАТРИМУЮТЬСЯ… після цієї статті на них накине оком власна безпека а там вже не довго над потерпілими вони будуть знущатись . і тоді розпочнеться саме цікаве – так сказати життя після життя. поцікавтесь , що роблять з тим мусором який викинули з смітника. і добре що озвучили суму хабаря.

Олег

Ха, ха, ха, ха, ха. Ото насмішив, ото оптиміст, скільки звинувачень з телевізора звучить з доказами і нічого не роблять. А тут хтось на радарі написав, завтра вся служба власної безпеки приїхала сюди розбиратись))))))

не байдужий

ви все правильно робите , Наталя Семенівна . ще треба закликати людей щоб писали ту прізвища тих перевертнів в погонах . вони почуваються безкарно тому , що діляться з керівництвом. нічого не змінилось за 20 років .все ті ж схеми . і тільки оприлюднення фактів в ЗМІ дасть гарантію не переслідування потерпілих зі сторони упирів в погонах , і до речі вашу безпеку теж , пані Наталя . можуть вже завтра прийти за компютером . здоровя Вам.

Фея

Без відповідних документів /ордеру на обшук із прокуратури Наталія Семенівна має право навіть на поріг нікого не пускати, не те що до комп’ютера. Треба добре дивись ким, коли той ордер і як виписаний, ким підписаний, які печатки, добре читати зміст, а то,знаєте, конституційне і юридичне право приватної власності на квартиру і інше майно багато хто порушувати захоче, необгрунтовано. Я знаю що кажу, бо була у подібній ситуації, тільки до відвідування, Богу дякувати, не дійшло

гість

На що дивилась коли заміж виходила? Чи поки кормив і одягав то влаштовував? Навіщо так довго терпіла і відразу не пішла коли перший раз руку підняв?
Чому допустила до такої ситуації що прийшлось звернутись аж в поліцію?

гостя

У вас замашки феодала. Знаю цю жінку, вона заробляє на себе й навіть на сина. І вона НЕ терпіла.
Але толку, що вона пішла з заявою у ту вашу поліцію…

Казка

Хочу запитати: “А нікму нецікаво деі як святкують Новорічні свята усі наші БАНДИТИ????” Тобто Чичени, Бабуркіни і всі інші. Про це написати сташно?????? То я скажу в Буковелі в Карпатах!!! Весь ІНСТАГРАМ бринить фото!! І про це написати не хочеться, а може й не можеиься!!!!!

РАДАР

Хоробре ви наше, а назватись не хочеться? чи не можеться? Невже страшно??????
Інстаграм не дивлюсь, навіть не заходжу – нема часу. От візьміть і напишіть, викладіть фотки бандитів, ми опублікуємо.
Прізвищем там своїм підпишіться. 🙂

Казка

Якщо “РАДАР” – це засіб масової інформації, то повинен писати на усі теми які є проблемними в нашому місті. І це одна їз них… !!!

РАДАР

Та ну? РАДАР вам щось винен і повинен?.. Рівно стільки ж , скільки ви – РАДАРУ. Про всі серйозні проблеми нашого міста має писати газета “Наше місто”, їх має висвітлювати телеканал Яреми – туди йдуть кошти з міського бюджету, тобто ваші. А РАДАРУ ви не платите нічого. Авторка РАДАРА недовго працювала у “Нашому місті”, але встигла опублікувати там три статті про квартирного афериста й вимагача, причетного до загибелі людини у 15-му мікрорайоні. Що таке ЗМІ в Україні – визначено законом. Ви здивуєтесь, але абсолютна більшість сайтів не є ЗМІ. Скажу по секрету: під це визначення не потрапляє навіть ресурс Гузя.… Читати далі »

Катруся

А що це змінить? Вони злякаються чи засоромляться і більше не поїдуть в Буковель? Мій чоловік також їздив на корпоратив у Буковель, то що тепер про нього також написати статтю??? От насмішили))))

Олег Гочинський

Згідний, якщо Ваш чоловік їздив на корпоратив, то це означає. що він працює на роботі і чесно заробляє на це гроші, а де працюють “ці особи” і звідки в них кошти на це? От це звісно запитання?

Катруся

А ви думаєте в Нововолинську всі хто їздять в Буковель відпочивати, працюють?! Чи ті, хто возить сигарети або іншу контрабанду в Польщу/з Польщі десь працюють?! А потім ще й ображаються, бо податки їм сказали заплатити)))

Антон

Не цікаво, чему це комусь має бути цікаво? Відпочинок в буковелі коштує не так багато, якщо замовити тур з нововлиська через тревел компанії, щей з транспортом і проживанням, і я не думаю що це на стільки дороге задоволення щоб робити якісь висновки, фантазію виключити треба.

Фея

“відпочинок у Буковелі коштує не так багато” це відносне поняття, бо для багатьох людей той відпочинок взагалі не по кишені. Я знаю це точно,бо знайомі, далеко не бідні люди, хотіли там відпочити, та сума витрат виявилась непідйомна для них. Та іі в телевізійних новинах озвучені розцінки ввели багатьох людей у стан шоку різного ступеня тяжкості. Вуаля, Антон!….

Олег

Да халява 1 день- саме дешеве житло від 1300грн+770 підйьомник+270комплект лижі палки. це без харчування 2340грн день, якщо з харчуванням ще 1000грн це на 2 людей. 10 днів 23400грн без харчування 33400грн з харчуванням. Думаю халява кожен може собі дозволити.

Свідок

500 євро це ще квіточки…тепер зрозуміло звідки елітні автомобілі та коштовні девайси у цієї слідчої.

гість

для казки. нащо на разі вам бандити ? тут бандити на державному рівні ! реформовані. відсоток довіри до цих бандитів аж 2 % , трохи більше як при януковичу .

Микола

в поліції вже сто раз той хабар перевіряли, брехня то все

Артур

Чоловік власну дружину побив поліція не відчиняла думала колядники. Над входом дві відеокамери все видно як на долоні. Анекдот прям. Поліція єдине що робить це супроводжує всі мітинги та акції. Боїться щоб з-під контролю ситуація не вийшла а жінку чоловік хай лупить по повній програмі. Жінка це ж річ чоловіка. Чоловік може рубати сокирою свою річ так вона ж його. Зате на мітинги по два екіпажа прибуває. Щоб боронь боже знову ніхто не збунтувався.

Артур

А якщо серйозно гидко чути таке. Щоб органи так деградували. Це ж дійти до ручки!!! Може вивіску змінити треба на іншу??? Раз гроші беруть за послуги?

Катя

Світлана Якщо наважилась наказати садиста домашнього то ніколи не слухай ,як проб’є то слідча ,руками розведе ! Кс

Ната

Я вірю 100%. Ті жінки слідчі ще не таке роблять. Недавно було побиття неповнолітнього до сструсу мозку і госпіталізації. Слідча пропонувала домовитися з нападниками, відмовляла від суду і т д. А згодом дізнались що вона справу закрила.