Знову день Х. Родина Литкіних потребує вашої підтримки!

35 2848

Розслідування вбивства Каті Литкіної поволі просувається до завершення.

Але ще не допитали як підозрюваного Максима Терлецького (його викликали в Україну на 29 грудня). Ще не всі ключові моменти з’ясовано.

Тому вже втретє слідство просить суд продовжити строк тримання Назара Статочнюка під вартою.

Минулого тижня адвокати цього підозрюваного зробили спробу змінити йому запобіжний захід. Луцький мськрайонний суд (суддя Ковальчук) їхнє клопотання не задовольнив.

А завтра, 16 грудня, спливає 2-місячний термін тримання під вартою. І той-таки Луцький міськрайонний суд має визначити, що далі.

 

Йому 16

 

Тепер увага.

Якщо котрийсь із адвокатів Статочнюка не прибуде у суд (під будь-яким приводом, і таке вже двічі було!), суддя може відкласти засідання на інший день. А підозрюваного випустить на волю, бо – другий 2-місячний термін закінчився!

Додумайте самі подальший перебіг подій.

РАДАР жодним чином не збирається тиснути на учасників процесу. Але хоче нагадати декому велелюдні мітинги на нововолинському Майдані та біля міської ради. Там було багато репортерів. Там лунали досить рішучі заклики.

 

Нововолинськ, вересень 2016. Прибули репортери і з центральних телеканалів

Фото – Руслан Влодарчик

 

Отож РАДАР припускає, що в разі неявки в суд 16 грудня захисників Статочнюка нововолинці (молодь, активісти, учасники АТО, зрештою – всі, хто переймається цією кривавою трагедією) влаштують пікетування адвокатського офісу Віктора Шостака. Або його будинку.

Щоразу, вже вкотре, Литкіни долають по 100 кілометрів туди і 100 – назад. Засніжена дорога, страшне нервове виснаження, кошти, які з неба не падають… А луцький адвокат підозрюваного Сергій Полячук уже двічі дозволив собі не з’явитись і навіть не попередити суд та іншу сторону.

 

Адвокати Статочнюка і представниця його інтересів – мати

 

Поза сумнівом, нововолинський адвокат про неявку колеги знав заздалегідь.

Отже, Вікторе Васильовичу Шостак, громада вимагає: не крутіть. До Луцька пікетувальники не дотягнуться, а в Нововолинську – зберуться!

 

Каті так і не виповнилося 17…

 

Поки не завершиться слідство – підозрюваний Статочнюк має бути під вартою. Так вважають усі, хто неупереджено стежить за процесом. 

Уже традиційно – прошу поширити новину!

І прошу луцьких кореспондентів прибути завтра в міськрайонний суд. Засідання призначено на 11.30.

Наталя Камишникова

На фото вгорі – троє захисників Статочнюка  біля “клітки”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
35 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Нововолинець
5 років тому

Шановна Наталя Камишникова, мені здається ви маєте упереджене ставлення до пана Шостака. Не забувайте, що у вас професія – писати усілякі статті, а у нього – захищати КЛІЄНТА, не дивлячись на те, що він зробив.. в Україні все-таки кожна людина має право на адвоката. А висловлювати усякі погрози…ну,вважаю це не зовсім професійно з вашого боку.

editor
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

А де тут погрози?.. Люди хочуть реалізувати своє святе конституційне право на свободу зібрань, пікети, мітинги…
Грошей мені, на відміну від пана Шостака, за мою роботу не платять. І мені, на відміну від пана Шостака, гроші іноді смердять.
Щодо клієнтів – є різні способи їх захищати. Захищати від їхньої ж совісті – це одне. А захищати, щоб усе ж таки врятувати їхню душу, – це зовсім інше.
Якщо вбивці лишаться непокараними, то навряд чи ви згадаєте добрим словом їхніх адвокатів. Вам же з дітьми ходити цими вулицями…

Бунтівник
5 років тому
Відповісти  editor

аааа, а ви і в кошильок Шостаку заглядали??? Цікаво чого це ви так настроїлись, шо прям себе з ним рівняєте?? ну-ну. Думаю ви з ним гроші точно не рахували – не важно ваші чи його

editor
5 років тому
Відповісти  Бунтівник

Звісно, не рахувала. І не збираюсь. Але достатньо давно знаю Віктора Васильовича. Як і він – мене.

Хасан
5 років тому
Відповісти  editor

Шостак – это профессионал, который выполняет свою работу. И делает он это качественно. Знаю из личного опыта!

свідок
5 років тому
Відповісти  Хасан

Професіональними в Україні, на жаль вважаються адвокати, які вміють домовлятися і ділитися з суддями та мають ХОРОШІ І НАДІЙНІ зв”язки, а не фахову підготовку,компетентність , поряднічть і непідкупність.

Панянка
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

Повністю з Вами згідна, пане нововолинець! Адвокат виконує свою роботу, чому до нього таке упереджене ставлення? Кожна людина має право на адвоката.А Віктор Васильович-дійсно професіонал, нічого крім хороших відгуків про нього не чула.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

Я не бачу погроз. А ось непорядність адвокатів підозрюваного – видно неозброєним оком. Всі знають хто пише під ніками “editor” і “Анатоль_”. А ви хто, панове? Я не бачив вас на майдані перед міськрадою. Ви там і дзьоба розтулити боялись, навіть якщо і були. Отож, прийдіть знову до міськради, коли буде мітинг на підтримку батьків Катерини Литкіної, і скажіть людям те, про що тут написали…

babuschka kati
5 років тому

э т и не боятся никого и ничего – ни прессы. ни пикетов. ни людей… они просто делают свое черное дело

Лев
5 років тому

Ні, особисто я тоже думаю, що сам адвокат навіть не знає, хто винний, а хто ні. Може той йому сказав, шо не винний, шо його хочуть підставити, і т.д – вот Шостак і захищає його, – він же ж має вірити свому клієнту.

editor
5 років тому
Відповісти  Лев

Вірити клієнту? Професіонал, підполковник із УБОЗУ? Та облиште.

Віка
5 років тому
Відповісти  Лев

Гиги)) То Шостак вірун? Вірун у невинність тих, хто краде, вбиває, грабує та вчиняє напади?))) Шостак тертий калач і за стільки років адвокатської практики, він вже з першої зустрічі знає винен чи ні. Адже вивчав судову психологію і у Виші,і на практиці Будьте певні. Просто в пана Шостака за стільки років спілкування з маргінальними елементами атрофоване, імовірно, почуття честі. Адже є такий термін, як синдром вигорання, на мою думку Шостак давно вже вигорів, тому просто стреже бабло, знаючи, що життя не вічне. Це стосується людей специфічних професій. Почитайте про це, це усім буде цікаво. На самперед Шостаку,правда Віктор Васильович? Адже задишка, поганий сон Вам знайомі…… Бережіть себе, усіх грошей не зберете.

артем
5 років тому
Відповісти  Віка

ТАК ПІДЗАХИСНИЙ З МЕНТОВСЬКОЇ РОДИНИ. ОТ ЙОГО ТАК РЕВНО І ЗАХИЩАЮТЬ. А АВАКОВ, У ЯКОГО ПИТАННЯ НА КОНТРОЛІ, СКАЖЕ,ЩО СУД ТАК ВИРІШИВ, А НА СУД ” ВПЛИВАТИ НЕ МОЖНА.” ОТ І ВСЯ РОЗВЯЗКА, ГОЛОВНЕ ДЛЯ НИХ ЗАРАЗ ПРОТЯГНУТИ ЧАС БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО ВИРІШЕННЯ СПРАВИ. ВИНУВАТИТЬ БУДУТЬ”ОТАКІ ЗАКОНИ”, БО ЗАКОНИ В УКРАЇНІ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ БЕЗНАКАЗАНО ПЕРЕТВОРЮВАТИ В .ДИШЛО.

гість
5 років тому

а як же ігор прийде порядок наведе?

хахарь
5 років тому
Відповісти  гість

він озера перепливає)) красава))

Ялинка
5 років тому

А чого пікетувати не хочете будинок іншого адвоката? Тож пишете шо вони мають 2 адвоката, так вот і за іншого шось скажіть. Ато ваша стаття, знаєте, як суд цього ОДНОГО хлопця, коли підозрюють ДВОХ.

editor
5 років тому
Відповісти  Ялинка

Пікетувати хочу не я – громадськість. У Нововолинську вона вже потроху формується, слава Богу. Про другого адвоката тут у тексті достатньо сказано. Сказано і чому пікетуватимуть у Нововолинську, а не в Луцьку. Хоча не виключаю й луцького варіанта.

Мерр
5 років тому

Ну так, але чому він від них не відмовляється??????????

Саша
5 років тому

Мені тоже Віктор Васильович в свій час дуже допоміг по справам. знаю його як хорошого чоловіка. а тут якесь гоніво почалось..цеж його робота

editor
5 років тому
Відповісти  Саша

Яке гоніво? Ідеться лишень про те, щоб його колега сумлінно виконав свій професійний обов’язок – з’явився на суд. Як і сам пан Шостак.

Ялинка
5 років тому
Відповісти  editor

Ну так отож бо й воно! Самі ж говорите, що не являвся його колега, а не пан Шостак! Не розумію навіщо оце розігрувати цю виставу, якщо він до цих пір і так “виконував свій професійний обов’язок”?? Я щось вас явно не розумію, пані Наталю.

editor
5 років тому
Відповісти  Ялинка

а щоб і колезі про обов’язок нагадав…. і сам не спізнився.
Але де вистава? Вистава, я так розумію, називається “Онижедети” за п’єсою “Білі і пухнасті”, режисер-постановник Шостак В.В.

Дістало
5 років тому
Відповісти  editor

Спізнюватись чи ні, це його особиста справа.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Дістало

Ну да, давайте щоб адвокати ще судом керували. взагалі то за це є відповідні санкції, неявка адвоката і на дисциплінарну комісію. взагалі зажрались

Старі справи
5 років тому
Відповісти  editor

Шостак – це людина через яку його клієнти лишилися і коштів і СВОБОДИ!!!!!!!! Біди він людям зробив більше ніж добра…він і його “паддєльнік” Сиротинський … Я впевнений і тут біди він наробить,але за все в житті потрібно буде відповісти…

Писець
5 років тому

Навіщо мітингувати біля Шостака?можна зробити простіше, звірити річні деклараціїї за останні 25 років та реальний спосіб життя шановного адвоката.
Елітний будинок можна купити за декларовані кошти?

Податкова
5 років тому
Відповісти  Писець

В адвокатів досить великі податки, біля 50 відсотків від зароблених грошей.
Тепер звірим чи Шостак задекларовував біля 400 тис доларів

Ілона
5 років тому
Відповісти  Податкова

Ага, мільйон) ну шо ви таке пишете, які 400 тисяч?)) самим не смішно?))

Цікаво
5 років тому

Пані Наталочко! По можливості повідомляйте про засідання суду, трошки раніш, в луцьку люди теж переживають за цю справу і раді були б прийти, і мітинг провести, але за день ніхто не збереться, і з робіт за годину не відпроситься, я в луцьку буваю часто, і чула багатьох хто б хтів прийти і глянути в очі, підсудному і адвокату..

editor
5 років тому
Відповісти  Цікаво

дякую, намагатимусь. Запросила репортерів чи не всіх луцьких ЗМІ.

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  Цікаво

к сожалению. нам и самим о судах сообщают в день накануне суда. и мы еле успеваем подготовиться. но на будущей неделе **адвокат дьявола** устроит следующую аппеляцию. но к сожалению точной даты мы пока не знаем. пожалуйста. кто сможет – пусть придут в суд посмотреть в глаза этой **невинной дитинi** и его защитникам. мы будем очень благодарны. и мы благодарим всех присутствовавших журналистов за неравнодушие к нашему горю

шахтарочка
5 років тому

А до чого тут хто і скільки заробив?
Шановні нововолинці! Справа в іншому, якщо не покарають винних, то як далі жити в нашому і без цієї справи кримінальному місті. Як виховувати дітей, боячись пройтись ввечері по вулиці. Ви всі герої поки не торкнеться вас біда. Я вважаю що якщо Назар не вбивав, то всеодно він співучасник! А тому має бути покараний!
Всі ми сидячи на дивані надто розумні! Але яке майбутнє нас чекає, коли ми закриваємо очі на бездіяльність правоохоронних органів, прокурорів, суддів, покликанням яких є захищати наші права!
Одне діло якщо це крадіжка телефону, а це вбивство дитини!!!!

гість
5 років тому
Відповісти  шахтарочка

біда в тому що це донька простого робочого а не казнокрада

гість
5 років тому
Відповісти  гість

Шостака вважав просто гарним професіоналом, допоки не взнав, якими методами він користуеться для захисту своіх підзахисних. Пані Наталю, протест проти неправди, яка твориться по справі замордованої Каті Литкіної підтримую. І не лише я. Багато моїх знайомих не змиряться з виправдальним вироком. Зрозуміло навіть непрофесіоналу хто вбивця.

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  гість

спасибо вам большое