Розслідування вбивства Каті Литкіної поволі просувається до завершення.

Але ще не допитали як підозрюваного Максима Терлецького (його викликали в Україну на 29 грудня). Ще не всі ключові моменти з’ясовано.

Тому вже втретє слідство просить суд продовжити строк тримання Назара Статочнюка під вартою.

Минулого тижня адвокати цього підозрюваного зробили спробу змінити йому запобіжний захід. Луцький мськрайонний суд (суддя Ковальчук) їхнє клопотання не задовольнив.

А завтра, 16 грудня, спливає 2-місячний термін тримання під вартою. І той-таки Луцький міськрайонний суд має визначити, що далі.

 

Йому 16

 

Тепер увага.

Якщо котрийсь із адвокатів Статочнюка не прибуде у суд (під будь-яким приводом, і таке вже двічі було!), суддя може відкласти засідання на інший день. А підозрюваного випустить на волю, бо – другий 2-місячний термін закінчився!

Додумайте самі подальший перебіг подій.

РАДАР жодним чином не збирається тиснути на учасників процесу. Але хоче нагадати декому велелюдні мітинги на нововолинському Майдані та біля міської ради. Там було багато репортерів. Там лунали досить рішучі заклики.

 

Нововолинськ, вересень 2016. Прибули репортери і з центральних телеканалів

Фото – Руслан Влодарчик

 

Отож РАДАР припускає, що в разі неявки в суд 16 грудня захисників Статочнюка нововолинці (молодь, активісти, учасники АТО, зрештою – всі, хто переймається цією кривавою трагедією) влаштують пікетування адвокатського офісу Віктора Шостака. Або його будинку.

Щоразу, вже вкотре, Литкіни долають по 100 кілометрів туди і 100 – назад. Засніжена дорога, страшне нервове виснаження, кошти, які з неба не падають… А луцький адвокат підозрюваного Сергій Полячук уже двічі дозволив собі не з’явитись і навіть не попередити суд та іншу сторону.

 

Адвокати Статочнюка і представниця його інтересів – мати

 

Поза сумнівом, нововолинський адвокат про неявку колеги знав заздалегідь.

Отже, Вікторе Васильовичу Шостак, громада вимагає: не крутіть. До Луцька пікетувальники не дотягнуться, а в Нововолинську – зберуться!

 

Каті так і не виповнилося 17…

 

Поки не завершиться слідство – підозрюваний Статочнюк має бути під вартою. Так вважають усі, хто неупереджено стежить за процесом. 

Уже традиційно – прошу поширити новину!

І прошу луцьких кореспондентів прибути завтра в міськрайонний суд. Засідання призначено на 11.30.

Наталя Камишникова

На фото вгорі – троє захисників Статочнюка  біля “клітки”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: