Допиваю каву, поспіхом переглядаю на компі ранкову пошту.

Опаньки! Лист із НАБУ…

Кваплюся вранці на зустріч із представниками місії ОБСЄ в Україні, яких зацікавила моя історія – нічний напад на мою хатку, погрози розправою мені й дочці за мої публікації.

 

Іноземні правозахисники приїхали здалеку з перекладачем, аби проаналізувати порушення прав людини у моєму конкретному випадку. Дякую їм.

Так от, уже на виході з дому читаю: НАБУ відповідає на моє звернення. Дивно, я туди нічого не надсилала.

Далі ще цікавіше. Прізвище моє, ініціали мої, електронна адреса РАДАРА – правильна, а от поштова адреса ні разу не моя. Я на вулиці Маяковського не мешкаю.

Про що ж від мого імені настрочили в Національне антикорупційне бюро?

А про посадових осіб із Нововолинського інституту економіки й менеджменту – структурного підрозділу ТНЕУ.

 

 

Очолює цей інститут академік Роман Чорний. Досить молодий академік – 40 йому виповниться лише сьогодні!

Він є депутатом Нововолинської міськради.

У січні про нього дружно написали волинські ЗМІ як про фігуранта кримінальної події – нібито погорів на хабарі у 12 тисяч гривень. Нібито вимагав гроші з дрібного підприємця, який хотів установити кавовий автомат у будівлі інституту.

Ще тоді мене здивувала несерйозна як для академіка сума хабара й запопадливість, із якою доблесні органи (департамент протидії економічним злочинам) ловлять кор-р-р-рупціонерів по-маленькому – на дріб’язку. Тож і написала іронічний текст про те, що у справжніх корупціонерів ці спецоперації та маски-шоу викликають здоровий регіт.

Минуло майже 4 місяці. Роман Чорний надалі директорує в інституті, ходить на сесії міськради. Кримінальне провадження, розпочате з такою помпою, сходить на пси. Доказів, схоже, немає.

Навіть руки у “заплямованого” академіка під час затримання були чистими, без слідів фарби, якою позначають купюри для таких операцій.  Тобто він цих грошей не взяв. Хоча пропонували, провокували й урешті-решт підкинули.

 

 

Це моє бачення. Остаточне слово – за судом, якщо справу не закриє сама ж поліція.

Так от. Хтось вирішив звести свої порахунки з Чорним за допомогою сайта РАДАР і мого прізвища.  Накатав від мого імені заяву в НАБУ: мовляв, правоохоронні органи Волині погано розслідують таку резонансну справу про хабар!.. Громадськість обурена, РАДАР стежить, академіку ганьба і так далі.

Пафосна, але підла писанина на 4 аркушах.

 

 

Нешановні “борці” з корупцією, ваша боягузливість зашкалює. Не використовуйте ані мене, ані моє прізвище, ані РАДАР у  ваших іграх, розбірках і підкилимних війнах.

Що місцеві інтригани ввели НАБУ в оману – я вже туди повідомила.

Чи вийде Чорний із цієї кримінальної справи білим і пухнастим – не знаю. Хотілося б, бо справляє враження порядної, щирої, доброї людини.

Точно поряднішої за його воріженьків, які підписали свою фальшивку моїм прізвищем.

 

Наталя Камишникова 

ПОЧАТОК ТУТ: 

Академік погорів на каві. Ех, пане Чорний…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: