Самі зловили злодія в під’їзді. Але не сфотографували…

23 3078

Опинилися віч-на-віч зі злодієм. Спіймали його на гарячому.

Взяли голіруч!

І це знову трапилось у Нововолинську…

Розповідає Олена:

– Учора близько 23.30 почули стукіт у нашому під’їзді. Чоловік вирішив вийти – дізнатися, в чім річ.

Саме в цей момент молодик намагався втекти з украденими Led-лампами, які спільними зусиллями та коштом мешканців нещодавно встановили.

На голосну розмову у загальному коридорі вийшли я і старша донька. Викликали поліцію. Чоловік щосили намагався втримати злодія, аби той не втік.

Поки чекали на поліцію, «тягнули час» як могли, навіть побігла до сусідів: голосно стукала, дзвонила. Чоловік стояв у нього на заваді, дочка почала помітно нервувати, бо не щодня з злодіями віч-на-віч зустрічаєшся.

 

 

Побачивши метушню, молодик нервово вибачався; говорив, що це востаннє, а лампи всі нам повертає, ніби вони йому вже не треба; просив нас бути людьми і відпустити, бо має умовний строк…

Але зумів-таки штовхнути чоловіка, видертися з рук і втекти до приїзду поліції. Працівники поліції прибули буквально в той момент, коли злодій дременув у темряву. Спізнилися на мить, хоча приїхали напрочуд швидко.

Лампи лишились у під’їзді…

Чому вирішила написати РАДАРУ про випадок? Справа не так у тих лампах, як у самій ситуації.

Такі випадки потрібно виявляти і не бути байдужими. А таких «осіб»… виловлювати, бо хтозна, на що вони підуть завтра і скільки таких непокараних з’явиться ще…

Це світло в під’їзді – це світло у вечірній час. Отже, хоч якась безпека!

 

 

Дуже шкода, що на гамір, крик, голосні розмови, стукіт та наші дзвінки у двері, коли спіймали злодія, ніхто не звернув уваги. 🙁  Адже ми опинилися з тим крадієм сам на сам. І могло статися будь-що!

Коли відійшли від шоку, зрозуміли, що в такій ситуації можна було діяти інакше: сфотографувати, пшикнути в очі лаком для волосся й затримати таким чином.

 

Або хоча б зв’язати йому руки…

 

Але, виявляється, ми не настільки обізнані в цьому плані.

Сама не знаю, де взялося стільки сміливості зробити те, що зробили.

На думці одне: сьогодні лампи, завтра квартири, установи, люди, які комусь заважають чи просто не подобаються, бо щось не те сказали… Коли зможемо спокійно жити і не боятися про завтра? Коли скінчиться оце свавілля і беззаконня?

Чи це все мрії?

 

РАДАР висловлює величезний респект цій родині за сміливість і небайдужість.

Нововолинці, поділіться досвідом виживання у кримінальному місті! Як ви дбаєте про безпеку свою і сусідів?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
14 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Мне Не всеравно

Семье респект за смелость и отвагу, побольше бы таких в наше время. А вот соседи, как крысы по норах, моя хата с краю я ниче не знаю. Обидно, что, в таком случае, приходится рассчитывать только на свои силы и не ждать помощи со стороны.

editor

Алла Торунова: Казали, що найкраще люди збігаються на крик “Пожежа”!

АНАТОЛЬ_

А ще краще: “Горимо! Рятуйте”!

Валік

А це наркоман був. Цеж смішно красти з під’їзду лед лампочки? Але з іншої сторони дожитися навіть наркоманові щоб красти лампочки по під’їздах??? Це вже до ручки треба дійти. Сумно. Що тут ще можна добавити: молодь спилася, скололася, роботи нема, сумна картина занепаду міста. 🙁

Олександр

Валік,а що можна чекати від міста,яким багато років керує комуніст,який здійснив десятки закордонних вояжів від яких толку для міста*0* . МІСТО слухає його звіти про прекрасне життя….слухає і знову вибирає…скиглить….А робота є!!! її стільки,що не переробити! Тільки толку для *влади* з тієї роботи мало,її в карман не покладеш….Неодноразово задаю питання-назвіть хоч одне *досягнення* нашого керівництва,від чого ваше життя покращилось! Що змінилось в місті після поїздки мера в РУР?…Зрозуміло з старшим поколінням…а молодь?…Не встигнете оглянутись,як станете старими. Наш мер прийшов в *білий дім*в 30 років,зараз йому за 60! Думайте!

АНАТОЛЬ_

І не тільки у Рурську область. Він об’їздив півсвіту. За кошти громади, протестантських церков чи якісь інші – тільки не за свої. Він у Польщі, майже по тижню святкує її незалежність. О! А якби ви знали чого він насправді туди їздить так часто… Громаду, яка його обрала, має в д***пі. Пора старигану, пора, кудись у інші краї. Або указенний дім. Якщо не втече вчасно – то там і опиниться.

Олександр

Де він опиниться?….та думаю,що десь біля Гунчика,або на іншій *більш цікавій роботі*,як сказав президент.Хіба,що по віку не впишеться в якусь *молоду команду*. Головне,щоб не залишився *смотрящим*.

анти чобіт

європейські тарифи оце їхнє досягнення,скорочення місць у лікарнях,мабуть люди стали мало хворіти

АНАТОЛЬ_

І не смішно. Це дуже прибутково. Одна лампа ЛЕД, залежить від потужності, коштує від ₴36 до ₴120. У мене, нещодавно, у під’Їзді гість сусіда вкрав лампу 100 Вт., іще радянського виробництва. Най щастить! :)))

анти чобіт

продажні мєнти довели до цього

editor

Олена: Чесно кажучи, поділилася емоціями не тому, щоб показати свою сміливість чи чоловіка. Зрозуміли одне, що в таких випадках ми просто не знаємо, як діяти, тоді спрацьовують емоції, самозахист, а не знання. А ще прикро усвідомлювати, що більшість думає, що їх «це» не стосується(((
Як мінімум треба бути готовими до будь-чого і не бути байдужими! В такій ситуації може опинитися будь-хто.

анти чобіт

відбитки на лампочках,по них можна знайти, хто це

АНАТОЛЬ_

Ну, чому ж? Не всі не знають, як діяти у тій чи іншій ситуації. А якщо відверто: знають майже всі. Проте, спрацьовує фактор страху – якби чогось не сталося іще гіршого. Менше про це розмірковувати треба. А діяти, як підказує ваш розум. Не ви ж до нього у квартиру влізи, а він до вас. Тут всі методи годяться. Проте, якщо розум на рівні плінтуса – винесіть йому й те, що він забув поцупити у вашому помешканні. І буде вам повне щастя!

editor

Олена П.: В нашому під’їзді на 15 м-ні на свято Василя вкрали 3 світильники ЛЕД, напередодні один.

Нов

Молодці. Всі б такі люди і жили б що в США. А от в руку дарма нічого не взяли і дарма не зв‘язали чи взагалі ,, вирубили». Не хочу того урода хвалити, але то ще більш-менш шось на людину схоже попалось. Криса ,загнана в кут – нападе, майте на увазі. Молодці!!!)

Миколай

В США громадяни під пістолетом тримали би того злодія до приїзду поліції, а в випадку непокори – просто би розстріляли!

Олександр

…все може бути,а може втікаючи послизнутись і вдаритись в стіну головою…рази три.

Катерина

Зашибісь у вас сусіди. От і вітайтесь тепер з тими крисами і живіть бік о бік. Будуть не дай Бог, ворюги розносити вашу квартиру то вони ще порадіють і глазок любуватись будуть. А ви молодці, жаль крадієві по горбу не надавали…

АНАТОЛЬ_

І не тільки горбом мало б закінчитися. По голові!

Людмила Зіменко

Таку дорогу лампу у своєму під’їзді за свої власні гроші на першому поверсі я вкручувала сама. Та лампа світила якимось синюватим і слабким світлом – у квартиру не підходила, то ж я вирішила посвітити у під’їзді. І маю сказати, що вона добре вписалась туди і світила там непогано, але недовго – її вкрали серед білого дня😥😠

Гіст

Як варіант: знаходите старий залізний світильник, такий з залізними гратами навкруги скляної колби (колись майже у всіх сараях або на виробництвах стояли), вкручуєте туди свою дорогу лампу і чимось скручуєте пази для викрутки на тих саморізах щоб не можливо було злодію тихо та швидко їх відкрутити щоб добратися до вашої дорогої лампочки…
Через рік-два (якісні лампочки служать доволі довго) коли потрібно буде її замінити, електродрелькою ті саморізи просто висверлите, заміните лампочку і повторите всю процедуру знову )))

Людмила Зіменко

Воно то так, тільки у нашому під’їзді завсім немає чоловіків-господарів, натомість є одні пенсіонерки ((нікому навіть шурупи вкрутити, та і дорогу лампочку я вже вкручувати більше не буду

роман

а потім усі так радісно розповідають які на базарі дешеві LED-лампочкИ купили, хай без упаковки, бо ніби то з китаю (чи італії) дешевше доставляти , зате ж як дешево !!!