Увечері 14 травня сумнозвісний мешканець Нововолинська Зоткін, який іменує себе “Блогер Артур”, перестрів мене у безлюдному місці біля цвинтаря.

Шарпав за руки, обзивав, знімав без дозволу на телефон, ліз із тим телефоном у відра, які я несла.

Перекинув одне відро, харчі для собак вивернув на землю. Мусила позбирати.

Набрала 102. Розмова  з диспетчером поліції відбувалась у присутності Зоткіна.

Прибуття наряду він чекати не став, однак пригрозив:

 – Я ще до тебе в будинок прийду, чекай!

А вночі виклав змонтоване відео, де почасти видно ці події. Дещо завбачливо вирізав.  

І у цьому кіно запевнив: поліція і прокуратура Нововолинська не вважають його правопорушником, а тому не притягнуть до жодної відповідальності.

 

Неадекват заплутався у датах. Подія відбувалася 14 травня 

 

Молодик, на якого правоохоронці склали низку адмінпротоколів за злісну непокору поліції  та за хуліганство, демонструє всьому місту мегабезкарність.

Давно розпочато кримінальне провадження щодо  його погроз розправою мені, а також Анатолію Бідзюрі, Віталію Грабовському.

Але й тут він упевнений: справу закриють. 

Цими днями Анатолій Миколайович Бідзюра публічно запитував у соцмережах: що ж має статися, аби Зоткіна врешті-решт покарали? На що чекають нововолинські правовохоронці і судді?

Зоткін ухиляється від вручення йому повісток. Прикидається хворим, а водночас розгулює містом. Його не можуть чи не хочуть притягнути до адмінвідповідальності навіть за злісну непокору поліції!

Примусовий привід у суд до нього не застосовують. Вручити йому повістку виявилось непосильним для суду завданням. Спливає третій місяць, усі адмінсправи можуть просто закрити за терміном давності.

У день, коли їх закриють,  нововолинський суд разом із прокуратурою і поліцією публічно розпишуться у своїй бездіяльності і визнають свою цілковиту безпорадність перед неадекватом.

 

 

Розтрощені вікна, розтрощені двері, десятки повідомлень із погрозами вбивством, незаконне знімання людей і стеження за ними, незаконне проникнення на приватну територію, викрадення і пошкодження майна, брудні матюки, шарпанина, непокора законним вимогам працівників поліції. 

Виявляється, все це можна робити безкарно!  

Наталя Камишникова

РАДАР чекає на офіційний коментар керівників Нововолинського відділення та Іваничівського відділу ГУ НП у Волинській області.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: