А таки не можна бути секретарем-заступником! Відповідь із Держслужби

9 940

РАДАР одержав ДУЖЕ цікавий документ. Це відповідь голови Національного агентства з питань державної служби К.Ващенка на запит депутата Володимир-Волинської міськради Сергія Барщевського.

Вона розставляє всі крапки й акценти в запеклому й задавненому спорі…

У Володимирі-Волинському та сама дивна ситуація, що й у Нововолинську: секретар міськради є одночасно заступником міського голови. І так із каденцію в каденцію. Тамтешній міський голова Саганюк на поодинокі протести відказує: “Ми не одні такі, в Нововолинську теж поєднують посади”.

Нововолинець Анатолій Бідзюра спробував поламати цю нездорову традицію. Він звернувся в суд із адмінпозовом до Нововолинської міськради і секретаря міськради, першого заступника міського голови А.Сторонського. Позивач вважає: поєднувати чи суміщати ці дві посади не можна.

Натомість суддя Нововолинського міського суду Микола Ушаков переконаний: можна! Його аргументація тут:

Усім ніззя, але Сторонському можна! Рішення суду, повний текст

 

Бідзюра, звісно, пише апеляційну скаргу. А поки ця судова тяганина триває і сторони змагаються в юридичній казуїстиці, ознайомтеся з офіційною позицією Національного агентства України з питань Державної служби.

Коротко і вичерпно: поєднувати чи суміщати посади секретаря міськради й заступника міського голови НЕ можна!

 

 

РАДАР дякує Сергію Барщевському за небайдужість і принципову депутатську позицію.

Відповідь із Нацагентства надійшла Барщевському 6 грудня. Бідзюра про неї не знав, та й надати її суду  не встиг би – Нововолинський міський суд ухвалив рішення 8 грудня.

Ну, але ще ж не вечір, пишеться апеляція…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Дякую С.Барщевському та Н. Камишниковій. Подаючи позови до суду я ані секунди не мав сумніву, що не переможу. Моя справа пряма та права, не брехлива і не злодійська. Не корупційно-кланова. Громада міста не користується послугами організованих злочинних угрупувань і бандитських загонів. Громада не має кругової поруки, як місцеві бонзи, лжеелітарії та держиморди. Перемога буде за нами і всією територіальною громадою Нововолинська. За всіма знедоленими, бідними, розчарованими і зневіреними людьми.

Писець
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Суддю – на мило?..

editor
5 років тому
Відповісти  Писець

я думаю, суддя просто не врахував такий момент. Секретар міськради має працювати на постійній основі. Тобто з відповідним записом у трудовій і зарплатнею секретаря міськради. Заступник міського голови має одержувати зарплатню першого заступника. В іншому разі – працює на громадських засадах. 🙂
Наскільки розумію, наш двоєдиний чиновник одержує зарплатню першого заступника. У такому разі він є секретарем міськради на громадських засадах, а це – порушення закону.
Бо на громадських засадах – абсолютно інша відповідальність. Ну, тобто майже ніякої.
Юристи, чи правильно міркую? що скажете з приводу відповіді пана Ващенка?

Анатоль_
5 років тому

Наступний мій судовий позов, згідно плану, до місцевої влади Нововолинська і міського голови В.Сапожнікова буде стосуватись індивідуального газового опалення у багатоквартирних будинках. Місцева влада, яка вже добряче таки, осточортіла за 20 років перебування більшості городян, не має ані найменших правових чи конституційних підстав відмовляти виборцям у його монтажі. У той час, як майже всі керівні службовці місцевого врядування та “червоні директори” його мають. Цікавий момент: Як тільки-но весь феодальний “бомонд” міста встановив цю вигоду у своїх фешенебельних віллах і квартирах – відразу ж він, заборонив облаштовувати його “голодранцям”, шукачам правди і середньому класу із метою, очевидно, отримання $500 НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ. Скажіть, хто із “господарів життя”, його – (ІГО) не має? Назвіть прізвища. За моїми даними, вони всі мають “ІГО” ! Приєднуйтесь до боротьби. Будемо потихеньку пхати цього воза.

гість
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

в Сапожнікова буржуйка стоіть 🙂

Вуаля
5 років тому

Роз’яснення Національного агентства з питань державної служби і Міністерства юстиції в інтернеті є давно. Пан Ушаков прийняв дивне рішення.
Комент відредаговано. Громадяни, давайте акуратніше! Ще акуратніше 🙂
Модер

Анатоль_
5 років тому

Вчора подав апеляційну скаргу до суду. Через деякий час знову поїдемо, разом зі всіма бажаючими, до Львова. Думаю, там судді не такі залежні – перевірено. Я на місці А.Сторонського (у контексті відповіді із Києва від НАДС, С.Барщевському), щоби не бути вигнаним із державної служби поганою мітлою взагалі, відмовився б від суміщення посад, цебто, узурпованих ним двох керівних крісел. У ККУ є відповідна стаття про узурпацію влади. До того все йде. Людина він молода, а В.Сапожніков вже все собі взяв із надлишком, на пенсії давно, то й чіпляється, як потопельник за соломину за свою останню посаду.

Володимир
5 років тому

Суддя називається…

Громадяни, Фемідою й Адмінкодексом прошу 🙂 : толерантніше! Комент безжально скорочено.
Модер

Анатолій Бідзюра
5 років тому

Хто знає № телефону депутата С.Барщевського? А ще краще було б, якби він відгукнувся сам. Мій № тел. (067) 141 8506 Чекаю.