Головний годинник міста (механізм виготовили у Харкові, оздоблення – наша “Оснастка”) зганьбився за лічені години – зупинився після помпезного відкриття. І стрімко перетворився на мішень для кпинів і дотепів.

Учора ми опублікували обурену фоторепліку Світлани Шевчук. А наші читачі бурхливо розвинули тему в соцмережі.

Анатолій Бідзюра: Спеціально для сайта “РАДАР” пішов подивитися на диво годинникового мистецтва на бульварі Шевченка, змонтоване за 85 000 громадських гривників. А таки-так: занімів сапожніковсько-рожелюківський “ГАДЖЕТ” на позначці 16.33, хоча у цей час було 11.33, у ясний та сонячний день.

Вікторе Борисовичу! Кавалери запізнились на побачення до своїх дам майже на добу. Ви що собі дозволяєте?!

Так і народонаселення у Нововолинську (майбутній ОТГ) може зменшитись! І акушерки та лікарі у пологовому будинку залишаться без роботи.

 

Нововолинський час 🙂

Фото – А.Бідзюра

 

Сергій Недбайло: Про те, що годинник зупинився, писали ще вчора. Можна було вже щось і зробити.

Андрій Кандиба: На те, щоб щось зробити, треба ще 80 тисяч.

Оксана Садовська: Це точно! Оце дурiки!!!

Володимир Микитюк: ДЕ ПРОКУРАТУРА? ЗОЛОТИЙ ВІН, ЧИ ЩО?

Андрій Минаєв: Встановити встановили, але ще не визначили, кому це добро скинути на утримання, як і багато інших даремних новацій мерії.

Віра Сєргєєва: Це щось із сучасного мистецтва? Важко зрозуміти, чим захоплюватися…

Орися Вознюк: Батерейка сіла 🙂

Женя Донда: Однозначно, камери дуже-дуже потрібні, щоб шановна поліція мала чим займатися і роздивлялася тих, хто погроми робить. А то вони п’яні “розсікають” по місту і аварії роблять. Гроші п.Коптюку дати і змусити дороги нормально асфальтувати, а ще краще – освітлення зробити у дворах на 15-му мікр-ні. Бо в Луцьку вже як у Європі а в нас як… не треба. Та все одно я люблю свій “Новік”.

Юрій Волков: Дайте мені 85 К гривників я кращий забацаю))))) І зароблю десь 80 К.

Олег Ілюхін: Годинник і той дає натяк, що час мера зупинився.

Натяжні Стелі Нововолинськ: Камери поставити на перехресті біля лазні і перехресті, де “Сонечко”, і всіх, хто під знак їде, обдарувати листами щастя. А то даром катаються. Сьогодні п’яного привезли на вул. Олени Пчілки з масляною батареєю, безоплатне таксі!..

Олег Ілюхін: Там давно вже є камера, а толку з неї.

Андрій Квітень:  Сапожніков і корупція – то одне і те ж саме, думаю. 85 тисяч вкрали у громади міста. Ціна цього зламка – максимум 25 тисяч.

Андрій Базака: Коли вже це **** скінчиться? ****!

Андрій Квітень: Не скінчиться, допоки народ мовчить. Ваше місто – ваш дім. Ваша громада допускає той безпредєл. Всі дружно в один день вийшли на вулицю і сказали внятно меру – у відставку. І по-іншому ніяк. Із посібництва мовчунів і процвітають скотиняки. Ганьба.

РАДАР надішле нововолинському міському голові  обидві критичні публікації – і з цікавістю стежитиме, коли ж той годинник нарешті запрацює.

У ТЕМУ:

Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: