РАДАР одержав ДУЖЕ цікавий документ. Це відповідь голови Національного агентства з питань державної служби К.Ващенка на запит депутата Володимир-Волинської міськради Сергія Барщевського.

Вона розставляє всі крапки й акценти в запеклому й задавненому спорі…

У Володимирі-Волинському та сама дивна ситуація, що й у Нововолинську: секретар міськради є одночасно заступником міського голови. І так із каденцію в каденцію. Тамтешній міський голова Саганюк на поодинокі протести відказує: “Ми не одні такі, в Нововолинську теж поєднують посади”.

Нововолинець Анатолій Бідзюра спробував поламати цю нездорову традицію. Він звернувся в суд із адмінпозовом до Нововолинської міськради і секретаря міськради, першого заступника міського голови А.Сторонського. Позивач вважає: поєднувати чи суміщати ці дві посади не можна.

Натомість суддя Нововолинського міського суду Микола Ушаков переконаний: можна! Його аргументація тут:

Усім ніззя, але Сторонському можна! Рішення суду, повний текст

 

Бідзюра, звісно, пише апеляційну скаргу. А поки ця судова тяганина триває і сторони змагаються в юридичній казуїстиці, ознайомтеся з офіційною позицією Національного агентства України з питань Державної служби.

Коротко і вичерпно: поєднувати чи суміщати посади секретаря міськради й заступника міського голови НЕ можна!

 

 

РАДАР дякує Сергію Барщевському за небайдужість і принципову депутатську позицію.

Відповідь із Нацагентства надійшла Барщевському 6 грудня. Бідзюра про неї не знав, та й надати її суду  не встиг би – Нововолинський міський суд ухвалив рішення 8 грудня.

Ну, але ще ж не вечір, пишеться апеляція…

Прочитав сам? Поділись з іншими: