Неадекват розперезався. Чому бездіють поліція і суд?

47 3485

Увечері 14 травня сумнозвісний мешканець Нововолинська Зоткін, який іменує себе “Блогер Артур”, перестрів мене у безлюдному місці біля цвинтаря.

Шарпав за руки, обзивав, знімав без дозволу на телефон, ліз із тим телефоном у відра, які я несла.

Перекинув одне відро, харчі для собак вивернув на землю. Мусила позбирати.

Набрала 102. Розмова  з диспетчером поліції відбувалась у присутності Зоткіна.

Прибуття наряду він чекати не став, однак пригрозив:

 – Я ще до тебе в будинок прийду, чекай!

А вночі виклав змонтоване відео, де почасти видно ці події. Дещо завбачливо вирізав.  

І у цьому кіно запевнив: поліція і прокуратура Нововолинська не вважають його правопорушником, а тому не притягнуть до жодної відповідальності.

 

Неадекват заплутався у датах. Подія відбувалася 14 травня 

 

Молодик, на якого правоохоронці склали низку адмінпротоколів за злісну непокору поліції  та за хуліганство, демонструє всьому місту мегабезкарність.

Давно розпочато кримінальне провадження щодо  його погроз розправою мені, а також Анатолію Бідзюрі, Віталію Грабовському.

Але й тут він упевнений: справу закриють. 

Цими днями Анатолій Миколайович Бідзюра публічно запитував у соцмережах: що ж має статися, аби Зоткіна врешті-решт покарали? На що чекають нововолинські правовохоронці і судді?

Зоткін ухиляється від вручення йому повісток. Прикидається хворим, а водночас розгулює містом. Його не можуть чи не хочуть притягнути до адмінвідповідальності навіть за злісну непокору поліції!

Примусовий привід у суд до нього не застосовують. Вручити йому повістку виявилось непосильним для суду завданням. Спливає третій місяць, усі адмінсправи можуть просто закрити за терміном давності.

У день, коли їх закриють,  нововолинський суд разом із прокуратурою і поліцією публічно розпишуться у своїй бездіяльності і визнають свою цілковиту безпорадність перед неадекватом.

 

 

Розтрощені вікна, розтрощені двері, десятки повідомлень із погрозами вбивством, незаконне знімання людей і стеження за ними, незаконне проникнення на приватну територію, викрадення і пошкодження майна, брудні матюки, шарпанина, непокора законним вимогам працівників поліції. 

Виявляється, все це можна робити безкарно!  

Наталя Камишникова

РАДАР чекає на офіційний коментар керівників Нововолинського відділення та Іваничівського відділу ГУ НП у Волинській області.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
47 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Читачка
2 років тому

Наша поліція в притул не бачать ні Зоткіна,ні Макарчука. Таке враження, що ці два неадеквати тримають все місто

Владислав
2 років тому
Відповісти  Читачка

А Макарчук тут до чого ?

Софія
2 років тому
Відповісти  Владислав

Та то, певно, той татусь скандальний, мачо з Бужанки.

ВІКТОР
2 років тому

Якщо , поліції, прокуратурі до дупи Зоткін, пропоную вчинити акт САМОСУДУ !!! Хто За ?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  ВІКТОР

Давайте пропозиції, Вікторе. Як ви собі його (народний суд) уявляєте? Напишіть. Я – “ЗА”! Потрібно було б пропікетувати міськраду та відділ поліції за бездіяльність. Із врученням письмового протесту Що думаєте?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  ВІКТОР

Вся біда в тім, що держава ніяк не надасть права своїм громадянам на носіння вогнепальної зброї. Дехто, тоді, подумав би: йти чи ні на приватну територію, бити чи ні вікна та склопакети, перестрівати і шарпати людину в безлюдному місці, і чи перекидати відра з собачою їжею. Навряд чи, якби був ризик отримати кулю в лоб.

Славік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пан Анатоль, Ви тільки що обрисували утопію із розряду “нехай тільки зникнуть москалі – а тоді як заживемо!”
Гвинтівки/рушниці у нас легальні – купуйте, оформляйте, носіть/зберігайте вдома.
Хоча, здогадуюсь, Ви мали на увазі короткоствол.
У будь-якому випадку, до володіння ще треба практика (багато практики!) та навик миттєво приймати рішення у критичній ситуації.
Бо інакше залишиться лише дати пораду, як у тому анекдоті – “спілі мушку, синок”.
P.S. До дозволу на володіння/носіння (короткостволу) та загальної культури поводження з вогнепальною зброєю слід добавити ще кардинальні зміни в законодавстві – реальність наразі така, що якщо до мене в квартиру хтось буде виносити сокирою двері, а я через ті двері поцілю у нього, наприклад, з тої ж дозволеної/зареєстрованої гвинтівки/рушниці, то мене посадять, і то надовго. Нахіба такі засоби самооборони при таких недолугих законах?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Славік

Тому, хто ламатиме мої двері – буде вже однаково, посадять мене чи ні. “Мушку” не спиляю.

Славік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Цей погляд розділяю, але в розрізі законодавства такий стан речей (тобто можливість притягнення до відповідальності сторони, що обороняється) є маразматичним – згодні?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Славік

Згоден повністю.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Вся біда в тім, що наші депутати зброю мають. Має зброю навіть наш мер, так кажуть. І я хочу зброю

Славік
2 років тому
Відповісти  Уууу

Уууу, а що, крім Вашої ліні, Вам наразі не дає володіти рушницею чи гвинтівкою? Купити “помпу” з тих, що стоять на озброєнні армії США, карабін у вигляді справжнього “калаша” (без автоматичного режиму, звісно) чи банальну “мосінку” зараз абсолютно нема проблем, були б гроші.
Хочете короткоствол – у вмілих руках “травмата” більш ніж досить для самооборони; поріднюйтесь чи самі ставайте поліцаєм або суддею (про депутата мовчу – це уже фантастика), отримуйте журналістське посвідчення чи записуйтеся у дружинники – і дозвіл на “травмат” отримуєте так же легко, як і на рушницю/гвинтівку.
Чи Ви думаєте, що від того, що Ви будете скиглити, сидячи на дивані, попутно педалюючи клавіатуру, Аваков Вас почує, зжалиться, особисто постукає до Ваших дверей та вручить нагородного пістоля, перев”язаного червоним бантиком?
P.S. Ще раз наголошу, просто купити – не достатньо, без постійної практики з усього вищезгаданого залізяччя краще відразу спилювати мушку.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Славік

Ваш комент я рахую хамським. Де ви тут угледіли мою лінь і чому раптом вирішили, що я скиглю? До чого тут Аваков? Палку ви не перегнули? Модер нехай навіть і не намагається редагувати мій коментар. Про зброю я знаю достатньо і без вас і коли за застосування зброї сидіти, то мені, а не вам. Раз поліція людей не захищає, то люди мають право самі це робити на свій страх і ризик. Геть не вірю в те, що державні мужі доведуть до толку правоохоронну систему, а жити у такому лайні і терпіти ніхто не зобов’язаний. Хочу зброю і хочу, щоб інші знали, що я її маю. Розуміння того, що у тебе можуть стрельнути здатне стримати багатьох. Якби у Камишникової була зброя, то Артурчик би так не сіпався стільки разів.

Славік
2 років тому
Відповісти  Уууу

Ще раз запитую – то що Вам наразі заважає легально мати зброю й хизуватися на увесь Радар своїм арсеналом?

І ще раз повторю – якщо у людини є зброя, але нема практики її використання – то ця зброя легко починає працювати проти неї самої. Ви ж десь витаєте у фантазіях, що як тільки купите пукавку, то станете грізним Бармалеєм і Вас почнуть усі боятися, та навіть не допускаєте, що ефект може бути прямо протилежним – наприклад, до Вас можуть прийти тільки за тим, щоб Ви тією зброєю “добровільно-примусово” поділилися з “нужденними”.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Славік

Я вже достатньо доросла і свідома людина і живу без фантазій уже давно. То ви літаєте у фантазіях і фантазуєте хто до кого може прийти по зброю. Моє життя то не ваш клопіт. Закон про зброю має бути прийнятий

Славік
2 років тому
Відповісти  Уууу

То чому ж все-таки у Вас досі нема зброї? Чому Ви все ще не серед того щасливого мільйона українців – легальних власників зброї? Адже уже більше 21-го року пройшло з того моменту, як Ви офіційно отримали таку можливість (наказ №622 МВСУ), але чомусь нею не користуєтесь? Відповідь на це своє основне запитання я так і не почув, хоча й задавав його перед цим уже два рази…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Славік

Маю певні досвід і навички у володінні зброєю будь-яких систем – служив у радянському спецназі – піхоті. :))) Та й людина я рішуча, відповідальності не боюсь.

Славік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, ну, тоді це вже краще 🙂
Так а Вам наразі хто заважає легально купити гарний помповий дробовик військового взірця або той же карабін на базі АКМ (з яким Ви, певно, і мали 2 роки справу в армії)?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ну, і де коментарі громадяни? Всім все фіолетово, аби вас не чіпали? Тоді чому біжите до НС, щоби опублікувала на “РАДАРІ”, якщо зачеплять якийсь ваш шкурний інтерес?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Треба поскаржитись до прокуратури на бездіяльність поліції. Зоткіна треба покарати, або лікувати у примусовому порядку.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Уууу

Треба подати до суду з приводу бездіяльності доблесної поліції і суд зобов’яже їх відкрити кримінальне провадження. Вже є живий приклад і у такий спосіб відкрили кримінальне провадження про державну зраду Єрмака і Кучми на переговорах у Мінську.

Житель
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Не коментую бо впевнений що такі коментарі не пройдуть… взагалі, з такими упирями потрібно боротися їхніми ж методами, і лізуть тільки до слабших за себе тільки тому що вони розуміють тільки мову сили… для початку хоч сфоткайте та покажіть де його вікна, засклить абсолютно усі свої вікна за свій рахунок – далі буде думати. Не дійде – підуть в дію ще жорсткіші методи.

Іра Матвійчук
2 років тому

А наш суд все закриває: і адмінки по Зоткіну, і по Лакиш і по Сторонському, по депутатах міськ ради, по заможних громадянах, які їздять на підпитку, і ще багато всяких, вигідних справ. не закриває лиш тих, кого поліція шукає місяцями!! того можна і випустити. наш суд- самий гуманний суд в мірє!

ВІКТОР
2 років тому

Я ПИСАВ, ЩОБ ЙОМУ ЗРОБИТИ САМОСУД !!!

Модер
2 років тому
Відповісти  ВІКТОР

Заклики до самосуду у правовій державі не вітаються. Хоча подумки я з вами. 🙂

Уууу
2 років тому
Відповісти  Модер

І я!

Уууу
2 років тому
Відповісти  Модер

Я хочу сказати:- “Бий гада!!!, влаштуй йому ” темну”!!!” Перестріти б його у темному місці…щоб власної тіні боявся…

РАДАР
2 років тому

Як повідомив т.во.начальника Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський, учорашнє повідомлення щодо неправомірних дій Зоткіна внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження. Відео слугує речдоком і піде на експертизу.

Бугага
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Але й дурне те чудо з телефоном, саме проти себе викладає речдоки )))

Сиротюк Юрій
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Нічого з того не буде.Мені прийшла відписка з поліції, що йому мають дати штраф за побиті двері в “Рідному Краю”, і на тому все.Так і живемо.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Сиротюк Юрій

Буде, Юрію Івановичу. Всі ми отримаємо відписки, дай Боже, і я в т. ч. а потім я вам щось запропоную. Буде велике “переселення народів”. :))

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Сиротюк Юрій

Штраф йому мають дати за адмінпротоколом про дрібне хуліганство? То цей протокол завис у суді, ніяк не розглянуть. Зоткін із адвокатом Васильчуком суди відкладає. А термін розгляду адмінсправи – лише 3 місяці. Потім закривають.
Виходить, бий, трощи, паскудь – і тобі нічого не буде. Віват, доблесні органи і гуманні суди!

Вікторія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Значить нічого не буде нікому за те, що пика Зоткіна слєгка пострадає?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Правильно! А що кому має бути ? – він запросто може “сам впасти і роз’юшити пику”…

РАДАР
2 років тому

У Зоткіна є мати, й вона довго видзвонювала декому з потерпілих – запевняла, що її хлопчик на погане не здатен, просила за нього. У поліцію з ним ходила і їздила, там кричала-плакала, мама є мама. Він навіть на відео ці плачі знімав і в інтернет викладав. Потім видалив, як і багато іншого, але нікуди нічого не зникло, є копії.
Так от, для мами Зоткіна – Нелі Володимирівни.
Ваш хлопчик знахабнів до того, шо не лише брутально порушує закони, а й поширює в інтернеті фото й відео, які слугуватимуть речовими доказами проти нього самого в судах. А суди будуть.
До прокурора області потерпілі ще не звертались, тут Зоткін бреше, але ідея гарна, звернуться. Є й інші інстанції, які не дозволять зам’яти кримінальні провадження.
Ваш хлопчик похваляється, що йому вистачить здоров’я воювати з 60-річною жінкою. Але навряд чи ВАМ вистачить здоров’я і грошей на адвокатів, щоб відмазати 30-річного хлопчика від відповідальності. Він наривається сам, і вам уже неодноразово радили завести його до психолога чи психіатра.
Окрім кримінальної відповідальності, є цивільно-правова – за брехню й образи, за незаконне використання зображень. І тут ваш хлопчик уже пристарався на дуже великі суми. Воно вам треба – платити за його багатий доробок? 🙂
Ви казали, що працювали медсестрою. Порадьтеся з лікарями, заведіть його на серйозне обстеження, поки не пізно. По-людському шкода вас. Його – ні.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Його мама і мені телефонувала… Маленькі дітки – маленькі клопоти, а при великому дитяті – клопоти потроюються. Мені, 70-річному дідові, осточортіли його витівки. На які його підбурюють інші, котрі будуть потім збоку і скажуть: А ми його не знаємо і не бачили ніколи! Він тієї публіки, з її підкилимною вовтузнею, ще не знає. Проте, знатиме, незабаром. Життя і кредо в неї – вкрасти і розбагатіти, використати когось у своїх шкурних інтересах і підленько потирати ручки-липучки: Ач, який я розумний, самодостатній, морально наворочений… Таких було дуже багато в Нововолинську. І де вони нині? Одні в могилі, а інші вже далеко. І ці, твої “друзі” – одноденки. Артуре, там будуть.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

І зараз і потім “друзі” Зоткіна залишаться у тіні. Вони тут ні до чого і геть не при ділах, ніби то. Якби слідство таки до них докопалось, то спливли б інші огидні справи і була б велика метушня і ще були би інші постраждалі. Дуже хочеться, щоб кимось таки зацікавились слідчі, бо Зоткін – то лише верхня видима частина їхньоі різносторонньої праці. Тобто дуже хочеться, щоб докопались до того, хто за усією цією гидотою стоіть

РАДАР
2 років тому

Мені надійшли учора від “Артурки” (так підписався) ще дві погрози розправою. Заяви в поліцію є. Але за цілий день доблесні органи “Артурку” так і не знайшли.
У соцмережах уже пропонують організувати флешмоб: хто побачить “Артурку” в місті – набирає 102 і каже, де той знаходиться.
Дожилися…

Бармалей
2 років тому
Відповісти  РАДАР

та він тут біля собору щодня ходить,з мамою останнім часом)))

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Настала пора збиратися на флеш-моб всім зацікавленим сторонам, яких дістав “Артурка” і вирішувати, що робити з ним самим, бездіяльністю поліції та “непомічанням” нею злочинів вчинених проти законопослушних громадян України. На першому місці має стояти питання пікетування відділку поліції та місцевої влади. Кінець-кінцем, маємо ми хоча б якісь конституційні права і свободи чи вже ні?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Декому відомо, де він переховується. Не на дачі, ні. Бачиш, Артуре Зоткін, я тебе по хорошому попереджував, що і не те ще буде. Так і вийшло. Тепер ти у розшуку. Кримінальні справи посипалися, як з мішка… І буде ще гірше. Ніхто з під’юджувачів, у своєму помешканні чи віллі, ховати тебе не збирається. Ти їм смердиш. Пропоную прийти з повиною у поліцію, добровільно. І покаятися. Тоді й ми – потерпілі, свої позитивні, можливо, висновки зробимо.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Державне Бюро Розслідувань у м. Львові.
Вул. Кривоноса, 6 Для повідомлень про злочини e-mail: sdz@lv.dbr.gov.ua
Телефон: (098) 303 5970
Обіцяю начальству у Нововолинському відділку поліції, що звернуся в ДБР про їхню повну чи часткову невідповідність займаним посадам, якщо хоча б одна кримінально справа по Артуру Зоткіну буде закрита.
Окрім цього, в Нововолинській міській раді є місцеві депутати та міський голова, яких ми вибрали для свого захисту, безпеки та добробуту (які вони нам обіцяли в своїх програмах), і які спостерігаючи кричуще беззаконня, мовчать ніби води в рот понабирали. Дехто з них знову надіється бути обраним, тепер вже в новій якості – у складі виборних керівних та депутатських органів Об’єднаної Територіальної Громади. Робіть висновки лоди!
Навіщо нам такі наймити в майбутньому?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

“Ага жирую. Це на дачі в мене стіралка стоїть. І до речі камишнікова вчора пише що мене поліція по місту шукає. А я і вчора і сьогодні собі спокійно і в комфорті на дачі відпочиваю і ніхто не знає де я 🤣🤣🤣 ”
Це А.Зоткін пише у соімережах..

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Дурдом! Чи у дурдомі канікули і всіх повипускали?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Уууу

Є ще такий варіант – якась там “криша”, яка кришує Артура і яка сказала цьому блогеру ” Роби що хочеш, аби тільки не важкі злочини, я прикрию”, штовхає його на правопорушення з єдиною метою – спровокувати скандали і всякі склоки, щоб відволікти увагу від більш вагомих і більш серйозних злочинів. Нехай там Камишникова і усі інші зляться і п’яляться на неадеквата, вгадують дурний він, чи у когось у шавках ходить, а тим часом хтось спокійно робить свої брудні справи. За блогером точно хтось стоїть, бо блогер занадто наглий і самовпевнений, хоча він справжня нікчема і козел.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Стаття 296. Хуліганство

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, – карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, – караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов’язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

{Стаття 296 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3075-III (3075-14) від 07.03.2002}

Хуліганство – неповага до членів суспільства!

Сурогатний ТАТО
2 років тому

Якшо ти ше раз сівка-бурка, блогер Артурка, когось зачепиш я сам займусь твоєй воспітухой.