Три місяці поспіль працівники нововолинського “Телекому” і сотні користувачів потерпали від невідомих лиходіїв, які руйнували кабельну мережу.

Інтернет і телефонний зв’язок зникав то тут, то там. То на вулиці Сірка, то на Св.Володимира, то у 15-му мікрорайоні, то у Шахтарському.

По 2-3 тижні йшло у телекомівців на відновлення безбожно порізаних комунікацій. Мріяли про одне: знайти і знешкодити кабельних злодіїв!

Звернулись і на РАДАР:

– Якщо люди бачать – хтось порпається у люку, хай зупиняться і поцікавляться, з якої він служби, де його посвідчення. Бо мисливці за металом залазять туди  вже й серед білого дня – користаються з абсолютної байдужості городян.

 

 

А поки ми ремонтуємо пошкодження, з ситуації користається ще й ТТІ.

Швиденько підключають наших абонентів до своєї мережі, і ті розривають із нами угоди… розповідали РАДАРУ зв’язківці.

Нарешті мрія “Телекому” справдилася!

Сьогодні неподалік сьомої школи, під вербою понад озером, оперативники з карного розшуку Нововолинського відділення поліції затримали на гарячому кабельного шкідника. Він якраз випалював мідь.

 

Попалився… 🙂

 

Громадянину П.  40 років, промишляє крадіжками дроту вже давно.

Метал здає на скупку.

 

 

Про затримання цього серійного крадія повідомив РАДАРУ т.в.о.начальника Нововолинського відділення поліції Сергій Галащук.

Свою провину П. визнав, зараз дає покази у відділку. Телекомівці можуть прийти і дружно сказати йому своє “фе”.

Операм – респект від усіх інтернет-користувачів. Бо той “майстер кабельних справ” телекомівськими дротами не обмежився – вже серйозно взявся й за комунікації інших операторів…

Фотозвіт поліції:

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: