Сяде чи не сяде?

33 4175

Нововолинськ миттєво облетіла чутка, що один із затриманих за підозрою у викраденні автомобіля, грошей і мобільника на автомийці – син відомої в місті освітянки, керівника навчального закладу.

У поліції цю чутку не підтвердили й не спростували. “Тривають слідчі дії, говорити зарано”.

Ми неодноразово писали про молодика, який регулярно обкрадав квартири, забирав дорогі пристрої у підлітків, був горезвісним “клієнтом” поліції, але щоразу виходив сухим із води.

Чи тому, що мама – директор, чи доказів правоохоронцям бракувало.

Колись обурені обікрадені громадяни навіть цілий мітинг під прокуратурою влаштували. Вимагали притягнути врешті-решт цього спритника до відповідальності.   Однак і тоді він – спійманий на гарячому! – примудрився не сісти.

Цікаво, як буде зараз, якщо це той самий везунчик?

Маму шкода, безперечно. Але значно більше шкода людей, які втратили не лише своє майно, а й віру у справедливість.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Викрадачів авто взяли під варту

  • Розкажу iншим:

Також читають

33
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
23 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
18 Автор коментаря
Петро з Буковини

Відмазується не тому, що мама директор чи хто там, а бо в нього родич якась більшечка шишка в поліції Володимира-Волинського

Вуаля

Нововолинські активісти боролись проти смороду з олійно – жирового комбінату, проти використання фосфорної кислоти, за встановлення фільтрів, а в цей час “мама – директор” розказувала як їй пахне через огорожу. За це її і поставили керівником. А скільки грошей відмили на скейт – майданчику? Яблуко від яблуньки …

АНАТОЛЬ_

Купили “смердючі” дядьки, після мого скандалу у соц. мережах і у ЗМІ, у ту школу комп’ютерний клас. “Господарник” його презентував із великою помпою і “переможною” тріскотнею. Декого із чесних і безкомпромісних викладачів, за принципову позицію у плані здоров’я учнів, “пішли”. Декого залякали до гикавки. Батьки – більшість із них, як воно водиться у Нововолинську, заніміли, оглохли і посліпли. Одиниці, тільки, стали у позу за своїх дітей… Там не маман “шишка”, як ви пишете, і не вона впливає на поліцію і суди. Беріть вище: Це той, кому вона вірно служить. Отож люди, далі у такому свинстві, жити не можна.

Ульріх

Скажіть, Анатолю, а в конфлікті в Сирії теж є слід мера? Він в нас канешно ше та лапочка, але Ви перегибаєте.

АНАТОЛЬ_

ЄгоТамНєт. А мені видається, “Ульріху”, що це Ви недогибаєте.

Валік

Ну, він вів такий спосіб життя, що рано чи пізно він кудись би і вскочив. Пацан балуваний, мамка шишка.

editor

Ірина: Звичайно, відкупить, в мене в знайомої хату обікрав, “наслідив” не по-дєтскі. Міліція все побачила, посміялися і зробили з постраждалої”дурочку”.

Олю Шка:
В людей терпіння лопне!

Гастроентеролог

Я вже давно стверджую, що запасатись травматом просто необхідно. Залізло подібне “чудо шишкованої мами” до вашої квартири- стріляйте по ратицях. Один, другий, третій обікрадений громадянин влучно попаде по ратицях, дивись і не зможе балуване дитятко грабувати, і тоді мамуня буде няньчити своє дитятко сама вдома, міняючи підгузки.

АНАТОЛЬ_

Ваше терпіння “Олю Шка”, лопає вже 27 років і ніяк не лопне. Тремтіти потрібно менше. І бити поклони, і носити хабарі у школу.

Марта

Поліція робила завжди усе можливе, щоб притягнути це **** до відповідальності, але чомусь коли діло доходило до прокуратури чи до суду усе заминалося. Добре підмазували, гарно справлялися адвокати. Але колись повинно було все стати на свої місця, і ця істота отримає по заслузі.

editor

а хто з адвокатів його обслуговував?

анти чобіт

шось мені підказує що адвокат диявола

333

Я за самосуд!Підловити,вивезти на Буг,дати добряче одному,другому…а третій вже буде думати варто рипатися чи ні!Та скільки можна,ще якісь сопляки будуть тут керувати

Олександр

А я взяв і дав

editor

а детальніше можна?

Олександр

МАЛО!!!!

Олена

І чим ви будете кращі?Таких як ви теж потрібно садити!Навіть за одну думку!

editor

Садити навіть за одну думку?.. А за дві – стріляти? 🙁

Олена

Навіщо та жорстоко!Люди ви геть втрачаєте розум вивозити,стріляти…

editor

Ну, взагалі-то тут іронія. Ви ж самі вимагаєте “садити навіть за одну думку!” От вас і питають: а за дві думки що, одразу стріляти? Чи як?

333

А ви що пропонуєте?Дуже цікаво почути вашу думку…

333

Не смішіть шановна,ви мабуть не мали справу з цими виродками.От як напакостять вам,тоді і поговоримо.

Олександр

ПАРІ-стаття буде не розбій,а дрібне хуліганство,або кража мобільного телефона.І вирок буде-штраф,або умовний термін. І запитання до мам-Ви за своїх дітей не боїтесь? Чи це нормально,коли людина яка не змогла виховати власну дитину,виховує Ваших?

333

Повністю підтримую!Також була така думка…звичайно маму шкода по людські,але їй не шкода тих людей,яким напакостив її син?І як вона займає таку посаду?Це взагалі абсурд

так воно іє ,Олександре

А в тій команді не одна така”мама” або “тато” . Їх ,схильним до злочинів дітям “допомагають ” спитися ,знаркоманитися, скоїти злочини, які відразу ж ” розкриваються”….. а потім цим “дітям” допомагають “відмазатися”… Таким чином “батьки”, задіяні у корупційних схемах, потрапляють на міцний гачок та змушені довічно” відпрацьовувати борги” своїм господарям-покровителям зла. Така у нас система.

Инка

Маму жалеть не надо. Мама не имеет морального права занимать такую должность. Как такой директор может вести учебно воспитательная работу. Нет культуры общения с учителями и детьми. Любит брать взятки. Воспитанием сына не занималась. Зато над учителями держала контроль а проще говоря геноцида.

editor

ну, яка така у школі геноцида?.. 🙂

Mariana

Виховувати дітей повинні батьки вдома, а задача вчителя в першу чергу НАВЧИТИ.

Олександр

Деякі вчителі вже розповідали,приблизно рік тому,про цю директрису,про її любиме привітання з вчителями….Повторіть ,дуже повчально читати таке.

Гєля

Та хіба мати виновата що дитина дурновата?

Гєля

Я знаю цих людей, мати на на мою думку нестача щоб ї’ син виріс таким

Ульріх

Де там посадять, напишуть, що він неосудний, зроблять справку в психіатра.

Оленка

Скільки можна це терпіти? Якесь чюдо буде виробляти казна що?? Красти і т.д і ходити на волі? Ви що думаєте кари не буде ?
******************!!!!!! (дуже суворий варіант кари. – Модер)
Жах і безпрідєл повний