Найрезонанснішу справу про вбивство на Волині вже передали до суду.

Одному з підозрюваних у розправі з 16-річною дівчиною та всім його захисникам уже вручили обвинувальний акт.

Інший для слідства і суду наразі недосяжний.

Як повідомила РАДАРУ адвокат ЛиткінихЕлла Бордюженко, завтра Апеляційний суд Волинської області вирішить, у якому місті розглядатимуть кримінальну справу, де підозрюваним є 16-річний Назар Статочнюк.

Мали б за місцем скоєння злочину – в Нововолинську. Та в Нововолинському міському суді не можуть сформувати колегію з трьох осіб для розгляду справи – там зараз працюють лише двоє суддів. До того ж, членами колегії мають бути судді, які не розглядали справ, пов’язаних із цією (щодо взяття під варту, продовження запобіжного заходу, обшуків тощо).

Отже, або Луцьк, або Ковель, або Володимир-Волинський. Завтра о 9.10 це визначить апеляційна інстанція.

 

 

Матеріали щодо Максима Терлецького слідство виділило в окреме кримінальне провадження. Їх перекладають словенською (за місцем проживання Терлецького). Вочевидь, і йому вручать обвинувальний акт – із дотриманням усієї процедури.

Та він іще й досі лишається у Словенії, на допити в Україну не прибув.

Аби не затягувати справу, його двоюрідного брата Назара Статочнюка судитимуть уже нині. Термін тримання Статочнюка під вартою спливає 10 лютого. За гратами він перебуває з кінця серпня.

На попередньому засіданні суд, який розглядатиме його кримінальну справу, має визначити, чи  залишити підозрюваного під вартою на час судового розгляду.

Прочитав сам? Поділись з іншими: