Чиновник бере коньяк ящиками!.. Весь АТБ у шоці

56 4362

 

 – Мій друг працює в новому АТБ біля лазні.

Каже, заступник нововолинського мера постійно увечері заходить в магазин і купує коньяк по 450 грн. за пляшку.

Бере нараз ЯЩИК коньяку!!!

На касі його раз запитали:

 – У вас якесь свято велике в сім’ї?

– Ні, це я по роботі беру.

Касири шушукались: ось де гроші на асфальт і бордюри – в АТБ.

 

 

Я не вірив, поки ще один із АТБ не розказав те саме.

Я в шоці від таких закупівель. Це ж які делегації треба зустрічати, щоб уже тричі брати по ящику коньяку???

Ну, на день міста поляки були. Ну, а ще 2 ящики де???

Платив віце-мер із білого конверта. Крім ящика коньяку, більше нічого не бере.

 

Агент “ПроZorro”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
56 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Тетяна
4 років тому

Абсурд про таке писати. Можливо працівники АТБ ще знають яким туалетним папером користується наша влада.

Гість
4 років тому

Ящик випили а двома похмилились

Ілона
4 років тому

З якої пори на касі питають призначення покупок?))) касирів не вчили не лізти з дурними питанями?)))
я вже це бачу: – в вас свято? – нє, то не додому, на роботі п”єм!
ну це ж смішно)))
я не захищаю міськраду, ясне діло що рильця в пушку, але блін, отакі вкиди – це дитячий садочок)))

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Ілона

Нічого страшного. Кажуть, є таємне фото “слуги народу” із ящиком віскі. Ну, то й що? Чого ви “Ілоно” так нервуєте? Що, заступник міського голови не має права випити – після роботи, у власному помешканні, перед вихідними? А тутка, ви вже якийсь умовний компромат угледіли. Якщо має змогу та здоров’я – хай пропустить 100 гр. якісного віскарика. На здоров’я!

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Та я не нервую, і не сперечаюсь, хто і де п”є чи не п”є. Невже у касира дійсно вистачило наглості лізти у приватне життя чужої незнайомої людини, а тій людині не вистачило розуму ляпнути, що коньяк не додому, а на роботу??? Ну погодьтеся, їжаку зрозуміло, що діалог вигаданий)))
Не сперечаюсь, що заступник купує коньяк, бо я незнаю. Але наведена в статті розмова – ну це на сміх курам))

Інший Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

Згідний з Вами про таке писати це “це дитячий садочок)))”

собутильни к
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

пойло дороге жере, ****…

1313
4 років тому
Відповісти  Ілона

а ви підрахуйте всю суму за закуплений товар, може тоді зрозумієте всю суть статті

Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

А чому Вам це не подобається? Напишу, що і чому не подобається мені, а мені не подобається, коли чиновник, який існує на кошти платників податків, який найнятий МНОЮ на роботу, в робочий час купує коньяк, цукерки і з симпатичною жіночкою(не дружиною) йде в напрямку не свого житла… Він вільна людина в своїх вподобаннях і вчинках, але не в робочий час… І по сюжету конкретно-плакати і жалітись на малі чиновницькі зарплати і одночасно коньяки ящиками скуповувати…

Ілона
4 років тому
Відповісти  Олександр

Тож написано – “ввечері”. То, значить, вже не робочий час. І то зовсім не ваше діло, хто з ким, куди і навіщо іде. Не з вашою дружиною ж.
Знаєте, мені теж багато чого не подобається у нашій владі, я теж не хочу, аби депутати\керівники організацій і т.д. шикували за бюджетні кошти, я не мала наміру когось відбілювати. Я незнаю чи купує владна верхівка спиртне чи ні, не доводжу вам протилежне.
Я писала саме про той діалог, який наведений у статті. Він – комічний і наврядчи відбувся в реальному житті. От і все.
Р.S. Мене так нервує, коли кажуть “Я найняв на роботу держслужбовця, він отримує зарплату з МОЇХ грошей” і т.д…. а ви в курсі, що державні службовці теж платять податки із зарплатні, причому набагато вищий відсоток, ніж не держслужбовці???
І так, я працюю на державній службі, але дуже далека від владної верхівки і влади загалом.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

Вас найняла на роботу влада, а я наймав владу-різницю відчуваєте? Але сумніваюсь, бо Ви вважаєте, що чиновнику не гріх в робочий час займатись чим завгодно… Це ж мабуть Ви відповідаєте на запитання “де начальник?” – “а він мені не відчувається…” А ще Ви забувайте, що Ви нічого не виробляєте і залежите від простих робочих рук… Можу написати більше, але образитесь.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Олександр

Ви взагалі читаєте те, що я пишу, чи ні?? Я не вважаю, що в робочий час можна займатися будь чим, де ви взагалі взяли про робочий час слова??? У статті – про вечір, в моїх коментарях взагалі ні слова про час.
Ні, ви помиляєтеся, у мене не питають, де мій начальник, моя робота не офісна, уявляєте, і таке буває на державній службі)))
нарахунок нічого не виробляємо і залежимо від робочих рук: ну ви ж незнаєте суті моєї роботи. і не можете стверджувати.
Пишіть більше, хто вам не дає, я на неконструктивну критику не ображаюсь, лишаю без уваги.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

Навіть не цікаво дискутувати з Вами… Ви мислите як звичайний “совок” – і хто приймає таких на державну службу?

Ілона
4 років тому
Відповісти  Олександр

Взаємно. На все добре.

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Ілона

І я напишу, як і “Олександр”: Це я, а не Сапожніков, найняв вас на роботу! Ви наймичка територіальної громади! Це ми – громада, тобто – влада, а не Сапожніков, платимо вам зарплату! Якби я був на його місці – за ці слова, ви б були вже на біржі праціі. Вона, бачите, платить податки! А ми що робимо !? Знахабніли до краю, місцеві та державні службовці.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Ойойой)) Ви б мене звільнили за те, що я кажу, що з моєї зарплатні вираховуються вищі податки, ніж із зарплатні робітників? Ну, отримали б позов до суду та і все) Тож добре, що ви не мій начальник)
ви не путайте праведне з грішним))) яка наймичка громади? ви про що? хто сказав, що я працюю у населеному пункті??? ви, Анатолю, мене знати не знаєте, а уже судите. Не треба так.

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Ілона

Ви самі написали, що держслужбовка, а тепер заперечуєте? Всі, чуєте, ВСІ! державні службовці живуть за рахунок і з ласки територіальних громад, які є народом України, тобто найвищою владою. Дуже шкода, що ви приховуєте своє прізвище.
Проте, “Ілоно”, ви мене зацікавили своєю цинічністю і неповагою до рук, які вас годують… Думаю, ця тема матиме продовження.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Так я і не заперечую, що я держслужбовець. Але кажу, що працюю не в офісі, і наіть не в населеному пункті. Чи для вас держслужбовці – то тільки спеціалісти у міськраді?)))
Я поважаю свій народ і свою країну, проте годують мене виключно мої руки, бо я не лінтюх, я ходжу на роботу, навіть часто працюю понаднормово, не 1 зміну, а цілу добу. Я не сиджу в теплому офісі і не перекладаю папірчики, як ви думаєте!!! Державна служба буває різною, тому не треба судити мене, навіть не знаючи, в чому суть моєї роботи. Мені шкода, що ви так реагуєте, ніби я прийшла до вас додому і їм ваш борщ.

Eys
3 років тому
Відповісти  Ілона

Ілона я за вас.

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Ілона

Ви вочевидь, працюєте в прокуратурі, поліції або у суді. Тільки у цих установах, що належать до державних гілок влади – виконавчої та судової, можуть із такою неповагою ставитися до простих людей – трудівників-підприємців та бізнесменів, що забезпечують левову частку надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів, відчуваючи свою повну безкарність. Звідки вони мають “долю” у вигляді зарплати…
Вибачте, “Ілоно”, але я змушений буду назвати ваші повні ПІБ. Щоб державна служба, вам медом більше не здавалась.
А після цього, ви можете подати на мене у суд для свого матеріального і морального відшкодування – втрачених, нібито, вами честі, гідності та ділової репутації на посаді державної службовиці через мій правдивий коментар. :)))
Скільки це буде ще продовжуватися? Як ви всі – державні та місцеві чиновники, мені остогидли! Із вашими відписками, брехнею і підлістю.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Назвіть! Мої повні ПІБ))
при чому тут прокуратура і поліція і ще й суд?) там є свої закони “Про прокуратуру”, “Про поліцію” і “Про судоустрій та статус суддів” відповідно. Я ж вам писала: що не працюю в офісі, а ви все про своє.
В чому полягає мій цинізм? От в чому конкретно? Я десь когось образила чи може щось десь збрехала? Я писала виключно свою думку, нікого при цьому не зачіпаючи.
Державна служба – далеко не мед, повірте мені. Не рівняйте державних службовців найвищих рангів і простих службовців на місцях, це дуже різні речі.
Мені здається, у вас просто особиста образа на когось із державних службовців, тому ви так гостро реагуєте на всіх. Та не судіть всіх під однією міркою. У вас своя правда, у мене своя. Тільки ви, чомусь, бачите у мені ворога. Ви мою честь і гідність ніяк не зачепили, бо я чесна перед усіма і перед собою в першу чергу. Мій перший коментар тут був такий легкий, а ви звели усе ледь не до державної зради.
Будьте добріші, не шукайте усюди негатив, його і так повно. Щасти

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Ілона

Правда, “Ілоно”, одна на всіх – Божа. Інших не буває – вони від лукавого. А може, самі назветесь? Якщо така справедлива і смілива. То як?

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Правда у кожного своя. Вона немає релігії, раси, віку і політичного спрямування. чи ще чогось.
Я назвалась, написала своє ім”я. Писати своє прізвище чи ні – винятково моє рішення, і я маю повне право його не писати. То ж, ніби, Ви “змушені” (з ваших же слів) написати?? ні?

Цікаво
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, не забувайте що Ви спілкуєтеся з жінкою, деякі Ваші коментарі зарізкі . Інколи здається що тільки Ваша думка права, а інших немає бути, поважайте і іншу думку

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Один Господь Всеправедний знає із ким я спілкуюся. У мене не буває брехливих коментарів, що видається вам образливим і різким. Проте, вони без ненормативної лексики і принижень людської гідності.
Я не довіряю анонімам. І вам у тім числі. Ці особи слизькі і боягузливі – без стержня та правди.

Цікаво
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, зробіть публічний звіт громадської організації “Україна Польща” на Радарів, дуже цікаво

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Я не міський голова, і не зобов’язаний публічно звітуватись ні перед ким – хто б це не був. І Статут ГО “Україна + Польща” такої вимоги не містить. Вся її діяльність висвітлюється на сторінках “РАДАРУ”, моїй сторінці у ФБ, а також у групі “Нововолинськ без Сапожнікова!” – теж у ФБ.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

Щоб Ви не вигляділи зовсім марсіанкою, судячи як ви описуєте свою “держслужбу”, хоч напишіть щось,але краще почитайте положення про держслужбу і кому надається статус держслужбовця. Бо деякі дуже” грамотні” вважають себе держслужбовцями бо працюють на держпідприємстві.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Олександр

Положення про держслужбу? Це щось нове. Є Закон України “Про державну службу”. При вступі на державну службу складається присяга державного службовця. Є посадові інструкції в кожній організації та установі. А про положення вперше чую.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Ілона

Та Ви б краще написали скільки разів Ви порушували ту присягу і інструкції… Чому ж це ми так погано живемо при Вас, таких хороших державниках? Ви не в офісі, навіть не в місті… то кого Ви захищаєте? Вам люди про бардак в місті, а Ви про що? Навчіться відповідати на питання коротко і конкретно, а ще тут є люди, які в житті бачили немало і працювали не тільки руками. А ще в них хороша пам’ять.

Eys
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Анатоль. Якби я був на місці влади нашої, ви вже були б десь за кордоном 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Eys

Заморилися б ви змушувати мене до еміграції. Це вам не сталінські часи, щоб робити із мене ворога народу. Я дію згідно Конституції та законодавства.
А ось вам треба було б задуматись, щодо правильності свого сприйняття реальності і тоталітарного світогляду.

Eys
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Анатоль. Я живу в іншому поколінні, мені 25 років, і я дивлюсь на життя позитивно, ну ладно є деякі некореткності нашого Міста, ну нетакі серйозні як Ви їх висввтлюєте. Мені все класно!
P.S . За те, щоб вас зкрити на пару років, я переборщив, вибачаюсь.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Eys

Я приймаю вибачення. Проте, хочу зауважити: Часи у всі часи, :))) перепрошую, були і є завжди однаковими. Багатим – все, бідним – нічого. Бідні мають бути чесними і совісними, а скоробагатьки – можуть і без цього обійтися.
Якщо я й набагато старший від вас, то це не говорить про те, що ви або я дуже відрізняємось один від одного. Ніби іншопланетяни. :)) Єдина відмінність – ви боїтесь, я – ні. Конфлікт поколінь, “батьки\діти” – це не про мене. Мої власні діти і онуки, аж надто древнім та не сучасним, мене не вважають. Навпаки. Шкода, що ви “Eys”, не бачите різниці між добром і злом. Чорне зло домінує у Нововолинську. Без сумніву.

Наталія
4 років тому
Відповісти  Ілона

Ілона,згідна повністю

Румпель
4 років тому
Відповісти  Ілона

Я маю сумніви що касир таке запитав.

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому

Не дивуюсь. У “жовтому домі” пили завжди. Ще із радянських часів. Сам бачив, колись, одного заступника (ці) міського голови В.Сапожнікова п’яного (ну), як чіп на роботі. І не один раз. Тікав (ла) від мене, як від зачумленого. :))) Потім таки, міський “падишах” перелякався. Його (її) “пішли”. Послали на львівський напрямок. Хоча, людина та була доброю і душевною. Не витримав (ла) порядків у самісінькому командному пункті “зони сапогізму”. Надірвалася серцем. Та й знала занадто багато…

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

То дуже порядна жінка, знаю її особисто, п”яничкою вона ніколи не була!!! Тим паче на робочому місці!!

Олександр
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

А в “старому горкомі” і зараз полюбляють… А та людина, про яку Ви писали, справді непогана, але не хотіла порад слухати, тому і результат логічний.

Лондон
4 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Чогось нічого не пишете про………, там капець.

Скиньте фото, якщо не слабо. Чекаємо.
Модер

Катеринка
4 років тому

Та хай хоч вагонами. Вам яке до того діло? Добре, що виручку дає. Посміхнулись, дали решту, наступний.

Вадим
4 років тому

Це не етично про таке писати. Особисте життя все таки.

анти чобіт
4 років тому

знову за бюджетні кошти поїть когось

Андрій
4 років тому

Кажуть, Сапожніков заборонив продавати алкоголь після 22:00
Невже і в Аміго перестануть?

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 років тому
Відповісти  Андрій

В. Сапожніков нічого однособово заборонити не може. Ви переплутали його функції із самодержавними – царя (короля, принца, герцога, барона,..). :))) Не може нічого заборонити і міський виконавчий комітет. Законодавчим (забороняючим, дозвільним, контролюючим тощо) органом, є міський депутатський корпус і його сесія. Депутатські комісії. Принаймні, мали б.
Міькими бюджетними коштами, які сформовані із місцевих податків та державних дотацій теж мають розпоряжатися, виключно і тільки, депутати.
Депутати можуть висловити недовіру будь-якій посадовій особі ОМС – міському голові, заступникам, нач. відділів інше. Після чого, останні, на другий день на роботу можуть не приходити. Проте, на жаль, вони самоусунулися від виконання обов’язків обранців Нововолинської територіальної громади, якій клялися у вірності, і нині їхні функції полягають лише у задиранні рук за ті рішення, які їм пропонує та вносить у порядок денний, місцева влада.
Самодержцем, який сидить на фінансових і матеріальних потоках – регулює, направляє, корелює, приймає рішення тощо, у нашому місті є міський голова.
Решта: депутати, їхні комісії та інші особи (і посадові у т.ч.) як і надбудови у вигляді всіляких там громадських рад, комітетів по боротьбі із корупцією, злочинністю тощо, існують лише чисто формально і ніякого впливу ні на що не мають. Така правда.

ПроZorro
4 років тому

Дехто пише, що сюжет видуманий чи комічний. НІ, усе чиста правда. Стосовно “я беру по роботі”. Людина розгубилась і видала правду. Гроші з конверта завжди дістає.
Стосовно того, що касири лізуть в особисте життя. Чиновник міг і промовчати, не казати “беру по роботі” ящик коньяку.
Щодо туалетного паперу. Це виборцям нецікаво. Нам цікаво, щоб вони були тверезі й не бухали, бо місто вони вже розікрали, то ще й проп’ють?!
Ви ще не знаєте, що робиться в нововолинській лікарні! Там теж ящиками – правда, вже горілку беруть і ковбаси дорогі, коли раз на півроку з Луцька приїздить комісія перевіряти наших медиків. Але це вже зовсім інша історія!

Ульріх
4 років тому

Терміново треба ввести в положенні про депутатів, мерів і всіх працівників апарату, а також вчителів і лікарів вимогу припинити вживання алкоголю, не палити, зранку бігати, плавати і підтягуватись не менше 15 разів на хвилину.

РАДАР
4 років тому

Брєд і дитячий садок – це писати про втручання в особисте життя і про “ввечері можна”. Чиновника НЕ названо, заступників у мера аж троє. Це публічні люди, межі приватності в них розширені.
Усіх їх ми, виборці, хочемо бачити тверезими: роздерибанили місто, то ще й проп’ють!.. Працівники АТБ – теж виборці.
Містечко в нас чарівне, звичаї прості, спитати можуть що завгодно. І навіть чиновник іноді каже правду. Його за язик не тягнули, він сказав саме так: “Це по роботі”. Для нього це робота.
Тепер зазирніть сюди, подумайте…
http://radar.in.ua/delegatsiya-nayila-u-troh-bobrah-na-58-tysyach-iz-vashoyi-kysheni-novovolyntsi/
А тоді я продовжу.

РАДАР
4 років тому

Гроші він бере з конверта – не з гаманця. Казенні, тіньові. Навряд чи скидалися з мером на коньячок зі своєї платні.
Ящик коньяку коштує (хай там 16, а не 20 пляшок) 7200 грн. 3 ящики – це понад 21 тис. грн.
Хворим на рак, дітям і ветеранам на операції виконком виділяє аж по 500 грн.
РАДАР замучився збирати кошти на порятунок простих людей. А ці “по роботі” коньячать – етично, так?
Дитячий садок – це думати, що віце-мер купує зі своїх коштів собі додому, і прощати їм пиятику та корупцію.
А ящики йому з магазину в машину заносять – це ж по роботі…

Eys
3 років тому
Відповісти  РАДАР

То може взагалі нічого не купляти в магазинах, а все на благодійність давати, до того ж заідки ви знаєте чи двав він чи ні, може він більше за нас всіх разом дав. То , що йому табличку на спині носити. Я так зрозумів ваша думка така “В сусіда Renge rover, а в мене жигуль, то сусід злодій і паскуда” І з чого ви взяли ,що він за наші податки купляє, може йому баушка з Америки прислала:)

Лондон
4 років тому

Більш нема про що писати. В місті все , вичерпані теми, магазинів не грабують, поліція працює, вчителі некорумповані .

РАДАР
4 років тому
Відповісти  Лондон

Якщо для вас нормально, що чиновник ПО РОБОТІ за пару тижнів купив три ящики коньяку, то що вже ті вчителі, яка там корупція?..
На Заході такого чиновника вже б перевірили від і до: чи не спивається, бува? кому виставляє хабарі ящиками? звідки гроші, якщо три ящики коштують більше, ніж він заробив за місяць?
А нашим виборцям хоч лий той коньяк чи продукти життєдіяльності в очі, все Божа роса.

Цікаво
4 років тому

Нашi чиновники тупіють? Мені здається це не правда, бо то можна зробити і безпалівно, у Яреми, або з директором АТБ в тиху, а не пішов взяв ящик і в черзі на касу:)

Румпель
4 років тому

Ну незнаю. Це все чутки, працюю у атб, і скажу що такого не було.

Олег
4 років тому

А де хоч якісь докази? Де об’єктивність? Як можна таке писати зі слів якогось “друга”?

Проzorro
4 років тому

Я ж не буду друга записувати на відео під протокол, під покази. Усе правда, сам я це чув від двох працівників із АТБ.
Якщо ви, Румпель, не вірите, то це ваша особиста справа. Можливо, ті, хто анонімно сіє сумніви в коментарях, мають свій інтерес. Хто ж буде кусати руку, яка влітку допомогла узаконити вирубку густого колись парку під стоянку АТБ?