бориславв

Свідки Статочнюка суд масово ігнорують. І це на руку його адвокатам…

10 2873

На чергові судові засідання у справі про вбивство 16-річної Каті Литкіної викликали 20 свідків. Та прибули 17 квітня лише шестеро, а 19 квітня – аж один.

Майже всі, кого заявила сторона обвинувачення, вже допитані. На суд у Ковель не приїхала тільки та подруга Каті, що складає зараз іспити у Києві.

А от свідки захисту: одногрупники й друзі Назара Статочнюка – суд здебільшого ігнорують.

Обурені судді навіть запропонували прокурору Артему Рішку, який бере участь у процесі, організувати автобус і примусово доставити всіх свідків захисту у Ковель. Бо розгляд справи у ковельському суді триває вже ДРУГИЙ рік – і кінця-краю не видно.

 

 

Затягування процесу дуже вигідне адвокатам обвинуваченого у вбивстві. Вони наполягають на допиті ВСІХ заявлених ними свідків, які мешкають хто на Володимирщині, хто в Нововолинську, хто на Іваничівщині.

Хоча вже зрозуміло: по суті справи майже ніхто з приятелів і знайомих Статочнюка нічого сказати не може. Або не бажає.

  – Знаю його мало. Спілкувалися тільки у коледжі і тільки щодо занять. Яка пара буде, де саме – отаке. Тихий, спокійний, конфліктів я з ним не мав.

Так зазвичай кажуть одногрупники Статочнюка. Такі ж покази дав 19 квітня Борислав Дзяйло. Цього дня мали допитати десятьох свідків захисту, а приїхав він один.

Борислав додав, що Катю Литкіну трохи знав – нерідко бачив її в місті.

 

Питання свідку Дзяйлу задає прокурор Рішко

 

У коледжі Статочнюк провчився один рік на відділенні комп’ютерної інженерії. Як стверджує його приятелька Юлія Солодуха, допитана 17 квітня, – добре розбирався у комп’ютерній справі, консультував інших студентів.

«Назар – добрий друг, часто допомагав і мені, навіть мала симпатію до нього».

Зустрічі з колишніми одногрупниками обвинувачений явно зрадів. Перед засіданням вони посміхались одне одному.

Особливо веселою виглядала Юлія Солодуха. Покази давала у такій своєрідній манері, що адвокат потерпілих Елла Бордюженко не витримала: «А що вас тут так веселить?»

Захисник Статочнюка Шостак запротестував: мовляв, кожен свідок має право поводитись як хоче.

Та звісно, має право. Подумаєш, сидять за спиною чорні від горя бабуся та батько Каті.

На радощах, що все йде за планом, пан Шостак запитав Солодуху, чи показували у коледжі історичний фільм на воєнну тему – «Безславні виродки». Можливо, обговорювали цей фільм із викладачем на занятті?

Явно чекав на ствердну відповідь. Адже його клієнт, що сидить тепер у прозорій, а не загратованій клітці, запевняв на слідстві: це кіно нам рекомендували і показували у коледжі.

 

 

Ну, мав же Статочнюк якось пояснити, чого за годину чи півгодини до вбивства Каті на териконі він 5 разів переглядав сцену забиття персонажа битою.

5 разів 2 серпня 2016 року у проміжку 0.14 – 0.19, як довела комп’ютерна експертиза.

І тут адвоката ДИ…тини спіткала неприємність.

– Ні, не показували. І не обговорювали, – відповіла Солодуха.

Шостак спохопився – й інших приятелів свого клієнта про кіно вже не питав.

Далі буде, стежте за РАДАРОМ

У ТЕМУ:

Вона пробачила підлу витівку своїм… майбутнім убивцям?

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Свідки Статочнюка суд масово ігнорують. І це на руку його адвокатам…"

повідомляти

Гість
11 місяців 9 годин тому

В мене одне питання? Коли наступне слухання, якого числа. Я хочу попасти на слухання справи. Горю бажанням підійти до грат і спитати ЗА ШО? Я хочу в очі подивитися йому. Хочу його очі бачити! Хочу спитати ЯК ТИ МОЖЕШ ЖИТИ ДАЛІ після цеї події?

бабушка Кати
10 місяців 27 днів тому

наступне засідання суду аж 25 травня на 10.00 у Ковелі. Якщо хтось хоче поїхати – ми допоможемо з доїздом у Ковель. Дуже дякую Вам за сп1вчуття!

макс
11 місяців 8 годин тому

“таким веселим юлям” перед судом треба ознайомлюватися з висновками судово-медичної експертизи(особливо з фото), можливо після цього “вони” щось таки зрозуміють

Василь
10 місяців 27 днів тому

Цирк зробили з суду! А вчителям та батькам тої Юлі треба їй пояснити, що судять обвинуваченого в жорстокому вбивстві дівчини й вульгарно поводити себе не треба. Та й зрештою всі докази є. А це не свідки, що приходять та розказують, що він хороший чи як вів себе в школі й в технікумі. По суті треба питатися!

Гість
10 місяців 27 днів тому

Подружка Каті була на суді 17 квітня. Перш ніж написати щось в новинах потрібно перевіряти.

editor
10 місяців 27 днів тому

Перш ніж писати такий коментар, треба уважно прочитати новину.
17 квітня прибули лише 6 свідків. 19-го – аж один. Майже всі свідки обвинувачення вже допитані. Не змогла прибути тільки та з подруг Каті, яка складає іспити у Києві.
І там же написано – далі буде.
Буде сьогодні.

Олександр
10 місяців 27 днів тому

А ,взагалі то ,за неявку до суду без поважної причини є відповідальність….то на кого *жаліється* суд? Робіть все по закону і все буде *чікі-пікі*як казав один з наших *керовників*.А ще є відповідальність за дачу неправдивих показань,або порушення адвокатської етики,різні кваліфікаційні і дисциплінарні комісії….Нормальні правники все знають,тільки питання-де вони,ті нормальні?

Роса
10 місяців 27 днів тому

Дорогий суд! Випустіть невинного хлопчика, на волі його ждуть не дождуться…

editor
10 місяців 27 днів тому
бабушка Кати
10 місяців 14 днів тому

*невинний хлопчик*!!!??? хто вы? вы хоть о судебных заседаниях читаете!? Господь вам судья!

wpDiscuz