Вирок убивцям Каті – без змін. Вердикт Верховного Суду

9 2147

Сьогодні  Верховний Суд України розглянув касаційні скарги Н.Статочнюка, М.Терлецького та їхніх адвокатів на вирок Ковельського міськрайонного суду у кримінальній справі про вбивство Катерини Литкіної.

Цей вирок вони оскаржували й у Рівненському апеляційному суді, але марно.

І ось вирішальне засідання вже у Києві. На нього приїхали батько Каті Сергій Литкін, її бабуся й дідусь – Ольга та Юрій Литкіни, адвокати потерпілих Елла Бордюженко й Олександр Волощук, депутат Волинської облради, помічник нардепа І.Гузя Андрій Бокоч.

Само собою, прибули й адвокати засуджених. Був присутній і дід убивць Валерій Терлецький – колишній працівник міліції.

Адвокат Статочнюка – С.Полячук та працівник обласної прокуратури Артем Решко, що  був представником обвинувачення на судах у Ковелі й Рівному, взяли участь у засіданні в режимі відеоконференції.

Верховний Суд відхилив касаційні скарги вбивць та їхніх захисників.

Олена Маюк, що поінформувала у соцмережах про перебіг засідання, зацитувала В.Шостака – адвоката Статочнюка:

“Експерти доводять, що вже після першого удару Катя могла померти і тому не могла кричати про допомогу, як ствержує свідок. Всього було 8 ударів…”

Сергій Литкін, батько Каті:

“Маю надію, що цей кошмар закінчиться для мене й моєї сім’ї…”

Статочнюк – 14 років 6 місяців позбавлення волі. Терлецький – 13 років 6 місяців за гратами. Рішення остаточне й оскарженню не підлягає.

Як стало відомо РАДАРУ, Статочнюк відбуває покарання у Полтавській області, Терлецький – на Львівщині, у Миколаєві.

16-річну Катю вони вбили у ніч проти 2 серпня 2016 р.  Обидва були тоді неповнолітніми.

Фотозвіт – Олена Маюк

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Мало. Потрібно було, звірюкам, дати на довічне. ВС мав повне право на це. Царство Небесне і вічна пам’ять, невинній мучениці – рабі Божій Катерині Литкіній.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Звичайно, що могла й померти. У що мало віриться. Проте, кати-брати нанесли ще 7 ударів в голову. Можливо, задля задоволення власних садистських потреб. І, прикиньте,: це були неповнолітні, один з яких жив у ЄС – в Словенській республіці. Вже зовсім “забувши” рідну мову та приїжджаючи на гостини до України – провідати близьких родичів наймав, щоразу, платного перекладача. :))) Бо спілкуватися на солов’ній вже не міг… Мав позитивні характеристики зі тамтешньої школи в закордонні, і був трохи не вундеркіндом. Царство Небесне, тобі, КАТЮ!

Справедливість
1 рік тому

Мало дали таких виродків на палю садити треба щоб здихали довго в муках,ще хватає наглості на апеляцію подавати ,.Скільки часу мучили рідних Каті.

Нік
1 рік тому

Дуже шкода, що ці виродки колись вийдуть. Немає впевненості, що потім ще когось не вб’ють. По справедливому, то їм би мала бути смертна кара, щоб голови бітою їм били, поки не вмерли б. Жаль Катю і її близьких, а от адвокат Шостак добре руки нагрів на тій справі

Бабушка кати
1 рік тому
Відповісти  Нік

Вы знаете, КРОВАВЫЕ деньги – да ещё ,,заработанные,, таким путем – ещё никому не принесли пользу!… ,,Закон бумеранга,, не выдумка!

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  Нік

До того часу потрібно дожити …

Світлана
1 рік тому

Вбивці статочнюки-терлецькі, зі зганьбленою родинкою, 4 роки і 7 місяців(!) катували родину Каті. Як далі жити їм з такою нестерпною раною втрати і знущань?! (Величезна вдячність”Радару” та всім журналістам, що завжди інформували громадськість. А також всім добрим людям, які допомагали, підтримували, переживали за батьків, бабусю, родину Каті). В колонії з виродками не чікатимуться. Та що колонія? Квіточки. Вбивці не матимуть майбутнього. Не матимуть щастя-долі. Тому, що вбиваючи, вони збрали це все у доброї дитини. Але це – ягідки. А от насіннячко… Страшно думати. Мабуть, виродження. Але нехай цю страшну думку рознесе вітер.

Олексій Навіцький
1 рік тому

От тут, я жалкую, що ми не в США. Бо там (деяких штатах) законна смертна кара через “смертельну ін’єкцію”. Для цих потвор – це єдиний вихід.

Бабушка кати
1 рік тому

Как я с Вами согласна, Олексій!!! Но мы в Украине и, к сожалению, был сварганеный наскоро в пользу вот таких статочнюков-терлецких – кровавых ублюдков – ,,закон Савченко,,!.
Но эти выродки всё-таки уже на ,,зоне,, с помощью невероятных усилий многих людей…
И ещё есть Высшая Справедливость – БОЖЬЯ!!!