– Звертаюсь на РАДАР, бо більше не знаю куди. Я – дрібний підприємець із нововолинського ринку.

Торгую промтоварами у продовольчому секторі. Таких, як я, хочуть звідти витіснити – на промислову частину ринку.

Думала, що народ підніметься, буде бунт і ми лишимось всі на своїх місцях і зі своїм товаром. Але бачу – кожен за себе лиш дбає.

Сьогодні кілька підприємців уже не кричали, як у четвер і вівторок, а чемно мовчали – домовилися, значить, із кимось про взаємовигоду.

Ті, що не мають зв’язків, бояться говорити на камеру чи мітингувати. Або ще вірять директору, який розповідає казку. Підходить особисто підприємець до нього, то директор каже:

 – Чим торгуєш – шкарпетками? О, то тебе чіпати ніхто не буде, торгуй собі на здоров’я. Виганятимуть тих, хто з хімією, з рушниками, з батарейками і з насінням стоїть.

Приходить до директора той, хто торгує насінням і рушниками чи тими ж батарейками, – їм каже: “Вам можна торгувати, ніхто вас не чіпатиме… виганятимуть тих, хто хімією…”

Отак всім бреше, і тут виходить, що вовки ситі і вівці цілі.

Ті мовчать, бо думають: “Те мене не стосується”.  І інші мовчать, так само думаючи…

 

 

 – А от договір – дозвіл на торгівлю всім, – каже директор,підпишу. АЛЕ НА ТОРГІВЛЮ СУТО ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ.

Тож і виходить, що з 1 січня ми будемо стояти незаконно і прийде нас виганяти-вивозити якась комісія, бо ми не маємо дозволу торгувати промтоварами… Людям ніяк не доходить, що директор тягне час, аби в січні після свят нас викинути. Ще й скаже, що і так нам поблажку дав – свята ми простояли…незаконно.

Куди писати, куди звертатись, де добитись правди? Принаймні з ким проконсультуватись на рахунок законів – може, є такі закони, що нас можуть захистити?

Переживаю за свою родину, свій контейнер (можуть підпалити), за себе… я не маю впливових знайомств, на жаль.

 

Підприємець – дуже дрібний…

 

Довідково

Засновниками споживчого товариства «Нововолинський ринок» є:

Горгут Людмила Володимирівна, Дмитрук Василь Павлович, Завацька Оксана Анатоліївна, Приступа Петро Іванович, Рацька Ірина Анатоліївна.

Один із засновників – Петро Приступа є директором нововолинського ринку.

У ТЕМУ:

Підприємці обурені: директор ринку не хоче продовжити з ними угоди

Прочитав сам? Поділись з іншими: