Забрали дитину з ліжка і повезли вночі у відділ поліції. Але не довезли…

32 18484

О 22-й годині 24 квітня працівники Володимир-Волинського відділу поліції Юхимчук і Тороканець прибули у село Чорників Володимир-Волинського району.

І зажадали, аби їм відчинили двері у хаті, де мешкає Марія Дмитрівна Кузнецова.

Із ними був колишній співмешканець її дочки (теж Марії) – Сергій Макарчук, уже трохи відомий волинянам зі скандального телешоу “Історія волинського султана”.

На час вимушеного карантину Марія Кузнецова-молодша перебралася з двома дітьми до матері у село. А вчора поїхала в нагальних справах до Нововолинська, де мешкає постійно. Заразом накупила продуктів. І памперсів для малого Матвійка

Батько цього хлопчика – Макарчук дізнався, вочевидь, що вона не в селі. А він якраз приїздив туди вчора.

Фото – Волинь ua

І от увечері, близько 21-ї години, він почав ломитись у хату Кузнецових і вимагати, щоб його впустили. При цьому, зі слів очевидців, брудно лаявся. 

Хазяйка хати повідомила про непроханого гостя у поліцію.

Він трохи втихомирився… і теж зателефонував на 102: мовляв, Марія не дає йому бачитись із дитиною, це погана мати, малого  треба  негайно в неї вилучити.

Але брехав. Мати вона дбайлива,  старається для дітей як тільки може, а з дитиною він бачився 13 квітня. Попри карантин. Є навіть фото.

До речі, малий тоді був у масці (Марія подбала), а татусь – без, хоча контактує з купою людей і може бути носієм інфекцій.

Працівник поліції Юхимчук зателефонував Марії Кузнецовій у Нововолинськ: мовляв, на виклики у Чорників не поїдемо, бо вирішувати, з ким має бути ваша дитина, – то не наша компетенція, а грюкати в двері Макарчук уже перестав. 

Однак уже за півгодини чи трохи більше той-таки Юхимчук і Тороканець разом із Макарчуком стояли на ганку хати в Чорникові.

Скерував їх туди, як вони потім сказали, черговий по відділку Нечипорук.

Впустити цю трійцю хазяйка відмовилась навідріз, запідозривши лихе. Вийшла у двір, поспілкувалася з правоохоронцями, розповіла, що тут Макарчук вичворяв.

Один із них сказав:

 – Дайте я тільки у коридор зайду, гляну здалеку на дитину.

 – Тільки у коридор! Ну, зайдіть.

Він зайшов… Грубо відштовхнув хазяйку. Тримав двері, щоб вона не перешкоджала. І у такий беззаконний спосіб проникли в чуже житло інший працівник поліції та Макарчук.

Малий Матвійко уже вмостився у ліжку.

Макарчук став кричати на хазяйку і на Маріїну дочку-підлітка, нецензурно обзивав її, дорікав за якісь дрібниці. Дівчинка від такого приниження і страху заплакала.

Працівники поліції його не зупиняли, усміхалися.

Так, панове, у  них є нагрудні відеокамери – і має бути запис оцього нічного гармидеру. Але штука в тім, що час від часу вони камери, вочевидь, вимикали.

Марія потім уночі сама бачила такі їхні маніпуляції.

Відвівши душу у черговому скандалі, Макарчук вихопив 2-річного хлопчика з ліжка і поніс роздягненого у свою машину. Поліцейські – слідом за ним.

Бабуся Матвія розповідає: вибігла з хати, плакала, зупиняла, намагалась бодай одежину для малого дати. А Юхимчук ударив її по руці. 

Машина рвонула. Макарчук разом із капітаном поліції Тороканцем повіз дитину в невідомому напрямку.

Як запевнили Кузнецових, а згодом і мене працівники поліції – дитину повезли у відділок.

Володимир-Волинський відділ поліції

Але не довезли!

Макарчук висадив капітана поліції Тороканця у Володимирі біля “Маяка”…

І помчав на Нововолинськ.

Іще раз, для начальника ГУНП у Волинській області, міністра внутрішніх справ, прокурорів і депутатів різних рівнів:

після 22-ї години громадянин Макарчук у супроводі двох працівників Володимир-Волинського відділу поліції незаконно, як вбачається,  проник у чуже помешкання, забрав малу дитину з ліжка і повіз на великій швидкості нічною дорогою в невідомому напрямку. 

Під час карантину.

Якщо це не викрадення дитини й не свавілля правоохоронців, то що це було?

Наталя Камишникова

Далі буде, стежте за РАДАРОМ!

Фото ілюстративні

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
32 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
1 рік тому

А той Макарчук, він батько дитині чи ні? Якщо ні то це викрадення, а якщо він батько, то батько викрасти дитину не може, бо має такі ж права як і мати. Чи коли мати забере дитину від батька, то виходить теж викраде її.

Nov.
1 рік тому
Відповісти  Олег

Батько який загуляв і лишив двох жінок з дітьми, і який з криками і поліцією посеред ночі, на хвилинку!!!! В ЧАС КАРАНТИНУ!!! приводить в чужу хату людей які по службі контактують з ким завгодно, таку людину ви називаєте батьком і говорите про якісь права? Ви серйозно ЦЕ???

Nataliya
1 рік тому
Відповісти  Олег

Ні то не батько, якби батько прийшов вдень за дитиною. Батько ти не знаєш що ти робиш це травми яких дитина не забуде за все своє життя! Це не батько що воює зі своєю колишньою користуючись дитиною. Це результат що все і для усіх так просто сьогодні з цею живу завтра з другою це ще можна було б зрозуміти!!!! Але з кожною або з кожним якісь живете не робіть дітей якщо вони нікому не потрібні (хіба що для розборок) купить собі презервативи не неражайте своїх дітей на біду, вони на світ не просилися ! Хто ти не є ти що забрав дитину з ліжка , худоба так не зробила, ти можеш називатися один презерватив зєконамленний !!!

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Nataliya

Таким батькам не презервативи потрібні, я вважаю, а примусову стерилізацію, щоб не шантажував численних жінок, дітьми, які йому не потрібні.
Такому потрібен лише сам факт того, що жінка принижена, налякана і страждає.
Браво, поліція знову на стороні неадеквата і виплясує під його дудку!

гість
1 рік тому

Цього не покаже СТБ, бо той чорт святий. Господи, коли ж він вже заспокоїться!!!! Не треба йому та дитина… 🙁

справедливость
1 рік тому

а эти “полицайки” получается – КАРМАННЫЕ?! а точнее – “ПРИКОРМЛЕННЫЕ”?! и нет предела этому БЕСПРЕДЕЛУ???!!!

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  справедливость

О, про цих перевертнів у погонах я зрозуміла вже років 10 як. Збіговисько закінченних цинічних тварюк, яке своїми мразотними діями допомагає неадекватам знущатися над жінками і дітьми. Жоден ні разу не став на захист навіть не жінки, а малолітньої дитини. У мене іноді складалось враження, що у поліцію йдуть навмисно ті, хто прикриваючись повноваженнями та Законом, насолоджуються стражданнями людей.
Нехай життя пекельним вогнем випече вам за кожну сльозу жінки-матері та її дітей.
Ні на мить не шкодую за свої слова, кожне виважене та є наслідком пережитого болю та страждань.

Natalya
1 рік тому

Ну правильно поліція лише герої з жінками воювати. Ганьба!!!

...
1 рік тому

бідні діти

Sw.Key
1 рік тому

Він хворий той Макарчук? Яка здорова на голову людина буде посеред ночі тягти дитину? Ті сварки, поліція-це ж величезний стрес для хлопчика!

сусід
1 рік тому

До нього сьогодні ще до обіду приїздила поліція. А тоді він посадив хлопчика в машину і поїхав слідом за поліцією. Певно, що у відділок. А карантин? А безпека дитини?

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  сусід

А карантин? А безпека дитини?
Та що то таке у порівнянні з тушкою кабана!

Вікторія
1 рік тому

Маріє, Ви маєте абсолютне право не відчиняти дверей поліції і неадеквату.
Ніхто не має право вдертись до вас у хату не маючи ордера.
Наступного разу на подібні дії неадекватних працівників поліції і неадекватного колишнього телефонуйте 102 і повідомляйте про протиправні дії поліції та вимагайте наряд, щоб втихомирили неадекватів.
1. Карантин;
2. Нічна пора;
3. Жодної підстави для потрапляння у квартиру Вам не надали.
4. Без Вашого дозволу, як матері дитини, забрали дитину. Так чинили лише фашисти часів другої світової.
П.С. Подавайте негайно позов до суду на дії поліції. Заяву у обласну проккуратуру, зазначте обов’язково, що вдерлись у нічний час, що забрали дитину, висмикнувши її з ліжка.
Це на голову не налазить вже! Це вже не жарти! Завтра ці мразоти хапатимуть будь-кого та робитимуть що їм у порожню голову примариться!

Жесть
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Формально поліцейського вона впустила сама, хоть і через обман. Плюс свідків проти неї багато. І взагалі вона мала давно звернутись до юристів і збирати докази

Вікторія
1 рік тому

Я не можу заспокоїтись. Слова, які просто шокують: “Як запевнили Кузнецових, а згодом і мене працівники поліції – дитину повезли у відділок.”
Поясніть мені, бо у мене мозок не здатен розмірковувати, що накоїла малеча? Який кримінал вчинив маленький хлопчик, чому його вночі вирвали з ліжка і роздягнутого потягнули у сусіднє місто? На допит? На обшук? На освідчення на вміст алкоголю, наркотиків?
Богі! Якби у Європі знали, що сьогодні коять здоровезні чоловіки у погонах проти маленької дитини в Україні!
Принаймні наш омбудсмен конче має знати про ці тортури часів німецького фашизму над маленькою дитиною, та ще й місцевими поліцайками.

Володимир
1 рік тому

Якби розповідав батько,то була б зовсім інша картина і причина, чому сталось це вночі, була б інша і відсутність матері вночі, очевидно була б описана не так, а тому, не знаючи всіх подробиць, не можна засуджувати одного чи виправдувати іншого.В даному випадку, найбільша вина лежить на поліцейських, які були присутні і не зупинили правопорушення, а в черговий раз показали найгірші свої якості,як людські,так і професійні.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Володимир

Та невже?
На хвилинку, цей “батько” не має жодного права вдертись у чужу хату до жінки, яка йому вже не дружина. І проживає вона не у його квартирі, з якої він її вижив, а у своєї матері.
Ніхто не зважає на почуття іншої дитини Марії- малолітньої дівчинки від першого шлюбу, яка змушена спостерігати дикі сцени та відчувати страх за своє життя та життя матері з братиком. Хто з тих перевертнів хоча б на мить замислився про це? Дівчинка на все життя запам’ятає, що страшніших істот за чоловіків, особливо у погонах, нікого немає.
Дитина проживає з матір’ю, немає рішення суду, яке б позбавляло прав матері, як і немає доказів, що мати погано турбується про дитину. Навіть суд виніс рішення про це. Почитайте уважно матеріали справи. Хоча цей неадекват і подавав численні заяви та намагався викручувати справу так, як він собі у своєму запаленому, вочевидь, ненавистю, хворою уявою та помстою мозку надумав.
У цьому дикому випадку вбачається лише одне- неадекват заручившись допомогою таких же неадекватних перевертнів у погонах вирішив знищити життя жінки, яка посміла мати свою думку, яка посміла бажати жити, як вільна людина, яка посміла не виконувати те, що бажає неадекватна істота.
Він зробив усе, щоб жінка та її діти не змогли проживати у Нововолинську, перетворивши їхнє життя на пекло, а коли Марія з дітками поїхала до мами, то у нього, вочевидь, знесло дах, що жертва вже не під боком, і він не зможе так часто, як хотілося знущатись над нею та дітьми.
Невже нікому не видно що відбувається?
П.С. Чоловік, який дійсно любить дітей ніколи не буде створювати гарем з численних жінок, створювати нестерпні умови для своїх дітей, підключаючи до травлі своїх коханок та проплачених свиньми поліцейських.
Це, на мою думку, не чоловік і не батько, у Законі є дуже м’яка форма назви цієї істоти- це особа з низькою соціальною відповідальністю. Я б назвала по-іншому. Думаю, Марія теж знає.
П.П.С. Але це не саме найжахливіше у цьому триллері, є ще страхітливіше- те, що жодна доросла та зовсім крихітна людина у цій країні не захищена від повільного морального, психологічного та фізичного знищення. І це знищення коїться під патронатом “правоохоронців”, будь-які свавільні дії котрих захищені Законом. Які витонченні тортури для жіноцтва та діток!

макс п.
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

“….своїх коханок та проплачених свиньми поліцейських”..це було “сильно”)))

ого
1 рік тому

Які суди? Щоби затягнули на роки? Ви що, не знаєте скорумпованих українських судів? Поліцаями та іншими держслужбовцями на Волині, займається Державне бюро розслідувань у місті Львові. Поштова адреса: вул. Кривоноса, 6. e-mail: sdz@lv.dbr.gov.ua
Тел. (098) 303 5970 Заяви приймаються як по ел. пошті, так і телефоном цілодобово. Пишіть, телефонуйте. І вони в поліції більше ніколи працювати не будуть.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Ви що, не знаєте продажних і скорумпованих українських судів? Затягнуть на роки! Державне Бюро Розслідувань у Львові: вул. Кривоноса, 6. e-mail: sdz@lv.dbr.gov.ua Тел.(098) 303 5970 Заяви приймаються цілодобово – як в електронному так і телефонному форматі. Пишіть, телефонуйте і ці дикі люди в поліції більше ніколи працювати не будуть. Поліція – профіль ДБР.

Ната
1 рік тому

Читавши про минулі пригоди цієї сім’ї. Розумієш ,що все може бути не так однозначно. Тому не бувши і не бачивши, не варто описувати все ніби дійсно так і було.

Я вже не здивуюсь , якщо то знову якесь перебільшення. І не розуміла і зараз не розумію ,чому батькові не можна бачитись з дитиною .
І в мене теж дитина 2.5 роки. Я нікому на ніч її не лишаю. Ніяким бабусям чи дідусям. Можливо батько тому і хотів забрати , поки мами немає.

Як видно було з попередніх скандалів цієї сім’ї ,там багато брехні. Взагалі не ясно хто правий а хто ні .

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Ната

Та да, батька серед ночі охопило полум’ям невгасимої любові до сина, такої потужності, що його зірвало з дому і віднесло до Володимирського відділку поліції, прихопивши з собою двох поліцейських, які теж заступивши на чергування страждали та мліли через те, що не мали змоги проявити безмежну любов. І ось трійко закоханих помчало у село, до хатини де мирно спали жінки та дітки. Вчинивши акт космічної любові до ближніх, ця свята трійця наробила гармидеру, завдавши, наче обухом серед голови, неабиякого стресу та переляку бідолашним жінкам та дітям,вхопила роздяненого хлопчика і помчала до відділку, ще там дитині показувати усю силу того світлого почуття.
Прямо фільм можна знімати.
Ви себе чуєте?
Коли не знаєте, де правда, потрібно дотримуватись Закону, там все однозначно:
1. рішення суду, що дитина проживає з матір’ю,
2. ухвала суду про те, що заява батька, де він звинувачує Марію у нехтуванні обов’язків по догляду за дитиною, НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА. І доказів цього НЕМАЄ.
3.Дайте спокій жінці і її дітям, нарешті. Вона дасть усьому раду, якщо змогла покинути неадеквата, це сильна жінка.
Маріє, тримайся, серце. Вірю, у тебе все вийде. Сили тобі і мужності.

Жесть
1 рік тому
Відповісти  Ната

Йому дозволено бачитися з дитиною. Зверху пише що навіть є докази, що він бачиться. Він же спеціально бреше і тільки дурне не зрозуміє для чого) 90% залишає дітей бабусям та дідусями) це не чужі люди а найближча рідня. Ви своїй матері не довіряєте дитину?)))

Natalya
1 рік тому

Я на стороні мами. Що може навчити такий тато хлопчика? Неповажати і бити, ґвалтувати жінок? І не пишіть мені що детектор показав що він цього не робив. Він вірив просто в те що він не ґвалтує і не б’є. Чомусь же маму хлопчика не взяли на детектор. А нарахунок того що мами не було в дома і це підстава для вилучення дитини це смішно. Хлопчик перебував з бабусею і це нормально.

Жесть
1 рік тому
Відповісти  Natalya

Ви що, мати повинна 24/7 перебувати з дитиною 😂
Навіть рідній матері не смійте довірити свою дитину)))це ж аморально і незаконно 😂😂😂😂
(Сарказм)

Natalya
1 рік тому
Відповісти  Жесть

Ну виходить, що всіх батьків, які залишають дітей у дідусі і бабусь на літо, на вихідні, треба позбавити батьківських прав.

Жесть
1 рік тому
Відповісти  Natalya

Кращого поводу не придумають 😂

Вікторія
1 рік тому

Усі біди та горе кояться з мовчазної згоди байдужих…людей, сусідів, поліцейських, посадових осіб.
На протязі століть чоловіки вважали жінку своєю річчю, іграшкою чи власністю, яка зобов’язана лише коритись та виконувати забаганки “його величності чоловіка”.
Спостерігаючи за новинами сучасного світу, зробила висновки, що нічого не змінилось. Насилля над жінками та дітьми не залишились у середньовіччі. І жорстокі та кровожерливі самці теж живуть тут і зараз. І абсолютно прекрасно та спокійно себе почувають. Вони навіть стали більш впевненими у своїх діях, бо підтримують їх такі ж самі “правоохоронці”. Майже кожна трагічна новина супроводжується тим, що коли жертва повідомляла правоохоронцям про злочин, то ті просто насміхались або применшували скоєне.
Я дуже шкодую, що в Україні відмінили смертну кару за вбивство. Адже статистика свідчить, що кількість вбивств жінок та дітей тільки зростає.
Мені соромно, що я одного біологічного виду з тими, хто знущається та потурає знущанням над людьми.
Ось історія однієї дівчини, яка насмілилась вголос розповісти про такого собі “володаря життя”:
https://www.youtube.com/watch?v=vfe4AQTTcGo
Ця історія вражає. Поліцейські теж не зважали на слова дівчини, все закінчилось дуже трагічно. Але я безмежно рада, що Закони тієї країни по заслузі відсипали катам. Амінь.

Марія Р.
1 рік тому

Переглядала відео трансльоване на стб. Це просто жах. Здається всіх цікавило тільки чи спали вони, скільки разів, чи з елементами бдсм. А про почуття жінки і матері і її діток їм начхати. Мені здається, що їм це шоу не допомогло, лише розізлило колишнього чоловіка Марії і спонукало на наступні дії і вчинки. Якщо жінка не хоче стосунків, то треба сильніше наполягати, тим більше якщо я вірю, що це не згвалтування, і детектор повірить, і людей обману, а з жінки менше не стане. А синці, забиття, то просто кремезний чоловік. Це просто дико звучить. Насправді люблячий чоловік ніколи такого не зробить і силою свою кохану брати не буде і по чужих не побіжить. А якщо щей люблячий батько, то з дітьми такого не зробить. Неврівноважений, аж обличчя червоніло від злості і емоцій, яку модель поведінки закладе в свою дитину, чого її научить, психіку зламає, нічого хорошого з проживанням з батьком не отримає. Мені шкода Маріє, що так склалося твоє життя. Зберися, обірви з ним усі стосунки, ти ще молода, я вірю що тобі вдасться повернути сина і ти допоможеш йому забути той випадок. Тримайся

Правда
1 рік тому

Батьки то одне, а як поліціянти мали право викрадати дитину???? То не вони найбільші хабарники у відділку? Думаю, що нагрудних камер вони не включають, тупо за зміну деруть бабло з кого можуть і їх прикривають вищі чини. Може, пора зайнятись такими?

Жесть
1 рік тому

Чому ні матір ні дочка підліток не зняла це на відео? Дуже дивно. Це ж в так було зрозуміло на перед чому вони 3є приїхали. Це треба було наперед продумати і писати у всі інстанції та збирати докази

Жесть
1 рік тому

Хіба законно привозити дитину без батьків (опікується матір) чи представників?