Нічна пригода під “Епіцентром”
— 16/05/2020Сьогодні близько першої години ночі біля гіпермаркету “Епіцентр” у Нововолинську скоєно ДТП. Якраз навпроти автомийки. П’яний водій білого “рено”, який віз пасажира в напрямку Луцька, виїхав на зустрічну смугу – і врізався у чорне “рено”. Воно мирно їхало з причепом додому на Львівщину… Це фото – Влад . Фотозвіт – Андрій
Read more
Радар