Дожилися! Хтось строчить заяви в органи під моїм прізвищем

10 2650

Допиваю каву, поспіхом переглядаю на компі ранкову пошту.

Опаньки! Лист із НАБУ…

Кваплюся вранці на зустріч із представниками місії ОБСЄ в Україні, яких зацікавила моя історія – нічний напад на мою хатку, погрози розправою мені й дочці за мої публікації.

 

Іноземні правозахисники приїхали здалеку з перекладачем, аби проаналізувати порушення прав людини у моєму конкретному випадку. Дякую їм.

Так от, уже на виході з дому читаю: НАБУ відповідає на моє звернення. Дивно, я туди нічого не надсилала.

Далі ще цікавіше. Прізвище моє, ініціали мої, електронна адреса РАДАРА – правильна, а от поштова адреса ні разу не моя. Я на вулиці Маяковського не мешкаю.

Про що ж від мого імені настрочили в Національне антикорупційне бюро?

А про посадових осіб із Нововолинського інституту економіки й менеджменту – структурного підрозділу ТНЕУ.

 

 

Очолює цей інститут академік Роман Чорний. Досить молодий академік – 40 йому виповниться лише сьогодні!

Він є депутатом Нововолинської міськради.

У січні про нього дружно написали волинські ЗМІ як про фігуранта кримінальної події – нібито погорів на хабарі у 12 тисяч гривень. Нібито вимагав гроші з дрібного підприємця, який хотів установити кавовий автомат у будівлі інституту.

Ще тоді мене здивувала несерйозна як для академіка сума хабара й запопадливість, із якою доблесні органи (департамент протидії економічним злочинам) ловлять кор-р-р-рупціонерів по-маленькому – на дріб’язку. Тож і написала іронічний текст про те, що у справжніх корупціонерів ці спецоперації та маски-шоу викликають здоровий регіт.

Минуло майже 4 місяці. Роман Чорний надалі директорує в інституті, ходить на сесії міськради. Кримінальне провадження, розпочате з такою помпою, сходить на пси. Доказів, схоже, немає.

Навіть руки у “заплямованого” академіка під час затримання були чистими, без слідів фарби, якою позначають купюри для таких операцій.  Тобто він цих грошей не взяв. Хоча пропонували, провокували й урешті-решт підкинули.

 

 

Це моє бачення. Остаточне слово – за судом, якщо справу не закриє сама ж поліція.

Так от. Хтось вирішив звести свої порахунки з Чорним за допомогою сайта РАДАР і мого прізвища.  Накатав від мого імені заяву в НАБУ: мовляв, правоохоронні органи Волині погано розслідують таку резонансну справу про хабар!.. Громадськість обурена, РАДАР стежить, академіку ганьба і так далі.

Пафосна, але підла писанина на 4 аркушах.

 

 

Нешановні “борці” з корупцією, ваша боягузливість зашкалює. Не використовуйте ані мене, ані моє прізвище, ані РАДАР у  ваших іграх, розбірках і підкилимних війнах.

Що місцеві інтригани ввели НАБУ в оману – я вже туди повідомила.

Чи вийде Чорний із цієї кримінальної справи білим і пухнастим – не знаю. Хотілося б, бо справляє враження порядної, щирої, доброї людини.

Точно поряднішої за його воріженьків, які підписали свою фальшивку моїм прізвищем.

 

Наталя Камишникова 

ПОЧАТОК ТУТ: 

Академік погорів на каві. Ех, пане Чорний…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
User

самі органи і строчать такі заяви …якби ви знали , що ці , так звані органи , вміють робити …

Житель

З усього цього можна зробити висновок що цей академік дуже комусь заважає або хтось уже мітить зайняти його місце… в той же час хоче перевести всі стрілки на вас щоб вам добре «віддячили». Як на мене, то ворог у академіка і у вас – одна і та ж сама людина.

кек

тнеу лакомий кусочок щоб збивати гроші за липові дипломи. звичайно і інші теж хочуть)

Анатоль_ БІДЗЮРА

Там не тільки це. Й інших порушень кримінального формату вистачає, як на таку невеличку установу. А про “липові” документики – тільки безнадійний ледар не знає.

Артур

Спочатку підроблений сайт створений на конструкторі! Зараз підробна заява в набу. Моя думка це одних рук справа!
Поліція захистити людей не може. Ось головне що треба донести до місії ОБЄСЕ. Поліція в Україні як в Індії. В Індії в столиці можуть зарізати за долар а поліція лише констатувати смерть може і все. Так і українська поліція бездіє і нічого не робить!

Артур

В продовження теми хочу сказати. Влада Порошенка довела Український народ до пропасті. Наче вибрали нового Президента але змін я не бачу ніяких! Життя і далі нестерпно дороге. Коли вже будуть переміни? Я вибачаюся що я відхилився від теми обговорення просто наболіло. Коли вже люди будуть жити як люди а не існувати?

анти чобіт

вже скоро за одну євробляху будуть штрафувати на 170 000 гривень,ото заживемо по новому

Анатоль_ БІДЗЮРА

А про кримінальну справу, порушену проти міськвиконкому Нововолинської міськради за невиконання рішення суду щодо відсутності на офіційному сайті даних про продаж (роздаровування, нагородження, безоплатну передачу тощо) комунального майна і землі територіальної громади в НАБУ, (НАЗК, САП, ДБР) своякам і родичам, ніхто не написав? Почекаю до інавгурації.

смішно?

Я згідний з тим що 12 тисяч за кавовий автомат то смішно. Простіше брати по 500 баксів за дипломні, і гроші від студентів які з’являються 2 рази за все навчання, коли поступають, і коли забирають диплом 😉
всі це знають і мовчать) а наш мер, колега і співробітник тнеу то покриває)

Авторка

Заяву в поліцію і прапор у руки! А мною і РАДАРОМ прикриватись не треба.