Замість перевірки – совкова брехня. Поліція дивує…

28 2662

Сусіди вічно голодної та хронічно битої бабці з вулиці Заводської в Нововолинську наводять кричущі факти домашнього насильства, від якого вона потерпає впродовж багатьох років.

Пишуть про це у соцмережах – під публікацією РАДАРА  “Син морить матір голодом і б’є. Поліція бездіє”.

Повідомляють РАДАРУ ці факти особисто.

Стверджують, що викликали поліцію й раніше, але належного реагування не було.

А посадовці Нововолинського відділення поліції не придумали нічого розумнішого, ніж захистити честь мундира типово совковою заявою.

Ось їхнє офіційне повідомлення:

А ось моя відповідь: 

А ось що розповідають сусіди бабці.

Наряд поліції їх чомусь не опитав…

А ось НАШІ відеоматеріали: поліцейський Віктор Циплаков 8 серпня опитує пенсіонерку…

Це коли її сусід Андрій Рязанов, автор відео, викликав поліцію щодо домашнього насильства в родині Сергія Я.

Син мордує матір голодом і б'є. Поліція бездіє. https://radar.in.ua/syn-moryt-matir-golodom-i-b-ye-politsiya-bezdiye/

Posted by Андрей Рязанов on Laupäev, 8. august 2020

Сьогодні сусіди побили свою матір. Я викликав поліцію. Після того як "поліцейський" повідомив, що раз не має свідків хто її бив, отже це не сімейне насильство. А те що ми чули верески та крики то таке і якщо наступний раз буде бійка, їх не викликати, а віддати бабулю в притулок пристарілих… Я його обізвав циніком і повідомив, що маю претензії до його роботи. **** в пагонах тоді почав маніпулювати, що я зробив хибний виклик, почав знімати мене на боді-камеру і на свій телефон.Як раз йшла потерпіла, я ще раз попросив її підтвердити мої слова. Потім він від мого імені чомусь викликав швидку …Чому не завезли в приймальню лікарні для фіксації побоїв, я не знаю. Більше тут https://radar.in.ua/syn-moryt-matir-golodom-i-b-ye-politsiya-bezdiye/

Posted by Андрей Рязанов on Laupäev, 8. august 2020

Це дуже ненормально, що честь мундира для поліції важливіша за обов’язок боронити отаких бабусь від домашніх насильників. Навіть якщо старенька відмовилась писати заяву на сина й невістку. 

Людей захищайте від беззаконня, шановні носії мундирів. А не себе і безкарних нелюдів – від РАДАРА. 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
28 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ще жодного разу НВ поліція (міліція), за всі роки мого довгого і дуже тривалого проживання в Нововолинську, мені не допомогла. Кожному новому начальникові поліції (міліції), побувавши на особистому прийомі після вступу на посаду, через тиждень-два я казав таке: Не беріть нічого від місцевої влади! Ані квартир, ні грошей, ні земельних ділянок… Не підкоряйтеся міському голові, не підлабузнюйтеся до нього, не виконуйте його вказівок, дійте по совісті і згідно ЗУ “Про міліцію” (Національну поліцію)! Всі вони кивали головами, відводили очі і… робили це. Відписками, за всі ці роки, від нашого міського правоохоронного органу я можу обклеїти двокімнатну квартиру замість шпалер.Всі вони оцифровані та зберігаються у надійному місці. Яких тільки справ там нема! Як і совісті та честі.

РАДАР
2 років тому

Вигороджувати свого ця система вміє. Але в їхньому повідомленні брехня на брехні! Бабцю справді побили в її ж хаті, бабця розповіла про це “наряду поліції” в особі Циплакова. Але той не горів бажанням фіксувати факт домашнього насильства. Якби не прямі запитання сусіда, Андрія Рязанова, – бабця б і не второпала, що поліцейський їй каже.
Медики зі “швидкої” не виявили слідів побоїв? Але вони – не судмедексперти. А побої були! І знущаються з пенсіонерки її домашні регулярно. Це вона й сама каже, і сусіди в один голос.

РАДАР
2 років тому

То що спростовує Нововолинське відділення поліції? Там більше нема чим займатись, крім як угадувати і повідомляти,. хто з ким товаришує?..
Ну, й нагадаю: 9 серпня кримінальне провадження все ж таки розпочали. За статтею про легкі тілесні ушкодження.
Чому не за статтею ККУ про ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – для мене загадка.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А в них Закон, як дишло. Кабана дадуть – дишло в горло потерпілому , кабана немає – вони дишлом куди вийде.
Навіть не повертається язик називати поліцією це позорисько.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Закон як дишло не тільки у них. Таких випадків знаю багато. Така наша реальність

Олег
2 років тому

Проте є один плюс: хоча б прес-секретаріат навчився адекватно викладати змістовно та повноцінно позицію міліції. Стосовно самої ситуації з бабцьою, соромно що в нас є такі люди які не поважають своїх батьків. Якщо в його віці він не зрозумів, напевне вже ніхто і не пояснить йому неправильність його дій. Кажуть це як бумеранг, буде він старий та немічний – побачимо яке відношення буде в його дітей до нього. Невістка непотріб це відомо і без статьї, виховання, культури – 0! Сусіди молодці, добре що хоча б комусь є переживати. Читав десь коментар стосовно того щоб допомогти, напишіть коли і як.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Олег

“Прес-секретаріат” поліції навчився вправно брехати, ото й тільки.

Ольга
2 років тому

Пам’ятаю це бабусю.Приїхали до її сусідки по справам .Вийшли з машини , побачили що лежить бабуся .Я з чоловіком , грішним ділом подумали що не жива .
Покликали сусідку , переконавшись що бабуся жива , запропонували допомогти піднятись , або ж покликати родичів ! Бабуся сказала що вже не відчуває ніг , не може піднятися .І запевнила , що нікому вона в цій хаті не потрібна !Ми підіймали її хвилин з п’ятнадцять , доки їй не стало краще , і вона змогла встати добре на ноги.В цей час , нетверезий син щось кричав не добре , і в сторону бабусі , і в сторону нас , певно за те що допомогаємо !Після того , було ще два таких самих випадки .
Коли ми приїздили в гості до її сусідки , не раз чула як син лаяв мати , кричав щоб валила світ за очі. Признатись , склалось таке враження що цей син не здоровий психічно , не раз говорить сам із собою , та і тверезим я його не бачила ніколи , хіба може так совпадає ,))
А сусідка не раз купляла хліб та олію , не брала гроші ніколи з неї !Знаю що сусіди підгодовують бабцю , бо син їсти не дає !
Бог йому судя , такому синові !
Яки б не були батьки , тим більше мати , яка тебе носила під серцем , родила в муках , виростила , викормила , а ти викинув її , як щось не потрібне…

РАДАР
2 років тому

А тепер іще раз. бАБУСЮ ВДОСВІТА ЛУПИЛИ ПЕРИНОЮ, тому нещасна жінка – у пір’ї.
Вона чітко каже поліцейському на нашому відео : “Мене сьогодні побила невістка, добре побила”.
Сподіваюсь, у відеоматеріалах поліції це її твердження теж є, не зникло?
То як щодо нанесення тілесних ушкоджень?

РАДАР
2 років тому

Соціальна працівниця пише: “А я як приносила їй продукти,то вони корчили з себе ангелочків,такі ужаси за бабусю розказували,що прям жизні їм не дає,але в мене були сумніви🙄🙄не раз як я ішла,то обіймала її ,вона починала плакати,бо давно її ніхто не обіймав,колись навіть я лякала того сина,що як не буде доглядати матір,то прийде комісія,оглянуть умови проживання,і відправлять у будинок пристарілих,а так як пенсія у неї мала,то платити будуть вони,не захочуть ,буде через суд,і в любому випадку,суд вони програють,на слідуючий раз приходила,бабуся була в чистій сорочці,чисті ноги,в хаті прибрано,ліжко полагоджено,та вистачало ненадовго,потім говорила про це з бабцьою,та вона категорично відмовлялась,мотивуючи тим,що в її дітей нема таких коштів,правильно,вона розуміла,що поки будуть збиратися документи,вона буде в тій хаті,а вони просто зживуть її з того світу скоріше,ніж заплатять хоч копійку😥😥я кожен раз виходила звідти з комом в горлі,якби тільки вона дала згоду,я б пішла б далі,я дійсно була настроєна рішуче,але кожен раз вона просила того не робити.Коли я уявляю зараз,що б.Надя спить у чистому ліжку,їсть смачну вечерю,то навертаються сльози радості за неї)))продукти я їй то носила,але біда в тому,що готувати вона їх немогла(((тому і харчувалась одним хлібом з кефіром(((А зараз я з жахом дізнаюсь,що там відбувалось постійно😭😭😭”.

Олександр
2 років тому

БАРДАК!!! Хочеться просто кричати.
Я батько сусідки,яка допомогала бабі і знаю ,і бачив це на власні очі. Я сам особисто сварися з сином за матір і сам визивав наряд поліціі рік назад .Тоді теж все пройшло, як з гуся вода.
А зараз поліцію не зацікавило, чому при нормальних ,здорових дітях (які проживають в іі хаті) допомагає соц.служба і купляють продукти сусіди. Тут безперечно є домашнє насильство.
А сусіди молодці РЕСПЕКТ

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олександр

Це А.Рязанову респект. Якби не він, то невідомо чим все це закінчилося б.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Рязанову окремий респект, а Оксані, Олександру, іншим небайдужим дякую, що теж не мовчите й заступаєтесь.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Вся оця злочинна гидота у нашому місті відбувається за безумовної підтримки місцевої влади, яку ми обрали. Та більшості глухо-сліпо-німих міських депутатів, яких ми теж обрали собі на лихо. На яких дуже надіялися і думали, що вони захищатимуть нас. Та вони, як виявилося, обрали собі інших “господарників”. Вони, взимку 2014 року, врятували від безумовного краху нинішню місцевовладну команду на чолі з В.Сапожніковим та його авторитарно-совдепівською камарильєю, провівши на східцях міськради свою “сесію” в її підтримку. Якби цього не сталося то й мер був би давно другий, і нинішнього всеміського лиха з екологією та бандитизмом не було б. Думаймо кого будемо обирати на цей раз! Тільки не ту покірну більшість, яка вже була і дуже нашкодила нововолинській громаді.
Зображення може містити: текст «vua prikol.i.ua»

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну,як кого будемо обирати? Звичайно- представника від “Слуги народу”-Сапожнікова В.Б….зробили вибір минулого року-спробуйте зробити ще раз…А можна зробити і інший вибір- проголосувати за висуванця від іншого “перебіжчика-демократа”…який непогано жив минулі роки при Сапожнікову… А мені голосувати ні за кого .

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

про виборчі комісії напишіть,або про нові партії,які з’явились в Нововолинську…”За перемогу Пальчевського”,” За Нову Одещину”, за партію Бені…За те,що люди подуріли…

Оксана
2 років тому

Так звісно,для чого поліції це все?…Їм воно близько не потрібно!Лише питання,як нам тепер тут жити,якщо вийдеш на вулицю і тільки чуєш,”та я їй зроблю””ти мені порішай””хто така Оксана?вона тут ніхто і звати її ніяк””та на неї буде заява””фото передавання коробочки вже є,осталось чурка зазняти на порозі””Оксана…Оксана…Оксана”Якщо чесно,моя психіка вже того всього не витримує!Я їх не чіпаю і не чіпала,навіть поки,що тримаюсь,щоб не реагувати на це все!!!Але надіюсь,що ця особа,що це говорила,прочитає тут і заспокоїться,бо якщо ні,то обіцяю,що вийде дуже багато цікавої інформації,щодо цієї особи!!!Після яких буде мати великі проблеми!Я вже і так закривала очі і робила вигляд глухої дуже давно(взагалі на них не реагую)Бабуся приходить до мене часто, коли каже купи мені хліба,я відразу запитують,чи ходять до неї зі служби,запевняє, що так,вона взахваті від роботи працівниці.Коли не раз питаю,чи маєте,що їсти,то каже так,та дівчинина мені всього нанесла,маю все…вона така молодець каже,що в неї синок захворів,а вона уявляєш покинула слабу дитину і несла мені продукти(сльози в баби на очах).Тому до працівниці притензій бабуся не має!!! Каже мені, все було б добре,аби не били мене! Питання слідуюче!Продукти то приносять,а як їй їсти приготувати,коли вона ледь,що пересувається?Їсть лише один хліб.Як взагалі можна закривати очі на це сімейство?Якщо їх там ціла купа люду,а до баби соц,служби ходять,я з малою дитиною,йду купую собі два пакета продуктів і ще бабі третій несу!А чого їх не цікавить як бабуля жила до того,як почали до неї ходити соц.служби???Скажу вам так!!!Це слова бабусі:Дай тобі Боже здоров’я дитино,що ти мені їсти приносиш,бо як би не ти,то мене давно б на світі не було б!Я носила їй на той час пельмені,фарш,хліб, кефір, помідори,огірки.Було,все добре,поки вони не стали кричати,що ми тобі зробимо,ти нам принесла яд,а вона нам його в морозиловку всадила,зараз тут буде “судмедексперт” і тобі “…..”))))Через,що в нас виник тоді конфлікт!!!Сусіди свідки!Я їм тоді сказала,щоб я навіть не чула,що ви мене згадуєте!!!Після того баба зв’язалися з соц,службою,бо каже не хочу дитино,щоб в тебе через мене проблеми були!Тепер все те саме!!!Бачить Бог,я їх не трогаю і не реагую,ПОКИ,ЩО на них!!!Ще раз Вас прошу не трогайте мене ви мені не потрібні взагалі!!!А розказати можу,ще дуже багато чого!!!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оксана

О, то вони ще й погрожують. А я думала, згорять від сорому. А вчора ввечері поліцейські їм ще якісь документи підвезли на підпис… То у нас поліція з ким? і проти кого?

Оксана
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ну…..якщо вони ще підуть за “сина-тирана” Тоді будемо змушені звертатись у вищі органи і на всі телебачення!!!Бабулю в обіду не дамо!!!

Рязанов Андрій
2 років тому
Відповісти  Оксана

Вони вже пішли за сином-тираном, Циплакову-поліцейському вистачило лише його слів, що він і його дружина не б’є матір, це дало привід не опитувати сусідів. Відкрили кримінальну справу через нанесення легких тілесних, хоча “швидка” не підтвердила легких тілесних (зі слів прес служби) пошкоджень на потерпілій, тому справу з легкістю закриють. Зовсім інша справа, якби було розпочато проадження про домашнє насильство.

Справедливість
2 років тому
Відповісти  Рязанов Андрій

Я з Вами повністю згідна, Циплаков, на мою думку, йде за кримінальними елементами, я з ним вже мала діло.

Відредаговано.
Модер

Олександр
2 років тому
Відповісти  Справедливість

я так бачю любу людину постав , і найдуться ті які будуть невдоволені.
на мою думку хто вміє краще працювати, ідіть працювати в поліцію.
но я категорично проти насильства .
нехай допитають сусідів, і перекваліфіцирують на домашне насильство !!

РАДАР
2 років тому

А ось і розгадка, звідки виросли ноги у цього повідомлення поліції.
Андрій Рязанов подав на 102 скаргу на дії полцейського Віктора Циплакова. Його запевнили: “З вами зв’яжуться”. Однак ніхто зі скаржником так і не зв’язався.
А 2 години потому з’явилось оце повідомлення на сторінці Нововолинського відділку
Не здивуюсь, якщо його настрочили зі слів Циплакова в управлінні патрульної поліції (розміщене в Луцьку).
Тим часом Андрію Рязанову вже надсилає сюди, на сайт, погрози якась гнида. Здогадуюсь, яка.

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Правляча партія скрізь пропихає/призначає своїх людей і це ясно, як білий день, але президент Зе нам обіцяв нові обличчя, а наш мер не лише обличчя старе, а ще і з комуняцьким минулим. Обдурив виборців президент і це факт.
Нехай переможе Карпус.

макс п.
2 років тому
Відповісти  Уууу

карпус-гузь-палиця-коломойский……”сапог”-погуляйко-зеленский-колом…..)))))))))))))))))

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  макс п.

+тупа біомаса…

Серега
2 років тому

******, на мою думку, пора перестати вживати ****** і почати працювати, а то тільки і бере гроші з водіїв на нову дозу, а так все ясно в бабці грошей немає і він як результат нічого і не робить, аби гірше не зробив

Олександр
2 років тому
Відповісти  Серега

хто гроші бере на нову дозу ??
Циплаков сьогодні розігнав на 15мкр компанію неадекватів яка розпивала біля самісінького дитячого майданчика спитрні напої в присутності дітей. Циплаков приїзжав, коли з магазину “ДЛЯ ВАС”, визвали поліцію щоб штрафувати бабушок які торгують на 15мкр , то Циплаков не штрафував, а попередив усно і поїхали. це два випадка які я був свідком адекватної події. вроді нормальна людина… я би сказав що Артенюк Роман то позволяє багато корупційних схем, промовчю.