О 22-й годині 24 квітня працівники Володимир-Волинського відділу поліції Юхимчук і Тороканець прибули у село Чорників Володимир-Волинського району.

І зажадали, аби їм відчинили двері у хаті, де мешкає Марія Дмитрівна Кузнецова.

Із ними був колишній співмешканець її дочки (теж Марії) – Сергій Макарчук, уже трохи відомий волинянам зі скандального телешоу “Історія волинського султана”.

На час вимушеного карантину Марія Кузнецова-молодша перебралася з двома дітьми до матері у село. А вчора поїхала в нагальних справах до Нововолинська, де мешкає постійно. Заразом накупила продуктів. І памперсів для малого Матвійка

Батько цього хлопчика – Макарчук дізнався, вочевидь, що вона не в селі. А він якраз приїздив туди вчора.

Фото – Волинь ua

І от увечері, близько 21-ї години, він почав ломитись у хату Кузнецових і вимагати, щоб його впустили. При цьому, зі слів очевидців, брудно лаявся. 

Хазяйка хати повідомила про непроханого гостя у поліцію.

Він трохи втихомирився… і теж зателефонував на 102: мовляв, Марія не дає йому бачитись із дитиною, це погана мати, малого  треба  негайно в неї вилучити.

Але брехав. Мати вона дбайлива,  старається для дітей як тільки може, а з дитиною він бачився 13 квітня. Попри карантин. Є навіть фото.

До речі, малий тоді був у масці (Марія подбала), а татусь – без, хоча контактує з купою людей і може бути носієм інфекцій.

Працівник поліції Юхимчук зателефонував Марії Кузнецовій у Нововолинськ: мовляв, на виклики у Чорників не поїдемо, бо вирішувати, з ким має бути ваша дитина, – то не наша компетенція, а грюкати в двері Макарчук уже перестав. 

Однак уже за півгодини чи трохи більше той-таки Юхимчук і Тороканець разом із Макарчуком стояли на ганку хати в Чорникові.

Скерував їх туди, як вони потім сказали, черговий по відділку Нечипорук.

Впустити цю трійцю хазяйка відмовилась навідріз, запідозривши лихе. Вийшла у двір, поспілкувалася з правоохоронцями, розповіла, що тут Макарчук вичворяв.

Один із них сказав:

 – Дайте я тільки у коридор зайду, гляну здалеку на дитину.

 – Тільки у коридор! Ну, зайдіть.

Він зайшов… Грубо відштовхнув хазяйку. Тримав двері, щоб вона не перешкоджала. І у такий беззаконний спосіб проникли в чуже житло інший працівник поліції та Макарчук.

Малий Матвійко уже вмостився у ліжку.

Макарчук став кричати на хазяйку і на Маріїну дочку-підлітка, нецензурно обзивав її, дорікав за якісь дрібниці. Дівчинка від такого приниження і страху заплакала.

Працівники поліції його не зупиняли, усміхалися.

Так, панове, у  них є нагрудні відеокамери – і має бути запис оцього нічного гармидеру. Але штука в тім, що час від часу вони камери, вочевидь, вимикали.

Марія потім уночі сама бачила такі їхні маніпуляції.

Відвівши душу у черговому скандалі, Макарчук вихопив 2-річного хлопчика з ліжка і поніс роздягненого у свою машину. Поліцейські – слідом за ним.

Бабуся Матвія розповідає: вибігла з хати, плакала, зупиняла, намагалась бодай одежину для малого дати. А Юхимчук ударив її по руці. 

Машина рвонула. Макарчук разом із капітаном поліції Тороканцем повіз дитину в невідомому напрямку.

Як запевнили Кузнецових, а згодом і мене працівники поліції – дитину повезли у відділок.

Володимир-Волинський відділ поліції

Але не довезли!

Макарчук висадив капітана поліції Тороканця у Володимирі біля “Маяка”…

І помчав на Нововолинськ.

Іще раз, для начальника ГУНП у Волинській області, міністра внутрішніх справ, прокурорів і депутатів різних рівнів:

після 22-ї години громадянин Макарчук у супроводі двох працівників Володимир-Волинського відділу поліції незаконно, як вбачається,  проник у чуже помешкання, забрав малу дитину з ліжка і повіз на великій швидкості нічною дорогою в невідомому напрямку. 

Під час карантину.

Якщо це не викрадення дитини й не свавілля правоохоронців, то що це було?

Наталя Камишникова

Далі буде, стежте за РАДАРОМ!

Фото ілюстративні

Прочитав сам? Поділись з іншими: