З винятковим цинізмом. Поліція полює на сироту Грабовського. Пліткарка з ТТІ підсобляє…

35 5294

Ви будете сміятись, але криміналітету в Нововолинську вже немає – всіх посадили.

Тому доблесна поліція ударно розслідує справу про “бамбулу”… 

Тривають усі необхідні слідчі дії. І ми збираємо і формуємо доказову базу. Аби офіційно повідомити цьому громадянину про підозру у вчиненні хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Це про кого, як гадаєте? Про бандюків і бандючат зі зграї такого собі Чечена? Ні Боже мій, із Чеченом поліцейське начальство чемно вітається за руку.

Про квартирного афериста на прізвисько Мудлян, який віджав у своїх боржників купу квартир, будинків, іншого майна? Для цього вивозив нещасних на цвинтар, примушував копати самим собі могили, давав своїм підручним команду бити людей, зачиняв бідолах у підвалі – один згорів там живцем, просидівши дві доби.

Мудлян ходить Нововолинськом спокійно й упевнено. Усі слідчі, що позакривали кримінальні справи по його оборудках, теж не нарікають на життя.

Може, нарешті хочуть притягнути до відповідальності мерового друга Анатолія Коптюка, який серед білого дня бив і душив мене біля пам’ятника прикордоннику – ото вже справді з особливим цинізмом. Ще й горлав: “Мені мер дозволив!” Бо закопати в тому сквері бюджетні кошти їм треба було за будь-яку ціну…

Ні, Коптюк успішно доїть місцевий бюджет надалі, а в його діях правоохоронці ніякого цинізму не вбачають.

Може, хоча б одненького – наймиршавішого – з місцевих недоторканних усе ж таки притягнуть і покарають?

Розслабтеся, ніхто нікуди боротися не побіг. Це просто бухгалтер із нововолинського ринку заявила у поліцію, що громадянин Грабовський її обзивав у службовому кабінеті й заважав працювати.

 

За словами виконувача обов’язків начальника Нововолинського відділення поліції Сергія Галащука, кримінальне провадження розпочали по факту порушення громадського порядку, яке призвело до тривалої зупинки у роботі бухгалтерії міського ринку.

Те відео, яке Віталій здуру виклав на фейсбук, а потім прибрав, але підібрало і поширило Ярема-ТБ, триває 4 хвилини. Далі Грабовський вийшов із кабінету, а працівниця ринку набрала 102.

Отже, зупинка в роботі бухгалтерії – аж 4 хвилини, матір Божа!..

Ну, ми не будемо тут пояснювати підполковнику поліції, що громадський порядок можна порушити лише у громадському місці, яким кабінет бухгалтерії не є.

Лише спитаємо: кого обслуговуєте, панове, хто вас так безпардонно танцює?

Відкривати кримінальні справи за нечемне поводження з жінками можна тоді, коли вже всіх корупціонерів, бандитів, вимагачів, злодюг половили. Отоді знічев’я, в очищеному від криміналітету містечку, тягайте до суду за “бамбулу”.

Так, дуже негарно обзивати жінку “старою” чи “коростою”. Але шити за це статтю 296 ККУ – смішно. Сміховинно!

До речі, Грабовський перед працівницями бухгалтерії ринку вже вибачився. Публічно. На своїй фейсбук-сторінці.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100031777102651

Трохи раніше приніс їм вибачення в їхньому кабінеті.

 

 

Кілька днів перед тим мені надійшла з оточення Яреми брутальна і цинічна погроза розправою. Та мою заяву навіть не внесли до реєстру досудових розслідувань! Хоча встановити залякувача за ІР поліція може й мусить.

Але навіщо поліції захищати від бандюковичів Камишникову? Чи навіщо доводити до логічного кінця кримінальне провадження щодо нововолинського міського голови, який ігнорує рішення суду й вимоги виконавчої служби? Навіщо збирати доказову базу по скандальних оборудках того ж таки Коптюка?

Вигідніше кинути всі поліцейські сили на те, щоб зібрати і сформувати доказову базу про “бамбулу”.

Вітаю пана підполковника поліції. Правильним шляхом ідете! Обер-пліткарка з Ярема-ТБ вам у поміч.

Ну, й так, згадалось. Грошодавець обер-пліткарки – депутат Нововолинської міськради Віктор Ярема так брутально обзиває нас із паном Бідзюрою, що малий Грабовський зі своєю “бамбулою” відпочиває!

Колись Ярема видзвонював мені після критичної пубілкації про нього, то аж пінився брудними словами.

Невдовзі стикнулася з ним біля міськради, зажадала вибачень, сказала, що звернусь у комісію з депутатської етики. А воно цинічно так, через губу: “А я скажу, що ви гроші з мене вимагали!”

Цей малограмотний власник місцевого телебачення бреше безсоромно, не червоніючи. Ну, й обслугу собі добирає відповідну. Просодію (мистецтво інтонації) його журналісти так і не опанували, але команду “фас” засвоїли добре.

Давайте, викривайте чимдуж бідового хлопця, який виріс без батьків у важкому середовищі. Він робить багато помилок, але – на відміну від вас – не робить підлоти. Присвячуйте й надалі йому по два сюжети на тиждень, Мене там і надалі не забувайте згадувати, старайтесь! До крісла у виконкомі, як ваша папєрєдніца, не достараєтесь, але щось і вам перепаде з того панського столу .

Оборудки Коптюка чи горезвісний паркан імені Яреми на автостанції ви нам не покажете. То показуйте хоч сироту, який восени насмілився принести шину під виконком на знак протесту.

Може, надивившись отих сюжетів, хтось присуне яку шину і під ваше замовне ТБ…

Суворо вичитавши Грабовському за образу жіноцтва, я поцікавилась, а чому, власне, він прийшов тоді в адміністрацію ринку. Виявляється, хотів привернути увагу директора – Саганюка до засилля продавців та підприємців на так званій алеї слави біля ринку. І до очевидних зловживань із боку ринкових контролерів.

Хотів справедливості і порядку, а вляпався у скандальчик, із якого поліція послужливо пошила кримінальне провадження. А обслуга Яреми розтрубила про це “досягнення” поліції на все місто .

То хто ж у Нововолинську діє з винятковим цинізмом, га?

Ну, точно не Грабовський.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
35 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
3 років тому

Ох, Віталя! Шо апять?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тролик

Якщо поліції немає що робити-хай роблять як собачки, або розслідують чому з кранів тече не вода, а щось помаранчево – смердюче…. Заведе справу про не надання належних комунальних послуг.

Тролик
3 років тому
Відповісти  Тролик

челядь та дуполизи, чому так мало дизлайків?

Тролик
3 років тому
Відповісти  Тролик

до -20 дизлайків зробите? Слабаки ..за що вам пани платять?

Тролик
3 років тому
Відповісти  Тролик

Зверніть увагу , ні де до цих пір не встановлена сума збитків.

анти чобіт
3 років тому

ця жінка дружина колишнього правоохоронця

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Хто б сумнівався.

Тетяна
3 років тому

Ось так і живем, поліція-це діагноз! Перше місце по Україні по вживанню наркоти, а вони на бідолагу справу заводять…

Роман
3 років тому

в морозильниках Яреми варто провести сан перевірку на наявність мишей і щурів – упевнений, що ЗНАЙДУТЬ !!!
Ринок – і все що із ним пересікається – то взагалі мрія багатьох служб!

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому

Пора починати проводити протестні акції не під виконком, а під нашим нововолинським ВП, що від опорного Володимир-Волинського ВП ГУНП. І шини туди ж приносити. Забагато всього цього стало, як на невеличке містечко. Вбачається, що поліцаї місцеву владу вже переплюнули, стосовно службової бездіяльності.
Так і проситься на язик: Переслідування за іншодумство і політичні переконання, конституційні порушення свободи слова і прав людини та громадянина. Нереагування і відписки на заяви опозиційної авторки, перевищення службових повноважень, зловживання владою та посадовим становищем.
Котрий вже місяць, слідчий відділ так і не сподобився довести до кінця розслідування кримінальної справи по невиконанню рішення Львівського апеляційного суду, вочевидь, посадовою особою – місцевим та державним службовцем – найвищого рангу!, котрий очолює, як вбачається, міський виконавчий комітет Нововолинської міськради. Затикаєте рота? Ну, ну.

Тролик
3 років тому

Мене дивує інше. Він йшов говорити відкрито про ймовірний злочин, а саме про обілечування контролерами ринку продавців за межами ринку. По суті це крадіжка у великих маштабах, і можливо, що адміністрація ринку кошти бере собі у кишеню та не сплачує податки. Тепер питання до пінкертонів: а ви приняли заяву від Грабовського про ймовірний злочин з боку дирекції ринку? Ви це будете розслідувати? Грабовського за образу притягнути, бухгалтерію – за подвійну бухгалтерію.

Фея
3 років тому
Відповісти  Тролик

Ох якби ж то за подвійну бухгалтерію! то тоді пані головному бухгалтеру було би не до скарг у поліцію, та і поліція справді би розслідувала правопорушення, а не ганялась би за Грабовським

Авторка
3 років тому

Уже двічі за вечір телефонував мені пан Ярема. Не брала слухавку.
Мабуть, хотів подякувати за чергову критичну публікацію. 🙂

Тролик
3 років тому
Відповісти  Авторка

7 раз тут про Ярему згадали, мабуть йому ікається.

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Тролик

Гикавкою його не візьмеш. Відкупиться. :)))

Сусід
3 років тому

Пані Камишникова, як ви це все вислуховуєте, як ви з ними всіма боретесь і не здаєтесь. Дякуючи вашим розслідуванням ми хоч знаємо, що робиться в нашому місті. Дай Боже Вам здоров’я!!!е

Олександр
3 років тому
Відповісти  Сусід

А допомогти не хочете? Вам тільки почитати цікаво, чи може головами думати почнете?… Це до всіх Нововолинців.

Петро
3 років тому

На днях депутат ВР Гузь заявив на каналі ,,Аверс”, що криміногенна ситуація в Нововолинську найгірша в області ,серед всіх міст.Буде звертатися до Авакова,щоб допоміг навести порядок в нашому місті,через бездіяльність місцевоі поліціі.

Згадалося
3 років тому
Відповісти  Петро

“Ігор прийде – порядок наведе”. Котрий це рік Ігор іде, вже четвертий? А прокурори досі засідають у дитсадку…

Фея
3 років тому
Відповісти  Петро

Ну -як Петру, так лайк, а як мені, так дизлайк за одну і ту саму інформацію… У мене склалося враження, що багато хто із дописувачів самі не знають що їм подобається… Криміногенна ситуація не тільки у місті страшна, а ще у навколишніх селах і у Благодатному – крадуть скрізь однаково і підозрілі типи так і шастають туди-сюди(😱

Олександр
3 років тому
Відповісти  Петро

Ну, заявляти-не мішки совати… Щось результату не видно по обіцянках нардепа, мабуть потрібен другий термін… Або інший депутат. І по скільки нічого корисного від них не відчувається пропоную-на наступних виборах висунути в депутати Сапожнікова, можливо хоч так звільнимо Нововолинськ, раз Савченко не хоче забирати…

Олександр
3 років тому
Відповісти  Олександр

МАЛО”-“, значить мала підтримка буде на другий термін Гузя, і мало бояться залишитись без Сапожнікова…

Петро
3 років тому

На початку вул.Грушевського, прямо на пішохідному переході,на даний час величезна дуже глибока і велика яма, яку об”іжджають машини. Дорожне покриття робили тільки літом за “новою шведською технологією” з заяви Рожелюка. Казав, що гарантія 6 років.
Чому поліція не відкриває крімінальну справу про розкрадання коштів міського бюджету у великих розмірах. У 18-му році закопали в землю 14 млн гривень. І так кожен рік.

перехожий
3 років тому
Відповісти  Петро

Перед вопаком яма наче танкова дивізія проїхала. А ви за свою ямку! Я не знаю шо вони там робити будуть! Перед вопаком десь метрів 5 дороги знімати треба. Там ямковий ремонт не рятує.

гість
3 років тому
Відповісти  Петро

Біля Нововолинської Автостанції там де паркан що огорожує колишній туалет зі сторони траси відкривається чудова картина. Зі сторони траси, гнилий паркан який час від часу лягає відпочити бо втомився стояти, осіню проклали нову асфальтову доріжку. Це так смішно. Старий паркан шприци скрізь лежать, сміття і нова доріжка в цьому оазисі.

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Петро

А тому, Петре, що нікому заяву в поліцію написати. Без заяви громадянина про порушення громадського порядку, злочин тощо, слідче провадження не відкривається і слідчі дії не проводяться. Таке саме правило і в прокуратурі. І в СБУ. Нема заяви – нема злочину! Мене та Н. Комишнікової на місто зі 60 000 мешканців, явно не вистачає. :)))
Приєднуйтеся. Третім будете? :)))

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Петро

а в документах гарантія прописана?чи тільки на словах рожелюка які нічого не коштують

Читачка
3 років тому

😓😓😓Що робиться у нашому місті…жах…брак слів…Таке враження,що при владі зовсім не залишилося порядних людей…Все купляється…😓,а совість?…..

Олександр
3 років тому
Відповісти  Читачка

Правильно написано, але потрібно прибрати слова “при владі”.

марія
3 років тому
Відповісти  Читачка

СКОРО вже паска давайте глянемо но смітники коло могил … куди викидати сміття людям після прибирання могил …це ж не наша територія ми жходимо шановні депутати з закритими очима гроші вкладуємо в асфальт. поїдьте на могили в села і там сільські люди знайшли вихід і нема такого бардаку як в нас. про дороги:коли мій покійний чоловік лежав в нервології і треба було його перевести на ренген в головний корпус я поразилася санітаркам в проворності перевести хворого.написалаа пану рожелюку заяву на ремонт дороги (ц був Листопад 2017 року) Відповідь нема коштів .буде зроблено 2018 році .І деж та дорога? А ви про ями на дорогах..

Знайомий
3 років тому

Бачив я те відео як він в бухгалтерії щось молов , і нічого не чув щоб він щось пробував вияснити на рахунок обілечування контролерами ринку продавців за межами ринку, зате бачив явного неадеквата , може ще й його нагородити орденом , а винуватий хто – поліція звичайно.- то певно Галащук його туди направив.

Жителька
3 років тому

Вже та поліція лазить по квартирам і питає хто самогон жене,на це в них є час! А от вияснити в якій аптеці продають наркоту малолітнім,знайти злодюг наркоманів,це не в їх компетенції! Ганьба, хай не їдять наш хліб!

Вікторія
3 років тому

Це прекрасно, я рахую!
Дяді з поліції, коли ви дасте відповідь і притягнете до відповідальності неадеквата, який погрожував повісити малолітню дитину і через це мати та дитина покинули свою домівку? До речі такий самий неадекватний дядя з поліції заборонив проживати у тій квартирі зареєстрованій там дитині. Заяви написані ще пів року тому, у квартирі дитина проживати і досі не може. Всі документи у поліції є. Чи закон про насилля проти малолітньої дитини вже скасували? Цей випадок не турбує поліцію? Може тому, що за дитину не заступилися якісь “шишки” при владі та не зателефонували начальнику? А може грошей неадекват заплатив? Бо не розумію, чому й досі не відкрите кримінальне провадження?
Спостерігаю цей поліцейський бєзпрєдєл вже більше 10 років.

Ольга
3 років тому

а що за пліткарка яреми? фото, прізвище прошу добавити в статтю