Статочнюк не розкаявся, Терлецький – “янгол”. Вирок – у вівторок

32 5766

– Це дитяче вбивство! – заявив один із адвокатів цих дияволів.

 – Таке враження, що я захищаю ангела, – заявив інший. 

Батьки вбитої дівчини ковтали сльои і заспокійливе…

 

Сьогодні з 14.30 до 18.15 у Ковельському міськрайонному суді тривали дебати між обвинуваченням і захистом двох юних підсудних: Терлецького і Статочнюка.

Прокурор наполягав на такому покаранні за умисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю: 14 років ув’язнення Статочнюку, 13Терлецькому.

Батьки вбитої дівчини та їхні адвокати  просили максимального покарання – по 15 років тюрми обом. Довічного не можна, бо на час скоєння злочину ці двоє були неповнолітніми.

Захисники підсудних покладаються “на справедливий вирок суду” і стверджують, що слідство припустилося низки процедурних порушень, а прокурор в обвинувальному акті не вказав мотив злочину.

Вирок оголосять у вівторок, 26 березня, о 14.00.

 

 

Деталі дебатів – у наступній публікації, а зараз пряма мова Вікторії Литкіної.

Мама вбитої дівчини написала пронизливий пост на фейсбук:

– Доброго вечора, дорогі друзі, хоча добрим його не назвеш.

Сьогодні в нас були судові дебати…

Ми вже понад 2,5 роки їздимо на суди, чули все і різне, але те, що слухали цього разу від адвокатів убивць, перейшло всі межі.

 

 

Адвокати – брехливі собаки, знаючи, що вчинили їхні підсудні, до останнього виправдовують убивць. Таких адвокатів потрібно теж судити. Всі прикриваються буквою закону, говорять, що не захищають убивство, а захищають підсудних – і тут же говорять різні несенітниці, щоб виправдати.

Шостак із Дягелем сказали, що це не є жорстоке вбивство, бо всі удари, які були нанесені, кожен з них був смертельним. Катя після першого удару втратила свідомість (роздумував Дягель ) – і тоді вже не важливо, скільки разів її вдарили потім, бо тіло (труп) не відчуває болю (заявив  Шостак).

Дягель назвав це «дитяче вбивство».

Ви це розумієте??? Немає просто слів…

 

Адвокати Віктор Дягель і Віктор Шостак

 

Таке враження, що для них це якась гра, що вони не мають своїх дітей, як узагалі вбивство може бути дитячим чи дорослим? Для мене це вбивство – і все.

Дягель сьогодні описав Терлецького як зразкового громадянина, тільки позитивні характеристики, і як така дитина може вбити?

А знаєте, що ще Дягель сказав? “Таке враження, що я захищаю ангела».

Це шок і абсурд… Немає сил вам розповісти все, що Дягель сьогодні городив, так низько впасти, ставити під сумнів навіть поганий зір у Каті.

А Шостак«немає складу злочину і немає прямих доказів вбивства».

 

 

Ковальов і Полячук теж відзначилися, теж опиралися на закон, усі прогалини, яких припустились наші органи, пригадали.

А найголовніше – обвинувальний акт їм не сподобався, вимагають змінити, бо Терлецький – золотий хлопчик.  Це ж тільки Статочнюк вбивав, а він так, просто, був у стороні і просто помагав ховати тіло.

Це тільки маленька частинка з почутого, ми змушені були вислуховувати все це мовчки, адже не можна перебивати, вони мають право говорити все як думають (або хочуть ).

 

Статочнюк в останньому слові навіть не попросив вибачення…

 

Шостак, Дягель, Полячук і Ковальов – те, що ви сьогодні говорили в суді і як це подавали суддям, вам все вернеться.

Те, як ви до останнього випивали нашу «кров», – у житті все вертається з подвійною силою. Горіти вам у пеклі разом зі своїми підзахисними, – пише Вікторія Литкіна.

І додає:

 – Слухала сьогодні тих адвокатів – і в мене було таке враження, що мене повільно ріжуть ножем.

Цей біль набагато сильніший за фізичний.

 

 

РАДАР разом із родиною Каті просить представників усіх провідних волинських видань прибути 26 березня о 14.00 у Ковельський суд на оголошення вироку. 

Це найрезонансніша справа кількох років. І це буде публічна перевірка суддів на справедливість.

 

Усі фотоВалентин Мінчик, із архіву РАДАРА 

У ТЕМУ:

Витер кров із бити травою, поклав биту в рюкзак… увімкнув веселу музику. Покази співучасника

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
32 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
2 років тому

для дягеля: ангели також вбивають

дитсад
2 років тому
Відповісти  анти чобіт

так кохав її, що аж , не дивлячись на заборону виходу поліз через вікно опівночі , щоб через 20 хвилин носити вже замордоване і ще тепле тіло за ноги по терикону . . . . Хіба це ангел,дягелю. Видно гроші хороші платить, то вже й ангелом став для адвоката. Реально ангели- це свідки, які бачили їх і чули крик страшний і по душі своїй великій не відійшли від правди, а засвідчили по совісті для суддів , щоб було взято ними до уваги при вирішенні справи.

РАДАР
2 років тому

Усі почули? Шостак: “Немає складу злочину!”

за справедливість
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Надіємось на справедливий суд, що він знайде склад.

Ваня Фурт
2 років тому

Прочитав, і просто не вистачає слів, не вистачає… почнеш описувати, так одні мати підуть…
Ще яких три дні… в очікуванні, що дурня, яку парили 2,5 роки, буде відхилена , а відповідачі справедливо покарані!!

Гість
2 років тому
Відповісти  Ваня Фурт

Вони не відповідачі, а обвинувачені.

Тамара Хахула
2 років тому

Біль і відчай у словах мами…
Висловлюю велику підтримку батькам Каті.
Земля, всесвіт, вчинки і слова мають форму кола. У всесвіті все повертається туди звідки вийшло : добро і зло повернуться на свої місця.

Жителька
2 років тому

Ну з Шостаком все зрозуміло! Мабуть Господь знає кого мітить! А ось інші адвокати,вони що не батьки чи також не мають дітей???В житті все повертається бумерангом,то ж нехай пильнують бо такі ” янголята” колись можуть їхнім дітям так ” безболісно” життя відібрати!

Www
2 років тому

Тобто якщо взяти биту і по голові цих адвокатів?.. Це ж не вбивство, самі довели у суді.
****, ні гідності, ні честі, до повії більше поваги, як до них.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Підете, ви адвокати, до дідька в пекло разом зі своїми “янголятками” – вбивцями невинної дитини!

Гість
2 років тому

Яка різниця що в когось з захисників немає дітей? До справи це немає суті, і до роботи тим більше.

Лілія
2 років тому
Відповісти  Гість

Як можна взагалі битою бити дівчину,яку любив,як можна не допомогти,коли людина страждає,а ті чудовиська ще й приховували тіло,я розумію,що справа адвокатів-захищати у будь-якому випадку,але це ж не ненавмисне вбивство,це не «раптом їхали машиною,а вона вибігла неочікувано».У такому випадку можна ще шукати якісь виправдання,хоча це теж смерть людини. Тут усім видно,що все планувалося.Катя-чудова дівчина,про це скажуть усі,хто її знав,у батьків забрали дитину,тому за свій вчинок вони повинні відповідати,а адвокати мали б не тільки захищати,а бути чесними перед самими собою,яке тут може бути виправдання,це вбивство,жорстоке,сплановане,а ці нелюди навіть не говорять про те,що вони шкодують.Вони б мали на колінах просити прощення у батьків дівчини.А цього немає… Чи ми вже забули про всяку мораль… Чи не здається адвокатам,що в житті має ж бути хоч якась справедливість, а не лише виконання роботи…

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Лілія

Це не адвокати, а цинічні мразоти, я вважаю. Янгола він захищає….кривавий гонорар вони захищають.
Сімейка Дракул швиденько продала своє кубло, бо знали, що їм у Нововолинську жити не дадуть за сплановане убивство юної дівчинки.
Мені до цих пір не дають спокою питання: звіроподібне створіння казало, що Катю не буде шукати поліція, бо там всі п’яниці (виходить, що він прекрасно був обізнаний з “роботою” поліції, адже дід там працював) , та те, що мамаша знала, що він викинув Катін телефон і в телефонній розмові вона йому шикала, щоб він мовчав. Питання на засипку: ЧОМУ, на підставі прослуховування розмов не притягнуто до відповідальності мамашу цього мерзенного сімейства за сприяння у приховуванні злочину? ЧОМУ прокурори не займаються цим? ЧОМУ вона не разом з ними на лаві підсудних? Це групове убивство! Нам не відомо, можливо й дід приймав не останню участь у приховуванні цього убивства, але слідчим це достеменно відомо, суддям та прокурорам також, тому що є записи телефонних розмов цього клану.

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Вікторія

тому що вітчим мент

Галина
2 років тому
Відповісти  Лілія

Вважаю , що потрібно їхати на суд !!!!!!!!!!!! Щоб підтримати батьків !!!!! Чим більше людей поїде тим краще !!!!!!!!!!!!! Наша присутність на суді буде ознакою – НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ І НІЩО НЕ ЗАБУТЕ !!!!!!!!!!!!!!!
Молодь і всі небайдужі люди гуртуйтеся !!!!! Наша сила в єдності !!!!!!!!!!!!!
Надрукуйте № банківської картки (батьків Катерини) для пожертви на поїздку і № мобільного, щоб записатись на поїздку .

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Галина

№ картки справді давно треба викласти. Люди витратились на ті суди – страшне. А це звичайні незаможні люди. Можемо хоча б трохи допомогти, хоча б грішми…
Хто може поїхати у вівторок – ставте плюс чи пишіть “Так”, подивимось, скільки набереться.

яка різниця
2 років тому
Відповісти  Гість

Хай убивці несуть свій хрест самі по життю, вони його вибрали для себе заздалегідь. А про батьків вбитої дівчинки адвокатам треба пам”ятати завжди і рахуватись з їхнім горем, вибираючи методи захисту.

...
2 років тому

Якесь чмо задля самоствердження страчує людину і це дитяче вбивство? Там гнилий засмічений мозок, тому і не вибачається за скоєне

Ульріх
2 років тому

Таке враження, що слова свідків для справи то пустий звук, то таке собі, ніхто на териконі не кричав і йшло на терикон тільки двое. Треба їхати громадськості на той суд, щоб не було де яблуку впасти в залі.
Але наш народ не по\де нікуда.

Життя
2 років тому

Емоції зашкалюють. Співчуваю дуже сім’ї загиблої дівчинки. А пам’ятаєте Врадіївку? Коли тоді ще міліціянти-“янголятка” згвалтували та вбили дівчину? Як там люди пікетували відділок тоді ще міліції? Так от пропоную чим більше людей зібратися і їхати до Ковеля в той день коли буде вирок. І стояти там з плакатами та бітами. Щоб боялися за несправедливий вирок навіть вийти на вулицю. Хоча якщо вибачаюсь завалити ***** та ****** то це й не буде вбивство а так по-дитячому. Та й не велика втрата. Ви, ****- адвокати, ще найдете на свою ГОЛОВУ пригоду. А ми всі полегшено скажемо:”Так вам і треба”

хірург
2 років тому

В українських судах одна надія на Бога!Єдиний справедливий прокурор!

Олена
2 років тому

Дитяче вбивство, десяток раз битою. Хай випускають, тут зустрінуть

Антоніна
2 років тому

Раз дитяче, то нехай батьки відповідають за злочини дітей.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Антоніна

І дійсно, якщо вбивали діти – чому не судять батьків??

Гiсть
2 років тому

Кровь убитой невинно Кати ложится на ваши головы, проклятые твари!!!! Бумеранг жизни позволит и вам ощутить и боль, и несправедливость, и насилие с большой любовью. Не все в жизни можно купить и не любые деньги приносят благо. Ни чести, ни совести, ни человечности нет ни у подонков-убийц, ни у породивших и воспитавших этих уродов, ни даже у тех, кто защищает этих мразей. “Детское убийство”??? Как такое возможно даже придумать? Вот уж действительно “яке iхало, таке й зустрiло”! С самого начала ментовским отпрыскам помогали уйти от ответственности – отморозок, уничтоживший переписку с Катей, мамаша, отчим, дед, брехавшие про семейный ужин, менты, которые не провели обыск как положено, менты, уничтожившие отпечаток пальца убийцы на телефоне, адвокаты, потерявшие честь и совесть…. Все и всех купили твари. Остаются судьи. На сколько можно надеяться на то, что им дорога честь их мундира, их желание спать со спокойной совестью??? Если бы наши люди поднялись со своих спокойных мест и поехали в Ковель на суд, тогда, возможно, судьи приняли бы справедливое решение, побоялись бы реакции неудовлетворённого народа!!! ЛЮДИ, ПОДНИМАЙТЕСЬ! ЗАШИТИТЬ СЕБЯ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВОСТИ МОЖЕМ ТОЛЬКО МЫ САМИ!!!

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Гiсть

Чому мене увесь час не покидає гнітюча думка, що ця сімейка ненавиділа чисту та світлу Катю ще за життя?
Згадую перекошений фейс тієї мамаши, котра заламувала руки і брехала усім людям, дивлячись безсоромними та пустими очима у камеру, що звіроподібний не винен, хоча на той момент вона достеменно знала, що два удави вбили Катю.
Жодна нормальна мати не змогла б так безсоромно та з ненавистю брехати, знаючи, що її насіння загубило чиюсь чисту душу, совість не дозволила б… вважаю, що ця тьотка має сидіти на нарах, разом зі своїм ментом, що приховував усі сліди злочину.
З нашого міста ця закривавлена сімейка виїхала, але чи не оберуть собі наступну жертву у іншому місті …..?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Вікторія

І у мене, пані Вікторіє, такі ж асоціації. Судити потрібно матір і діда. І, можливо, ще когось. Вони знали хто вбивці і робили все, аби ті не потрапили до буцегарні. Тут про родинні зв’язки не йдеться. Є відповідна стаття у ККУ – за неповідомлення про злочин. Про те ж саме знали й адвокати…
Все це легко довести. І воно вже давно доведене. Нахиляйся – і бери. Виїхавши із Нововолинська, це сімейство не покращило подальше своє існування. І не зняло з себе проблем. Навпаки: у сто разів додало.
Незриме для людей клеймо вбивць, і захисників вбивць невинної дитини, буде вічно присутнім на їхніх тілах і душах. Вам маман, і вам діду – колишній ментяро, як і адвокатам диявольських кілерів, навіть під землею, у космосі чи під водою не заховатися від праведного Божого гніву. Бо випадок тут особливий: позбавлено життя юну невинну душу. Інші ж – знали про це і брехливо покривали вбивць.

Гiсть
2 років тому

Статочнюк, а как ты будешь себя чувствовать на зоне, когда твой подельник-убийца-братец будет на воле наслаждаться всем тем, что тебе не дано будет??? Жаба не задавит??? Твари ****

Лондон
2 років тому

Десь ж є якась колегія адвокатів? Чи можна написати на роботу адвокатів скаргу, не дуже вони в рамках правового поля. Хтось підкаже?

мороз
2 років тому

На Бузі не ставиться коментар, тому пишу тут Мамаша убивці,якби ти не брехала б з першого поставленого тобі запитання і якби ти в той день чи ніч коли дізналася про вбивство взяла ту биту та й погладила б добряче нею по голові свого змійониша, а потім ще добряче по голові іншого змійониша-племінничка , а після цього сказала б свої слова “Мені дуже шкода ,що так сталося” , то я б тобі повірив , що ти маєш співчуття. А так як ти зі своєю сестрою і дєдом без жалю і співчуття і без найменьшого відчуття провини за дії свого чада знущалися над рідними замордованої дитини ще 2 роки і 8 місяців, бо ж є гроші, і не спромоглася сама вибачитись за дії свого виродка, показавши йому приклад зневаги над згорьованими батьками і рідними Каті, то нема слів щоб описати ту огиду і зневагу яку ти викликаєш , як омєрзітєльно гидка потвора, яка і це ти доказала ,здатна пройти по головам любою ціною лише для власної вигоди. З людьми потрібно рахуватись ,а в твоєму випадку не помішало б цілою родиною впасти на коліна перед батьками і бабусями невинно вбитої дитини і попросити прощення, заради трьох дочок які підростають у вашій проклятій всім містом родині.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  мороз

Такі людці (людьми назвати їх – язик не повертається!) сорому, як і совісті, не мають.

444
2 років тому

Два брати соціопати. Живуть собі після вбивства спокійно всі дні поки все місто шукає дівчину. Можливо навіть ходив вночі знову на терикон перевіряти як там його жертва поки іншого вбивцю відправили за кордон. Усі родичі також винні ,вони все знали. Справедливого суду не буде занадто довго він тягнеться. Але Божа кара чекає кожного хто знав і мовчав………