Ви будете сміятись, але криміналітету в Нововолинську вже немає – всіх посадили.

Тому доблесна поліція ударно розслідує справу про “бамбулу”… 

Тривають усі необхідні слідчі дії. І ми збираємо і формуємо доказову базу. Аби офіційно повідомити цьому громадянину про підозру у вчиненні хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Це про кого, як гадаєте? Про бандюків і бандючат зі зграї такого собі Чечена? Ні Боже мій, із Чеченом поліцейське начальство чемно вітається за руку.

Про квартирного афериста на прізвисько Мудлян, який віджав у своїх боржників купу квартир, будинків, іншого майна? Для цього вивозив нещасних на цвинтар, примушував копати самим собі могили, давав своїм підручним команду бити людей, зачиняв бідолах у підвалі – один згорів там живцем, просидівши дві доби.

Мудлян ходить Нововолинськом спокійно й упевнено. Усі слідчі, що позакривали кримінальні справи по його оборудках, теж не нарікають на життя.

Може, нарешті хочуть притягнути до відповідальності мерового друга Анатолія Коптюка, який серед білого дня бив і душив мене біля пам’ятника прикордоннику – ото вже справді з особливим цинізмом. Ще й горлав: “Мені мер дозволив!” Бо закопати в тому сквері бюджетні кошти їм треба було за будь-яку ціну…

Ні, Коптюк успішно доїть місцевий бюджет надалі, а в його діях правоохоронці ніякого цинізму не вбачають.

Може, хоча б одненького – наймиршавішого – з місцевих недоторканних усе ж таки притягнуть і покарають?

Розслабтеся, ніхто нікуди боротися не побіг. Це просто бухгалтер із нововолинського ринку заявила у поліцію, що громадянин Грабовський її обзивав у службовому кабінеті й заважав працювати.

 

За словами виконувача обов’язків начальника Нововолинського відділення поліції Сергія Галащука, кримінальне провадження розпочали по факту порушення громадського порядку, яке призвело до тривалої зупинки у роботі бухгалтерії міського ринку.

Те відео, яке Віталій здуру виклав на фейсбук, а потім прибрав, але підібрало і поширило Ярема-ТБ, триває 4 хвилини. Далі Грабовський вийшов із кабінету, а працівниця ринку набрала 102.

Отже, зупинка в роботі бухгалтерії – аж 4 хвилини, матір Божа!..

Ну, ми не будемо тут пояснювати підполковнику поліції, що громадський порядок можна порушити лише у громадському місці, яким кабінет бухгалтерії не є.

Лише спитаємо: кого обслуговуєте, панове, хто вас так безпардонно танцює?

Відкривати кримінальні справи за нечемне поводження з жінками можна тоді, коли вже всіх корупціонерів, бандитів, вимагачів, злодюг половили. Отоді знічев’я, в очищеному від криміналітету містечку, тягайте до суду за “бамбулу”.

Так, дуже негарно обзивати жінку “старою” чи “коростою”. Але шити за це статтю 296 ККУ – смішно. Сміховинно!

До речі, Грабовський перед працівницями бухгалтерії ринку вже вибачився. Публічно. На своїй фейсбук-сторінці.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100031777102651

Трохи раніше приніс їм вибачення в їхньому кабінеті.

 

 

Кілька днів перед тим мені надійшла з оточення Яреми брутальна і цинічна погроза розправою. Та мою заяву навіть не внесли до реєстру досудових розслідувань! Хоча встановити залякувача за ІР поліція може й мусить.

Але навіщо поліції захищати від бандюковичів Камишникову? Чи навіщо доводити до логічного кінця кримінальне провадження щодо нововолинського міського голови, який ігнорує рішення суду й вимоги виконавчої служби? Навіщо збирати доказову базу по скандальних оборудках того ж таки Коптюка?

Вигідніше кинути всі поліцейські сили на те, щоб зібрати і сформувати доказову базу про “бамбулу”.

Вітаю пана підполковника поліції. Правильним шляхом ідете! Обер-пліткарка з Ярема-ТБ вам у поміч.

Ну, й так, згадалось. Грошодавець обер-пліткарки – депутат Нововолинської міськради Віктор Ярема так брутально обзиває нас із паном Бідзюрою, що малий Грабовський зі своєю “бамбулою” відпочиває!

Колись Ярема видзвонював мені після критичної пубілкації про нього, то аж пінився брудними словами.

Невдовзі стикнулася з ним біля міськради, зажадала вибачень, сказала, що звернусь у комісію з депутатської етики. А воно цинічно так, через губу: “А я скажу, що ви гроші з мене вимагали!”

Цей малограмотний власник місцевого телебачення бреше безсоромно, не червоніючи. Ну, й обслугу собі добирає відповідну. Просодію (мистецтво інтонації) його журналісти так і не опанували, але команду “фас” засвоїли добре.

Давайте, викривайте чимдуж бідового хлопця, який виріс без батьків у важкому середовищі. Він робить багато помилок, але – на відміну від вас – не робить підлоти. Присвячуйте й надалі йому по два сюжети на тиждень, Мене там і надалі не забувайте згадувати, старайтесь! До крісла у виконкомі, як ваша папєрєдніца, не достараєтесь, але щось і вам перепаде з того панського столу .

Оборудки Коптюка чи горезвісний паркан імені Яреми на автостанції ви нам не покажете. То показуйте хоч сироту, який восени насмілився принести шину під виконком на знак протесту.

Може, надивившись отих сюжетів, хтось присуне яку шину і під ваше замовне ТБ…

Суворо вичитавши Грабовському за образу жіноцтва, я поцікавилась, а чому, власне, він прийшов тоді в адміністрацію ринку. Виявляється, хотів привернути увагу директора – Саганюка до засилля продавців та підприємців на так званій алеї слави біля ринку. І до очевидних зловживань із боку ринкових контролерів.

Хотів справедливості і порядку, а вляпався у скандальчик, із якого поліція послужливо пошила кримінальне провадження. А обслуга Яреми розтрубила про це “досягнення” поліції на все місто .

То хто ж у Нововолинську діє з винятковим цинізмом, га?

Ну, точно не Грабовський.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: