800 загиблих, 11 камазів тіл. Де жалоба, президенте?!

18 131634

1 вересня 2014

Слідом за бійцями батальйону “Крим” — учасниками прориву з-під Іловайська, які розповіли про півтисячі трупів у коридорі смерті, почали називати ймовірну кількість втрат військові експерти і аналітики.

Наприклад, Олексій Арестович зазначає:

“ПО ИЛОВАЙСКУ
По свидетельствам уцелевших, у нас огромные потери убитыми — несколько сот человек, потери, сопоставимые с потерями за всю предыдущую кампанию”.

Але я боюся, що насправді втрати є ще страшнішими. І ось чому.

Знайомому нововолинцю медик із 51-ї бригади повідомив телефоном, що трупів із полів під Іловайськом винесли близько 800. Тілами загиблих завантажили 11 камазів — внасипку.

Ще сказав медик, що багато хлопців помирають через відсутність ліків у польових умовах. Що з 70 поранених бійців вижило лише 11. Бо на всіх було дано аж три ампули знеболювального і флакончик перекису водню…

 

 

Отже, до кількості вбитих додаємо кількість тих, кого не змогли врятувати медики.

Страшні цифри.

Звісно, почекаємо на зведення речників АТО й на доповідь Гелетея у парламенті — про події під Іловайськом.

Але в будь-якому разі масштаби трагедії не сумісні з мовчанням!

Тож маю питання: чому президент досі не оголосив всеукраїнську жалобу?

Чому разом із нами від садизму “новоросів” і російських окупантів, які методично добивали поранених у полі, не здригнувся весь світ?

Влада досі не хоче сказати нам гірку, нестерпно гірку, але правду.

Тоді за що, питається, вмирали наші хлопці? І хто відповість за цю українську трагедію?

 

 

Наталя Камишникова

 

Довідково

Олексій Арестович пише на ФБ:

“По свидетельствам уцелевших участников, резкое превосходство количества убитых над ранеными у наших ребят объясняется тем, что после того как на поле боя, после артиллерийского и танкового расстрела колонны, остались лежать несколько сот наших раненых, доблестные “русские офицеры” организовали их добивание.

Российские военные выстроились в цепь, и, прочесывая местность, достреливали наших беспомощных от ранений бойцов.

С точки зрения военной чести — это последняя стадия падения, ниже только организованное убийство детей.

Это второй отмеченный эпизод добивания наших раненых регулярными военными Московии.

Это — так, чтобы не осталось иллюзий относительно того — с кем мы имеем дело.

Повторяю, в этот раз добивали раненых не дикие урки из состава Лугандона, а самые что ни на есть российские военные — в составе своих штатных подразделений”.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

РАДАР запрошує проголосувати, чи потрібен нам знову парад. Опитування – праворуч на цій же сторінці.

Вася
4 років тому

Арестович!!! Больше можно и не читать. Как вы заколебали пичкать читателей псевдоэкспертами !

editor
4 років тому
Відповісти  Вася

Арестович тоді серед тотального заніміння суспільства і влади (щойно ж парад був на Хрещатику!) чи не першим озвучив більш-менш реальні цифри втрат. Він – зі своїх офіцерських джерел, я – від медика 51-ї через Володю Гасюка, спасибі йому за довіру. Тоді кожна крихта інформації була дуже важливою. Ми дали ці страшні крихти.

Наташа
3 років тому

Люди повинн1 знати правду 1 т1льки правду.З половини написаного брехня.

editor
3 років тому
Відповісти  Наташа

і де саме брехня?

Анонім
3 років тому
Відповісти  Наташа

Яку правду? Напишіть…

Ульріх
3 років тому

Оглохший, окровавленный и страшный,
я шел на танк с гранатой, в рукопашный.
Из башни пули высекали искры.
И я хрипел средь мертвой тишины:

“Броня крепка, и танки наши быстры,
И наши люди мужества полны.”
На снег стекала кровь – не знаю, чья,
но боли не было, была лишь злоба.

Я лег под танк, и мы погибли оба –
И он и я…

Анатоль_
3 років тому
Відповісти  Ульріх

Клас! Пишіть ще, “Ульріху”.

Іван
3 років тому

Вже під час Іловайська стало добре зрозуміло, що Петро – шпигун. Але люди ще три роки сидять мовчки, як сичі. Чекаємо ще більшої катастрофи?
Дострокові президентські на цю осінь.

editor
3 років тому
Відповісти  Іван

та не шпигун, а просто шоколадний командувач.

Михаил
3 років тому

Дивує логіка радарів . Чомусь немає згадки про першопричини трагедії. Всього цього б не було якби не було анексії Криму і тисяч одиниць російської бойової техніки разом з російськими генералами і офіцерами на Донбасі , а також зрадників із числа службовців силових структур Криму І окупованих регіонів Донбасу , яким дуже хотілося отримати російські зарплати і пенсії. Тут попахує русским миром.

editor
3 років тому
Відповісти  Михаил

Зверніть увагу на дату публікації. Три роки тому. Серед боязкого мовчання офіційних ЗМІ. Інформацію збирали по крихті. Про першопричини можна поговорити тепер. Напишіть свої роздуми, опублікуємо.

Михаил
3 років тому

Якщо модератор в Москві , то я не очікую затвердження коментаря . Дай бог щоб моя підозра не справдилась .

editor
3 років тому
Відповісти  Михаил

Модератор у Нововолинську.

Анатолій
3 років тому

Парад потрібен. Багато хто хає нашого всенародно вибраного президента.А пам’ять дійсно коротка у людей.Перше. Порошенко був оптимальним варіантом бо як би ми не хотіли Ярош би не пройшов,хтось з лівих або Пар. Регіонів також.Пройшла людина яка більш-менш,влаштовувала і схід і захід.Проєвропейський,розумний ,гарний талановитий керівник,адже його підприємства в порядку і робітники при гарних зарплатах. Порошенко навів би лад в усій країні. Але старі зв’язки.
Про Іловайськ. Перед виборами Порошенко дав обіцянку закінчити війну перемогою за короткий строк.За місяць з військом у кросівках ,це зробити було не реально.Тому пройшло декілька місяців і людина яка звикла виконувати свої обіцянки,підняла ноги армію дала команду звільняти Дон.бас.(Донецький вугільний басейн)
Швидко звільнили більшість зайнятих територій,відокремили Донецьк. Ще декілька днів нас відділяло від перемоги.Та ніж в спину вставила Росія. Це трагедія, і такі були не раз пов’язані з нашим північним (братом).Ось на приклад Запорізька Січ.або Сагайдачний, А герої Крут.
І взагалі щоб не МЧ 17 історія могла б повернутись зовсім по другому.Тоді в той час летів пасажирський Російський який мав бути ціллю,а ще не далеко летів літак з Путіним. Версія Фсб була така.Хохли хотіли збити Путина але недоумки попали в Російський пасаж. літак. Далі жертви , хохли убивці ,широкомасштабна війна. В Іловайську можливо було обійтися меншою кров’ю якби серед нашого вищого військового складу командування було менше боягузів і зрадників. Та коли ми переможемо в Іловайську буде пам’ятник з іменами усіх героїв.І буде жалоба.І вічна пам’ять!І Слава Героям,І СЛАВА УКРАЇНІ!.
А зараз коли наша армія здатна принести перемогу,після такої критики ,хто насмілиться віддати наказ іти в наступ бо знову будуть жертви.Значить ждемо коли нерви здадуть у противника.Або політичним методом.Але є приклади сміливості керівників.Це приклад Ізраїлю. Або Хорватів.

Вова
2 років тому

На жаль це правда, про кількість КамАЗів я не уточнював. Але мій друг грузив на КамАЗ останки наших солдат..

Яна
2 років тому

Чудовищно, и многие ,как и я о этой трагедии не знают. Будь проклята война, и те кто ее начал.

оля
2 років тому

наші договорились про зелений коридор, но ніхто вжитті не мог подумати що московіти на таке здатні, розтрілювати отак як колись німці, і хтоб що не говорим, прощення ваті не буде НІКОЛИ, треба щоб покоління пройшло. і то буде записане в історії, це явно жах