Все сталося на териконі

5 3981

РАДАР дізнався.

Смерть настала за годину-півтори, відколи дівчина вийшла з дому.

Вони піднялися на терикон, у тому місці все і трапилось. Тіло нікуди не вивозили і не підкидали.

У неї від сильного удару пошкоджена голова. Чутки про розбиту грудну клітку і про висновки якихось експертів, що це від автомобіля, – просто чутки.

Дівчина вийшла з хати неподалік терикону, як сказала, на кілька хвилин. “Я дещо віддам, повернусь – і ми продовжимо розмову”.

терек8

Бабуся повідомила про її зникнення поліцію не тієї ж ночі, а за добу. Отже, добу для оперативних дій було втрачено.

До кого вийде і з чим – дівчина бабусі не казала. Що вона мала віддати “колишньому” диски-малюнки, сказав інший хлопець. Той, що її провів додому незадовго перед тим.

“Колишній” постійно мешкає за кордоном, сюди приїздить на літні канікули. Неповнолітній.

Усі дорогі прикраси (кульчики, ланцюжок, браслет) так і лишились на тілі дівчини.

Звісно, і ця інформація не є остаточною. У таємницю слідства РАДАР не втручається.

Це місце на околиці Нововолинська називають волинським сфінксом…

Фото терикону – Віктор Гаврилюк

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ліна
6 років тому

Чому ніде немає ні одного фото хлопця і його брата? Невже ні у кого немає іх фотографій навіть на мобілку??? І імен і прізвищ іх немає.. Прям містика якась, що іх до останнього тримають в таємниці.

123
6 років тому
Відповісти  Ліна

Назар і Максим Терлецькі

олена
6 років тому

Наскільки я знаю висновки експертизи можуть бути тільки після 22 серпня після виходу Волинського судмедексперта з відпустки.Ну напевно дитина сама залізла о 11 ночі на терикон підслизнулася і впала.Дитина яка погано бачить.Без свідків.Чому той хто з нею був не повідомив що з нею сталося.Не викликав швидку.Не повідомив в поліцію.Не повідомив рідних.Напевно були причини…Безкарність надихає…Правда…Можливо слідучою жертвою буде ще чиясь дитина і кожний думає ну не моя ж.Дуже страшно…дуже

Predominate
6 років тому
Відповісти  олена

ну, впасти самому так щоб забитися, на териконі 3 шахти не вийде якщо хтось не допоможе, так що якби й хотіли, ця версія не проходить, тім більше дівчинку знайшли біля вершини…

Re@\"
6 років тому

А чому неде нема фото цього виродка? И якщо знають що з Словении чому не заявлять в интерпол. Чому наша полиция недаэ таку заяву на кордон? ????? По закону вси хто сприяэ переховувани злочинцив являються спивучасниками. И повинни видповидно до цього нести покарання. Вже питания стоить не в тому що зробила наша доблесна полиция а в тому щоб недати закрити цю справу и якщо потрибно пити на Киэв .и вже там писати на наших полициотив заяву .тому якщо батько цих виродкив працюэ там (то в луцк нема сенсу лизти тильки вище) томущо и над ним э начальники. чомусь думаю цьому луцькому менту нехочеться полетити з такои посади и плюс дотого втратити репутацию .