– Це дитяче вбивство! – заявив один із адвокатів цих дияволів.

 – Таке враження, що я захищаю ангела, – заявив інший. 

Батьки вбитої дівчини ковтали сльои і заспокійливе…

 

Сьогодні з 14.30 до 18.15 у Ковельському міськрайонному суді тривали дебати між обвинуваченням і захистом двох юних підсудних: Терлецького і Статочнюка.

Прокурор наполягав на такому покаранні за умисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю: 14 років ув’язнення Статочнюку, 13Терлецькому.

Батьки вбитої дівчини та їхні адвокати  просили максимального покарання – по 15 років тюрми обом. Довічного не можна, бо на час скоєння злочину ці двоє були неповнолітніми.

Захисники підсудних покладаються “на справедливий вирок суду” і стверджують, що слідство припустилося низки процедурних порушень, а прокурор в обвинувальному акті не вказав мотив злочину.

Вирок оголосять у вівторок, 26 березня, о 14.00.

 

 

Деталі дебатів – у наступній публікації, а зараз пряма мова Вікторії Литкіної.

Мама вбитої дівчини написала пронизливий пост на фейсбук:

– Доброго вечора, дорогі друзі, хоча добрим його не назвеш.

Сьогодні в нас були судові дебати…

Ми вже понад 2,5 роки їздимо на суди, чули все і різне, але те, що слухали цього разу від адвокатів убивць, перейшло всі межі.

 

 

Адвокати – брехливі собаки, знаючи, що вчинили їхні підсудні, до останнього виправдовують убивць. Таких адвокатів потрібно теж судити. Всі прикриваються буквою закону, говорять, що не захищають убивство, а захищають підсудних – і тут же говорять різні несенітниці, щоб виправдати.

Шостак із Дягелем сказали, що це не є жорстоке вбивство, бо всі удари, які були нанесені, кожен з них був смертельним. Катя після першого удару втратила свідомість (роздумував Дягель ) – і тоді вже не важливо, скільки разів її вдарили потім, бо тіло (труп) не відчуває болю (заявив  Шостак).

Дягель назвав це «дитяче вбивство».

Ви це розумієте??? Немає просто слів…

 

Адвокати Віктор Дягель і Віктор Шостак

 

Таке враження, що для них це якась гра, що вони не мають своїх дітей, як узагалі вбивство може бути дитячим чи дорослим? Для мене це вбивство – і все.

Дягель сьогодні описав Терлецького як зразкового громадянина, тільки позитивні характеристики, і як така дитина може вбити?

А знаєте, що ще Дягель сказав? “Таке враження, що я захищаю ангела».

Це шок і абсурд… Немає сил вам розповісти все, що Дягель сьогодні городив, так низько впасти, ставити під сумнів навіть поганий зір у Каті.

А Шостак«немає складу злочину і немає прямих доказів вбивства».

 

 

Ковальов і Полячук теж відзначилися, теж опиралися на закон, усі прогалини, яких припустились наші органи, пригадали.

А найголовніше – обвинувальний акт їм не сподобався, вимагають змінити, бо Терлецький – золотий хлопчик.  Це ж тільки Статочнюк вбивав, а він так, просто, був у стороні і просто помагав ховати тіло.

Це тільки маленька частинка з почутого, ми змушені були вислуховувати все це мовчки, адже не можна перебивати, вони мають право говорити все як думають (або хочуть ).

 

Статочнюк в останньому слові навіть не попросив вибачення…

 

Шостак, Дягель, Полячук і Ковальов – те, що ви сьогодні говорили в суді і як це подавали суддям, вам все вернеться.

Те, як ви до останнього випивали нашу «кров», – у житті все вертається з подвійною силою. Горіти вам у пеклі разом зі своїми підзахисними, – пише Вікторія Литкіна.

І додає:

 – Слухала сьогодні тих адвокатів – і в мене було таке враження, що мене повільно ріжуть ножем.

Цей біль набагато сильніший за фізичний.

 

 

РАДАР разом із родиною Каті просить представників усіх провідних волинських видань прибути 26 березня о 14.00 у Ковельський суд на оголошення вироку. 

Це найрезонансніша справа кількох років. І це буде публічна перевірка суддів на справедливість.

 

Усі фотоВалентин Мінчик, із архіву РАДАРА 

У ТЕМУ:

Витер кров із бити травою, поклав биту в рюкзак… увімкнув веселу музику. Покази співучасника

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: