Учора ввечері відомий у місті неадекват (любитель трощити двері й вікна, погрожувати розправою, вистежувати й залякувати жінок, збирати і поширювати конфіденційну інформацію, брудну брехню і плітки) надіслав Марії К. збацаний ним відеокліп за участю її та її малолітнього сина.

Ясна річ, усе відзнято без її дозволу.

Додав і фото Маріїного малюка. Заявив, що викладе це у соцмережах разом із черговою своєю брехливою писаниною, спрямованою проти Марії.

Обурена жінка повідомила про його явно незаконні дії на 102 й написала заяву у поліцію з вимогою розпочати кримінальне провадження за ст.182 ККУ (порушення недоторканності приватного життя).

Розповіла про це і на своїй фейсбук сторінці.

Це вчора ввечері

А сьогодні вдень неадекват прийшов у навчальний заклад, де Марія працює педагогом-організатором, і розгулював там зо півгодини.

Верз усім стрічним працівникам і учням брудні вигадки про її родину, знімав що заманеться у коридорах і кабінетах (карантин не для нього, авжеж).

Пішов до директорки, її не було. Збрехав секретарці, що він – наречений Марії, і зажадав, щоб йому показали її кабінет. Показали.

Посунув туди і став домагатись, щоб Марія розповіла йому на камеру про своє особисте життя і про своїх дітей.

Нормально?..

При цьому посилався на директорку, яка буцімто дозволила йому знімати на камеру й розпитувати Марію.

Ломився у двері кабінету, які вона спробувала зачинити, щоб убезпечитись від неадеквата.

Притиснув їй палець, палець набряк і посинів.

Погрожував: якщо вона не відповість на його хамські  провокативні питання, то він завітає до неї додому – адресу вже знає.

А ще пригрозив: прийде завтра знову до неї на роботу… і у школу до її неповнолітньої дочки.

Там буде переслідувати й знімати чужу дитину на камеру, розпитувати про особисте.

Марія  знову викликала поліцію.

Поки та їхала, він кудись подівся, але видзвонював їй – слухавку не брала. Вже у присутності патрульних відповіла на дзвінок, увімкнувши гучний зв’язок.

– Котику, сонечку, я хочу з тобою поспілкуватися, ти де? – плів неадекват, якого Марія бачила, може, раз у житті.

Марія сказала, де вона, неадекват прибіг – і з ним поспілкувався наряд поліції. 🙂

Однак уже за кілька хвилин його відпустили – просто біля навчального закладу. Хоча українських документів при ньому не було і патрульні могли завезти його у відділок для встановлення особи – години так на три. Закон дозволяє.

На радощах неадекват зателефонував мені.

Номер 067 416 41 53, дзвінок о 13.33:

  – Якщо ти хоч слово напишеш сьогодні на РАДАРІ про мене і про К., я до тебе ввечері прийду (далі погроза розправою), ти поняла?

Поки я повідомляла поліцію про його чергову погрозу, він зателефонував Марії:

 – Якщо на РАДАРІ буде хоч слово… я до тебе прийду ввечері на каву, буде дуже гаряче і тобі, і твоїй дочці. 

Ми з Марією, не змовляючись, у заявах на ім’я начальника Нововолинського відділення поліції В.Бучинського зажадали, щоб цього громадянина поліція скерувала на примусове психіатричне обстеження. Бо далі так тривати не може. Ніхто не знає, що там у тій голові і куди він посуне завтра.

Кілька нововолинців ось уже 10 місяців пишуть і подають на нього заяви у поліцію за переслідування, незаконне проникнення на приватну територію, спричинення збитків, настирливе чіпляння до громадян,  незаконне знімання, збір і поширення конфіденційної інформації, погрози розправою, вбивством.

Поліція складає всі ці заяви у дуже довгу шухляду. Вдає, що розслідує і вживає заходів,  та насправді нічого не робить.

Склали було навесні на нього 5 адмінпротоколів, але всі вони розсипались у суді через недопрацювання поліції чи навіть технічні помилки.

Директорка закладу, куди він сьогодні проник – попри карантин! – запевнила РАДАР: більше туди його не пустять.

Проте він збирається завтра в сусідню школу, де навчається Маріїна дочка. До речі, директором там – член комісії з захисту прав дітей, яка вирішувала вчора долю сина Марії К.

А неадекват похвалявся Марії, що брехливу писанину про неї йому замовляє і проплачує батько її сина. Проплачує щедро, запевнив цей молодик.

Дівчата, які колись мешкали із ним у одному дворі, розповідали з огидою в соцмережах, що дуже боялись його. Бо підстерігав їх у темних кутках і чіплявся.

Тому, шановні батьки школярів, якось ворушіться. Ніхто не знає, що в неадеквата на думці. От уже по школах пішов.

А поліція береже чомусь його, а не нас, не вас і не ваших дітей.

Наталя Камишникова 

Прочитав сам? Поділись з іншими: